KRETSLOPPET STAVGÅNG/GÅNG

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Dane Liberg Man 1938 0:50:29.636 998
Anita Tolfsson Kvinna 1942 1:19:50.643 3432
Ingrid Kössler Kvinna 1944 1:19:50.565 3440
Harriet Guldenpfenning Kvinna 1945 0:57:40.427 2303
Birgith Johansson Kvinna 1946 1:04:28.965 1634
Elsy Carlsson Kvinna 1946 1:04:29.022 1512
Mari-ann Frankert Kvinna 1946 1:00:06.913 4543
Ann-marie Johansson Kvinna 1947 0:58:37.558 2304
Gudrun Magnusson Kvinna 1948 1:19:17.154 3422
Stina Rydin Kvinna 1948 1:06:31.642 3424
Elisabeth Hagne Kvinna 1948 1:16:34.100 3438
Monika Mårtensson Centerpartiet Kvinna 1949 1:12:31.901 4082
Christina Hansson Kvinna 1952 1:16:32.653 3420
Kerstin Götesson Kvinna 1952 1:06:31.230 3423
Per Hagerskog Man 1953 0:59:24.083 2525
Sven-anders Fransson Man 1953 1:01:35.582 922
Christer Johansson Parker Hannifin Sales Man 1953 0:51:08.996 1702
Karl-eric Nilsson Centerpartiet Man 1953 1:12:32.574 4081
Elisabeth Bergström Socialförvaltningen Mark Kvinna 1953 1:09:50.010 1596
Berith Pettersson Kvinna 1953 1:11:37.713 54
Mihail Munteanu Hydria Group Man 1953 1:03:32.594 3475
Elisabet Wibling Viskastrand Kvinna 1954 1:00:02.039 1099
Gun-britt Ziethén Kvinna 1954 0:56:44.597 382
Lena Bertilsson Kvinna 1954 1:11:51.864 765
Christina Fransson Kvinna 1954 0:53:53.557 923
Johnny Köhler ALF Man 1954 1:11:39.191 2425
Annbritt Gripestam Socialförvaltningen Mark Kvinna 1954 0:55:08.407 1576
Ildikó Dézsy SV Sjuhärad Kvinna 1954 1:11:29.976 1349
Morgan Craas Man 1955 0:56:57.851 759
Marianne Johansson Säs Kvinna 1955 1:00:42.519 3117
Veli armas Hurtig Man 1955 0:56:27.864 2463
Lene Madsen Kvinna 1955 1:01:15.964 1559
Elfride Sandberg Kvinna 1955 1:09:52.564 1387
Pia Sävner Kvinna 1955 1:16:33.805 3441
Siv Tagesson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1955 1:01:47.730 1737
Raili Takkinen Kvinna 1956 1:06:39.195 18
Vanja Myrén grönlund Kvinna 1956 0:51:40.698 440
Kerstin Lindroth Socialförvaltningen Mark Kvinna 1956 1:03:46.384 1627
Hannu Holappa Man 1956 0:51:12.949 928
Ingalill Persson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1956 1:01:47.955 1743
Kent Standar Man 1957 1:08:05.061 2277
Leena Rosensten RISE EL Kvinna 1957 1:00:35.507 2451
Ulla Kransvik Tummarpskolan Kvinna 1957 1:05:30.542 1953
Lillvor Olsson Kvinna 1958 0:58:29.103 3025
Sören Pedersen Man 1958 0:57:11.252 1558
Annalena Ammilon Kvinna 1958 1:02:12.686 2079
Susanne Bouvin Kvinna 1958 0:50:38.964 1522
Flemming Olsen Man 1958 1:03:00.515 1497
Britt-marie Rundqvist Viskastrandsgymnasiet Kvinna 1959 1:00:16.624 2117
Carina Ekblad Kvinna 1960 1:02:09.003 2035
Britt Hagberg Miss Mary Kvinna 1960 1:02:41.192 1731
Elisabeth Davidsson Kvinna 1960 0:55:40.242 3428
Inga-lill Söderberg Kvinna 1960 1:05:49.734 489
Katarina Thorén Kvinna 1960 1:00:27.886 1969
Virginia Comi Socialförvaltningen Mark Kvinna 1960 1:03:46.979 1631
Paul Andersson Superkockarna Man 1961 1:05:59.662 771
Helen Svensson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1961 0:50:23.127 1601
Torbjörn Sund Man 1961 0:50:48.698 1231
Per Olsson Team RC Hiss Man 1961 1:00:45.938 2407
Eva Thygesen Socialförvaltningen Mark Kvinna 1961 1:06:23.571 1788
Jan Ryrlén IF Elfsborg Man 1961 1:00:44.507 1712
Carina Swetzén Kvinna 1962 1:11:39.035 2327
Mats Thorén Man 1962 1:00:26.745 1968
Maria Heintz Tummarpskolan Kvinna 1962 1:05:31.155 934
Lennart Björklund Man 1962 1:09:28.087 1932
Richard Carlsson Man 1962 1:00:54.626 1338
Marita Simring Vegby Sportklubb Kvinna 1962 0:55:06.584 1825
Ulf Magnusson Man 1962 0:57:53.699 2556
Magnus Nilsson Man 1962 0:56:42.537 1380
Yvonne Helgeson Kvinna 1962 1:05:51.516 490
Monika Wallin Kvinna 1962 1:01:53.626 2523
Anne Karlsson Kvinna 1962 1:01:53.966 2522
Jeanette Moberg Kvinna 1963 1:00:16.971 853
Elisabeth Erlandsson Kvinna 1963 0:53:09.259 2196
Gunilla Leskinen Kvinna 1963 1:06:46.058 3418
Kristina Chodor Socialförvaltningen Mark Kvinna 1963 0:53:41.413 1779
Tina Jensen Kvinna 1963 1:21:51.413 1501
Anneli Wiktorsson Kvinna 1963 0:50:26.505 3442
Kristina Fuglevik Kvinna 1964 0:58:14.835 3087
Gun-britt Nilsson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1964 1:02:23.373 1599
Marita Ailisdotter Kvinna 1964 1:01:11.031 1064
Nilsson Katarina Socialförvaltningen Mark Kvinna 1964 0:54:49.169 1777
Annelie Persson Kvinna 1965 1:01:00.131 2205
Peter Vesanen Parkeringsbolaget Man 1965 1:03:58.579 1112
Lotta Aronsson Kvinna 1965 1:00:14.089 4487
Katrin Emanuelsson Kvinna 1965 1:01:10.880 952
Ove Söderberg Man 1965 0:57:44.677 1951
Gunilla Lundgren Kvinna 1965 0:53:11.991 2190
Catarina Johansson Kvinna 1965 1:08:13.110 1264
William Rezai Man 1965 0:56:57.952 976
Melanija Nehmé Parker Kvinna 1965 1:00:05.270 1981
Lena Ekberg Kvinna 1965 1:02:06.673 3417
Niclas Lundgren Man 1966 0:51:42.214 1356
Lotta Jansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1966 1:03:04.488 1605
Peter Oskarsson Man 1966 0:48:38.109 3046
Jaana Ben maaouia Kvinna 1966 1:06:52.164 3419
Susanne Pedersen Kvinna 1966 0:57:07.839 37
Lena Uhlman Kvinna 1967 1:06:45.764 3426
Maria Hagman Socialförvaltningen Mark Kvinna 1967 1:02:23.991 1598
Kristina Schedin Kvinna 1967 0:54:06.027 821
Helena Andersson Kvinna 1967 1:00:17.335 1342
Johan Uvehall Man 1967 0:55:38.908 2037
Yvonne Oksa Socialförvaltningen Mark Kvinna 1967 1:09:49.011 1597
Susanne Vesanen Parkeringsbolaget Kvinna 1967 1:03:58.392 1111
Marie Willard Kvinna 1967 1:09:27.176 1730
Lena Ventelä Kvinna 1968 1:04:12.098 694
Ludwig Alholt Man 1968 0:58:36.296 2415
Tomi Pitkänen Man 1968 0:47:10.630 670
Susanne Billsdotter Kvinna 1968 1:00:16.772 848
Elisabeth Nilsson Vuxenskolan Kvinna 1968 1:00:00.233 1240
Katarina Hallgren Kvinna 1969 0:50:38.697 3129
Torbjörn Isaksson Man 1969 0:59:45.106 3255
Jenny Kihl Kvinna 1969 1:06:02.734 845
Marieth Heurling Socialförvaltningen Mark Kvinna 1969 1:08:11.040 1575
Jenni Gustafsson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1970 1:06:19.845 1518
Ann-louise Dahl norberg Kvinna 1970 1:04:25.931 2893
Helena Nelson Kvinna 1970 0:53:53.732 739
Per-anders Månsson Man 1970 0:57:09.926 1121
Marie Nilsson Kvinna 1970 0:56:27.191 376
Mia Bernt Socialförvaltningen Mark Kvinna 1970 1:03:03.068 1621
Catrine Erlandsson Kvinna 1970 0:47:39.549 453
Lena Johansson Kvinna 1970 0:52:32.956 1732
Ingrid Hermansson Svenska kyrkan Sandhult Kvinna 1970 0:54:02.847 3546
Marie Hidstrand Kvinna 1970 1:02:53.723 1718
Anqi Axebrink Kvinna 1970 0:50:41.708 3315
Mattias Karlsson Man 1970 0:54:14.927 1711
Monica Johansson Kvinna 1970 1:02:41.763 1717
Elva Gunnarsdottir Kvinna 1971 0:58:23.079 4100
Tanja Kantola Viskastrandsgymnasiet Kvinna 1971 1:00:16.499 1171
Zanna Nilsson Kvinna 1971 0:42:18.058 636
Josefin Boman Kvinna 1971 0:53:09.664 1537
Patrick Douhán Team RC Hiss Man 1971 1:17:39.231 2410
Roar Sivertsen Man 1971 0:57:43.280 1958
Jörgen Sjöberg Man 1972 0:51:05.836 2914
Kimmo Karkulehto Man 1972 0:56:39.055 1315
Charlotte Husar Kvinna 1972 1:00:09.647 1813
Ulrika Torstensson Kvinna 1972 0:45:02.042 80
Maliwan Lindahl utanförstan Kvinna 1973 1:04:22.117 632
Marie Löfdahl Kvinna 1973 1:00:31.118 2426
Katja Karlsson Kvinna 1973 0:58:10.724 1179
Annica Holsten Kvinna 1973 1:00:49.344 2135
Reza Nahani Man 1973 1:03:06.461 840
Boel Månsson Svenska kyrkan Borås Kvinna 1973 0:58:10.830 946
Ulrika Brännmar Kvinna 1973 1:00:08.517 2502
Katarina Tapper Superkockarna Kvinna 1973 1:05:58.765 773
Anna Kuittinen Kvinna 1973 0:59:59.680 714
Pernilla Camitz Kvinna 1973 1:06:49.172 1604
Anna Lundh Socialförvaltningen Mark Kvinna 1973 0:58:32.934 1646
Eva Floberg Kvinna 1973 1:09:46.575 1385
Helene Haglund Kvinna 1974 0:48:10.242 3592
Petra Nyberg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1974 1:03:46.398 1628
Maria Karjalainen Kvinna 1975 1:00:27.275 1961
Carina Ekberg Kvinna 1975 0:51:36.352 3297
Kirsti Frette ljunggren Kvinna 1975 0:56:27.902 486
Elisa Kohonen Kvinna 1976 1:00:59.967 2202
Niclas Forsström Man 1976 0:47:15.196 2528
Johanna Flodin Kvinna 1976 1:00:28.076 1967
Magdalena Graf RISE Kvinna 1976 0:57:44.874 1738
Monika Ekdahl Kvinna 1976 0:56:22.852 494
Jessica Hoff Socialförvaltningen Mark Kvinna 1976 0:58:05.956 1776
Jessica Rodén Socialförvaltningen Mark Kvinna 1976 0:58:46.961 1579
Satu Tervo Kvinna 1977 0:56:41.535 325
Henrik Assarsson Man 1977 1:08:35.963 2469
Ulrika Rodelius Kvinna 1977 0:50:39.728 347
Sofia Löfdahl Kvinna 1977 1:00:25.798 2427
Linda Eriksson Kvinna 1977 0:56:28.714 553
Marie Strandberg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1977 0:54:49.004 1784
Cathrine Kristoffersson Kvinna 1978 0:56:39.887 373
Josefin Johansson Kvinna 1978 1:08:35.902 2465
Kristina Andersson Kvinna 1978 0:57:35.820 2070
Linda Andersson Kvinna 1978 0:58:45.467 1291
Mikael Fast Man 1978 1:02:54.375 4566
Linda Svedensten Kvinna 1979 0:50:27.929 4538
Åsa Linderoth Kvinna 1979 1:07:35.999 2657
Linn Jakobsson Kvinna 1979 0:56:27.014 485
Anna Carlson Team RC Hiss Kvinna 1980 1:00:45.471 2400
Anders Hulthén Man 1980 1:03:13.242 1965
Petra Lundberg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1981 1:03:03.462 1618
Sofia Johannisson Kvinna 1981 0:56:41.761 679
Anders Eriksson Man 1981 0:51:06.873 3959
Jessica Martin Kvinna 1981 0:52:47.599 1270
Anna Johansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1981 0:58:32.271 1647
Charlotte Lindahl Kvinna 1981 1:01:00.062 2203
Peter Lindqvist Man 1982 1:02:47.386 2040
Sandra Ljung Kvinna 1982 0:52:46.505 3247
Claes Fast Man 1982 1:02:54.252 2896
Cecilia Belfrage BEM Kvinna 1982 0:50:28.165 4540
Linus Lindh Team RC Hiss Man 1982 1:04:13.888 2411
Yueh-ting Liao Man 1983 1:03:16.033 2738
Christian Lundell Man 1983 1:01:48.344 497
Sofia Stomberg Kvinna 1983 0:54:32.052 3343
Christine Beausang Kvinna 1984 1:05:11.603 1533
Louise Lecznar Kvinna 1984 1:02:39.598 493
Annsofi Johansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1984 1:08:09.906 1573
Henric Eriksson Man 1984 1:06:46.375 1805
Elisabeth Englund Kvinna 1984 1:02:12.297 3346
May Kahoush Kvinna 1985 1:04:24.934 2185
Emma Johansson Kvinna 1985 0:56:21.389 495
Therese Björkehög Kvinna 1985 1:11:37.698 53
Anders Hilderseth Man 1985 1:01:48.159 487
Caroline Standar Kvinna 1986 1:08:04.907 2278
Emma Johansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1986 1:07:13.898 1574
Robin Nielsen Man 1986 0:54:14.187 1745
Anna Pedersen Kvinna 1986 1:21:53.555 1500
Emelie Ferm Kvinna 1987 0:51:56.654 1566
Sussi Andersson Kvinna 1987 0:59:57.206 1309
Elenor Larsson Kvinna 1988 1:03:19.389 1178
Felicia Syrén Kvinna 1988 1:04:24.924 2131
Nermeen Mouhammad Kvinna 1988 1:01:21.601 3870
Hanna Dinäss Kvinna 1988 0:46:49.996 395
Linnea Byström Kvinna 1988 0:51:56.985 1612
Tuser Biswas Man 1988 1:04:24.619 3783
Sandra Orsimo Socialförvaltningen Mark Kvinna 1989 1:06:19.091 1515
Camilla Söderberg Kvinna 1989 1:15:29.888 2730
Maria Hygren Kvinna 1989 0:51:24.724 2503
Sofie Ljungberg Team RC Hiss Kvinna 1989 1:00:47.312 2412
Sandra Ahlstedt Kvinna 1989 1:04:26.104 2892
Zandra Greiner Kvinna 1989 1:04:31.126 1243
Joseph Broel-plater Man 1989 1:10:45.407 4014
Anton Valtersson Man 1989 1:06:45.953 1920
Cecilia Bäck Kvinna 1990 1:07:18.555 3254
Tony Karlsson Man 1990 1:06:45.117 1806
Kristoffer Apell Man 1990 1:10:51.382 1539
Maitu Serey Man 1991 1:05:12.018 1560
Andrea Malek Kvinna 1991 1:15:30.498 2731
Adam Svedberg Team RC HISS Man 1992 1:04:12.533 4093
Alexander Keturi Man 1992 0:53:10.017 1521
Malin Axelsson Kvinna 1992 0:57:40.583 2297
Hanna Håkansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1992 0:58:34.993 1580
Oliver Rydberg Man 1993 1:10:50.866 1528
Ida Alfredsson City centrum Kvinna 1993 0:56:41.444 1250
Wladimir Moreno Man 1994 1:10:44.751 1565
Lovisa Källberg veijola Ica city centrum Kvinna 1994 0:56:41.481 1352
Millan Isaksson Två Bagare Kvinna 1995 0:59:45.048 2547
Johanna Ryrlén Kvinna 1996 1:00:45.196 1652
Emma Magnusson Kvinna 1997 0:57:52.710 2557
Rasmus Larsen Man 1997 0:56:40.971 454
Emma Vilgats alfredsson Kvinna 1997 1:04:30.365 1802
Josefine Månsson Kvinna 2000 0:58:07.189 1120
Linnea Månsson Kvinna 2003 0:57:10.590 1119
Christoffer Camén Man 2005 1:02:28.302 3940
Mille Löfdahl Man 2006 1:00:25.809 2430