KRETSLOPPET 2 KM 11-12 ÅR

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Carl Nilströmer Pojke 2003-01-30 0:06:23.942 6052 1
Lukas Larsson Alingsås Triathlonklubb Pojke 2003-01-11 0:06:26.263 6090 2
Anton Blomqvist Skene SoIS Pojke 2003-05-26 0:06:29.680 6128 3
Rasmus Nordin Sandareds IF Pojke 2004-02-10 0:06:44.791 6132 4
Alfons Råwall Ramhult Runners Pojke 2004-02-11 0:06:51.942 6056 5
Otto Gustafsson Ulricehamns IF Pojke 2003-05-03 0:06:52.117 6138 6
Gustav Isaksson Kronängs IF Pojke 2004-01-17 0:06:54.980 6278 7
Samantha Claesson IFK Örby Flicka 2003-01-08 0:06:55.012 6071 1
Isac Johansson Pojke 2003-10-26 0:07:01.499 6206 8
Clara Ahlberg Kronängs IF Flicka 2004-09-19 0:07:05.371 6065 2
Elliott Svensson Pojke 2003-09-10 0:07:07.861 6008 9
Edvin Sundström Hestra IF Pojke 2003-11-08 0:07:08.664 6072 10
Viktor Gunnarsson Fritsla IF Pojke 2003-12-14 0:07:09.601 6095 11
Henning Jämtander Allergiföreningen Borås Pojke 2003-01-23 0:07:13.238 6103 12
William Qvist Borås SK Pojke 2003-12-23 0:07:14.766 6114 13
Melker Hendén IK Högaborgsatleter Pojke 2004-10-18 0:07:15.616 6231 14
James Jallow Pojke 2003-12-26 0:07:16.120 6030 15
Edon Goqi Pojke 2003-01-11 0:07:17.449 6133 16
Oskar Sandqvist Pojke 2003-01-26 0:07:17.881 6137 17
Axel Södeliden Sjömarkens IF Pojke 2003-05-18 0:07:20.611 6230 18
Måns Persson Borås Basket Pojke 2003-02-11 0:07:22.038 6123 19
Albin Lindvert Pojke 2003-05-05 0:07:25.101 6126 20
Filip Ingemarsson Pojke 2004-10-19 0:07:27.511 6280 21
Aron Efraimsson KFUM Ulricehamn Pojke 2003-10-13 0:07:27.950 6093 22
William Hedelin Pojke 2003-08-28 0:07:29.148 6015 23
Nellie Jöreteg IK Ymer Flicka 2003-07-05 0:07:29.487 6063 3
Filip Wessman Pojke 2004-05-08 0:07:30.628 6288 24
Mille Törndahl Pojke 2004-02-17 0:07:31.086 6229 25
Nelly Askengren stråhle Elfsborgs simklubb Flicka 2003-04-06 0:07:31.675 6228 4
Viktor Jonsson Pojke 2003-06-18 0:07:32.113 6014 26
Idalia Friman IF Rigor Flicka 2003-06-17 0:07:32.237 6282 5
Hugo Lindström Pojke 2003-04-20 0:07:32.589 6254 27
Elliot Vigeliusson Pojke 2004-03-17 0:07:32.897 6225 28
Noel Rydén Redvägs Fk Pojke 2004-08-31 0:07:33.201 6045 29
Viktor Karlsson Brämhults IK Pojke 2004-03-01 0:07:34.109 6019 30
Ellen Göransson RSK Flicka 2004-02-22 0:07:34.640 6046 6
Alva Skjelseth Flicka 2003-04-10 0:07:36.631 6233 7
Isak Sångberg Kronängs IF Pojke 2003-10-21 0:07:37.456 6268 31
Ludvig Forsberg Pojke 2003-10-03 0:07:40.731 6092 32
Rikard Almgren Pojke 2004-01-01 0:07:41.425 6200 33
Finn Uddling Pojke 2004-03-27 0:07:42.204 6240 34
Maja Wrångemyr Ymer Flicka 2004-04-30 0:07:42.257 6021 8
Jacob Löngårdh Pojke 2003-03-05 0:07:44.023 6042 35
Maslah Hassan Pojke 2004-01-01 0:07:44.228 6172 36
Love Ramhult IK Ymer Pojke 2003-12-11 0:07:44.564 6107 37
Ida Kullander Flicka 2003-07-25 0:07:46.554 6083 9
Erik Gustafsson Fritsla VIK Pojke 2003-01-05 0:07:46.755 6113 38
Hassan Ali mohammed Pojke 2003-01-01 0:07:46.941 6156 39
Simon Albertsson Pojke 2003-05-25 0:07:47.008 6260 40
Lova Eriksson Tranemo IF Flicka 2004-07-17 0:07:47.922 6274 10
Alice Forsberg Flicka 2003-03-30 0:07:51.680 6244 11
Adrian Skiöld Borås SK Pojke 2003-01-22 0:07:54.221 6248 41
Mikael Bengelsdorff Pojke 2004-05-03 0:07:54.414 6012 42
Elina Johnsson Svenljunga IK Flicka 2004-06-16 0:07:54.441 6257 12
Emil Martinsson Gerdskens BK Pojke 2004-03-28 0:07:55.770 6241 43
Gustaf Andersson Brämhults IK Pojke 2004-06-26 0:07:57.541 6035 44
Tindra Moberg Flicka 2003-02-11 0:07:57.685 6099 13
Alfred Ramhult IK Ymer Pojke 2003-12-11 0:07:58.195 6106 45
Måns Tranell Ymer Pojke 2003-07-09 0:07:58.283 6204 46
Hannes Andersson Rydboholm SK Pojke 2003-05-09 0:07:58.943 6068 47
Ennis Jugovic Pojke 2003-01-01 0:07:59.645 6147 48
Axel Nykvist IF Elfsborg P12 Pojke 2004-04-15 0:08:01.335 6127 49
Wilma Sörensen Borås Basket Flicka 2004-01-11 0:08:01.961 6005 14
Yamin Souayeh Pojke 2003-02-06 0:08:03.124 6134 50
Emelie Jordanius Flicka 2003-10-21 0:08:03.623 6119 15
Molly Rosén andersson Bergdalens IK Flicka 2003-12-15 0:08:04.069 6125 16
Tilda Larsson Flicka 2003-10-29 0:08:04.549 6258 17
Wilma Lexell Flicka 2003-01-09 0:08:07.393 6202 18
Molly Augustsson IK Ymer Flicka 2003-05-25 0:08:07.563 6078 19
Noah Amundsjö Fristad Goif Pojke 2004-06-20 0:08:07.948 6243 51
Adam Sumar Rydboholms sportklubb Pojke 2004-07-04 0:08:08.811 6074 52
Noah Sterner Pojke 2004-05-06 0:08:10.030 6255 53
Ebba Larsson Flicka 2004-05-08 0:08:10.088 6039 20
Linus Heikkinen Pojke 2004-05-23 0:08:10.186 6004 54
Jonathan Bertilsson Fristad Pojke 2004-07-06 0:08:10.804 6272 55
Joline Persson Flicka 2004-05-29 0:08:10.941 6265 21
Hana Hana Flicka 2003-01-01 0:08:11.907 6224 22
Hugo Apelqvist Pojke 2003-08-28 0:08:12.174 6293 56
Elliot Granefelt Brämhult 04 Pojke 2004-04-04 0:08:12.456 6245 57
Markus Olsson Pojke 2003-05-03 0:08:13.239 6009 58
Amanda Nyman Flicka 2003-06-25 0:08:14.227 6054 23
Elsa Melldén Flicka 2004-02-05 0:08:16.624 6247 25
Felix Strömsjö Brämhults IK 04 Pojke 2004-02-08 0:08:17.367 6034 59
Kristijan Aleksic Pojke 2003-04-07 0:08:17.398 6199 60
Anja Nordh Flicka 2004-06-17 0:08:17.736 6237 26
Sara Isaksson Brämhults IK Flicka 2004-06-21 0:08:17.931 6007 27
Isabella Tholinsson Flicka 2004-12-10 0:08:18.497 6109 28
Moa Ekström Flicka 2004-12-28 0:08:19.371 6084 29
Wilmer Linhard W.L 10 Pojke 2004-05-07 0:08:20.072 6262 61
Olle Backlund Pojke 2004-12-30 0:08:21.320 6043 62
Jonathan Edman IK Ymer Pojke 2004-01-08 0:08:22.308 6094 63
Isak Lövgren IFK Örby Pojke 2003-10-27 0:08:23.885 6131 64
Pontus Nielsen Pojke 2004-03-29 0:08:23.972 6292 65
Osman Ali Pojke 2003-01-01 0:08:25.371 6195 66
Julia Bud Flicka 2004-02-23 0:08:27.807 6080 30
Hilmer Carlsson Brämhults ik Pojke 2004-04-18 0:08:28.788 6246 67
Victor Enqvist Pojke 2003-08-14 0:08:29.502 6291 68
Arvid Djupbäck Brämhults IK Pojke 2004-02-15 0:08:29.768 6115 69
Linus Evaldsson Dalsjöfors GoIF Pojke 2003-09-06 0:08:31.036 6066 70
Emmy Forsman Flicka 2003-12-18 0:08:32.366 6261 31
Elin Sigurd Flicka 2004-11-30 0:08:32.986 6075 32
Axel Petrén Pojke 2004-08-15 0:08:33.840 6023 71
Saga Kasselstrand Brämhults IK Flicka 2004-06-25 0:08:34.888 6136 33
Nellie Lindgren Flicka 2003-04-14 0:08:37.156 6082 34
Alfred Svensson Fritsla IF Pojke 2003-12-03 0:08:37.347 6101 72
Alisa Kurkinen Flicka 2004-04-28 0:08:38.409 6259 35
Samuel Diljai Pojke 2004-01-01 0:08:38.653 6182 73
Hafso Hafso Pojke 2004-01-01 0:08:39.041 6222 74
Albin Fagerblom Rydboholm Pojke 2005-02-03 0:08:41.220 6130 69
Ida Abrahamson Äspereds IF Flicka 2004-08-14 0:08:41.236 6124 36
Elsa Wernerhag IKO Fritid Flicka 2003-07-14 0:08:44.810 6242 37
Evelina Marcus Flicka 2004-02-26 0:08:45.046 6263 38
Martin Wilhelmsson Brämhults IK Pojke 2004-12-17 0:08:45.213 6051 75
Wilma Kron Flicka 2003-03-18 0:08:46.187 6249 39
Susanna Durvik Flicka 2003-07-12 0:08:47.520 6116 40
Klara Kry Ik Ymer Gymnstik Flicka 2004-05-23 0:08:47.664 6057 41
Natalie Jevic Flicka 2003-06-23 0:08:47.873 6234 42
Smilla Lindblom Flicka 2004-03-06 0:08:48.821 6270 43
Isak Andersson Brämhults IK Pojke 2004-02-23 0:08:50.427 6037 76
Hannes Axelsson Brämhults in Pojke 2004-12-17 0:08:50.607 6049 77
Maja Inghammar Flicka 2004-06-13 0:08:50.832 6100 44
Ella Martinsson Flicka 2003-08-10 0:08:51.617 6104 45
Vilma Almgren Flicka 2004-02-23 0:08:54.976 6273 46
Alex Rahm Pojke 2003-08-10 0:08:57.274 6135 78
Oscar Gregow Rydboholm Pojke 2004-02-20 0:08:57.340 6129 79
Erik Falk Pojke 2003-09-15 0:08:57.668 6025 80
Sofia Bengtsson Harekulla FK Flicka 2004-01-09 0:08:57.831 6102 47
Filip Sturesson Brämhult Pojke 2004-02-26 0:08:59.238 6070 81
Linn Malmberg YMER Flicka 2003-04-30 0:09:00.658 6024 48
William Bjerke Pojke 2004-05-10 0:09:01.355 6058 82
Elias Peischl Brämhult IK Pojke 2004-01-19 0:09:02.070 6064 83
Emma Josefsson Flicka 2004-06-27 0:09:03.174 6086 49
Sonill Qiamsson Pojke 2003-01-01 0:09:03.761 6148 84
Freja Jämtander Astma- och allergiföreningen Borås Flicka 2004-05-25 0:09:04.212 6139 50
Linnea Eriksson Bredareds IF Flicka 2004-03-31 0:09:04.928 6044 51
Tilda Wiik Flicka 2004-01-24 0:09:05.268 6006 52
Alex Johannesson Pojke 2003-06-17 0:09:08.418 6227 85
Victoria Bajic Flicka 2003-09-02 0:09:08.887 6275 53
Abdi Fatah Pojke 2003-01-01 0:09:09.403 6155 86
Alice Eklund IKO Fritid Flicka 2003-03-12 0:09:11.528 6238 54
Tim Ehnar Brämhults IK Pojke 2004-06-21 0:09:11.590 6088 87
Hanna Dahlberg Kronängs IF Flicka 2004-04-07 0:09:13.311 6073 55
Noel Törnblad Sparsörs AIK Pojke 2004-08-30 0:09:17.854 6089 88
Said El-hoee Pojke 2004-02-06 0:09:17.857 6250 89
Isabelle Åkerlind hognert Flicka 2003-03-21 0:09:18.744 6097 56
Mona Karlsson Flicka 2004-01-01 0:09:18.851 6174 57
Simon Eriksson bengtsson Pojke 2003-09-09 0:09:19.217 6020 90
Felici Johansson thörngren Flicka 2003-12-19 0:09:19.628 6269 58
Selma Sjöstrand Flicka 2004-03-25 0:09:20.660 6069 59
Din Zahirovic Pojke 2003-01-01 0:09:21.702 6151 91
Thilda Karlsson Flicka 2004-05-09 0:09:25.328 6205 60
David Kindal Pojke 2004-05-18 0:09:26.188 6284 93
Markus Ohlsen Pojke 2003-06-06 0:09:26.878 6002 94
Axel Stenström Pojke 2004-08-05 0:09:27.632 6118 95
Alma Holmberg IK Ymer Flicka 2004-02-27 0:09:28.477 6059 61
Tom Linde cavrak Pojke 2004-06-16 0:09:29.563 6253 96
Ebba Dahlström Flicka 2004-07-14 0:09:29.719 6271 62
Sara Holmgren Kronängs IF Flicka 2004-06-25 0:09:32.938 6077 63
Ella Wiland Kronängs IF Flicka 2004-04-10 0:09:32.939 6264 64
Rasmus Elofsson Pojke 2004-02-10 0:09:33.517 6290 97
Shuan Aminzada Pojke 2003-10-18 0:09:34.857 6108 98
Ebba Hoflund Flicka 2003-09-19 0:09:37.232 6201 68
Joseph Brinas Pojke 2003-01-01 0:09:37.722 6152 99
Casper Kjellström Pojke 2004-01-01 0:09:38.021 6112 100
Amelia Alewniczaq Flicka 2003-04-23 0:09:40.428 6210 69
Thea Eriksson Flicka 2003-09-28 0:09:42.093 6281 70
Joel Kampf Pojke 2003-09-27 0:09:43.599 6061 101
Aria Ali Flicka 2004-01-01 0:09:43.706 6217 71
Marian Marian Flicka 2003-01-01 0:09:44.954 6207 72
Hugo Andersson Pojke 2004-06-28 0:09:45.882 6010 102
Elsa Lange Flicka 2003-08-29 0:09:46.308 6235 73
Monsur Monsur Pojke 2004-01-01 0:09:48.168 6214 103
Olle Boije Sandareds IF Pojke 2004-06-04 0:09:48.598 6286 104
William Bernlert Bergdalen IK Pojke 2004-05-04 0:09:49.282 6033 105
Assar Möll Pojke 2004-01-01 0:09:51.375 6159 106
Oliver Krassman hermansson Pojke 2003-03-22 0:09:51.860 6117 107
Tilda Mild Flicka 2004-10-22 0:09:52.047 6105 74
Piotr Ludek Pojke 2004-08-20 0:09:58.017 6029 108
Zoe King Flicka 2003-12-15 0:10:06.235 6287 75
Erik Nilsson Åhus IF Pojke 2004-06-11 0:10:06.818 6085 109
Filippa Nordin Flicka 2004-07-21 0:10:08.230 6277 76
Ilse Bjarnemark Flicka 2004-06-24 0:10:10.316 6239 78
Ebba Sjöberg IK Ymer Flicka 2004-02-15 0:10:11.618 6017 79
Tilda Sjöberg IK Ymer Flicka 2004-02-15 0:10:12.111 6018 80
Alice Bengtsson Flicka 2003-07-11 0:10:12.273 6026 81
William Bohman Brämhults IK Pojke 2004-11-04 0:10:16.865 6087 110
Victoria Kindal Flicka 2003-10-12 0:10:19.071 6283 82
Megan Sprunger Flicka 2004-05-28 0:10:22.083 6040 83
Annie Lindberg Flicka 2004-12-13 0:10:23.323 6062 84
Alma Eriksson Flicka 2004-06-14 0:10:23.577 6067 85
Alva Paulsson Flicka 2004-08-31 0:10:23.992 6096 86
Joel Nyström Team Etcetera kids Pojke 2004-11-09 0:10:24.313 6041 111
Amanda Larsson Flicka 2004-05-08 0:10:29.817 6038 87
Alva Claesson Flicka 2004-07-21 0:10:32.418 6203 88
Elin Lindén Flicka 2003-05-16 0:10:32.454 6266 89
Hilda Rosenqvist Flicka 2004-12-13 0:10:33.593 6081 90
Izabelle Lindén Flicka 2003-10-18 0:10:35.402 6267 91
Elin Sävefjärd Flicka 2004-01-15 0:10:37.371 6053 92
Agnes Lund Flicka 2004-04-11 0:10:41.365 6256 93
Erik Jin Pojke 2004-09-27 0:10:45.971 6013 112
Aya Nanou Flicka 2003-01-01 0:10:46.609 6208 94
Amalia Åkesson Flicka 2004-06-29 0:10:53.221 6055 95
Nelly Boersma Rydboholms SK Flicka 2004-04-19 0:10:53.776 6232 96
Emma Emanuelsson Flicka 2004-09-16 0:10:53.819 6032 97
Aldin Becirovic Pojke 2004-01-01 0:10:53.861 6173 113
Belmin Buljubasic Pojke 2004-01-01 0:10:53.868 6184 114
Hassan Emad Pojke 2004-01-01 0:10:54.906 6187 115
Viktor Sesar Pojke 2003-01-01 0:11:00.627 6192 116
Ida Vässbring Flicka 2004-03-16 0:11:00.645 6251 98
Maja Davidsson Flicka 2004-08-08 0:11:04.430 6252 99
Endrit Kamberaj Pojke 2004-01-01 0:11:05.514 6171 117
Ida Cai Flicka 2003-01-01 0:11:07.976 6140 100
Cajsa Eres Flicka 2004-01-20 0:11:09.486 6048 101
Stella Burén IK Ymer Flicka 2004-03-09 0:11:10.151 6028 102
Erik Axberg Pojke 2003-01-01 0:11:11.303 6150 119
Meja Bäckstrand Flicka 2004-11-19 0:11:14.586 6098 103
Daniel Fard Bergdalen Pojke 2003-03-09 0:11:16.735 6016 120
Lisa Ohlsson Flicka 2004-02-12 0:11:17.346 6027 104
Teo Lind Pojke 2006-04-01 0:11:19.445 6289 183
Kiran Bonn Pojke 2006-09-20 0:11:21.849 6121 184
Moa Salen Flicka 2006-08-24 0:11:29.837 6110 134
Alva Wallin Flicka 2006-02-08 0:11:35.824 6079 140
Skender Llukaci Pojke 2003-01-01 0:11:36.193 6141 121
Bekr Hajduri Pojke 2003-01-01 0:11:36.322 6143 122
Sara Bramstång Flicka 2004-05-25 0:11:37.472 6031 105
Wiktoria Zdunek Flicka 2004-01-01 0:11:41.655 6185 106
Zeinab Ali Pojke 2003-01-01 0:11:43.919 6196 123
Anvar Adam Pojke 2004-01-01 0:11:50.776 6164 124
Mahammad Mahammad Pojke 2004-01-01 0:11:52.027 6220 125
Beatrice Engström welander Flicka 2003-04-09 0:11:55.459 6060 107
Natalie Brewitz Flicka 2004-01-09 0:12:02.614 6076 108
Claudia Björk Flicka 2004-01-01 0:12:12.889 6167 109
Melissa Dahlund Flicka 2004-01-01 0:12:17.516 6175 110
Engla Jarl Flicka 2004-01-01 0:12:22.372 6179 111
Faiza Walkier Flicka 2004-01-01 0:12:26.656 6215 112
Filippa Hermansson Flicka 2003-07-09 0:12:27.271 6279 113
Dima Al-huseini Flicka 2003-01-01 0:12:29.641 6145 114
Endorian Hedelin Pojke 2004-01-01 0:12:30.493 6180 127
Siri Karlsson Flicka 2004-11-23 0:12:30.918 6001 115
Robert Shahin Pojke 2004-01-01 0:12:31.130 6170 128
Said Subhan Pojke 2004-01-01 0:12:40.021 6178 129
Nellie Eriksson Flicka 2004-01-01 0:12:40.259 6176 116
Elin Asserlund Flicka 2004-01-01 0:12:40.507 6177 117
Omar Ali Pojke 2003-11-16 0:12:50.403 6276 130
Marko Kazic Pojke 2003-01-01 0:12:51.391 6154 131
Rashid Baleteyi Pojke 2003-01-01 0:12:52.616 6142 132
Abdi Mahamod Pojke 2003-01-01 0:12:52.873 6209 133
Elin Lundberg Flicka 2003-08-25 0:12:54.158 6190 118
Ebrahim Malekshahi Pojke 2003-01-01 0:12:55.100 6194 134
Kilian Giersch Pojke 2008-01-24 0:13:07.378 6285 190
Avik Bonn Pojke 2003-09-10 0:13:07.810 6120 135
Abdi Mahan Pojke 2003-01-01 0:13:09.747 6193 136
Arlinda Recaj Flicka 2004-01-01 0:13:12.952 6158 119
Muna Mohammed salim Flicka 2004-01-01 0:13:50.441 6213 120
Alaa Nanov Pojke 2004-01-01 0:13:51.632 6191 137
Nalin Baletegi Flicka 2004-01-01 0:13:52.108 6163 121
Tanja Kovacevic Flicka 2004-01-01 0:14:10.992 6157 122
Mona Mona Flicka 2003-01-01 0:14:11.188 6211 123
Umurahma Ramadhan Pojke 2003-01-01 0:14:29.701 6146 138
Abdullah Schallala Pojke 2004-01-01 0:14:33.803 6169 139
Ibtisan Mohamud mohamed Flicka 2003-01-01 0:14:39.145 6153 124
Fadi Hassan Pojke 2003-01-01 0:14:39.611 6197 140
Muzne Mohammed salim Pojke 2003-01-01 0:14:42.524 6212 141
Abdinasir Abdinasir Pojke 2004-01-01 0:14:45.211 6219 142
Pedro Vargas Pojke 2004-01-01 0:14:54.023 6160 143
Hamdi Kelmendi Pojke 2004-01-01 0:15:04.396 6162 144
Harun Sharif Pojke 2003-01-01 0:15:11.334 6144 145
Anthony Morad Pojke 2004-01-01 0:15:26.553 6181 146
Vera Recaj Flicka 2003-01-01 0:15:43.009 6149 125
Lavin Talabani Pojke 2004-01-01 0:15:56.951 6183 147
Pedram Rahimi Pojke 2004-01-01 0:15:59.938 6189 148
Endoliza Endoliza Flicka 2004-01-01 0:16:08.863 6218 126
Zabina Salhi Flicka 2004-01-01 0:16:09.682 6161 127
Julia Settergren Flicka 2004-08-05 0:18:42.898 6011 128
Aron Poje Pojke 2004-01-01 0:21:08.982 6166 149
Mohamed Haji Pojke 2004-01-01 0:22:27.220 6188 150