KRETSLOPPET STAVGÅNG/GÅNG

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Sandra Ahlstedt Kvinna 1989 1:04:26.104 2892
Marita Ailisdotter Kvinna 1964 1:01:11.031 1064
Ida Alfredsson City centrum Kvinna 1993 0:56:41.444 1250
Ludwig Alholt Man 1968 0:58:36.296 2415
Annalena Ammilon Kvinna 1958 1:02:12.686 2079
Helena Andersson Kvinna 1967 1:00:17.335 1342
Kristina Andersson Kvinna 1978 0:57:35.820 2070
Linda Andersson Kvinna 1978 0:58:45.467 1291
Paul Andersson Superkockarna Man 1961 1:05:59.662 771
Sussi Andersson Kvinna 1987 0:59:57.206 1309
Kristoffer Apell Man 1990 1:10:51.382 1539
Lotta Aronsson Kvinna 1965 1:00:14.089 4487
Henrik Assarsson Man 1977 1:08:35.963 2469
Anqi Axebrink Kvinna 1970 0:50:41.708 3315
Malin Axelsson Kvinna 1992 0:57:40.583 2297
Christine Beausang Kvinna 1984 1:05:11.603 1533
Cecilia Belfrage BEM Kvinna 1982 0:50:28.165 4540
Jaana Ben maaouia Kvinna 1966 1:06:52.164 3419
Elisabeth Bergström Socialförvaltningen Mark Kvinna 1953 1:09:50.010 1596
Mia Bernt Socialförvaltningen Mark Kvinna 1970 1:03:03.068 1621
Lena Bertilsson Kvinna 1954 1:11:51.864 765
Susanne Billsdotter Kvinna 1968 1:00:16.772 848
Tuser Biswas Man 1988 1:04:24.619 3783
Therese Björkehög Kvinna 1985 1:11:37.698 53
Lennart Björklund Man 1962 1:09:28.087 1932
Josefin Boman Kvinna 1971 0:53:09.664 1537
Susanne Bouvin Kvinna 1958 0:50:38.964 1522
Joseph Broel-plater Man 1989 1:10:45.407 4014
Ulrika Brännmar Kvinna 1973 1:00:08.517 2502
Linnea Byström Kvinna 1988 0:51:56.985 1612
Cecilia Bäck Kvinna 1990 1:07:18.555 3254
Christoffer Camén Man 2005 1:02:28.302 3940
Pernilla Camitz Kvinna 1973 1:06:49.172 1604
Anna Carlson Team RC Hiss Kvinna 1980 1:00:45.471 2400
Elsy Carlsson Kvinna 1946 1:04:29.022 1512
Richard Carlsson Man 1962 1:00:54.626 1338
Kristina Chodor Socialförvaltningen Mark Kvinna 1963 0:53:41.413 1779
Virginia Comi Socialförvaltningen Mark Kvinna 1960 1:03:46.979 1631
Morgan Craas Man 1955 0:56:57.851 759
Ann-louise Dahl norberg Kvinna 1970 1:04:25.931 2893
Elisabeth Davidsson Kvinna 1960 0:55:40.242 3428
Ildikó Dézsy SV Sjuhärad Kvinna 1954 1:11:29.976 1349
Hanna Dinäss Kvinna 1988 0:46:49.996 395
Patrick Douhán Team RC Hiss Man 1971 1:17:39.231 2410
Carina Ekberg Kvinna 1975 0:51:36.352 3297
Lena Ekberg Kvinna 1965 1:02:06.673 3417
Carina Ekblad Kvinna 1960 1:02:09.003 2035
Monika Ekdahl Kvinna 1976 0:56:22.852 494
Katrin Emanuelsson Kvinna 1965 1:01:10.880 952
Elisabeth Englund Kvinna 1984 1:02:12.297 3346
Anders Eriksson Man 1981 0:51:06.873 3959
Henric Eriksson Man 1984 1:06:46.375 1805
Linda Eriksson Kvinna 1977 0:56:28.714 553
Catrine Erlandsson Kvinna 1970 0:47:39.549 453
Elisabeth Erlandsson Kvinna 1963 0:53:09.259 2196
Claes Fast Man 1982 1:02:54.252 2896
Mikael Fast Man 1978 1:02:54.375 4566
Emelie Ferm Kvinna 1987 0:51:56.654 1566
Eva Floberg Kvinna 1973 1:09:46.575 1385
Johanna Flodin Kvinna 1976 1:00:28.076 1967
Niclas Forsström Man 1976 0:47:15.196 2528
Mari-ann Frankert Kvinna 1946 1:00:06.913 4543
Christina Fransson Kvinna 1954 0:53:53.557 923
Sven-anders Fransson Man 1953 1:01:35.582 922
Kirsti Frette ljunggren Kvinna 1975 0:56:27.902 486
Kristina Fuglevik Kvinna 1964 0:58:14.835 3087
Magdalena Graf RISE Kvinna 1976 0:57:44.874 1738
Zandra Greiner Kvinna 1989 1:04:31.126 1243
Annbritt Gripestam Socialförvaltningen Mark Kvinna 1954 0:55:08.407 1576
Harriet Guldenpfenning Kvinna 1945 0:57:40.427 2303
Elva Gunnarsdottir Kvinna 1971 0:58:23.079 4100
Jenni Gustafsson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1970 1:06:19.845 1518
Kerstin Götesson Kvinna 1952 1:06:31.230 3423
Britt Hagberg Miss Mary Kvinna 1960 1:02:41.192 1731
Per Hagerskog Man 1953 0:59:24.083 2525
Helene Haglund Kvinna 1974 0:48:10.242 3592
Maria Hagman Socialförvaltningen Mark Kvinna 1967 1:02:23.991 1598
Elisabeth Hagne Kvinna 1948 1:16:34.100 3438
Katarina Hallgren Kvinna 1969 0:50:38.697 3129
Christina Hansson Kvinna 1952 1:16:32.653 3420
Maria Heintz Tummarpskolan Kvinna 1962 1:05:31.155 934
Yvonne Helgeson Kvinna 1962 1:05:51.516 490
Ingrid Hermansson Svenska kyrkan Sandhult Kvinna 1970 0:54:02.847 3546
Marieth Heurling Socialförvaltningen Mark Kvinna 1969 1:08:11.040 1575
Marie Hidstrand Kvinna 1970 1:02:53.723 1718
Anders Hilderseth Man 1985 1:01:48.159 487
Jessica Hoff Socialförvaltningen Mark Kvinna 1976 0:58:05.956 1776
Hannu Holappa Man 1956 0:51:12.949 928
Annica Holsten Kvinna 1973 1:00:49.344 2135
Anders Hulthén Man 1980 1:03:13.242 1965
Veli armas Hurtig Man 1955 0:56:27.864 2463
Charlotte Husar Kvinna 1972 1:00:09.647 1813
Maria Hygren Kvinna 1989 0:51:24.724 2503
Hanna Håkansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1992 0:58:34.993 1580
Millan Isaksson Två Bagare Kvinna 1995 0:59:45.048 2547
Torbjörn Isaksson Man 1969 0:59:45.106 3255
Linn Jakobsson Kvinna 1979 0:56:27.014 485
Lotta Jansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1966 1:03:04.488 1605
Tina Jensen Kvinna 1963 1:21:51.413 1501
Sofia Johannisson Kvinna 1981 0:56:41.761 679
Anna Johansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1981 0:58:32.271 1647
Ann-marie Johansson Kvinna 1947 0:58:37.558 2304
Annsofi Johansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1984 1:08:09.906 1573
Birgith Johansson Kvinna 1946 1:04:28.965 1634
Catarina Johansson Kvinna 1965 1:08:13.110 1264
Christer Johansson Parker Hannifin Sales Man 1953 0:51:08.996 1702
Emma Johansson Kvinna 1985 0:56:21.389 495
Emma Johansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1986 1:07:13.898 1574
Josefin Johansson Kvinna 1978 1:08:35.902 2465
Lena Johansson Kvinna 1970 0:52:32.956 1732
Marianne Johansson Säs Kvinna 1955 1:00:42.519 3117
Monica Johansson Kvinna 1970 1:02:41.763 1717
May Kahoush Kvinna 1985 1:04:24.934 2185
Tanja Kantola Viskastrandsgymnasiet Kvinna 1971 1:00:16.499 1171
Maria Karjalainen Kvinna 1975 1:00:27.275 1961
Kimmo Karkulehto Man 1972 0:56:39.055 1315
Anne Karlsson Kvinna 1962 1:01:53.966 2522
Katja Karlsson Kvinna 1973 0:58:10.724 1179
Mattias Karlsson Man 1970 0:54:14.927 1711
Tony Karlsson Man 1990 1:06:45.117 1806
Nilsson Katarina Socialförvaltningen Mark Kvinna 1964 0:54:49.169 1777
Alexander Keturi Man 1992 0:53:10.017 1521
Jenny Kihl Kvinna 1969 1:06:02.734 845
Elisa Kohonen Kvinna 1976 1:00:59.967 2202
Ulla Kransvik Tummarpskolan Kvinna 1957 1:05:30.542 1953
Cathrine Kristoffersson Kvinna 1978 0:56:39.887 373
Anna Kuittinen Kvinna 1973 0:59:59.680 714
Lovisa Källberg veijola Ica city centrum Kvinna 1994 0:56:41.481 1352
Johnny Köhler ALF Man 1954 1:11:39.191 2425
Ingrid Kössler Kvinna 1944 1:19:50.565 3440
Rasmus Larsen Man 1997 0:56:40.971 454
Elenor Larsson Kvinna 1988 1:03:19.389 1178
Louise Lecznar Kvinna 1984 1:02:39.598 493
Gunilla Leskinen Kvinna 1963 1:06:46.058 3418
Yueh-ting Liao Man 1983 1:03:16.033 2738
Dane Liberg Man 1938 0:50:29.636 998
Charlotte Lindahl Kvinna 1981 1:01:00.062 2203
Maliwan Lindahl utanförstan Kvinna 1973 1:04:22.117 632
Åsa Linderoth Kvinna 1979 1:07:35.999 2657
Linus Lindh Team RC Hiss Man 1982 1:04:13.888 2411
Peter Lindqvist Man 1982 1:02:47.386 2040
Kerstin Lindroth Socialförvaltningen Mark Kvinna 1956 1:03:46.384 1627
Sandra Ljung Kvinna 1982 0:52:46.505 3247
Sofie Ljungberg Team RC Hiss Kvinna 1989 1:00:47.312 2412
Petra Lundberg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1981 1:03:03.462 1618
Christian Lundell Man 1983 1:01:48.344 497
Gunilla Lundgren Kvinna 1965 0:53:11.991 2190
Niclas Lundgren Man 1966 0:51:42.214 1356
Anna Lundh Socialförvaltningen Mark Kvinna 1973 0:58:32.934 1646
Marie Löfdahl Kvinna 1973 1:00:31.118 2426
Mille Löfdahl Man 2006 1:00:25.809 2430
Sofia Löfdahl Kvinna 1977 1:00:25.798 2427
Lene Madsen Kvinna 1955 1:01:15.964 1559
Emma Magnusson Kvinna 1997 0:57:52.710 2557
Gudrun Magnusson Kvinna 1948 1:19:17.154 3422
Ulf Magnusson Man 1962 0:57:53.699 2556
Andrea Malek Kvinna 1991 1:15:30.498 2731
Jessica Martin Kvinna 1981 0:52:47.599 1270
Jeanette Moberg Kvinna 1963 1:00:16.971 853
Wladimir Moreno Man 1994 1:10:44.751 1565
Nermeen Mouhammad Kvinna 1988 1:01:21.601 3870
Mihail Munteanu Hydria Group Man 1953 1:03:32.594 3475
Vanja Myrén grönlund Kvinna 1956 0:51:40.698 440
Boel Månsson Svenska kyrkan Borås Kvinna 1973 0:58:10.830 946
Josefine Månsson Kvinna 2000 0:58:07.189 1120
Linnea Månsson Kvinna 2003 0:57:10.590 1119
Per-anders Månsson Man 1970 0:57:09.926 1121
Monika Mårtensson Centerpartiet Kvinna 1949 1:12:31.901 4082
Reza Nahani Man 1973 1:03:06.461 840
Melanija Nehmé Parker Kvinna 1965 1:00:05.270 1981
Helena Nelson Kvinna 1970 0:53:53.732 739
Robin Nielsen Man 1986 0:54:14.187 1745
Elisabeth Nilsson Vuxenskolan Kvinna 1968 1:00:00.233 1240
Gun-britt Nilsson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1964 1:02:23.373 1599
Karl-eric Nilsson Centerpartiet Man 1953 1:12:32.574 4081
Magnus Nilsson Man 1962 0:56:42.537 1380
Marie Nilsson Kvinna 1970 0:56:27.191 376
Zanna Nilsson Kvinna 1971 0:42:18.058 636
Petra Nyberg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1974 1:03:46.398 1628
Yvonne Oksa Socialförvaltningen Mark Kvinna 1967 1:09:49.011 1597
Flemming Olsen Man 1958 1:03:00.515 1497
Lillvor Olsson Kvinna 1958 0:58:29.103 3025
Per Olsson Team RC Hiss Man 1961 1:00:45.938 2407
Sandra Orsimo Socialförvaltningen Mark Kvinna 1989 1:06:19.091 1515
Peter Oskarsson Man 1966 0:48:38.109 3046
Anna Pedersen Kvinna 1986 1:21:53.555 1500
Susanne Pedersen Kvinna 1966 0:57:07.839 37
Sören Pedersen Man 1958 0:57:11.252 1558
Annelie Persson Kvinna 1965 1:01:00.131 2205
Ingalill Persson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1956 1:01:47.955 1743
Berith Pettersson Kvinna 1953 1:11:37.713 54
Tomi Pitkänen Man 1968 0:47:10.630 670
William Rezai Man 1965 0:56:57.952 976
Ulrika Rodelius Kvinna 1977 0:50:39.728 347
Jessica Rodén Socialförvaltningen Mark Kvinna 1976 0:58:46.961 1579
Leena Rosensten RISE EL Kvinna 1957 1:00:35.507 2451
Britt-marie Rundqvist Viskastrandsgymnasiet Kvinna 1959 1:00:16.624 2117
Oliver Rydberg Man 1993 1:10:50.866 1528
Stina Rydin Kvinna 1948 1:06:31.642 3424
Jan Ryrlén IF Elfsborg Man 1961 1:00:44.507 1712
Johanna Ryrlén Kvinna 1996 1:00:45.196 1652
Elfride Sandberg Kvinna 1955 1:09:52.564 1387
Kristina Schedin Kvinna 1967 0:54:06.027 821
Maitu Serey Man 1991 1:05:12.018 1560
Marita Simring Vegby Sportklubb Kvinna 1962 0:55:06.584 1825
Roar Sivertsen Man 1971 0:57:43.280 1958
Jörgen Sjöberg Man 1972 0:51:05.836 2914
Caroline Standar Kvinna 1986 1:08:04.907 2278
Kent Standar Man 1957 1:08:05.061 2277
Sofia Stomberg Kvinna 1983 0:54:32.052 3343
Marie Strandberg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1977 0:54:49.004 1784
Torbjörn Sund Man 1961 0:50:48.698 1231
Adam Svedberg Team RC HISS Man 1992 1:04:12.533 4093
Linda Svedensten Kvinna 1979 0:50:27.929 4538
Helen Svensson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1961 0:50:23.127 1601
Carina Swetzén Kvinna 1962 1:11:39.035 2327
Felicia Syrén Kvinna 1988 1:04:24.924 2131
Pia Sävner Kvinna 1955 1:16:33.805 3441
Camilla Söderberg Kvinna 1989 1:15:29.888 2730
Inga-lill Söderberg Kvinna 1960 1:05:49.734 489
Ove Söderberg Man 1965 0:57:44.677 1951
Siv Tagesson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1955 1:01:47.730 1737
Raili Takkinen Kvinna 1956 1:06:39.195 18
Katarina Tapper Superkockarna Kvinna 1973 1:05:58.765 773
Satu Tervo Kvinna 1977 0:56:41.535 325
Katarina Thorén Kvinna 1960 1:00:27.886 1969
Mats Thorén Man 1962 1:00:26.745 1968
Eva Thygesen Socialförvaltningen Mark Kvinna 1961 1:06:23.571 1788
Anita Tolfsson Kvinna 1942 1:19:50.643 3432
Ulrika Torstensson Kvinna 1972 0:45:02.042 80
Lena Uhlman Kvinna 1967 1:06:45.764 3426
Johan Uvehall Man 1967 0:55:38.908 2037
Monika Wallin Kvinna 1962 1:01:53.626 2523
Anton Valtersson Man 1989 1:06:45.953 1920
Lena Ventelä Kvinna 1968 1:04:12.098 694
Peter Vesanen Parkeringsbolaget Man 1965 1:03:58.579 1112
Susanne Vesanen Parkeringsbolaget Kvinna 1967 1:03:58.392 1111
Elisabet Wibling Viskastrand Kvinna 1954 1:00:02.039 1099
Anneli Wiktorsson Kvinna 1963 0:50:26.505 3442
Emma Vilgats alfredsson Kvinna 1997 1:04:30.365 1802
Marie Willard Kvinna 1967 1:09:27.176 1730
Gun-britt Ziethén Kvinna 1954 0:56:44.597 382