KRETSLOPPET 3,7 KM

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Felicia Alkner Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:16:03.323 7153 8
Carina Andersson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:47:58.172 7041 30
Daniel Andersson Pojke/Man 1900-01-01 0:36:17.669 7038 25
Jenny Andersson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:45:26.049 7186 28
Johan Andersson Pojke/Man 1900-01-01 0:31:51.061 6229 13
Lina Andersson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:39:54.664 7163 12
Magnus Arvidsson Pojke/Man 1900-01-01 0:37:06.749 7045 28
Mattias Backman Pojke/Man 1900-01-01 0:21:42.455 7112 3
Daniel Barahona Kvinna 1900-01-01 0:10:46.242 7248 25
Enoch Bergvall Pojke/Man 1900-01-01 0:16:03.711 7154 14
Avik Bonn Pojke/Man 1900-01-01 0:37:07.051 7127 29
Maria Brodell Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:43:04.710 7069 21
Anders Claesson Pojke/Man 1900-01-01 0:45:00.815 7043 44
Erik Dahlin Pojke/Man 1900-01-01 0:34:56.128 7052 18
Markus Dahlin Pojke/Man 1900-01-01 0:26:07.049 6230 8
Petra Ek duncan Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:39:10.343 7224 10
Marie Eliasson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:38:06.483 7031 7
Adam Eliasson pastucha Pojke/Man 1900-01-01 0:37:37.474 7005 30
Nicklas Fransson Pojke/Man 1900-01-01 0:36:54.178 7028 26
Åsa Franzen Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:43:04.604 7070 20
Peter Grendel Pojke/Man 1900-01-01 0:35:20.484 7050 20
Tobias Gustavsson Pojke/Man 1900-01-01 0:37:42.311 7006 31
Kristoffer Haglund Pojke/Man 1900-01-01 0:26:18.786 7007 9
Mikael Hedlund Pojke/Man 1900-01-01 0:43:43.886 7231 42
Benjamin Hoffman Pojke/Man 1900-01-01 0:42:23.272 7008 41
Ingmarie Håkansson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:44:11.156 7233 23
Juha Hägg Pojke/Man 1900-01-01 0:42:21.450 7037 39
Nicklas Höök Pojke/Man 1900-01-01 0:39:13.828 7048 34
Helen Johansson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:41:56.612 7009 14
Lena Johansson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:44:55.022 7223 26
Lisa Johansson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:43:45.548 7164 22
Patrik Johansson Pojke/Man 1900-01-01 0:33:16.217 7033 17
Rebecka Johansson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:51:48.230 6231 31
Peter Josefsson Pojke/Man 1900-01-01 0:24:02.811 7051 5
Robin Josefsson Pojke/Man 1900-01-01 0:22:23.428 7062 4
Ulf Josefsson Pojke/Man 1900-01-01 0:36:55.163 7068 27
Anders Jöelaid Pojke/Man 1900-01-01 1:02:48.611 7030 45
Annica Karlsson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:04:36.915 7011 6
Irene Käll Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:42:07.996 7012 15
Jonas Lagesson Pojke/Man 1900-01-01 0:39:37.437 7171 37
Filip Landberg Kvinna 1900-01-01 0:47:30.998 6225 42
Henrik Larsson Pojke/Man 1900-01-01 0:32:23.327 7232 16
Anna Lidbeck Flicka/Kvinna 1900-01-01 1:07:32.786 7067 32
Cicilia Liljeberg Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:45:26.977 7187 29
Nina Lindqvist Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:42:36.659 7014 18
Jennie Livered Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:42:22.781 7015 17
Åsa Magnusson Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:44:54.303 7182 25
Martina Malmström Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:22:21.695 6233 1
Omar Mangal Pojke/Man 1900-01-01 0:25:35.931 7016 7
Joakim Marzouki widlund Pojke/Man 1900-01-01 0:44:52.027 7246 43
Fanny Melin Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:44:55.724 7026 27
Ivan Mohammed Pojke/Man 1900-01-01 0:03:25.667 7126 3
Anna Mänd Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:44:51.238 7044 24
Mathias Mänty Pojke/Man 1900-01-01 0:35:41.905 6234 21
Jesper Nilsson Pojke/Man 1900-01-01 0:36:03.373 7040 23
Carolina Nyqvist Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:42:22.008 7058 16
Stefan Odelberg Pojke/Man 1900-01-01 0:39:14.184 7047 35
Ulrika Olsen Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:39:10.234 7226 9
Lennart Palmkvist Pojke/Man 1900-01-01 0:42:22.960 7055 40
Erika Paulsen Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:42:46.352 7097 19
Ingemar Petrik Pojke/Man 1900-01-01 0:39:36.697 7053 36
Robert Ranstig Pojke/Man 1900-01-01 0:39:43.149 7057 38
Stefan Roos Pojke/Man 1900-01-01 0:24:03.201 7056 6
Caroline Rydén Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:28:44.256 7029 3
Ann-karin Sandberg Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:38:01.177 7017 6
Ulrika Sandberg Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:37:36.770 7018 5
Stefan Schrewelius Pojke/Man 1900-01-01 0:19:19.153 7019 1
Andreas Slapack Pojke/Man 1900-01-01 0:39:09.546 7225 33
Denis Stefan bivolariu Pojke/Man 1900-01-01 0:31:56.620 7034 15
Joakim Sterner Pojke/Man 1900-01-01 0:35:55.887 7036 22
Patrik Stigsson Pojke/Man 1900-01-01 0:36:16.226 7039 24
Markus Sunnäng Pojke/Man 1900-01-01 0:28:30.280 7020 10
Jesper Särén Pojke/Man 1900-01-01 0:38:13.417 7129 32
Sarah Tallmyr Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:25:18.058 7021 2
Christina Tell Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:30:32.234 6228 4
Sofia Thelin Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:41:00.202 7073 13
Tobias Thörnqvist Pojke/Man 1900-01-01 0:31:51.979 7063 14
Reza Wahaj Pojke/Man 1900-01-01 0:31:36.402 7022 12
Elin Wikström Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:38:06.488 7032 8
Philip Wändemark Pojke/Man 1900-01-01 0:35:08.894 7059 19
Johanna Åhman Flicka/Kvinna 1900-01-01 0:39:14.879 7227 11
Philip Ödvall Pojke/Man 1900-01-01 0:28:52.122 7023 11
Gustav Ölund Pojke/Man 1900-01-01 0:21:20.418 7190 2