KRETSLOPPET 2,1 KM

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Abdi Abdulle Pojke/Man 1900 0:25:55.673 7145
Hamza Abobaker Pojke/Man 1900 0:24:51.106 7172
Musdalifo Abukar Flicka/Kvinna 1900 0:04:16.962 7174
Faduma Ahmed ali Flicka/Kvinna 1900 0:30:48.483 7059
Mohammad Alawad Pojke/Man 1900 0:17:59.243 7153
Felix Alfredsson Pojke/Man 1900 0:29:21.620 7175
Sara Alfredsson Flicka/Kvinna 1900 0:33:35.740 7037
Mathilda Alkner Flicka/Kvinna 1900 0:22:32.798 7176
Zlatan Alomerovic Pojke/Man 1900 0:20:27.592 7111
Karl johan Andersson Pojke/Man 1900 0:15:47.556 7048
Lina Andersson Flicka/Kvinna 1900 0:21:24.988 7122
Rasmus Andersson Pojke/Man 1900 0:25:19.812 7108
Annika Andreasson Flicka/Kvinna 1900 0:44:03.815 7139
Gustav Andreasson Pojke/Man 1900 0:24:05.827 7075
Algot Arekvist Pojke/Man 1900 0:24:39.867 7106
Katarina Arnell Flicka/Kvinna 1900 0:43:03.800 7021
Daniel Beischer Pojke/Man 1900 0:23:26.060 7068
Alexandra Berggren Flicka/Kvinna 1900 0:24:41.109 7076
William Björk Pojke/Man 1900 0:19:12.925 7089
William Blixt Pojke/Man 1900 0:21:53.825 7080
Avik Bonn Pojke/Man 1900 0:19:18.401 7170
Elisabeth Broberg Flicka/Kvinna 1900 0:36:00.107 7018
Wega Brunegård Flicka/Kvinna 1900 0:32:11.130 7173
Edi Cavalic Pojke/Man 1900 0:32:42.450 7112
Peter Choueiri Pojke/Man 1900 0:19:22.444 7169
Monica Claesson Flicka/Kvinna 1900 0:35:35.165 7121
Helena Dahl Flicka/Kvinna 1900 0:23:33.588 7071
Alexander Eng Pojke/Man 1900 0:11:14.102 7090
Andreas Fahlström Pojke/Man 1900 0:22:15.560 7040
Jara Fatty Flicka/Kvinna 1900 0:29:15.509 7058
Fredrik Forsberg Pojke/Man 1900 0:36:25.863 7028
Abdo Fuad Pojke/Man 1900 0:18:33.366 7105
Niklas Fäldt Pojke/Man 1900 0:38:12.263 7134
Roocha Gondalia Flicka/Kvinna 1900 0:29:03.442 7178
Andreas Good Pojke/Man 1900 0:16:00.587 7039
Daniel Gustafsson Pojke/Man 1900 0:15:04.532 7002
Jonathan Gustafsson Pojke/Man 1900 0:17:40.801 7149
Alexander Gustavsson Pojke/Man 1900 0:21:50.866 7081
Johan Gustavsson Pojke/Man 1900 0:24:19.260 7038
Lena Gustavsson Flicka/Kvinna 1900 0:24:20.124 7046
Dzenita Hadzialic Flicka/Kvinna 1900 0:25:45.516 7143
Arjanit Hajradini Pojke/Man 1900 0:25:52.654 7098
Andreas Hallin Pojke/Man 1900 0:33:22.865 7032
Nader Hammad Pojke/Man 1900 0:11:11.950 7087
Annelie Hedlum Flicka/Kvinna 1900 0:19:30.318 7192
Benjamin Hoffmann Pojke/Man 1900 0:30:41.505 7057
Maria Häger Flicka/Kvinna 1900 0:30:18.640 7034
Emma Hölsö Flicka/Kvinna 1900 0:28:38.874 7177
Elin Ingemarsson Flicka/Kvinna 1900 0:22:59.196 7086
Anes Isic Pojke/Man 1900 0:30:09.249 7091
Ibrahim Jama Pojke/Man 1900 0:25:45.898 7109
Zakariya Jama Pojke/Man 1900 0:36:15.995 7101
Emilia Johanson Flicka/Kvinna 1900 0:40:52.825 7126
Lisa Johansson Flicka/Kvinna 1900 0:26:17.162 7118
Marie Johansson Flicka/Kvinna 1900 0:19:12.351 7047
Rickard Johansson Pojke/Man 1900 0:25:41.316 7144
Ulf Josefsson Pojke/Man 1900 0:23:01.232 7119
Sanna Karhu Flicka/Kvinna 1900 0:43:11.248 7013
Magdalena Karlsson Flicka/Kvinna 1900 0:18:00.077 7092
Sabine Karlsson Flicka/Kvinna 1900 0:18:56.704 7050
Simon Klasson Pojke/Man 1900 0:35:05.716 7063
Adrian Krasniqi Pojke/Man 1900 0:25:56.506 7067
Samuel Lagerstedt Pojke/Man 1900 0:34:58.813 7060
Daniel Larsson Pojke/Man 1900 0:17:50.947 7070
Noah Larsson rickardsson Pojke/Man 1900 0:26:02.506 7146
Melker Levinsson Pojke/Man 1900 0:20:01.898 7095
Terhi Lindh Flicka/Kvinna 1900 0:24:20.178 7045
Filip Littenheim Pojke/Man 1900 0:17:23.261 7150
Emil Ljung Pojke/Man 1900 0:26:05.113 7147
Jacob Magnusson Pojke/Man 1900 0:32:18.036 7124
Maksim Maligin Pojke/Man 1900 0:35:55.995 7102
Oscar Marsh Pojke/Man 1900 0:21:50.054 7127
Joakim Marzouki widlund Pojke/Man 1900 0:25:39.758 7189
Abdiazis Mohamed Pojke/Man 1900 0:17:35.396 7152
Bashir Mussa Pojke/Man 1900 0:21:12.473 7128
Madeleine Mårtensson Flicka/Kvinna 1900 0:09:04.220 7061
Mathias Mänthy Pojke/Man 1900 0:16:28.054 7141
Zainab Najat Flicka/Kvinna 1900 0:20:17.343 7125
Zhara Navavi Flicka/Kvinna 1900 0:30:07.351 7088
Andreas Nilsson Pojke/Man 1900 0:13:04.848 7078
Camilla Nilsson Flicka/Kvinna 1900 0:32:01.436 7043
Joel Nilsson Pojke/Man 1900 0:19:32.267 7171
Stefan Odelberg Pojke/Man 1900 0:21:59.573 7187
Adrian Olewniczak Pojke/Man 1900 0:14:38.003 7072
Catrin Olsson Flicka/Kvinna 1900 0:35:20.802 7029
Erik Olsson Pojke/Man 1900 0:24:07.872 7074
Lewa Othman Flicka/Kvinna 1900 0:18:32.851 7179
Lovisa Ragnarsson Flicka/Kvinna 1900 0:26:31.487 7142
Tomas Ranstig Pojke/Man 1900 0:23:38.930 7133
Alan Rashid Pojke/Man 1900 0:14:04.612 7107
Kenneth Rolén Pojke/Man 1900 0:30:41.310 7035
Karolina Ryström Flicka/Kvinna 1900 0:30:48.487 7056
Alexander Salmi Pojke/Man 1900 0:09:39.222 7093
Johan Samuelsson Pojke/Man 1900 0:32:16.023 7062
Marcus Samuelsson Pojke/Man 1900 0:21:05.149 7132
Dilan Siktani Pojke/Man 1900 0:32:28.579 7100
Linn Sjöberg Flicka/Kvinna 1900 0:15:51.606 7094
Göran Sonesson Pojke/Man 1900 0:31:16.229 7036
Fanny Svantesson Flicka/Kvinna 1900 0:43:46.205 7140
Wille Svensson Pojke/Man 1900 0:27:38.187 7123
Jesper Sären Pojke/Man 1900 0:19:28.817 7188
Rija Tervo Flicka/Kvinna 1900 0:18:36.347 7103
Jack Tiger Pojke/Man 1900 0:24:38.812 7110
Alexander Tobon siavashee Pojke/Man 1900 0:20:14.226 7168
Viktor Törnqvist Pojke/Man 1900 0:30:09.145 7096
Andre Wustenhagen Pojke/Man 1900 0:30:09.317 7097
Carina Åstrand Flicka/Kvinna 1900 0:37:17.251 7044
Laila Öhrman-lång Flicka/Kvinna 1900 0:26:27.862 7148