KRETSLOPPET 2 KM 11-12 ÅR

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Shaun Buzijans Pojke 2006-03-23 0:07:38.575 4899 20
Xun Dao Pojke 2006-06-15 0:08:55.198 5630 82
Max Tennung Pojke 2007-02-04 0:11:06.587 1248 174
Gustav Rasmusson Pojke 2005-08-17 0:06:30.509 3336 2
Aron Nyfeldt Pojke 2005-03-11 0:06:46.885 4227 5
Gottfrid Rapp Pojke 2005-08-18 0:07:29.967 4673 10
Mikael Bengelsdorff Pojke 2004-05-03 0:07:38.994 4885 15
Gusten Karlsson Pojke 2005-04-29 0:07:44.003 5543 19
Filip Ingemarsson Pojke 2004-10-19 0:07:45.744 2771 20
Oscar Falck Pojke 2005-03-10 0:07:50.845 5459 23
Coleton Smith Pojke 2005-01-31 0:07:55.920 3099 25
Gustav Forssmed Pojke 2005-03-13 0:08:09.008 3330 28
Theodor Saarinen Pojke 2004-03-22 0:08:10.653 4953 30
Carl Svensson Pojke 2005-11-04 0:08:32.494 2428 35
Zackarias Väyrynen Pojke 2004-10-22 0:08:44.853 5275 38
Eman Hajradinovic Pojke 2005-09-08 0:08:58.245 5488 41
William Lundqvist Pojke 2005-05-04 0:09:04.985 5084 44
Alexander Wawryca Pojke 2005-03-26 0:09:09.415 4433 46
John Haeger Pojke 2005-06-21 0:09:12.558 4043 47
Amadeus Henriksson Pojke 2005-07-20 0:09:15.855 1567 48
Anton Henningsson Pojke 2005-04-02 0:09:23.276 4033 50
William Salminen Pojke 2005-04-20 0:09:33.364 5257 51
Abraham Oluware Pojke 2005-01-15 0:09:44.466 5495 52
Anton Kåpe Pojke 2005-03-25 0:09:54.207 1807 54
Fabian Rosengren Pojke 2005-06-11 0:10:00.100 258 55
William Hjert Pojke 2004-03-14 0:10:01.376 5503 57
Adrian Olewniczak Pojke 2004-09-03 0:11:03.752 5478 62
Sigrid Harrysson Flicka 2006-09-29 0:11:06.816 4979 118
Hlma Bengtson Flicka 2005-09-24 0:07:45.612 5027 7
Ella Andersson Flicka 2005-02-10 0:07:57.641 4058 10
Amanda Lind Flicka 2004-02-26 0:08:02.540 4163 12
Anja Nordh Flicka 2004-06-17 0:08:12.245 4896 17
Chanelle Niklasson-larsson Flicka 2005-04-22 0:08:14.571 4763 18
Ebba Larsson Flicka 2004-05-08 0:08:21.877 1519 24
Alva Maksinen Flicka 2005-11-07 0:08:35.403 4917 29
Wilma Hultman Flicka 2004-04-15 0:09:05.024 3118 34
Alice Kampe alsin Flicka 2005-06-15 0:09:10.692 4651 35
Annie Lindberg Flicka 2004-12-13 0:09:11.862 4274 36
Felicia Sturesson Flicka 2005-11-11 0:09:14.362 5527 37
Thea Krok Flicka 2005-03-26 0:09:23.751 3850 40
Klara Stensson Flicka 2005-05-25 0:09:28.112 5389 41
Ebba Cleverup Flicka 2005-04-20 0:09:30.143 2627 42
Hanna Lexell Flicka 2005-10-14 0:09:39.695 3647 43
Elvira Karlstedt Flicka 2005-08-02 0:09:53.250 5047 45
Emelie Persson Flicka 2005-02-20 0:09:57.768 1850 46
Meja Bäckstrand Flicka 2004-11-19 0:10:09.751 4284 48
Emma Emanuelsson Flicka 2004-09-16 0:10:11.929 1955 49
Amanda Larsson Flicka 2004-05-08 0:10:12.366 1518 50
Clara Häyhänen Flicka 2005-12-01 0:10:13.832 5021 51
Irma Ganic Flicka 2005-09-13 0:10:28.543 1842 56
Isabella Persson Flicka 2005-08-30 0:10:31.265 4840 57
Tindra Svensson Flicka 2005-06-13 0:10:32.008 3555 58
Hilma Hjärtberg Flicka 2005-04-05 0:10:32.472 1627 59
Elsa Augustsson Flicka 2005-09-03 0:10:32.637 596 60
Fanny Hansson Flicka 2005-01-02 0:10:40.504 2833 61
Elin Bernlert Flicka 2005-02-27 0:10:42.772 5609 62
Siri Karlsson Flicka 2004-11-23 0:10:47.543 242 64
Amelia Olewniczak Flicka 2004-04-24 0:10:58.724 5475 69
Sara Bramstång Flicka 2004-05-25 0:11:02.037 3321 70
Tilde Tennung Flicka 2005-05-11 0:11:04.360 1247 71
Olivia Intoo Flicka 2004-12-24 0:11:04.370 5531 72
Amalia Åkesson Flicka 2004-06-29 0:11:06.529 1821 73
Astrid Harrysson Flicka 2005-04-05 0:11:16.311 4980 74
Elsa Sandström Flicka 2005-08-15 0:11:31.406 5264 77
Nora Kjellberg Flicka 2005-04-14 0:11:41.112 1337 78
Wanja Solhage Flicka 2004-10-22 0:12:04.793 2599 79
Linn Julander Flicka 2004-06-13 0:12:05.775 5002 80
Nora Bodenhem Flicka 2005-08-02 0:10:26.970 2653 54
Vilma Landerborn Flicka 2005-10-28 0:10:56.042 90 67
Tim Jansson Alingsås Triathlonklubb Pojke 2005-03-19 0:06:41.092 4881 4
Erik Härö BIK Pojke 2005-06-21 0:10:01.367 1087 56
Maja Inghammar Björkehovs IS Flicka 2004-06-13 0:08:18.607 4230 22
Oskar Johansson thunebro Borgstena Pojke 2005-11-01 0:08:57.924 3101 40
Gry Richardsson Borås Basket Flicka 2005-06-05 0:09:19.360 5391 38
Filip Lyckelid Borås GIF Pojke 2004-05-08 0:08:58.304 4066 42
Loke Svalin Borås SK Pojke 2005-11-26 0:07:46.984 5596 21
Julie Sylvan Borås SK Flicka 2005-06-09 0:10:56.291 5564 68
Thea Ljung Borås Tidning Flicka 2004-12-18 0:08:19.632 5457 23
Agnes Ragnarsson Brämhult Flicka 2005-04-03 0:08:11.321 4267 16
Viktor Eckerström Brämhult Pojke 2005-03-14 0:07:36.426 127 13
Elias Berg Brämhult ik P05 Pojke 2005-05-06 0:07:32.343 4157 12
Noah Claesson Brämhult P05 Pojke 2005-04-22 0:10:55.081 4525 61
Philip Torstensson Brämhults IK Pojke 2004-12-13 0:10:08.797 2039 58
Karl Ström Brämhults IK Pojke 2005-02-24 0:08:41.469 2420 37
Tim Ehnar Brämhults IK Pojke 2004-06-21 0:08:51.788 4444 39
Anton Rosengren iosifidis Brämhults IK Pojke 2005-11-16 0:07:52.498 2283 24
Sara Isaksson Brämhults IK Flicka 2004-06-21 0:08:17.398 3805 21
Saga Kasselstrand Brämhults IK Flicka 2004-06-25 0:08:24.790 4743 25
Arvin Farzad Brämhults IK 05 Pojkar Pojke 2005-05-12 0:10:53.836 211 60
Joel Svensson Dalsjöfors GoiF Pojke 2004-04-05 0:08:13.489 5213 31
Andrés Lindberg Elfsborg Pojke 2004-02-02 0:07:39.166 5494 16
Joline Persson Fristad Goif Flicka 2004-05-29 0:08:34.251 595 28
Emil Hilltorp Gsk/Mif Pojke 2005-04-07 0:10:10.979 5632 59
Stefan Nageus Hestra IF Pojke 2005-09-01 0:08:40.530 1423 36
Nanna Särén thorén Hestra IF Flicka 2006-02-09 0:10:08.655 4626 74
Albin Sundström Hestra IF Pojke 2005-08-18 0:07:08.296 1971 9
Alisa Kurkinen Hestra IF Flicka 2004-04-28 0:07:48.420 4989 8
Hanna Nilsson Hestra IF Flicka 2005-01-21 0:09:01.654 5376 33
Iris Hansson Hillared Flicka 2005-05-15 0:09:23.658 3327 39
Albin Norbelie Hyssna Pojke 2005-11-08 0:07:41.878 2819 17
Elliot Vigeliusson IF Elfsborg Pojke 2004-03-17 0:06:53.525 4788 7
Liam Björninger IF Elfsborg Pojke 2005-03-03 0:07:37.427 3197 14
Olle Ackebjer IFK Göteborg Friidrott Pojke 2005-03-03 0:06:28.362 4499 1
Melker Hendén IK Högaborgsatleter Pojke 2004-10-18 0:06:54.654 3262 8
Jolina Nyfeldt IK Ymer Flicka 2005-03-11 0:07:33.396 4226 4
Kellie Tran IK Ymer Flicka 2005-01-19 0:08:16.507 4470 20
Alma Holmberg IK Ymer Flicka 2004-02-27 0:08:57.837 3578 32
Vilda Backlund IKVM MÖLNDAL Flicka 2005-04-06 0:07:38.310 5586 6
Alva Malmberg IKYMER Flicka 2005-08-07 0:08:09.953 3854 14
Hanna Dahlberg Kronängs IF Flicka 2004-04-07 0:08:44.815 3530 30
Hanna Lindström Kronängs IF Flicka 2004-10-29 0:08:26.377 5001 26
Felix Hultman Kronängs IF Pojke 2005-03-15 0:06:48.795 4797 6
Thure Sigge Kronängs if Pojke 2005-04-16 0:07:43.535 4897 18
Marwin Skoglund Kronängs IF Pojke 2005-10-20 0:07:49.510 4858 22
Maja Knuthson Lundaskog Flicka 2007-04-19 0:11:26.861 5583 127
Linnéa Svanberg Pink Ladies Flicka 2005-11-14 0:10:00.604 4098 47
Noel Rydén Redvägs Fk Pojke 2004-08-31 0:07:31.528 3309 11
Ellen Göransson RSK Flicka 2004-02-22 0:07:56.975 4051 9
Nelly Boersma Rydboholms SK Flicka 2004-04-19 0:10:53.774 5112 65
Rasmus Nordin Sandareds IF Pojke 2004-02-10 0:06:36.048 4901 3
Oskar Eskilsson Sandareds IF Pojke 2005-07-22 0:09:18.779 5415 49
Max Karlsson Sandhults SK Pojke 2004-10-06 0:08:24.075 5455 32
Olle Sjöberg Sexdrega IF Pojke 2005-10-14 0:08:08.910 1985 27
Olivia Zetterberg Sjömarkens IF Flicka 2005-01-05 0:10:56.001 4048 66
Matilda Hedén Sjömarkens IF Flicka 2005-05-03 0:08:30.899 5338 27
Elias Lyckelid Sparsörs AIK Pojke 2005-11-20 0:09:01.485 5360 43
Ebba Svensson Spring för livet Flicka 2005-10-20 0:10:27.147 832 55
Ella Johansson Svenljunga Flicka 2005-12-21 0:10:19.821 3482 52
Elina Johnsson Svenljunga IK Flicka 2004-06-16 0:07:21.382 4054 2
Isak Edman Svenljunga IK Pojke 2005-05-30 0:08:10.451 4632 29
Melvin Brandt Svenljunga IK Pojke 2005-03-17 0:08:07.926 4734 26
Evelina Marcus Team Marcus Flicka 2004-02-26 0:08:00.111 5125 11
Iris Sackemark Team Sackemark Flicka 2004-12-07 0:08:10.484 2522 15
Jonatan Grenabo Tibro Mk Pojke 2004-12-17 0:08:27.144 5228 33
Sofia Hygren Tranemo GF Flicka 2005-06-29 0:09:51.759 2863 44
Alma Larsson Tranemo IF Flicka 2005-05-19 0:10:25.785 2540 53
Beatrice Hallqvist uifk Flicka 2005-01-11 0:07:35.504 4306 5
Maja Wrångemyr Ymer Flicka 2004-04-30 0:07:13.141 404 1
Erik Nilsson Åhus FIK Pojke 2004-06-11 0:09:49.500 4199 53
Mira Göransson Äspereds IF Flicka 2005-11-29 0:07:22.448 3156 3
Ida Abrahamson Äspereds IF Flicka 2004-08-14 0:08:08.561 3400 13