KRETSLOPPET 2 KM 9-10 ÅR

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Abdrahman Raisi T188541811 Pojke 2007-10-29 0:16:25.248 5234 206
Adam Lindblom Pojke 2006-12-16 0:08:23.686 5267 52
Adela Duratovic Flicka 2007-01-19 0:09:48.999 5256 63
Adrian Lammi Pojke 2006-07-20 0:08:40.314 5637 66
Agnes Bengtsson Flicka 2006-08-23 0:10:56.994 5196 105
Agnes Svensson Flicka 2007-01-03 0:11:39.267 4036 143
Agnes Åkesson Flicka 2007-11-08 0:14:02.499 198 200
Akos Banhegyi BIF Pojke 2005-12-15 0:12:14.229 5574 66
Albin Carlsson Pojke 2006-06-13 0:10:20.716 5639 153
Albin Fredriksson Pojke 2007-11-17 0:08:25.487 5343 55
Albin Landegren Pojke 2007-01-02 0:09:48.448 5076 130
Albin Wrane IK Ymer Pojke 2006-03-19 0:07:54.344 5607 30
Alessia Jordan killoran bryngelsson Flicka 2007-09-21 0:11:00.814 275 107
Alex Persson Pojke 2007-10-18 0:10:50.679 4841 165
Alexander Wiik Pojke 2006-03-28 0:11:18.298 2580 176
Alfons Karlsson Pojke 2007-01-10 0:09:04.406 5273 91
Alfred Elverlind Pojke 2007-04-27 0:08:43.392 517 71
Alfred Lindvert Pojke 2006-07-05 0:10:12.212 4557 146
Alfred Wigertz Dannike IK Pojke 2006-02-24 0:09:41.942 5036 119
Alice Andersson Flicka 2007-08-21 0:08:38.877 4059 12
Alice Kasselstrand Brämhults IK Flicka 2006-05-16 0:09:51.158 4741 65
Alice Lindvert Bergdalens IK Flicka 2007-04-11 0:11:29.872 1626 132
Alice Mohr Flicka 2006-10-11 0:09:15.619 1839 40
Alice Persson Borgstena IF Flicka 2006-06-09 0:11:23.363 3851 125
Alice Peterson Brämhults IK Flicka 2006-11-24 0:09:46.128 4701 60
Alicia Henriksson Flicka 2007-03-16 0:10:50.217 1568 101
Alma Asserlund Flicka 2007-12-14 0:15:24.790 293 205
Alma Kjellström Flicka 2007-02-04 0:09:54.504 1437 67
Alma Strand Fristad goif Flicka 2007-03-09 0:11:27.806 4877 129
Alva Alperud Idrottsskolan Dalsjöfors Flicka 2007-02-16 0:09:38.823 3934 54
Alva Berglund Flicka 2007-03-27 0:11:43.404 3562 150
Alva Båth Sandareds IF Flicka 2006-06-23 0:11:00.711 5532 106
Alva Eriksson Flicka 2006-08-18 0:10:21.776 5635 85
Alva Gustafsson Flicka 2007-01-05 0:09:44.074 1608 58
Alva Johansson Flicka 2006-08-20 0:10:28.299 5117 89
Alva Lindblom Flicka 2007-07-25 0:11:03.172 150 114
Alva Lundqvist Flicka 2006-09-25 0:10:20.372 5222 84
Alvin Börjesson Pojke 2007-07-05 0:15:11.198 4250 205
Alvin Nordgren Sjömarkens IF Pojke 2006-01-08 0:07:28.514 4623 16
Amanda Björnander Flicka 2005-04-01 0:12:09.661 4143 81
Amanda Tran IK Ymer Flicka 2007-11-29 0:08:46.301 4469 18
André Bardaxi Brämhults IK P06 Pojke 2006-03-10 0:09:41.222 1854 117
André Torstensson Brämhults IK Pojke 2006-10-17 0:08:28.206 1080 57
Angus Algebäck Idrottsskolan Pojke 2007-10-26 0:10:38.276 2074 160
Anita Ebrahimi Brämhult 07 Flicka 2007-04-25 0:11:41.802 4836 146
Anna Gunnarsson Idrottsskolan Dalsjöfors Flicka 2007-03-02 0:12:26.661 3936 168
Anna Karlsson Fristad G oIF Flicka 2006-08-22 0:09:36.007 4828 51
Annie Lind Idrottsskolan Sparsör år 3 Flicka 2007-11-02 0:09:31.781 376 48
Annie Nygren Flicka 2006-03-28 0:09:39.092 4364 55
Anton Asplund Pojke 2007-12-10 0:11:21.835 5148 177
Anton Immonen Pojke 2007-12-23 0:11:12.754 4182 175
Anton Mann Pojke 2006-12-28 0:09:00.253 32 87
Anton Weber Borås GIF Skidor Pojke 2006-08-07 0:07:34.233 5089 18
Aron Bodenhem Idrottsskolan Svedjeskolan år 3 Pojke 2007-02-17 0:09:31.534 4785 111
Arvid Einarsson Hestra IF Pojke 2007-09-25 0:07:08.904 5374 3
Arvid Sandberg Sjömarkens IF Pojke 2006-10-05 0:08:25.766 4739 56
Arvid Södeliden Sjömarkens IF Pojke 2006-08-01 0:07:20.889 4620 8
Arvid Öhman Pojke 2006-07-07 0:09:12.864 4775 95
Axel Gedda Pojke 2006-05-21 0:07:52.249 5599 29
Axel Holmberg IK Ymer Pojke 2007-10-25 0:09:20.599 3579 101
Axel Siesing widar Pojke 2007-02-13 0:08:15.410 4278 42
Birk Rabbmo Pojke 2007-03-02 0:11:22.434 5128 178
Camila Gonzalez Flicka 2006-01-01 0:12:00.076 3832 157
Carl Jakobsson Pojke 2007-01-22 0:07:39.803 3231 21
Carl Laitinen Äspereds IF Pojke 2007-10-22 0:10:11.934 5167 145
Cassandra Andersson Flicka 2007-03-16 0:12:33.204 3925 176
Cecilia Svanberg Pink Ladies Flicka 2007-08-06 0:11:36.150 4097 140
Charlie Conradsson P9-10 Pojke 2006-01-20 0:09:52.497 5327 131
Charlie Johansson Flicka 2007-09-05 0:12:40.290 3750 182
Christian Hernström Pojke 2007-03-07 0:09:33.912 364 112
Christian Wavik Pojke 2006-12-14 0:13:16.616 4366 198
Colinne Niklasson larsson Flicka 2007-10-08 0:12:30.020 4764 170
Daniella Tiilikainen Flicka 2006-04-06 0:12:17.279 4552 166
Disa Jonsson Flicka 2007-06-11 0:11:51.680 2241 155
Ebba Björnander Flicka 2007-06-19 0:12:12.321 4144 161
Ebba Gabrielsson Flicka 2008-03-08 0:12:28.426 5242 69
Ebba Malm Flicka 2007-10-27 0:11:40.969 5115 145
Ebba Odén Flicka 2006-11-20 0:11:07.207 4160 119
Ebba Strömberg Flicka 2007-09-16 0:10:09.428 5435 75
Edin Hajric Pojke 2006-10-13 0:09:56.124 5048 135
Edla Johansson Flicka 2006-07-14 0:11:01.892 4861 110
Edvin Bennehall Fristad Goif Pojke 2006-04-08 0:10:17.166 5026 151
Edvin Gurtata Gånghester Pojke 2006-05-17 0:08:25.010 635 54
Edwin Stenvall SödraVings IF Pojke 2006-07-02 0:09:18.188 4426 98
Elias Andreasson Fristad goif Pojke 2006-08-18 0:08:43.969 3655 72
Elias Johnsson Pojke 2007-10-07 0:08:14.301 4282 41
Elias Karlstedt Pojke 2006-12-15 0:07:25.459 4507 13
Elijas Gunnergård-ortan Sjömarkens if Pojke 2006-01-30 0:07:16.804 4622 6
Elin Andersson Flicka 2007-07-15 0:12:16.723 5442 164
Elin Gustafsson Idrottsskolan Dalsjöfors Flicka 2007-04-19 0:12:30.308 3938 171
Elin Hultman Konståkarna Borås Flicka 2006-02-24 0:07:37.306 4798 2
Elin Larsson Flicka 2005-12-06 0:11:29.891 1605 76
Elin Simula Flicka 2007-12-18 0:14:29.760 292 203
Elina Österbacka Flicka 2007-07-21 0:09:00.130 865 29
Ella Abrahamsson Idrottsskolan Dalsjöfors Flicka 2007-07-03 0:12:38.413 3933 180
Ella Andersson Fristad GOIF Flicka 2006-02-28 0:08:45.840 4604 17
Ella Nilsson Åhus FIK Flicka 2007-04-19 0:10:35.017 4196 92
Ella Rosengren Flicka 2007-07-09 0:08:10.596 5493 7
Ellen Carlander Fristad Goif Flicka 2006-07-08 0:08:44.880 4924 16
Ellen Eklund Brämhults IK Flicka 2006-03-10 0:09:45.049 3737 59
Ellen Eres Flicka 2007-08-29 0:08:59.165 4852 27
Ellen Henriksson Flicka 2007-02-27 0:11:10.028 375 120
Ellen Krassman Idrottsskolan Flicka 2007-01-27 0:12:45.084 2073 184
Ellen Lagerström Flicka 2006-08-09 0:12:16.446 5443 163
Ellen Lindberg Flicka 2007-12-26 0:11:50.310 131 153
Ellen Lindell Borgstena IF Flicka 2006-10-30 0:12:13.832 3348 162
Ellen Skovshoved Sparsör Flicka 2007-02-04 0:09:34.459 3857 50
Ellen Öjerhed Flicka 2007-03-18 0:08:52.415 4607 21
Ellinor Helander Flicka 2006-07-20 0:09:41.716 5563 57
Elliot Burvall Pojke 2007-04-04 0:10:45.350 4354 161
Elliot Lukasz Brämhult 07 Pojke 2007-03-10 0:11:32.026 4783 180
Elliot Reichel Sjömarkens IF Pojke 2007-01-02 0:08:06.399 4744 38
Elliot Åsedal Bergsäter Pojke 2006-06-21 0:09:41.182 4490 116
Elsa Karlsson Tranemo IF Skidklubb Flicka 2007-02-23 0:09:27.607 4220 44
Elsa Olsson Flicka 2006-11-18 0:11:05.576 4360 117
Elsa Tagesson IK Ymer Flicka 2006-04-12 0:07:38.748 4311 3
Emel Bajric Pojke 2006-08-11 0:09:45.712 5283 125
Emil Eriksson Pojke 2006-03-02 0:08:05.352 373 36
Emil Linnros Pojke 2007-05-13 0:07:52.085 2211 28
Emil Music Pojke 2009-06-06 0:10:52.325 5294 98
Emil Ploderer Trandareds åk3 Pojke 2007-04-23 0:13:39.165 3995 201
Emil Toresäter Sjömarkens IF Pojke 2006-02-06 0:07:24.933 5090 11
Emilia Grahn Flicka 2006-01-31 0:09:13.150 721 38
Emilia Greén Flicka 2007-04-20 0:13:13.790 4802 187
Emilia Lundin Flicka 2006-12-05 0:09:47.227 3822 61
Emma Claes Flicka 2006-08-24 0:09:26.492 4069 43
Emmy Tellbom Flicka 2007-02-21 0:09:00.253 291 30
Emre Seger Pojke 2007-04-23 0:10:02.074 5033 138
Engla Andersson Söder & Co Flicka 2006-05-31 0:09:02.219 4393 31
Engla Lindberg oden Flicka 2007-10-08 0:13:55.172 3058 198
Enna Music Flicka 2006-03-11 0:11:34.107 5621 138
Eric Thörngren Pojke 2006-02-27 0:09:38.414 4334 114
Erik Ganning Pojke 2006-11-07 0:09:12.429 5483 94
Erik Johansson Pojke 2007-07-20 0:09:10.037 313 93
Erik Pihl Brämhults IK Pojke 2007-07-10 0:08:18.793 488 47
Estelle Müller Flicka 2007-03-28 0:08:40.224 3991 14
Evelina Rudén Flicka 2007-11-17 0:14:29.221 279 202
Fanny Apell Flicka 2007-03-22 0:11:47.455 2430 152
Felicia Palmu Flicka 2006-06-04 0:11:01.739 5173 109
Felicia Tobiasson Flicka 2006-10-10 0:10:27.269 4867 88
Felix Lyckmon bark Pojke 2006-10-25 0:09:20.100 4109 100
Feven Jämsvi Brämhults IK Flicka 2006-03-27 0:13:55.714 4875 199
Filip Ackebjer IFK Göteborg Friidrott Pojke 2007-04-15 0:06:53.101 4498 1
Filip Albertsson Pojke 2005-05-07 0:09:06.043 4955 45
Filip Folkesson Brämhult O7 Pojke 2007-05-03 0:09:54.897 3251 133
Filip Jöreteg IK Ymer Pojke 2006-05-20 0:08:49.795 2838 75
Filippa Immonen Flicka 2007-11-10 0:09:52.643 1852 66
Filippa Sunnerhäll Sparsör Aik Flicka 2006-02-12 0:09:14.686 4478 39
Floki Finnsson Brämhult P07 Pojke 2007-12-20 0:09:58.464 3343 136
Gabriel Johansson Svansjö Pojke 2007-02-11 0:09:30.017 4506 110
Georgia Galanaki Flicka 2008-12-04 0:11:58.051 3362 51
Gilbert Stomberg Pojke 2007-03-08 0:09:27.302 3054 106
Glara Jabary Flicka 2006-02-03 0:14:07.693 3505 201
Gottfrid Stenström Pojke 2006-10-25 0:11:43.455 5100 183
Gustav Djupbäck Brämhults IK Pojke 2007-06-17 0:07:28.482 1670 15
Gustav Edman Pojke 2007-01-08 0:08:40.830 4905 67
Gustav Fredriksson Sandareds IF Pojke 2006-03-07 0:10:52.242 4303 166
Gustav Karlsson Pojke 2006-03-22 0:08:38.955 1658 64
Hampus Andersson Fritsla IF Pojke 2006-06-02 0:07:47.708 3290 24
Hampus Andersson Pojke 2007-03-23 0:09:42.996 4595 122
Hanna Anderbjörk Flicka 2007-10-31 0:12:30.465 2429 172
Hanna Johnsson Svenljunga IK Flicka 2007-02-12 0:09:47.607 4055 62
Hanna Lalloo Flicka 2007-02-05 0:10:08.120 5623 73
Hanna Sundstedt gånghesterskolan klass 4 Flicka 2006-08-25 0:12:24.053 5204 167
Hannes Bergnell Borgstena IF Pojke 2006-07-19 0:07:59.271 24 33
Hannes Bäck Sjömarkens IF Pojke 2006-01-09 0:08:06.083 4621 37
Hannes Emanuelsson Pojke 2006-07-22 0:09:00.313 1956 88
Hannes Karlstedt Pojke 2006-12-15 0:07:25.047 4508 12
Hannes Klinggård Pojke 2007-02-19 0:09:29.440 4597 109
Hannes Strömberg Brämhults ik Pojke 2007-04-06 0:08:41.304 4129 69
Hassan Haydar Pojke 2008-04-22 0:11:20.723 5191 116
Hassan Sleiman Pojke 2007-04-27 0:09:21.130 4725 102
Holly Neumann Flicka 2006-03-31 0:09:29.650 5468 45
Hugo Cederlund BIK P07 Pojke 2007-10-08 0:09:22.671 3342 103
Hugo Gregow Rydboholm Pojke 2007-04-21 0:08:59.291 5028 85
Hugo Linde Brämhults IK Pojke 2007-10-05 0:11:43.894 5387 184
Hugo Linde Brämhults IK Pojke 2007-10-05 0:11:43.894 5387 65
Hugo Sandahl Pojke 2006-09-19 0:09:36.391 5014 113
Hugo Westberg Pojke 2006-08-04 0:10:48.502 4063 163
Ida Falk Fristad GoIF Flicka 2006-01-08 0:09:31.179 4475 46
Ida Harrysson Idrottsskolan Flicka 2007-02-14 0:09:34.232 2084 49
Ida Larsson Idrottsskolan Dalsjöfors Flicka 2007-09-06 0:08:36.737 3931 11
Inez Fredriksson Flicka 2006-11-10 0:10:23.946 5371 86
Inez Uddling Flicka 2006-05-09 0:08:08.927 5185 5
Ingrid Skiöld Borås skidklubb Flicka 2006-06-25 0:10:06.240 4315 72
Irma Cleverup Flicka 2007-03-19 0:12:38.606 2629 181
Isabel Ericson Flicka 2006-05-03 0:10:36.456 4175 94
Isabel Pajumäki Flicka 2007-06-06 0:09:21.043 5502 41
Isabelle Järsenholt Länghems IF Flicka 2007-09-19 0:08:39.971 5511 13
Isac Johansson Pojke 2006-01-01 0:07:06.172 3992 2
Isac Sahlén Pojke 2005-07-22 0:11:17.369 1688 64
Isak Silvenbranth Äspereds IF Pojke 2007-07-02 0:10:12.739 5133 148
Jakob Jelic Pojke 2005-10-09 0:08:30.749 5340 34
Jayson Soares fransman Pojke 2007-02-23 0:14:30.009 3868 202
Jennifer Olsson Flicka 2006-04-17 0:10:49.504 3999 100
Joar Blomqvist Bredareds IF Pojke 2007-07-13 0:11:00.525 3335 169
Joel Greén Borås HC Pojke 2006-08-19 0:07:26.718 5074 14
Joel Henriksson Brämhults IK Pojke 2007-01-10 0:10:07.432 3344 142
Joel Nilsson Sparsör Pojke 2006-09-23 0:08:52.801 4001 80
Joel Post Brämhults IK Pojke 2006-08-27 0:08:38.393 1789 63
Johan Colliander Pojke 2006-03-20 0:09:54.377 2755 132
Johannes Oskarsson Pojke 2006-08-22 0:10:46.589 5526 162
John Andren Äspereds IF Pojke 2006-04-11 0:07:45.928 4845 23
Jolina Krantz Flicka 2006-02-14 0:10:20.222 1430 83
Jonatan Svensäter Ingen Pojke 2006-06-16 0:07:50.535 5138 25
Jonathan Wiik Pojke 2009-07-31 0:13:49.654 2581 175
Josephina Reivell fred Brämhult Flicka 2006-05-10 0:08:36.708 4947 10
Julia Eriksson Bredareds IF Flicka 2006-06-08 0:10:18.021 5473 81
Julia Jensen bohman Flicka 2007-01-25 0:13:21.799 1264 192
Julia Wikström Brämhults IK Flicka 2007-06-02 0:10:10.287 3706 77
Junia Steivik Flicka 2006-05-31 0:09:12.919 4792 36
Kajsa Olsson Bollebygd runners Flicka 2005-10-23 0:10:46.369 2805 63
Kalle Sandelin BIK 07 Pojke 2007-05-01 0:09:46.124 4002 126
Kevin Boman Sjömarkens IF Pojke 2006-12-13 0:08:36.026 4618 60
Klara Abrahamson Äspereds IF Flicka 2006-10-25 0:08:03.435 3401 4
Klara Grenabo Barndiabetesfonden Flicka 2006-06-24 0:10:33.028 5229 91
Klara Lassing Bergdalens IK Flicka 2007-07-25 0:11:32.683 4584 137
Klara Lindberg Flicka 2007-08-13 0:12:32.913 4275 175
Klara Sjögren Flicka 2007-04-14 0:11:38.942 3911 141
Klara Tilly Flicka 2006-11-30 0:10:40.730 5423 97
Lea Kucher Flicka 2007-12-10 0:11:42.067 4392 147
Leo Andersson Pojke 2006-12-05 0:11:48.854 4446 188
Leo Brundin BIK Pojke 2007-08-21 0:11:34.505 4732 181
Leo Hagberg Fritsla IF Pojke 2006-11-22 0:08:29.194 3502 58
Leo Heed Pojke 2007-07-20 0:11:47.238 1527 186
Leo Jelic Pojke 2007-08-01 0:08:56.894 5342 84
Leo Karlsson medina Pojke 2006-11-23 0:09:25.446 5181 105
Leo Reinholdsson Ulricehamns IF Pojke 2007-08-24 0:08:53.076 5202 81
Leon Sterner Pojke 2007-07-25 0:08:51.359 5501 79
Linnea Dahlberg Flicka 2007-11-12 0:13:24.453 1846 194
Linnea Mattsson Flicka 2007-01-21 0:10:56.371 177 103
Linneá Fors Flicka 2004-11-27 0:08:52.901 5312 31
Linnéa Bertilsson Flicka 2006-05-31 0:11:34.900 2987 139
Linuz Fritsson Pojke 2007-01-16 0:11:47.614 1845 187
Lisa Huddberg Flicka 2006-01-03 0:08:55.949 5331 23
Lisa Sjöberg Sexdrega if Flicka 2007-10-23 0:11:02.359 1984 112
Lova Bruno Flicka 2006-06-29 0:12:33.550 3930 177
Lova Ljung Borås Tidning Flicka 2006-09-14 0:09:11.760 5458 35
Lova Mobaeck Flicka 2007-06-25 0:10:14.498 2006 79
Lova Thylander Brämhults IK Flicka 2007-07-16 0:12:10.656 5640 159
Lova Thylander BIK Flicka 2007-07-16 0:53:15.021 5168 965
Lowe Åkerlind hognert Pojke 2006-03-06 0:07:41.270 4167 22
Lovisa Fondland andersson Elfsborg Tennis Flicka 2007-05-17 0:10:37.721 3943 96
Luca J-k bryngelsson Sjömarken Pojke 2009-09-04 0:10:21.925 4224 83
Luca Pinori Idrottsskolan Trandared År3 Pojke 2007-05-02 0:10:06.983 3277 141
Lucas Elias Pojke 2007-08-15 0:09:38.956 5286 115
Lucas Grahn thorkildsen Idrottsskolan Pojke 2007-12-01 0:10:38.091 2088 159
Lucas Hedlund Borgstena IF Pojke 2006-04-29 0:07:28.697 3516 17
Ludvig Holmgren Sjömarkens IF Pojke 2006-10-25 0:08:15.918 4742 43
Ludvig Ragnarsson Pojke 2007-08-10 0:07:55.458 444 31
Ludvig Söderbom Pojke 2006-03-18 0:11:37.881 1983 182
Lukas Karlsson Sjömarkens IF Pojke 2006-04-21 0:08:50.259 4780 78
Lukas Oscarson Pojke 2006-02-04 0:10:58.626 253 168
Lukas Thorstensson Pojke 2006-03-04 0:09:28.685 3860 108
Madicken Bäckstrand Flicka 2007-12-24 0:12:34.483 4288 179
Maja Mikkonen Flicka 2006-11-22 0:10:44.213 4613 99
Malte Hendén IK Högaborgsatleter Pojke 2006-03-26 0:07:23.751 3263 10
Malte Lehtola Sjömarkens IF Pojke 2007-11-22 0:07:51.096 5223 27
Malva Adriansson Flicka 2006-07-27 0:11:16.080 4865 122
Malva Augustsson Flicka 2007-02-11 0:09:13.058 2004 37
Mark Eli Pojke 2006-03-31 0:09:41.937 844 118
Matilda Ekberg Sandared Flicka 2006-11-06 0:11:00.920 5365 108
Max Nilsson Pojke 2006-07-10 0:10:15.697 4888 150
Max Norén Pojke 2007-05-05 0:10:33.243 4416 156
Max Reinert Sjömarkens IF Pojke 2006-10-10 0:07:35.515 4740 19
Meija Lindskog Brämhults Ik Flicka 2006-05-20 0:11:05.285 4737 116
Meja Harrysson Idrottsskolan Flicka 2007-02-14 0:10:37.268 2086 95
Meja Johansson Flicka 2007-06-25 0:10:43.761 5311 98
Meja Rolf Flicka 2007-09-09 0:12:31.575 5462 174
Melker Forsberg Pojke 2006-12-31 0:10:12.403 5005 147
Melker Rydebo Pojke 2007-05-22 0:11:26.027 195 179
Melvin Palmqvist Nittorps IK Pojke 2007-05-13 0:08:48.405 5534 73
Melvin Skottis Ymer Pojke 2006-05-31 0:12:46.818 5102 196
Melvin Ström Pojke 2006-01-03 0:09:02.859 4676 90
Melwin Hardstedt Sjömarkens IF Pojke 2006-06-15 0:08:40.876 4619 68
Melwin Landberg Pojke 2006-11-25 0:09:16.649 4237 97
Mia Solhage Flicka 2007-07-11 0:13:23.493 2920 193
Milan Petrovic Pojke 2006-09-14 0:09:24.872 4635 104
Milton Arvidsson Äspereds IF Pojke 2007-03-13 0:10:08.555 5165 143
Milton Krantz Pojke 2006-01-19 0:08:16.577 1252 44
Mimmi Lagerstedt Flicka 2006-03-29 0:11:28.962 4302 130
Mira Bjarnemark Flicka 2007-07-19 0:12:33.927 5240 178
Moa Björnander Flicka 2006-03-24 0:10:30.488 3768 90
Moa Järnström Flicka 2007-10-23 0:11:03.021 3791 113
Moa Kvarnsten Flicka 2006-02-13 0:08:57.468 5626 25
Moa Lahdenranta Klubb Flicka 2005-12-31 0:11:17.822 4412 75
Moa Nyman Borås SK Flicka 2007-02-22 0:13:21.075 3650 191
Moa Olsson Flicka 2009-01-19 0:12:08.441 4361 59
Molly Alkner Idrottskolan Flicka 2007-09-08 0:13:16.787 4555 189
Molly Uvehall Idrottsskolan Dalsjöfors Flicka 2007-08-22 0:13:46.042 3940 196
Morris Anderson Pojke 2006-05-04 0:12:15.218 3200 193
Måns Nyström Team Etcetera kids Pojke 2007-03-16 0:11:06.490 4240 172
Nancy Alghabban Flicka 2007-02-27 0:11:42.991 4075 148
Natalie Duran gäfvert Flicka 2007-03-19 0:10:56.800 151 104
Nathalie Grönesjö Idrottsskolan Dalsjöfors Flicka 2007-09-30 0:10:18.930 3939 82
Neela Jagersjö Flicka 2006-08-09 0:12:29.250 1999 169
Nellie Svensson Fristad Goif Flicka 2007-09-19 0:11:43.296 3139 149
Neo Andersson Brämhults IK Pojke 2006-11-15 0:08:49.869 2744 76
Noa Lidrot Pojke 2006-12-22 0:08:23.344 3613 51
Noah Börjesson Pojke 2007-07-05 0:14:53.394 4248 204
Noah Griberg Pojke 2006-08-13 0:12:22.103 5145 194
Noah Lund Tranemo IF Pojke 2007-06-14 0:08:24.496 2640 53
Nora Toftgård shahnavaz Brämhults IK Flicka 2006-02-10 0:11:02.170 4699 111
Oliver Fors Pojke 2006-06-28 0:09:48.273 5313 128
Oliver Holmberg Pojke 2007-07-15 0:11:02.675 4612 171
Oliver Johansson SK70 Pojke 2007-12-14 0:09:44.577 938 124
Oliwer Hellberg Pojke 2007-08-16 0:10:34.698 5189 157
Olivia Bergdahl Flicka 2007-03-11 0:10:10.153 4429 76
Olivia Järrenfors Flicka 2006-07-02 0:12:09.008 5605 158
Olivia Krii Flicka 2007-10-27 0:11:40.193 305 144
Olle Göransson RSK Pojke 2006-04-06 0:08:19.371 4052 49
Olle wingskog lindquist Wingskog lindquist UIF Pojke 2007-03-30 0:10:03.801 5325 140
Olof Sundquist Pojke 2006-08-10 0:08:17.796 5582 45
Oscar Carlsson Pojke 2007-05-23 0:08:36.694 5124 61
Oscar Danielsson Borås CA Pojke 2005-10-24 0:11:06.765 272 63
Oscar Ung Pojke 2006-07-10 0:08:37.945 4756 62
Oskar Gaschet-lundgren Pojke 2006-07-22 0:07:15.738 3297 4
Oskar Gunnarsson Fritsla IF Pojke 2006-12-01 0:07:16.711 2354 5
Oskar Gustafsson Borås Gif Pojke 2007-04-24 0:07:59.080 377 32
Oskar Nilsson Åhus FIK Pojke 2007-04-19 0:09:43.405 4198 123
Oskar Olsson Äspereds IF Pojke 2007-04-14 0:07:17.327 4609 7
Oskar Palm Pojke 2006-02-24 0:08:32.124 4428 59
Pontus Svensson Pojke 2007-04-04 0:09:27.358 1900 107
Ramyar Jabary Pojke 2007-12-22 0:14:36.696 3504 203
Rebecka Hjalmarsson Flicka 2006-04-07 0:12:51.471 4178 186
Rieke Johannsmeyer Brämhults IK Flicka 2006-11-27 0:08:32.559 4702 9
Roben Al bazi Pojke 2007-11-23 0:13:04.205 3074 197
Robin Magnusson Pojke 2006-06-11 0:09:00.484 4391 89
Robin Stricker Dalsjöfors Goif Pojke 2006-12-25 0:08:04.431 4504 35
Saga Dahleman stenius Bredareds IF Flicka 2006-02-04 0:10:15.785 5447 80
Saga Fjärrstad land Flicka 2007-09-21 0:13:54.970 2402 197
Saga Johansson VÄNGA Flicka 2007-03-28 0:08:31.687 4909 8
Saga Widén Fristad goif Flicka 2007-10-25 0:11:39.191 3495 142
Saga Willforss Bergdalens IK Flicka 2006-02-26 0:08:59.862 5018 28
Salem Tesfazghi Flicka 2005-10-07 0:14:09.129 4500 82
Samuel Luoga Pojke 2006-07-05 0:08:19.172 5106 48
Samuel Scott Pojke 2006-11-11 0:12:02.251 2881 190
Sander Gren Pojke 2006-03-03 0:10:50.641 4321 164
Sara Jansson Flicka 2007-06-23 0:12:16.869 5096 165
Sarah Romppainen Flicka 2006-11-02 0:11:14.523 5472 121
Selma Fridén Flicka 2007-12-21 0:11:30.862 3304 135
Selma Klint Idrottskolan Flicka 2007-12-02 0:11:26.087 371 126
Sigge Göthberg Sandareds IF Pojke 2006-04-04 0:09:00.069 3719 86
Signe Posserud Flicka 2007-02-11 0:10:52.752 5404 102
Sigrid Rapp Flicka 2007-05-23 0:10:01.671 4672 70
Simon Eriksson Pojke 2007-08-21 0:09:42.214 5406 120
Simon Maschmann Brämhult IK Pojke 2006-08-09 0:08:39.096 3125 65
Simon Persson Pojke 2007-12-18 0:10:17.260 1526 152
Sindra Winehem Flicka 2007-10-05 0:15:25.182 4624 207
Siri Espenkrona Flicka 2007-04-25 0:11:29.942 4825 133
Sofia Berg Flicka 2007-04-24 0:14:41.364 5347 204
Sofie Henrell Flicka 2007-07-28 0:13:20.556 5195 190
Stella Alsin Flicka 2007-02-03 0:09:31.771 5307 47
Stella Damm ulricehamn Flicka 2006-08-30 0:09:36.876 3361 53
Stella Holmén Flicka 2006-10-13 0:08:55.724 2171 22
Stella Lorén Sparsörs AIK Flicka 2006-10-11 0:09:49.736 5466 64
Stina Eres Flicka 2007-08-29 0:09:58.072 4853 69
Stina Holmström Idrottsskolan Dalsjöfors Flicka 2007-05-13 0:13:45.999 3937 195
Stina Tagesson IK Ymer Flicka 2006-04-12 0:07:15.742 4310 1
Svea Klasson Flicka 2006-10-16 0:10:35.064 4928 93
Teo Ehnar Brämhults IK Pojke 2006-03-15 0:11:01.711 966 170
Tess Jackmar Tranemo IF Flicka 2007-11-09 0:10:05.783 2633 71
Thea Henningsson Flicka 2006-11-12 0:09:09.066 4032 33
Theo Ekedahl-berglund Pojke 2006-09-27 0:12:08.795 5353 191
Theo Lindgren Brämhult 07 Pojke 2007-09-17 0:11:43.933 3230 185
Theo Sahlén Pojke 2008-02-11 0:11:58.057 1689 131
Theodor Duran leon Pojke 2007-08-05 0:09:18.406 166 99
Thilia Klehr Flicka 2006-01-09 0:11:05.004 4413 115
Tiger Klehr Pojke 2007-08-18 0:09:47.596 4414 127
Tilda Nygren Flicka 2007-12-24 0:09:39.128 4365 56
Tilda Sturesson Idrottsskolan Flicka 2007-12-06 0:12:49.032 2070 185
Tilde Christiansson Brämhults IK Flicka 2006-02-03 0:08:46.667 4700 20
Tim Ekelund Pojke 2006-01-09 0:08:22.790 1575 50
Timmy Boersma Rydboholms SK Pojke 2006-01-26 0:10:36.847 5114 158
Tina Fard Idrottsskolan Flicka 2007-09-14 0:12:43.466 2071 183
Tuva Adriansson Flicka 2008-02-15 0:12:07.928 4866 58
Tuva Råwall SAIK Flicka 2007-09-01 0:09:09.514 4342 34
Tyra Ekelund Flicka 2006-06-21 0:09:36.457 3922 52
Tyra Magnusson Flicka 2006-04-25 0:08:58.227 5012 26
Tyra Nyberg Flicka 2007-06-07 0:11:31.960 5157 136
Tyra Oscarsson Flicka 2006-09-19 0:10:12.860 2811 78
Tyra Siesing berntsson Flicka 2007-03-16 0:08:46.564 418 19
Victor Andersson Brämhults IK Pojke 2007-06-30 0:09:59.341 5180 137
Vidar Engberg Pojke 2006-03-31 0:07:50.872 4403 26
Viggo Hansson Hillared Pojke 2008-09-03 0:11:42.095 3326 124
Viggo Nyström Team Etcetera kids Pojke 2007-03-16 0:11:06.495 4241 173
Viktor Manfredsson SIBS Black Hawks Pojke 2007-07-28 0:08:49.529 5384 74
Viktor Persson Borås SK Pojke 2006-02-16 0:08:02.657 2458 34
Viktor Sävefjärd Pojke 2007-05-17 0:08:07.041 2790 39
Viktoria Vedberg Herrljunga Friidrott Flicka 2007-06-12 0:08:09.287 4021 6
Wilda Friman IF Rigor Flicka 2006-08-14 0:08:43.868 5476 15
Ville Kokko Pojke 2007-01-07 0:10:54.648 1482 167
Wille Svensson Dalsjöfors GoIF Pojke 2007-05-16 0:08:50.144 5214 77
William Qvist Pojke 2006-07-28 0:13:31.930 295 199
William Tri Pojke 2006-07-10 0:08:56.646 3551 83
William Ulmhage Bergdalen Pojke 2007-09-01 0:09:06.156 3166 92
Wilma Ahlberg Flicka 2007-04-29 0:15:24.926 4826 206
Wilma Daun johansson Onyx Flicka 2006-10-07 0:09:26.436 5252 42
Wilma Kamsula Flicka 2007-12-30 0:10:24.124 3856 87
Wilma Karlsson Flicka 2007-12-23 0:12:30.496 1263 173
Wilma Krönström Fristad Flicka 2007-10-04 0:11:29.662 3605 131
Wilma Larsson Flicka 2007-08-02 0:11:19.099 463 123
Wilma Ringström Flicka 2006-07-08 0:09:57.690 2161 68
Wilma Swedberg Flicka 2007-06-06 0:11:52.646 5481 156
Wilma Wiik Brämhult 07 Flicka 2007-07-29 0:12:11.100 4679 160
Vilmer Lyckvik Pojke 2007-08-08 0:10:03.403 2845 139
Wilmer Karlsson Sandhults SK Pojke 2006-08-27 0:09:13.440 3122 96
Wilmer Wall Borås SK Pojke 2006-07-04 0:10:14.338 4190 149
Vincent Albertsson Brämhults IK Pojke 2007-07-30 0:10:30.627 431 155
Vincent Söderlund Team Etcetera kids Pojke 2006-07-11 0:08:42.300 4239 70
Viola Odén Flicka 2007-02-07 0:11:50.867 4849 154
Zander Riedel reichel Sjömarkens IF Pojke 2006-01-03 0:07:22.236 4738 9
Zanfina Rexhepi Flicka 2007-08-29 0:08:55.997 4878 24
Zeb Thorstensson Ingen Pojke 2007-06-24 0:08:12.052 3491 40
Zoe Klarström Flicka 2007-07-20 0:11:30.061 4767 134