KRETSLOPPET 2 KM 9-10 ÅR

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Meja Harrysson Kronäng Flicka 2007 0:07:42.601 2291
Amanda Tran IK Ymer Flicka 2007 0:08:12.049 3188
Ella Rosengren Flicka 2007 0:08:23.419 4882
Estelle Müller Sjömarkens IF Flicka 2007 0:08:26.550 4592
Olivia Bergdahl Flicka 2007 0:08:28.593 3789
Viktoria Vedberg Herrljunga Friidrott Flicka 2007 0:08:30.573 4461
Lovisa Strömberg Brämhults ik Flicka 2008 0:08:30.802 4307
Natalie Duran gäfvert Flicka 2007 0:08:32.194 1437
Saga Johansson VÄNGA Flicka 2007 0:08:44.793 3769
Elina Österbacka Sparsörs AIK Flicka 2007 0:08:46.175 3520
Ellen Skovshoved Flicka 2007 0:09:01.828 874
Alice Andersson Tranemo GF Flicka 2007 0:09:02.866 3598
Ellen Öjerhed Flicka 2007 0:09:05.562 4123
Emmy Tellbom Flicka 2007 0:09:06.702 3099
Nikki Weihart Hestra IF Flicka 2008 0:09:16.003 4427
Lovisa Rogberg Flicka 2008 0:09:16.204 3778
Lova Mobaeck Flicka 2007 0:09:20.582 2912
Hanna Johnsson Svenljunga IK Flicka 2007 0:09:23.649 4232
Tyra Siesing berntsson Sparsörs AIK Flicka 2007 0:09:25.693 882
Malva Augustsson Flicka 2007 0:09:30.118 2591
Zanfina Rexhepi Flicka 2007 0:09:31.168 4272
Alma Strömberg SK Elfsborg Flicka 2007 0:09:32.065 3539
Moa Bäckänger Flicka 2007 0:09:36.792 3793
Maja Ringström Flicka 2008 0:09:43.541 4409
Hanna Grönberg Flicka 2007 0:09:43.734 4696
Tuva Råwall Partille Paradiset Flicka 2007 0:09:48.285 2985
Ida Fransson Gånghester Idrottsskolan åk 3 Flicka 2008 0:09:48.620 410
Felicia Tobiasson Flicka 2006 0:09:54.394 4646
Nejla Djesevic Flicka 2008 0:09:54.704 3981
Ella Mårtensson Borås SK Flicka 2008 0:09:57.738 3051
Clara Widell Flicka 2007 0:09:57.781 4870
Tuva Adriansson Flicka 2008 0:09:58.800 4717
Alma Strand Fristad Goif Flicka 2007 0:10:01.297 4601
Alessia Jk bryngelsson Flicka 2009 0:10:03.942 4650
Klara Lassing Flicka 2007 0:10:06.374 2964
Saga Widén Flicka 2007 0:10:08.255 3068
Elsa Sandblom Flicka 2008 0:10:09.520 4502
Agnes Ramhult IK YMER Flicka 2008 0:10:11.367 3675
Tilda Nygren Flicka 2007 0:10:11.446 4522
Luna Lenjesson Flicka 2008 0:10:12.228 3555
Hanna Lalloo Flicka 2007 0:10:14.051 4786
Selma Fridén Flicka 2007 0:10:14.272 3277
Leia Larsson Flicka 2008 0:10:15.117 4896
Julia Wikström Brämhults IK Flicka 2007 0:10:16.374 3785
Wilma Wiik Flicka 2007 0:10:17.090 3947
Lova Thylander Brämhult IK Flicka 2007 0:10:17.809 3880
Selma Axelsson Flicka 2007 0:10:17.927 2088
Maja Backlund Borås SK Flicka 2008 0:10:18.693 4263
Maja Lundgren Borås GIF Flicka 2008 0:10:19.614 3284
Alice Lindvert BIK Flicka 2007 0:10:21.314 3486
Emilia Lundin Flicka 2006 0:10:22.824 1412
Charlie Johansson Flicka 2007 0:10:23.883 65
Julia Holmström Flicka 2008 0:10:34.078 4918
Elsa Ingemarsson Hestra IF Flicka 2008 0:10:36.435 2300
Nadia Eken e Flicka 2008 0:10:37.719 3998
Amalia Skjelseth Ik Ymer Flicka 2007 0:10:40.617 4297
Tilda Thom Flicka 2007 0:10:41.058 4842
Ellen Johansson Idrottsskolan sparsör år 3 Flicka 2008 0:10:41.884 3514
Olivia Larsson Flicka 2007 0:10:44.175 1058
Alma Kjellström Flicka 2007 0:10:44.268 3679
Edith Fredriksson Flicka 2007 0:10:46.394 4465
Ela Yilmaz Byttorp åk3 Flicka 2008 0:10:47.536 3356
Nadine Jacobsson Flicka 2008 0:10:49.011 4213
Nellie Johansson Flicka 2008 0:10:49.739 804
Elsa Sundberg Hestra IF Flicka 2008 0:10:50.886 4534
Zoe Klarström Flicka 2007 0:10:54.039 3831
Noelle Gamalielsson Flicka 2008 0:11:01.283 3201
Wilma Kamsula Flicka 2007 0:11:01.982 1908
Juni Wahlström Flicka 2008 0:11:02.954 3873
Tilde Parkhagen Flicka 2008 0:11:04.739 4172
Ida Harrysson Kronäng Flicka 2007 0:11:05.618 2289
Signe Sandstedt Idrotsskolan Flicka 2009 0:11:08.847 3921
Tyra Nyberg Flicka 2007 0:11:12.682 62
Meja Ekedahl-berglund Flicka 2008 0:11:14.491 4244
Stella Alsin Flicka 2007 0:11:15.269 4290
Emilia Johannisson Bergdalens IK Flicka 2008 0:11:15.562 4281
Wilma Larsson Flicka 2007 0:11:21.741 4021
Ellen Lindberg Flicka 2007 0:11:23.339 4242
Ebba Paulsson Idrottsskolan Sjömarken åk 3 Flicka 2008 0:11:24.664 3281
Colinne Niklasson larsson Flicka 2007 0:11:25.706 4152
Jolin Svan dahlén Flicka 2007 0:11:28.701 4243
Alicia Henriksson Flicka 2007 0:11:28.703 1546
Alva Gustafsson Flicka 2007 0:11:29.711 4866
Nova Söderling Flicka 2007 0:11:31.858 3206
Ebba Hernström pettersson Idrottsskolan gånghester Flicka 2008 0:11:35.641 2949
Emma Hagberg Fritsla IF Flicka 2008 0:11:35.912 3781
Maija Nilsson Flicka 2008 0:11:40.881 4387
Klara Svensson Flicka 2008 0:11:40.959 4490
Alva Peterson Flicka 2008 0:11:41.241 4284
Corinne Johansson Flicka 2008 0:11:42.490 3115
Olivia Krii Flicka 2007 0:11:43.296 4271
Anna Gunnarsson Flicka 2007 0:11:43.561 3951
Othilia Kullberg Flicka 2008 0:11:43.749 4280
Hula Seiver Flicka 2007 0:11:45.565 4535
Hanna Anderbjörk Flicka 2007 0:11:45.586 4537
Moa Stomberg Idrottsskolan Flicka 2008 0:11:46.483 3841
Ebba Strömberg Flicka 2007 0:11:52.869 3739
Johanna Svenkvist Ekarängskolan Flicka 2008 0:11:56.654 3990
Lovisa Svedensten Byttorp Flicka 2008 0:11:58.288 1678
Maja Stjerna Byttorp Flicka 2008 0:12:00.129 1679
Nicki Lappas Flicka 2006 0:12:08.779 3125
Alva Berglund Flicka 2007 0:12:08.888 3288
Wilma Krönström Flicka 2007 0:12:12.280 4685
Joline Bender ohlsén Flicka 2008 0:12:18.554 4608
Wilma Karlsson Flicka 2007 0:12:20.643 3581
Jolina Johansson Flicka 2008 0:12:22.545 3165
Lovisa Lindberg Flicka 2008 0:12:24.546 252
Isabel Dutton Flicka 2007 0:12:27.483 3985
Lamis Matar Flicka 2008 0:12:29.140 4474
Signe Lyckelid Flicka 2008 0:12:31.082 4511
Vera Arvung Flicka 2008 0:12:31.832 3715
Charlotte Damberg Flicka 2008 0:12:32.295 4245
Cornelia Rosendahl Flicka 2008 0:12:32.777 4253
Alva Möllberg Flicka 2008 0:12:32.982 4236
Alva Belfrage Flicka 2007 0:12:35.085 4444
Leiah Lintonsson Flicka 2008 0:12:35.279 3270
Lovisa Danielsson Flicka 2008 0:12:36.195 3927
Anita Ebrahimi Flicka 2007 0:12:38.752 4574
Moa Järnström Flicka 2007 0:12:38.821 4067
Jolin Langvik Idrottsskolan Sparsör åk 3 Flicka 2008 0:12:39.380 3535
Iris Hedin Idrottskolan Sjöbo Flicka 2008 0:12:47.566 3717
Elin Jansson Flicka 2008 0:12:54.635 803
Viktoria Edman Edmans Måleri Flicka 2007 0:12:56.722 3719
Elly Säll Flicka 2007 0:13:01.002 4807
Elise Swedberg Flicka 2010 0:13:01.664 4809
Wilma Swedberg Flicka 2007 0:13:01.923 4805
Joline Dower Flicka 2008 0:13:01.994 2095
Ida Ingemarsson Flicka 2008 0:13:04.162 2654
Meja Rolf Konståkarna Flicka 2007 0:13:12.385 2960
Isa Strömberg Flicka 2008 0:13:15.329 3740
Alva Post Flicka 2006 0:13:22.783 4259
Mia Solhage Flicka 2007 0:13:27.211 2696
Linnea Dahlberg Flicka 2007 0:13:28.299 3159
Milla Kjellberg Flicka 2007 0:13:29.062 1138
Inez Englund Flicka 2007 0:13:32.174 3609
Lova Haglund Flicka 2008 0:13:32.417 4628
Elsa Ström Flicka 2008 0:13:32.529 2768
Tindra Wikström Flicka 2008 0:13:33.023 4729
Maja Lundgren Flicka 2007 0:13:37.537 4840
Linn Önnefält holtter Flicka 2008 0:13:51.654 2453
Cecilia Bittera Flicka 2008 0:13:51.911 4438
Nellie Carlander Fristad Goif Flicka 2008 0:13:52.326 4804
Wilda Eliasson Flicka 2008 0:13:53.650 2900
Linnea Swärdh Fristad goif Flicka 2008 0:13:55.640 4591
Alva Ericson Flicka 2007 0:14:00.205 2966
Selam Tesfazghi Flicka 2008 0:14:01.707 3868
Ifigenia Michailidi Flicka 2008 0:14:02.235 4223
Engla Sjölin Flicka 2007 0:14:06.318 3219
Thea Andersson Flicka 2008 0:14:07.365 3776
Vera Rehnström SK Boge Flicka 2008 0:14:07.988 4326
Havanna Johansson Flicka 2008 0:14:08.821 3499
Maja Andersson Bergdalens IK Flicka 2008 0:14:10.263 994
Irma Cleverup Flicka 2007 0:14:14.663 1834
Elvira Vikingson Flicka 2007 0:14:21.443 4830
Lea Kucher Flicka 2007 0:14:21.512 3891
Stina Levinsson Flicka 2010 0:14:28.853 3671
Christina Nikolaou Flicka 2008 0:14:29.041 3618
Selma Hajric Kristinebergskola Flicka 2008 0:14:29.396 3540
Siri Lidrot Kronängs IF Flicka 2008 0:14:29.578 2340
Meia Käck Kristinebergskola Flicka 2008 0:14:29.864 3570
Alva Andersson Flicka 2008 0:14:29.891 3919
Julia Forsberg Idrottsskolan Flicka 2008 0:14:30.468 3822
Sinnit Tesfazghi Flicka 2008 0:14:32.538 3867
Jara Said Ekarängskolan Flicka 2008 0:14:34.549 4012
Elsa Jardle Rydboholms SK Flicka 2008 0:14:37.232 2814
Elin Simula Knektås VVS AB Flicka 2007 0:14:57.590 1453
Philipha Svensson Flicka 2008 0:15:05.242 2661
Tilda Axelson Idrottsskolan Gånghester år 3 Flicka 2008 0:15:11.279 1028
Alva Hermansson sörbring Gånghesterskolan Flicka 2008 0:15:11.786 4298
Isabell Andreasson Flicka 2007 0:15:29.095 4287
My Rudenwall Byttorp Flicka 2008 0:15:32.930 1681
Lova Skottis Ymer Flicka 2008 0:15:34.549 4680
Rania naser Dine borås Flicka 2009 0:15:52.720 213
Timea Andersson Flicka 2006 0:15:59.494 4703
Olivia Johansson Flicka 2007 0:15:59.789 3972
Sofia Berg Flicka 2007 0:16:22.413 4640
Ellen Kryander Idrotsskolan Sjömarken Sandared Flicka 2008 0:16:25.138 3497
Lovisa Larsson Flicka 2008 0:16:32.517 4018
Filip Ackebjer IFK Göteborg Friidrott Pojke 2007 0:06:59.000 4149
Oskar Olsson IK Ymer Pojke 2007 0:07:03.005 4062
Arvid Einarsson Pojke 2007 0:07:03.206 2980
Arvid Olsson Mölnlycke IF Pojke 2007 0:07:17.384 4881
Melker Sundström Hestra IF Pojke 2008 0:07:40.433 1477
Malte Lehtola Sjömarkens if Pojke 2007 0:07:41.201 4704
Oscar Dahlander Pojke 2008 0:07:42.120 4705
Ludvig Ragnarsson Brämhult 07 Pojke 2007 0:07:44.313 1938
Gustav Djupbäck Brämhults IK Pojke 2007 0:07:46.520 962
Albin Suomäki Pojke 2007 0:07:47.635 4254
Alfred Elverlind Svenljunga IK Pojke 2007 0:07:48.254 741
Emil Linnros Pojke 2007 0:07:48.631 2997
Elias Johnsson Svenljunga ik Pojke 2007 0:07:50.530 4302
Noah Lund Nittorps IK Pojke 2007 0:07:50.604 4589
Malte Almström Pojke 2008 0:07:52.078 4675
Sverre Engström Sparsörs AIK Pojke 2008 0:07:54.805 4314
Kalle Johansson Högvads BK Pojke 2008 0:08:02.473 2305
Viggo Sörensen Borås HC Pojke 2008 0:08:05.033 3537
Carl Jakobsson Pojke 2007 0:08:07.120 779
Erik Pihl Pojke 2007 0:08:09.589 386
Olle Rasmusson Pojke 2008 0:08:12.597 2881
Oscar Werthén Pojke 2007 0:08:16.396 3542
Simon Edman Svenljunga IK Pojke 2007 0:08:16.694 2883
Melker Almström Pojke 2008 0:08:16.719 4674
James Johnson Tvärreds IF Pojke 2008 0:08:16.795 4278
Noah Wahlin johansson Brämhults IK Pojke 2007 0:08:16.804 993
Anton Siedberg Borås HC Pojke 2007 0:08:20.039 3606
Axel Siesing widar Pojke 2007 0:08:22.062 3938
Axel Holmberg IK Ymer Pojke 2007 0:08:24.158 2628
Filip Pantzare Borås CA Pojke 2007 0:08:25.603 4724
Lucas Löngårdh Pojke 2008 0:08:25.922 4076
Olle Westin Pojke 2007 0:08:28.662 4756
Teodor Lindström Målsryds IF Pojke 2007 0:08:29.613 4128
Hadi Yassine Pojke 2008 0:08:30.796 4751
Herman Bengtsson Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:08:32.026 3136
Vilmer Lyckvik Fristad GOIF Pojke 2007 0:08:36.613 4920
Liam Magnusson Pojke 2008 0:08:36.790 3040
Wille Svensson Dalsjöfors GoIF Pojke 2007 0:08:37.465 4446
Timothy Knutsson Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:08:37.941 3138
Hannes Deltin Pojke 2008 0:08:39.291 3023
Daniel Rukavina selimbasic Idrottskolan Sjöbo Pojke 2008 0:08:40.115 3720
Felix Särén Dannike IK Pojke 2008 0:08:40.388 1149
Carl Tammjärv Pojke 2008 0:08:40.448 3686
Lucas Forsström Pojke 2006 0:08:42.193 4810
Wille Hagberg Pojke 2007 0:08:44.353 4238
Melvin Palmqvist Pojke 2007 0:08:44.865 4687
Gabriel Johansson Pojke 2007 0:08:45.456 3828
Måns Hagrenius Sexdrega Pojke 2007 0:08:45.559 4916
Noah Sjöberg Pojke 2008 0:08:49.570 4256
Lowe Björkman Brämhults ik Pojke 2008 0:08:50.543 4022
Gustav Joratadius Pojke 2007 0:08:52.716 4959
Isak Strömsjö Brämhults IK 08 Pojke 2008 0:08:53.686 2363
Gabriel Hardstedt Pojke 2008 0:08:53.879 4125
Emil Andersson SJÖMARKEN Pojke 2008 0:08:53.883 3291
Albin Fredriksson Pojke 2007 0:08:54.789 4911
Anton Hedén Sjömarkens IF Pojke 2008 0:08:55.504 4560
Joel Skoglund Pojke 2008 0:08:58.037 1060
Anton Ahlberg Sjömarkens IF Pojke 2008 0:09:00.479 4732
Oliver Ekdahl Pojke 2008 0:09:01.910 2808
Dante Lindén Pojke 2007 0:09:06.585 4431
Noel Ericsson Pojke 2007 0:09:08.797 4900
Anton Skatt Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:09:11.941 3133
Tomas Hidirsah Syrisk Ortodoxa Föreningen Pojke 2007 0:09:12.903 4344
Elias Sethson Pojke 2008 0:09:13.111 4647
Ellwin Lupala åhman Gånghester sk Pojke 2008 0:09:16.553 4515
Oliver Larsson Pojke 2008 0:09:16.611 4144
Elliot Carlsson Äspered Pojke 2008 0:09:16.634 2100
Emil Ekberg Pojke 2008 0:09:17.005 4599
Alex Norlenius Pojke 2007 0:09:17.897 3815
Folke Hedin Pojke 2010 0:09:19.267 4402
Erik Ganning Pojke 2006 0:09:19.843 4109
Hugo Welander Pojke 2006 0:09:21.709 4876
Daniel Oscarson Pojke 2008 0:09:24.043 3511
Vincent Berglin Pojke 2007 0:09:24.450 4814
Jonathan Hoffmann Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:09:25.673 3137
Hugo Karlsson Sparsörs AIK Pojke 2008 0:09:25.815 3619
Sebastian Bud Pojke 2007 0:09:26.199 4875
Philip Hagman Pojke 2007 0:09:26.200 4795
Joar Blomqvist Bredareds IF Pojke 2007 0:09:26.691 2006
Tage Tingvall Pojke 2008 0:09:27.334 4403
Linus Bäckänger Pojke 2009 0:09:28.337 3794
Wilmer Manfredsson Sibs Pojke 2005 0:09:32.001 4340
Leon Januzi Pojke 2008 0:09:32.159 4524
Mehdi El amri Pojke 2007 0:09:35.915 4780
Sixten Büchert Örnen 13 Pojke 2008 0:09:38.682 4305
Winston Skoglund Kronängs IF Pojke 2007 0:09:42.425 4604
Max Stigsson Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:09:42.905 3139
Daniel Kim Pojke 2008 0:09:43.375 1935
Vincent Persson Pojke 2008 0:09:45.944 4963
Zeb Torstensson Pojke 2007 0:09:46.257 82
Lucas Elias Pojke 2007 0:09:49.892 972
Elias Koj Syrisk Ortodoxa Föreningen Pojke 2007 0:09:51.035 4339
Casper Kristensen Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:09:51.953 3941
John Koj Syrisk Ortodoxa Föreningen Pojke 2007 0:09:53.010 4341
Justin Gunnarsson Pojke 2006 0:09:53.070 3161
Hugo Cederlund Bämhults IK Pojke 2007 0:09:54.177 4384
Elliot Lukasz Brämhult 07 Pojke 2007 0:09:54.866 982
Eric Fahlen Pojke 2007 0:09:55.790 885
Samuel Thunebro Pojke 2007 0:10:00.360 2383
Gilbert Stomberg Pojke 2007 0:10:01.462 3192
Alexander Boström IF Elfsborg Pojke 2008 0:10:03.127 4778
Carl Göbel Idrottsskolan Pojke 2009 0:10:03.275 3924
Albin Holström Pojke 2007 0:10:04.673 4175
Lucas Ekberg Pojke 2008 0:10:06.663 3295
Maximus Holström/fors SSK Pojke 2008 0:10:07.771 4311
Viggo Andrén Bergdalens Ik Pojke 2008 0:10:10.956 4714
Joel Henriksson Brämhults IK Pojke 2007 0:10:11.268 985
William Ulmhage Ulmhage Pojke 2007 0:10:11.420 695
Victor Andersson Brämhults IK Pojke 2007 0:10:11.863 4477
Albin Rudmark BRÄMHULT Pojke 2008 0:10:12.908 3839
Oliver Johansson SK70 Pojke 2007 0:10:15.090 2102
Harry Vikman Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:10:18.703 3134
Carl Laitinen Äspereds IF Pojke 2007 0:10:19.553 4915
Milton Arvidsson Äspereds IF Pojke 2007 0:10:19.962 4641
Alexander Persson Pojke 2008 0:10:20.604 539
Vincent Albertsson Brämhults IK Pojke 2007 0:10:21.457 964
Tiger Klehr Pojke 2007 0:10:23.334 3980
Alfons Karlsson Pojke 2007 0:10:23.736 4578
Alex Stål Tranemo Pojke 2008 0:10:25.153 4848
Mikael Sandberg Äspereds IF Pojke 2008 0:10:32.461 3261
Jon Gillberg Pojke 2008 0:10:32.524 3262
Floki Finnsson BIK Pojke 2007 0:10:32.922 2055
Oscar Warsaeus Ekarängskolan Pojke 2008 0:10:38.882 3995
Albin Landegren Pojke 2007 0:10:39.953 2052
Alvin Nöjd Gånghester Pojke 2008 0:10:45.136 3969
Leon Johansson Pojke 2008 0:10:45.372 3939
Alexander Stenvall Pojke 2008 0:10:49.036 3605
Pontus Svensson Pojke 2007 0:10:56.359 2101
Eric Idehall Kronäng IF Pojke 2008 0:10:56.423 2927
Mario Ibrahim Pojke 2009 0:10:59.175 3967
Eric Eliasson Pojke 2008 0:10:59.672 4390
Leo Heed Pojke 2007 0:11:00.795 4891
Ahmad Matar Pojke 2009 0:11:09.328 4475
Ludvig Palmqvist Byttorp Pojke 2008 0:11:15.144 1674
Abtin Mahmoudi Pojke 2007 0:11:16.233 4932
Dani Yassine Pojke 2009 0:11:18.714 4754
Viktor Lappas Pojke 2010 0:11:19.782 3126
Arvid Nordqvist Pojke 2008 0:11:25.833 4471
Edward Cedheim SAIK Pojke 2007 0:11:26.807 2924
Adam Svanå Pojke 2008 0:11:27.848 1429
Samuel Scott Pojke 2006 0:11:29.442 2683
Liam Walker Pojke 2008 0:11:31.250 4171
Dante Neumann Pojke 2008 0:11:32.867 4691
Max Hellström chocron Pojke 2008 0:11:37.201 824
Hannes Strömberg Brämhults ik Pojke 2007 0:11:41.836 4308
Sebastian Ahlgren Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:11:43.887 3319
Hannes Klinggård Pojke 2007 0:11:54.347 4406
Edvin Mahmutovic Pojke 2009 0:11:56.048 4295
Nils Brunegård Pojke 2008 0:12:00.124 1671
Felix Rosengren Ekarängskolan Pojke 2008 0:12:03.292 3991
Luan Beciri Pojke 2008 0:12:06.815 4564
Gabriel Hörder Idrottsskolan Sparsör år 3 Pojke 2008 0:12:20.928 4224
Kalle Sandelin Brämhults IK Pojke 2007 0:12:21.190 4157
Hampus Toresäter Pojke 2007 0:12:22.592 4846
Hugo Linde cavrak Brämhult 07 Pojke 2007 0:12:28.608 2659
Albin Österlindh Pojke 2008 0:12:30.728 4931
Leo Andersson Pojke 2006 0:12:31.864 3414
Steven Makdesi Syrisk Ortodoxa Föreningen Pojke 2008 0:12:33.704 4343
Enin Kurtovic Pojke 2008 0:12:37.182 4289
Connor Nowak Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:12:40.290 3318
Mille Andersson Engelbrektskolan åk 3 Pojke 2008 0:12:40.801 3317
Casper Johansson Sjömarken Pojke 2007 0:12:42.379 4165
William Ekberg Pojke 2008 0:12:46.087 4598
Daniel Schrewelius Sandareds IF Pojke 2008 0:13:09.897 4532
Felix Mild Idrottsskolan Pojke 2008 0:13:10.324 3842
Viggo Hansson Pojke 2008 0:13:28.297 2935
Sebastian Flote Pojke 2007 0:13:28.571 4576
Evil Agaev Pojke 2008 0:13:39.464 3026
Victor Mellström Pojke 2010 0:13:59.547 4774
Algot Stenström Pojke 2007 0:14:20.665 106
Gustav Larsson Pojke 2007 0:14:29.561 2819
Edvin Pantzar Pojke 2008 0:14:30.126 3122
Oliver Gyllestål Byttorp Pojke 2008 0:14:36.928 1675
Hedi Zarifi Byttorp Pojke 2008 0:14:38.934 1676
Vincent Strandberg gunnarsson Pojke 2008 0:14:47.161 3697
Taha Tariq Pojke 2008 0:15:17.732 4801
Simon Wallman Pojke 2008 0:15:20.822 3629
Theodor Lundberg Pojke 2008 0:15:28.147 4723
Theodor Wemmel Fristad GOIF Pojke 2008 0:15:30.467 1199
Miliam Hessedahl Pojke 2008 0:15:32.150 4690
Rania naser Dine Pojke 2007 0:16:31.131 212
Albin Ploderer Daltorpskola Åk3 Pojke 2008 0:17:08.149 3311
Hjalmar Arvevik Pojke 2008 0:19:13.351 4008
Jayson Fransman soares Pojke 2007 0:19:22.155 4779