KRETSLOPPET 2 KM 7-8 ÅR

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Jonatan Abrahamson Äspereds IF Pojke 2009 0:08:53.404 3495
Adam Ackerholm Pojke 2010 0:12:38.186 4546
Felix Alkmark Pojke 2010 0:14:02.572 4905
Rayan Allan Trandaredsskolan 2b Flicka 2009 0:14:11.355 4079
Theo Alonso rydlinge Myråsskola 2AC Pojke 2009 0:10:30.531 3827
Danny Alshwan Pojke 2008 0:11:18.791 4317
Elton Alsin Pojke 2010 0:11:19.484 4926
Hampus Anderbjörk Pojke 2010 0:10:45.464 4798
Oliver Andersen Pojke 2010 0:13:10.050 2618
Alice Andersson Flicka 2010 0:16:04.341 4676
Elicia Andersson Söder & Co Flicka 2009 0:09:36.165 3306
Fabian Andersson Pojke 2009 0:11:06.130 2068
Gustav Andersson Sparsör AIK Pojke 2009 0:09:52.880 4852
Hilda Andersson Flicka 2010 0:16:42.545 3775
Hugo Andersson Pojke 2009 0:08:52.341 3818
Hugo Andersson Pojke 2010 0:12:44.984 3882
Tilda Andersson Flicka 2009 0:11:36.293 3659
Anton Andreasson Pojke 2009 0:11:38.230 3572
Elvira Andreasson Flicka 2009 0:10:48.192 4942
Lovisa Andreasson Flicka 2010 0:17:33.283 1221
Linnea Antonsson Flicka 2008 0:15:55.364 3273
Inez Aronsson Flicka 2009 0:16:19.397 3648
Tim Arvén Gånghester Pojke 2009 0:09:13.010 4400
Viggo Arvén Gånghester Pojke 2010 0:09:48.064 4397
Walter Askerdal Sjömarkens If Pojke 2009 0:09:57.557 3187
Liam Aspholmer Idrottsskolan Myrås år 2AC Pojke 2009 0:14:45.221 3568
Emmy Axelson Gånghesters tior Flicka 2010 0:13:02.568 4178
Emilia Axelsson Flicka 2009 0:11:22.004 3404
Oliver Axelsson Pojke 2009 0:12:10.909 3339
Jasmine Baker Flicka 2009 0:13:01.210 3566
Tilda Belfrage Flicka 2010 0:12:47.433 4442
Love Bender ohlsén Pojke 2010 0:09:18.718 4609
Algot Bendixen Pojke 2010 0:14:43.753 4416
Astrid Bengtsson Flicka 2010 0:14:22.523 4967
Fabian Bergdahl Pojke 2009 0:11:46.616 3530
Albert Berggren Pojke 2010 0:10:15.132 4118
Alva Berglund Idrottsskolan Flicka 2009 0:13:33.639 2725
Vera Berglund Flicka 2009 0:15:56.308 3287
Bea Bergman Flicka 2009 0:13:11.008 4489
Josefine Bittera Flicka 2010 0:12:28.042 4439
Stella Björk Borås SK Flicka 2009 0:11:19.822 3403
Edith Björnalm-krantz Idrottsskolan Sparsör Slättäng år 2 Flicka 2009 0:12:36.523 3302
Meja Blixt Flicka 2009 0:12:46.330 256
Thelma Blohm Flicka 2009 0:10:35.680 879
Johannes Blomqvist Bredareds IF Pojke 2010 0:12:14.834 2039
Albert Bohlin Pojke 2009 0:12:37.417 4136
Vilmer Brodin Pojke 2009 0:17:19.812 3366
Alicia Brännmar Flicka 2009 0:16:20.513 4603
Alexis Burrows Pojke 2009 0:09:34.869 4879
Felix Carneskog Pojke 2010 0:14:23.116 4934
Robin Carsebäck Pojke 2010 0:16:58.022 728
Tyra Cavalli-björkman Gånghesters tior Flicka 2010 0:13:35.521 3082
Viggo Cederlund Pojke 2010 0:15:12.824 4385
Siri Cederqvist Flicka 2010 0:16:28.696 4327
Filip Claes Pojke 2009 0:10:28.075 4104
Naimma Cosic Flicka 2009 0:15:51.467 4949
Klara Dahl Flicka 2009 0:15:04.709 4176
Alva Dahlqvist Flicka 2009 0:13:23.572 3966
Maja Dahlström Flicka 2009 0:17:28.707 1239
Adrian Duran gäfvert Pojke 2009 0:08:01.462 1166
Sebastian Dutton Pojke 2009 0:10:11.539 3986
Timothy Ebenhag Pojke 2010 0:10:42.573 4091
Evelina Eckerström Flicka 2010 0:11:44.972 2921
Maximilian Edlund Pojke 2009 0:12:27.580 569
William Een Sjömarkens IF Pojke 2010 0:14:03.826 4683
Wilmer Ehrencrona Pojke 2009 0:08:30.221 4665
Anna Ekberg Flicka 2009 0:14:14.087 3694
Isak Ekelund Pojke 2009 0:09:23.298 3128
Samuel Elisson Idrottsskolan Sjömarken år 2 Pojke 2009 0:16:37.141 3186
Truls Engberg Sandared Pojke 2009 0:11:06.983 4051
Ellen Enqvist Flicka 2009 0:11:34.610 4808
Melisse Ergul idrottsskolan Flicka 2009 0:13:02.401 3741
Stina Eriksson Flicka 2005 0:17:43.871 4961
Frida Fallsing Idrottsskolan byttorp Flicka 2009 0:13:23.657 4773
Erik Fehling Pojke 2009 0:10:13.553 4828
Ella Flinck Flicka 2009 0:14:20.010 3323
Aurora Flote Flicka 2009 0:13:54.896 4575
Vide Forsberg Brämhults IK Pojke 2010 0:15:12.814 1655
Julia Forsman Trandared Flicka 2009 0:13:56.649 3898
Sigge Fredriksson Pojke 2009 0:10:42.539 4464
Anton Fridén Pojke 2009 0:13:34.777 3276
Edward Fridén Pojke 2009 0:13:34.803 3274
Joline Frisell-flood Flicka 2009 0:13:19.470 3561
Sixten Georgsson Pojke 2009 0:10:53.080 4435
Viggo Georgsson Pojke 2010 0:13:56.994 4436
Marina Ghotbi Flicka 2009 0:12:51.306 4721
Lucas Granberg Pojke 2009 0:11:41.275 3444
Gabriel Grybäck Pojke 2009 0:12:36.215 3421
Theo Guldbrand Pojke 2010 0:14:30.249 1781
Tova Gunnarsson Flicka 2009 0:09:29.446 2170
Lisa Gusténius Äspereds IF Flicka 2009 0:16:56.152 3965
Arvid Göthager Pojke 2010 0:10:33.874 4583
Vince Haglund Bergdalens IK Pojke 2010 0:12:12.121 2967
Joline Hallqvist Flicka 2009 0:11:01.761 4332
Ritej Hammami Flicka 2009 0:13:11.546 4935
William Hansson Pojke 2009 0:11:54.979 3331
Sam Hellgren Bergdalens IK Pojke 2009 0:11:15.066 4613
Lukas Hellström Pojke 2009 0:21:01.938 3178
Alfred Henriksson Pojke 2008 0:10:46.796 1547
Olle Henriksson Sparsör Pojke 2009 0:11:47.821 2723
Hugo Hjelm Svedjeskolan Idrottsskolan Pojke 2009 0:11:27.731 3687
Sean Hjelm Idrottsskolan byttorp Pojke 2009 0:12:40.821 4306
Vilja Hjärtstam Flicka 2009 0:10:57.790 3359
Allis Holmberg Flicka 2009 0:15:04.673 2982
Karl Holmberg Pojke 2010 0:11:21.529 4633
Nils Holmberg Pojke 2010 0:10:43.939 4634
Joline Hoppe Flicka 2009 0:17:22.080 3131
Lovisa Huldén slotte Flicka 2009 0:11:19.939 3039
Sixten Hultberg Pojke 2009 0:11:13.831 4859
Nelly Hultgren Flicka 2009 0:13:33.454 2930
Alexander Humleving lööf Godisklubba Pojke 2010 0:14:33.611 34
Oscar Huynh Pojke 2010 0:13:14.053 4627
Zeb Hygrell Pojke 2010 0:11:20.430 3937
Liam Högström Pojke 2009 0:10:41.535 3248
Erik Isaksson Pojke 2009 0:09:11.295 3723
Zeb Jagersjö Pojke 2009 0:09:30.786 4197
Maja Jakobsson Flicka 2009 0:17:30.765 3931
Ida Jaldevik Flicka 2010 0:12:08.009 2719
Robin Jaldevik Pojke 2008 0:12:01.627 2718
Molly Jansson Flicka 2010 0:15:16.394 1307
Emilia Jensen Flicka 2010 0:11:07.642 294
Embla Jesperson Flicka 2009 0:14:29.257 4525
Emelie Johannesson Flicka 2008 0:13:16.135 1466
Julia Johannisson Flicka 2010 0:14:22.192 4282
Leon Johannisson Pojke 2010 0:10:49.394 3881
Alexander Johansson VÄNGA Pojke 2009 0:08:49.953 3770
Alfred Johansson Pojke 2009 0:10:27.628 4909
Clara Johansson Flicka 2009 0:13:34.356 4345
Joel Johansson Idrottsskolan Sparsör år 3 Pojke 2009 0:08:25.610 3509
Lias Johansson Pojke 2010 0:11:12.413 4303
Lukas Johansson Pojke 2009 0:10:31.825 4910
Max Johansson Pojke 2009 0:10:48.149 4275
Nathanael Johansson VÄNGA Pojke 2009 0:11:03.627 3771
Tova Johansson Flicka 2009 0:11:21.756 3437
Wilmer Johansson Pojke 2009 0:09:22.475 4276
Zackarias Johansson Pojke 2010 0:11:21.855 3498
Maja Johansson thunebro Borgstena Flicka 2009 0:11:46.793 1208
Alice Joratadius Flicka 2009 0:12:48.408 4958
Luca Jordan-killoran Pojke 2009 0:11:27.693 3181
Julia Josephsson Flicka 2008 0:09:57.572 4323
Anna Jullander Pojke 2010 0:12:01.828 4914
Helmer Kahl perlstedt Pojke 2009 0:09:07.184 4541
Tuva Kamsula Flicka 2010 0:12:27.232 1910
Elliott Kantola Pojke 2010 0:13:26.656 4517
Adam Karlsson Pojke 2010 0:16:42.954 4698
Johannes Karlsson Pojke 2009 0:14:07.281 4822
Tindra Karlsson sülla Flicka 2010 0:13:25.064 3057
Emma Kelly Idrottsskolan Sparsör Slättäng år 2 Flicka 2009 0:12:36.918 2939
Saga Kjellgren Flicka 2008 0:16:40.204 3612
Ebbot Klasson Pojke 2009 0:09:39.546 3579
Mio Klasson Pojke 2009 0:13:42.979 4937
Agnes Klerfors Flicka 2009 0:10:51.875 2595
Lianna Kling Flicka 2009 0:13:39.083 2108
Olle Klint Pojke 2009 0:14:30.160 3243
Arthur Klintred Pojke 2010 0:11:03.852 3814
Noah Krantz håfentåfen08 Pojke 2008 0:09:47.866 3767
Dren Krasniqi Gånghesters tior Pojke 2010 0:18:33.488 3205
Charlie Kruse Pojke 2009 0:09:45.366 3560
Dominiq Kucera Pojke 2009 0:10:39.692 4422
Tone Kulti Flicka 2010 0:17:38.138 4956
Belinda Kurkinen HESTRA IF Flicka 2009 0:10:12.859 4772
Einar Käck Hov Pojke 2010 0:12:10.609 3245
Stina Kängström Flicka 2010 0:15:13.861 1765
Nora Larsen valkama Flicka 2009 0:16:08.794 4788
Edvin Larsson Pojke 2009 0:08:54.757 3665
Hannes Larsson Pojke 2009 0:11:23.398 3651
Malva Larsson Flicka 2010 0:12:10.254 4395
Ozzyan Larsson Pojke 2009 0:09:24.033 3934
Liaz Lenelid Pojke 2009 0:12:32.209 3773
David Liang 2km Pojke 2009 0:17:39.972 4285
Max Lind Pojke 2010 0:10:45.647 3576
Livia Lindahl Idrottsskolan, kristineberg Flicka 2009 0:15:15.953 2720
Axel Lindberg fors Sjömarkens IF Pojke 2007 0:11:04.023 4573
Wilma Lindberg fors Sjömarkenskolan åk 2 Flicka 2009 0:12:48.078 3352
Liv Lindén Flicka 2010 0:13:03.443 4430
Millicent Linderoth Borås Gymnastiksällskap Flicka 2010 0:12:09.851 4486
Gustav Lindquist Pojke 2009 0:11:57.344 4054
Olle Lindquist Pojke 2010 0:12:01.002 4055
Hugo Lindskog Pojke 2009 0:08:47.247 4951
Manda Lindström Flicka 2009 0:14:02.272 3826
Rut Lindström Flicka 2009 0:11:35.545 4806
Aron Lindvert Pojke 2009 0:10:59.241 2062
Benjamin Lingman Pojke 2010 0:14:16.332 4953
Emilia Linvik Flicka 2009 0:15:04.775 3064
Carl-filip Livered Borås Pojke 2009 0:10:16.371 3997
Ines Ljung Flicka 2010 0:14:46.096 4924
Neo Ljung Pojke 2009 0:10:38.551 3766
Gabriella Lundgren Flicka 2009 0:16:59.477 4519
Valdemar Lyckvik Fristad GOIF Pojke 2009 0:12:00.303 4919
Livia Löfgren Flicka 2009 0:12:57.893 3447
Adam Lönnermark Pojke 2009 0:13:08.350 92
Hugo Magnusson Pojke 2010 0:10:23.839 641
Vinston Magnusson Pojke 2010 0:16:38.017 4618
Anton Maksinen Pojke 2009 0:10:05.324 4605
Edvin Malm Pojke 2009 0:12:09.808 3024
Saga Medin Flicka 2009 0:16:28.630 4318
Edvin Melander Pojke 2010 0:15:13.266 4383
Alvin Mellblad Pojke 2010 0:12:52.153 3119
Emmi Merking Flicka 2010 0:12:08.302 3337
Jannis Michailidis Pojke 2010 0:13:47.840 3631
Ellen Mohr Flicka 2010 0:10:39.541 3167
Emilia Moshidou Idrottsskolan Sjömarken år 2 Flicka 2009 0:17:17.036 3565
Maria elisabeth Mourtzis Flicka 2009 0:14:38.989 3625
Filip Music Pojke 2009 0:11:16.910 3953
Loah Möller Sjöåk2 Pojke 2009 0:13:40.048 3360
Sebastian Möller Pojke 2009 0:08:19.771 504
Vice Nakic Engelbrektskolan 2b Pojke 2010 0:09:35.863 4231
Diana Nazari Flicka 2009 0:10:28.916 3194
Emilia Nerman Flicka 2009 0:16:19.208 3646
Julia Nielsen Sandareds bästa:) Flicka 2009 0:16:05.784 1881
Alice Nilsson Borås Flicka 2010 0:14:44.295 4196
Anni Nilsson Flicka 2010 0:12:09.513 4388
Anton Nilsson Pojke 2009 0:11:48.078 4936
August Nilsson Pojke 2009 0:09:11.257 4818
Elin Nilsson T33081055 Idrottsskolan Byttorp år 2 Flicka 2009 0:13:34.849 4072
Emma Nilsson SAIK Flicka 2010 0:13:25.926 1978
Liam Nilsson Pojke 2009 0:10:18.094 2847
Molly Nilsson Flicka 2010 0:12:14.696 475
William Nordström Pojke 2009 0:13:34.618 3854
Adam Nyqvist Pojke 2009 0:11:18.159 1042
Hampus Nyström OK Tranan Pojke 2009 0:08:22.805 2611
William Odén Pojke 2009 0:12:24.678 4334
Elias Oja Idrottsskolan Svedje år 2 Pojke 2009 0:14:30.332 3593
Elliot Olsson Pojke 2010 0:11:26.168 1979
Yara Omar Flicka 2010 0:13:12.799 4653
Awesta Orozgani Flicka 2010 0:11:48.814 3638
Miranda Oscarsson Flicka 2010 0:14:42.559 4588
Theo Oscarsson Pojke 2009 0:10:54.012 3698
Konrad Palmqvist Pojke 2010 0:12:42.283 3615
Milo Palmqvist Pojke 2010 0:12:09.559 4686
Anton Pantzare Borås CA Pojke 2010 0:11:32.507 4725
Moa Parkhagen Gånghester SK Flicka 2010 0:14:54.004 1937
Allis Persson DALSJÖFORS Flicka 2009 0:12:07.223 3179
Love Perssonlund OK Tranan Pojke 2010 0:09:18.525 3524
Fabian Petersson Pojke 2009 0:14:27.553 1057
Filip Petrovic Pojke 2010 0:10:22.040 3614
Ebba Pirs Idrottskolan Myråsskolan 2AC Flicka 2009 0:12:53.281 3406
Jeho shekinah Pratheep b d s Flicka 2008 0:14:02.399 513
Olivia Ragnar Flicka 2009 0:12:10.104 2989
Mohamed fawzi Raouafi Pojke 2009 0:15:54.601 4536
Nellie Reinert Flicka 2009 0:10:00.805 3174
Milton Riedel reichel Pojke 2009 0:10:07.067 4743
Alice Riise Flicka 2009 0:16:40.249 3257
Isabella Riise Flicka 2010 0:17:25.178 1866
Agnes Rogberg Flicka 2010 0:12:34.389 4177
Bram Rombouts Idrottsskolan Svedje år 2 Pojke 2009 0:10:30.680 3825
Lucas Rydberg Idrottsskola Sparsör Pojke 2009 0:12:19.200 3820
Emil Råwall Partille Paradiset Pojke 2010 0:10:09.932 2984
Albert Rölander Idrottsskolan Sjömarken år 2 Pojke 2009 0:16:57.038 4088
John Röshammar Pojke 2010 0:13:28.212 176
Viggo S. lundgren Pojke 2010 0:11:16.070 4933
Emric Salevik Pojke 2009 0:11:18.218 3936
Oscar Sameholm Pojke 2010 0:10:02.304 4037
Alexis Sandberg Flicka 2010 0:14:17.248 3401
Colin Sandberg Pojke 2009 0:08:46.930 3968
Jonatan Scott Pojke 2008 0:13:02.909 2681
Signe Seiver Flicka 2009 0:15:51.812 4670
Lucas Siedberg Sparsör AIK Pojke 2009 0:09:19.671 3607
Irmeli Siira Flicka 2009 0:11:56.370 4440
Elias Simula Knektås VVS AB Pojke 2010 0:14:58.232 1454
Lilja Sjöland Flicka 2010 0:13:02.131 4775
Martin Skjelseth Pojke 2009 0:11:40.725 4296
Oscar Skovshoved Pojke 2009 0:11:21.106 3737
Alma Sofic Idrottsskolan Flicka 2009 0:13:17.863 3853
Jacob Steivik Pojke 2010 0:08:50.895 1484
Maja Stenström Flicka 2009 0:13:16.907 3241
Elvira Sternlund gorin Flicka 2010 0:14:22.020 3000
Gabriel Stjepic Pojke 2009 0:15:53.679 4265
Tage Strand Fristad Goif Pojke 2010 0:10:05.585 4600
Ella Strömberg Fristad GOIF Flicka 2010 0:12:28.071 4632
Vera Strömberg SK Elfsborg Flicka 2010 0:11:57.650 3541
Malin Sundell Borås Idrottskola Flicka 2009 0:16:19.982 1198
Axia Swahn Flicka 2009 0:17:18.888 4338
Lovis Svalin Flicka 2010 0:11:47.333 1321
Bianca Svedfors Flicka 2010 0:15:36.896 3195
Fabian Svensson Pojke 2010 0:12:37.686 2655
Filippa Svensson Idrottsskolan Dalsjöfors årskurs 2 Flicka 2009 0:16:19.397 1204
Melvin Svensson Fristad Pojke 2010 0:10:43.402 4851
Erik Svensson hulthén Pojke 2010 0:11:49.865 2958
Wille Sylvan Borås SK Pojke 2010 0:09:49.384 4299
Wilmer Säll Pojke 2009 0:11:48.698 2991
Wilhelm Särén Dannike IK Pojke 2010 0:10:01.613 1151
Evelia Talay Syrisk Ortodoxa Föreningen Flicka 2009 0:13:30.616 4347
Hjalmar Tejemark Pojke 2010 0:12:21.224 451
Julie Tellbom Flicka 2010 0:11:16.041 4032
Meja Tellbom Idrottsskolan Sparsör Slättäng år 2 Flicka 2009 0:09:33.728 2706
Elias Tholinsson Pojke 2009 0:10:09.428 3032
Annie Tidebrink Flicka 2009 0:15:42.572 4212
Filip Tobiasson Idrottskolan Sjömarken Pojke 2009 0:17:13.899 3210
Angelica Togia Flicka 2010 0:12:16.897 3704
Vilhelm Tornberg Pojke 2010 0:12:41.539 4831
Ellen Torstensson Flicka 2010 0:14:49.561 3563
Wilma Torstensson Flicka 2009 0:14:19.693 3562
Sander Tyrén Pojke 2010 0:13:19.077 4861
Alicia Under Flicka 2009 0:17:22.845 4324
Melker Wahlberg Pojke 2010 0:09:03.073 4907
Oscar Wall Borås SK Pojke 2010 0:11:30.817 3710
Elliot Warberg Pojke 2010 0:10:33.637 3268
Filip Weber Pojke 2010 0:10:01.640 4420
Emma Vedberg Herrljunga Friidrott Flicka 2010 0:10:49.820 4462
Edvin Westberg Pojke 2010 0:14:16.751 4835
Lykke Westin Flicka 2009 0:13:16.173 4962
Sam Wikström Pojke 2009 0:08:12.176 3787
Elton Wilbert Pojke 2009 0:11:19.211 3118
Hugo Willforss Pojke 2010 0:11:00.276 4709
Evelina Willhammar Flicka 2009 0:15:56.207 3230
Melvin Wingertz Pojke 2009 0:14:07.695 4155
Meja Virta Flicka 2009 0:14:12.433 3533
Embla Wramdemark Flicka 2010 0:17:29.924 4191
Alva Wägander Flicka 2010 0:12:08.323 3709
Thomas Yildirim Syrisk Ortodoxa Föreningen Pojke 2009 0:14:38.133 4346
Alicia Zeino Syrisk Ortodoxa Föreningen Flicka 2010 0:14:43.081 4348
Philip Zetterström Pojke 2010 0:12:58.175 4401
Ebba Åberg Hestra if Flicka 2010 0:10:07.131 4182
Maja Åsbogård Borgstena IF Flicka 2009 0:11:43.816 4321
Moa Ödvall Team Ödvall Flicka 2009 0:16:06.762 4712
Amelia Öhrn järdhult Flicka 2009 0:13:57.394 3193
Joline Österberg Flicka 2010 0:13:06.635 4789