KRETSLOPPET 6 KM

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Adrian Lammi Pojke 2006 0:31:13.986 4825
Agnes Bohlin Kvinna 2005 0:37:45.949 4135
Agnes Vallmark Kvinna 1986 0:38:31.053 3905
Agneta Johansson Kvinna 1961 0:46:31.492 3044
Agnetha Ragnvaldsson Kvinna 1963 0:48:13.498 3239
Agust Wennergrund Man 2006 0:49:10.179 2969
Albin Carlsson Pojke 2006 0:38:33.141 4816
Albin Stomberg SÄS Man 2005 0:34:04.866 3191
Alex Johannesson Man 2003 0:43:27.053 1464
Alexander Müller Sjömarkens IF Man 2004 0:25:57.861 4593
Alexander Tri Man 2004 0:34:47.697 4207
Alexander Töth Man 2003 0:30:19.688 2620
Alexandra Engdahl Kvinna 1988 0:46:10.952 232
Alexandre Deplanck Team Blåkläder Man 1974 0:34:02.049 3251
Alfons Råwall Partille Paradiset Man 2004 0:25:23.511 2983
Alfred Hattinger Man 1975 0:38:20.994 3847
Alfred Larsson Man 2005 0:32:08.482 4020
Alfred Ramhult IK Ymer Man 2003 0:26:40.095 2634
Alfred Söderlund Man 1988 0:42:51.131 4379
Alfred Wigertz Man 2006 0:38:33.207 4459
Alice Forssander Kvinna 2005 0:47:06.635 2875
Alice Larsson Kvinna 1997 0:39:37.815 2271
Alisa Kurkinen Flicka 2004 0:31:53.726 4770
Alma Passgård Kvinna 2001 0:30:31.711 3634
Alva Lounas Kvinna 2006 0:54:55.906 4727
Alva Norlenius Kvinna 2003 0:41:15.461 3809
Alva Svensson Borås Basket Kvinna 2002 0:42:12.957 3583
Amanda Andersson Kvinna 1995 0:43:41.627 83
Amanda Kapare Kvinna 2005 0:46:54.161 2876
Amanda Randenius Kvinna 1986 0:42:09.525 4369
Amanda Snygg Kvinna 1996 0:36:51.564 4482
Amira Ribic ramic Kvinna 1972 0:49:25.708 1382
Amrela Bosnjo Kvinna 1967 0:40:31.426 2074
Anders Rosendahl Man 1988 0:36:30.921 3347
Andrea Brangelid Kvinna 1974 0:45:54.024 1923
Andrea Ramos da cruz Kvinna 1990 0:31:49.291 4139
Andreas Jansson Man 1991 0:29:34.507 2022
Andreas Lönnermark Man 1994 0:43:35.609 3911
Andrei Dinu Man 1991 0:42:34.212 1924
Anette Haeger Kvinna 1974 0:42:28.649 1296
Anette Larson Kvinna 1969 0:43:42.617 2448
Anette Norén Kvinna 1966 0:46:27.203 436
Anette Williamsson Kvinna 1962 0:59:15.312 3506
Angelica Thorne Kvinna 1986 0:41:10.339 2908
Anja Guskic Team Allmans Kvinna 2005 0:33:27.887 3445
Anja Nordh Kvinna 2004 0:35:36.028 4180
Ann Malmberg Kvinna 1972 0:38:28.705 248
Ann Rydberg Flicka 1978 0:35:55.216 4950
Anna Bylin Kvinna 1988 0:39:28.054 718
Anna Holmberg Kvinna 1970 0:37:41.554 143
Anna Högfeldt Kvinna 1969 0:37:52.060 3084
Anna Johansson thunebro Borgstena IF Kvinna 1977 0:44:48.608 1392
Anna Läns Kvinna 1974 0:40:44.647 1313
Anna Modin Kvinna 1981 0:41:28.188 867
Anna Sirenius lundberg Kvinna 1994 0:40:20.213 2314
Anna Sturesson Kvinna 1974 0:35:25.778 899
Anna Svensson Kvinna 1968 0:42:34.910 2456
Ann-cristine Larsson CFG IK Kvinna 1966 0:44:07.634 1152
Anne Harriss Kvinna 1975 0:24:58.224 2143
Anne Hjalmarsson Kvinna 1984 0:47:40.653 3975
Anne Malmström Kvinna 1971 0:58:43.124 2083
Annefrid Nielsen Sandareds snabbaste:) Kvinna 1977 0:36:23.628 1879
Anneli Wåkerås-börjesson sÄS Kvinna 1965 0:46:34.983 1097
Annelie Jansson Segers Kvinna 1973 0:43:36.470 2925
Annelie Äärlaht Kvinna 1967 0:44:40.085 770
Annica Edström rosell Socialförvaltningen Mark Kvinna 1968 0:39:58.859 1741
Annica Högeryd Kvinna 1967 0:52:46.239 2148
Annie Lindberg Kvinna 2004 0:35:17.438 4688
Annika Dahl Kvinna 1977 0:32:20.807 625
Ann-louise Nuorimaa Kvinna 1967 0:36:55.616 3569
Ann-sofie Backlund Kvinna 1969 0:40:08.979 185
Ann-sofie Brunngård Brunngård Group Kvinna 1965 0:36:42.159 3011
Ann-sofie Nevalainen Kvinna 1978 0:49:58.737 2215
Ann-sofie Österberg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1965 0:46:05.904 1568
Anton Mann Rädda Gnuerna Man 2006 0:32:03.765 3554
Anton Weber Man 2006 0:27:49.358 4418
Aoife Hjelm Kvinna 2002 0:35:37.985 4309
Arash Amanipour Hestra IF Man 1980 0:36:19.492 4216
Armstrong Qian Man 1995 0:32:27.840 406
Arne Nyman Boda runners Man 1972 0:41:04.152 1928
Arvid Södeliden Sjömarkens IF Man 2006 0:28:45.628 4301
Attila Kovacs Man 1968 0:38:54.863 2284
Aurora Hjalmarsson I konstigaste laget Kvinna 1991 0:38:40.069 3088
Axel Gedda Bergdalens IK Man 2006 0:34:59.902 4582
Axel Rudmark Brämhult Man 2005 0:40:17.505 2961
Axel Stenström Man 2004 0:39:57.597 4084
Ayat Abdullah Kvinna 1989 0:53:43.946 1468
Aynalem Desalgn Flicka 1988 0:23:27.469 4978
Baiba Olsson Kvinna 1975 0:36:43.844 4766
Bengt Johansson Månstads IF Man 1966 0:28:27.435 4815
Bereket Temesghen Man 1982 0:36:02.106 1535
Bert Janssens None Man 1984 0:27:15.375 4794
Camilla Johansson Team Blåkläder Kvinna 1968 0:42:57.087 3250
Camilla Larsson Kvinna 1977 0:45:52.477 1384
Camilla Svensson Kvinna 1991 0:34:44.575 4555
Camilla Wemmel Fristad GOIF Kvinna 1978 0:40:59.995 1200
Carina Grahn Kvinna 1973 0:38:57.434 239
Carolin Andreasson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1959 0:46:23.488 1508
Caroline Gustafsson Kvinna 1969 0:37:03.274 900
Caroline Holst Timmele Kvinna 1991 0:40:04.120 1841
Caroline Johansson Kvinna 1989 1:00:12.532 298
Caroline Tran Kvinna 1979 0:37:02.879 3162
Catarina Söderman Fristads Kansas Group Kvinna 1973 0:48:22.231 1113
Catharina Rapp Studieförbundet Vuxenskolan Kvinna 1957 0:33:51.024 776
Catherine Kjellbergh Team Wideco Kvinna 1970 0:41:20.775 267
Cecilia Karlsson Kvinna 1975 0:44:49.889 2764
Cecilia Spjuth Team Snigel Kvinna 1972 1:00:07.257 1549
Cecilia Vingren Kvinna 1984 0:44:36.814 4141
Celine Mansourr Flicka 2003 0:46:46.208 4923
Chelsea Johansson Kvinna 2005 0:31:28.861 64
Christian Salmi Man 2005 0:27:24.957 2642
Christina Bergström Borås Kvinna 1993 0:53:00.200 4528
Christina Carlsson Flicka 1963 0:52:36.774 4745
Christina Hall Kvinna 1968 0:47:12.553 220
Christoffer Lumsden Man 1985 0:38:24.734 2206
Christoffer Lundkvist Man 1989 0:51:36.028 4378
Cissi Lundgren Ulricehamn Kvinna 1969 0:38:59.381 1826
Claes Pettersson TTH Man 1970 0:27:54.404 1615
Clara Wassholm Kvinna 1996 0:36:26.929 903
Claudia Gonzales Socialförvaltningen Mark Kvinna 1983 0:34:38.889 1608
Claudia Montiel Kvinna 1977 0:50:48.149 229
Cvijeta Puric Kvinna 1975 0:39:05.434 766
Dan Torstensson Man 1972 0:34:44.902 79
Daniel Dennis Man 1982 0:54:51.194 3944
Daniel Fritzson Man 1994 0:31:08.059 2922
Daniel Lund Hälle If Man 1983 0:19:46.621 4938
Daniel Rudmark Brämhult Man 1975 0:40:17.627 2962
Daniell Hellman Man 1994 0:43:04.574 457
Daniella Hall Kvinna 1995 0:47:27.574 219
David Haraldsson Man 1992 0:50:32.557 2594
David Noring Man 1989 0:51:36.716 4375
Diana Faraj Kvinna 1986 0:34:58.012 4638
Diana Folke Kvinna 1976 0:52:19.667 2698
Disa Lundin Kvinna 1974 0:38:34.966 2192
Dora Kappa Kvinna 1980 0:34:38.588 3292
Ebba Cleverup Kvinna 2005 0:40:30.507 1831
Ebba Randenius Kvinna 1991 0:43:46.493 3396
Ebba Wahlberg Ymer Kvinna 2002 0:25:25.915 4716
Edvin Käck Team Hov-Götebacka Man 2005 0:40:45.142 2478
Elias Karlsson Borås Basket Man 2002 0:37:03.869 3917
Elias Karlstedt Man 2006 0:34:57.291 4656
Elias Ramhult IK YMER Man 2005 0:26:54.103 3673
Elin Borre Kvinna 2000 0:29:20.162 3661
Elin Grafström Kvinna 1980 0:33:31.728 616
Elin Kivi Kvinna 1987 0:52:14.470 2702
Elin Larsson Kvinna 2003 0:35:01.097 4405
Elin Lund Kvinna 2004 0:43:11.581 1233
Elisabeth Larsson Kvinna 1984 0:52:19.655 2695
Elise Johnander eriksson Kvinna 1995 0:30:46.480 4484
Ellen Camén Kvinna 1998 0:46:08.233 4192
Elliot Åsedal Man 2006 0:38:27.994 3299
Elsa Gustafsson Kvinna 2002 0:36:44.998 1901
Elsa Hjelmgren Kvinna 1984 0:45:54.586 1379
Elvin Gren Man 2004 0:42:59.797 4329
Elvira Karlstedt Kvinna 2005 0:34:57.619 4655
Emelie Andersson Kvinna 1985 0:34:30.000 2213
Emelie Holmstrand Kvinna 1984 1:02:25.555 89
Emelie Johansson Kronängs IF Kvinna 2005 0:36:52.662 4697
Emelie Jordanius Kvinna 2003 0:33:59.296 4890
Emil Eriksson Man 2003 0:31:24.140 3960
Emil Eriksson Man 2006 0:33:50.869 141
Emil Jogeland Man 2003 0:32:30.546 3256
Emil Johansson thunebro Borgstena Man 2002 0:33:36.643 1206
Emil Karlsson Man 2001 0:31:26.576 1689
Emil Pantzare Borås CA Man 2005 0:27:59.151 4722
Emma Borovac Kvinna 2003 0:35:47.186 560
Emma Ivarson Kvinna 2006 0:41:07.899 4497
Emma Lindvall Kvinna 1995 0:41:39.799 4505
Eremias Ekeberg Borås Man 1990 0:24:05.036 383
Eric Källman IK Ymer Friidrott Man 2000 0:20:35.748 3405
Eric Larsson Effektiv Man 2005 0:33:36.837 4669
Erik Härö Man 2005 0:39:31.720 2867
Erik Magnusson Man 1985 0:44:55.003 689
Erik Thygesen Man 2003 0:56:00.564 4451
Erik Wasselius FOK Borås Man 1974 0:58:41.812 614
Erika Bertilsson Kvinna 1988 0:43:06.348 3930
Eva Thuresson Kvinna 1964 0:36:47.807 1536
Eva-lotta Pettersson Kvinna 1970 0:44:42.776 69
Eva-marie Svensson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1962 0:52:08.410 1506
Evelina Bingebo Tväråbäcks IK Kvinna 1982 0:32:32.729 1706
Evelina Johansson Kvinna 1988 1:00:12.826 299
Evelina Marcus Team Marcus Kvinna 2004 0:31:54.641 3840
Evica Mandal Kvinna 1972 0:46:29.514 1926
Felix Andersson Man 2002 0:31:00.796 98
Felix Bergström Borås Man 2004 0:26:27.034 4066
Felix Hultman Kronäng Man 2005 0:27:57.156 4229
Felix Thorstensson Man 2000 0:26:48.784 2104
Felix Wärnestål Man 2006 0:42:23.492 3063
Filip Jansson Man 1973 0:28:22.849 1792
Filip Lyckelid Borås GIF Man 2004 0:29:22.673 4728
Fredrik Gren Man 1971 0:44:10.434 4328
Fredrik Karlstedt Man 1971 0:35:00.770 4657
Fredrik Sjöberg Man 1972 0:58:42.847 1388
Fredrik Solhage Man 1974 0:42:28.220 2694
Frida Eres Kvinna 1992 0:38:32.308 2315
Frida Klehr Kvinna 1984 0:50:48.797 4313
Frida Kovacs Kvinna 2003 0:38:57.313 2286
Frida Pedersen Kvinna 1983 0:40:22.739 231
Frida Porles Kvinna 1975 0:40:49.451 3923
Fridjon Gudmundsson Team RC Hiss Man 1962 0:31:49.063 2404
Gabriel Lundgren Ulricehamn Man 2002 0:38:07.332 1824
Gert Persson Man 1960 0:33:23.964 346
Ghazanfar Ali Man 1981 0:41:17.105 4009
Grzegorz Ludek Brunngård Group Man 1988 0:30:18.031 3116
Gudrun Frykmer Kvinna 1968 0:37:45.750 4837
Gunilla Thomsen Kvinna 1968 0:38:10.633 1502
Gunnar Nilsson Man 1975 0:30:23.237 2025
Gustaf Andersson Brämhults IK Man 2004 0:29:13.311 2668
Gustav Davidsson Man 1998 0:48:26.823 654
Gyöngyi Berecz Kvinna 1955 0:41:52.607 2526
Göran Lund Man 1971 0:40:42.039 2028
Göte Ivarsson IFK Skövde Man 1937 0:49:58.179 3301
Hamed Qiamsson Team Allmans Man 1974 0:37:17.935 3436
Hanna Björk Kvinna 1975 0:44:32.415 4142
Hanna Broberg Star Trading Kvinna 1978 0:44:09.746 3085
Hanna Dahlberg Kronängs IF Kvinna 2004 0:37:26.777 3207
Hanna Nilsson Hestra IF Kvinna 2005 0:31:59.194 2565
Hanna Ström Kvinna 1986 0:44:01.984 3290
Hanna Svensson Kvinna 1984 0:36:45.208 2587
Hannele Parkkinen borås Kvinna 1958 0:31:16.671 2955
Hannes Karlstedt Man 2006 0:34:58.380 4658
Hans Odqvist Man 1957 0:37:16.188 1359
Hassan Haydar Man 2006 0:53:42.071 1467
Helena Dahlén fransson Kvinna 1981 0:45:04.545 271
Helena Högström Kvinna 1985 0:38:48.088 731
Helena Jirenfelt Team Blåkläder Kvinna 1981 0:42:56.743 3249
Helena Larsson Kvinna 1983 0:42:44.857 58
Helena Lindberg luoga Kvinna 1975 0:41:25.336 4426
Helena Mårtensson Kvinna 1974 0:41:09.544 1721
Henning Jämtander Astma och allergiföreningen borås Man 2003 0:27:35.172 3402
Henny Jardle Rydboholms SK Kvinna 2006 0:47:01.296 2813
Henrik Karlsson Man 1972 0:38:03.097 1819
Hilma Bengtson C Land Logistics Kvinna 2005 0:33:53.533 2664
Hugo Apelqvist Pojke 2003 0:45:27.315 4970
Håkan Andersson Man 1966 0:31:41.053 97
Håkan Askwall Team RC Hiss Man 1960 0:34:48.879 2403
Håkan Ringman Man 1970 0:48:03.039 491
Ida Abrahamson Äspereds IF Kvinna 2004 0:31:42.263 3496
Ida Espling Kvinna 1985 0:46:38.421 4456
Ida Gustafsson Kvinna 2003 0:33:09.204 1693
Ida Samuelsson Borås Fältrittklubb Kvinna 2004 0:38:56.632 3208
Ina Cedheim Kvinna 1972 0:38:33.410 2368
Inez Fredriksson Kvinna 2006 0:38:37.018 3963
Ingegerd Lambert Socialförvaltningen Mark Kvinna 1965 0:50:57.141 1617
Ingegerd Nilsson Kvinna 1957 0:51:15.007 1116
Ingela Hansson Borås Kvinna 1955 0:57:44.664 729
Ingela Holvila Humleklubben Kvinna 1968 0:48:26.529 2898
Inger Thomee Kvinna 1944 0:59:36.777 1194
Irene Åkerlund Kvinna 1965 0:51:37.208 1128
Irma Dzananovic Kvinna 1995 0:54:19.961 2621
Isak Brunegård Man 2004 0:29:38.011 1673
Ismen Gerhardsson-eriksson Kvinna 1957 0:44:44.440 1130
Ivar Persson Sjömarkens IF Man 2005 0:37:40.025 4611
Jaana Halmetoja Kvinna 1961 0:38:18.873 2029
Jakob Larsson Alrikssons cykel Man 2003 0:36:48.374 629
Jan Hilding Hestra IF Man 1968 0:43:38.934 1445
Jasmin Tri Kvinna 2003 0:41:31.032 4206
Jeanette Dahl Navåsen Kvinna 1964 0:48:01.650 1918
Jeanette Hack Socialförvaltningen Mark Kvinna 1965 0:47:23.735 1775
Jeff Steinmetz Man 1986 0:42:29.081 3623
Jelena Hägg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1962 1:06:19.308 1571
Jenni Laitila Kvinna 1984 0:45:15.518 1177
Jennie Sjönnebring Kvinna 1979 0:43:43.394 2726
Jennifer Linusson Kvinna 1989 0:42:39.755 113
Jennifer Pettersson Kvinna 1988 0:37:00.682 3782
Jenny Forsberg Team Hov-Götebacka Kvinna 1973 0:43:16.509 2484
Jenny Hermansson Kvinna 1974 0:39:19.729 1658
Jenny Hultman Flicka 1971 0:46:47.413 4925
Jenny Palmqvist Kvinna 1987 0:56:25.150 25
Jenny Rydell Kvinna 1972 0:43:19.843 3662
Jessica Öjersson Kvinna 1992 0:48:44.619 652
Jessika Andreasson Kvinna 1992 0:35:37.434 721
Joacim Eklund Man 1973 0:38:04.301 1019
Joacim Smedberg Man 1990 0:37:49.699 4878
Joakim Johansson Man 1990 0:37:07.376 2127
Joakim Klintred Man 1976 0:43:28.297 3807
Joel Karlsson ÖSTK Man 2004 0:37:06.016 3918
Joel Nilsson SAIK Man 2006 0:34:18.588 1976
Johan Claesson Löpningsklubben Man 1977 0:35:18.569 3699
Johan Porles Man 2006 0:36:25.394 3922
Johan Rönn Man 1972 0:58:42.402 1337
Johan Siegl kristiansson Man 1969 0:41:21.192 249
Johan Åkerlind hognert Man 1979 0:45:26.789 1381
Johanna Alkmark Borås Energi och Miljö Kvinna 1980 0:32:29.399 4906
Johanna Blomqvist Kvinna 1985 0:36:54.023 1719
Johanna Forsström RescueLife 247 Kvinna 1999 0:39:30.050 2537
Johanna Lidborg Kvinna 1981 0:32:17.992 829
Johanna Svedberg Kvinna 1981 0:48:22.285 502
Jon Koldenius Man 1968 0:35:40.242 3280
Jonas Andersen Man 1981 0:45:50.319 1925
Jonas Fransson Man 1977 0:33:38.549 3338
Jonathan Salmi Man 2003 0:36:13.787 2643
Josefin Larsson Kvinna 1982 0:47:01.242 2816
Josefine Andersson Eckes-Granini Sverige AB Kvinna 1989 0:27:54.039 4850
Josefine Frykmer Kvinna 1993 0:34:05.597 4834
Josefine West Kvinna 1991 0:35:27.241 115
Josefine Viklund Kvinna 1991 0:36:31.547 2428
Josephine Passgård Kvinna 2001 0:34:44.072 3633
Jovanka Cosic Kvinna 1957 0:48:06.767 1273
Julia Odersjö Kvinna 1990 0:44:39.476 4479
Julia Svanå Kvinna 2005 0:41:45.121 1427
Jurgita Seskuviene Socialförvaltningen Mark Kvinna 1980 0:46:29.837 1611
Jörgen Hjalmarsson Team RC Hiss Man 1968 0:34:20.411 2402
Kajsa Fransson Kvinna 2005 0:29:50.398 1861
Kalle Jardstedt Man 1989 0:37:33.332 1433
Karin Cedergren Kvinna 1982 0:40:07.151 2337
Karin Käck Fristads Kvinna 1977 0:43:15.725 2374
Karin Lennartsson walli Kvinna 1976 0:33:13.143 350
Karin Nyman Kvinna 1975 0:52:03.408 1299
Karina Salomonsson Kvinna 1965 0:54:23.512 2800
Karl Ström Man 2005 0:35:55.509 4606
Karolina Levin Kvinna 1977 0:42:41.459 3374
Katrin Kjellberg Kvinna 1977 0:57:45.771 1136
Ken Powell Man 1975 0:33:22.778 4373
Kenneth Edman Edmans Måleri Man 1968 0:37:12.383 3716
Kenneth Skovshoved Man 1953 0:45:31.458 4718
Kerstin Koivisto Kvinna 1963 0:59:36.420 1146
Kerstin Willebrand Var ett kex Kvinna 1988 0:36:09.413 4267
Kicki Magnusson Kvinna 1967 0:41:17.886 1306
Kim Härö Man 1972 0:39:31.260 2866
Kimberly Gonzalez montiel Kvinna 2002 0:49:04.974 2942
Kimmie Ekedahl berglund Flicka 2002 0:41:43.206 4644
Kjell Jewander Tranemo GF Man 1947 0:45:01.691 3516
Klara Ask BORÅS SK Kvinna 1999 0:24:13.565 4917
Klara Nilsson Hestra IF Kvinna 2005 0:32:01.607 2566
Klara Persson Sandared Kvinna 2005 0:34:22.373 4086
Konrad Hattinger Man 2006 0:30:30.564 3845
Kriger Ahmed Örgryte IS Friidrottsklubb Man 1998 0:19:36.606 3788
Kristian Larsson Man 1991 1:01:02.608 3036
Lars Haraldsson Man 1959 0:42:52.171 2590
Lars Johannesson Man 1972 0:40:43.564 2743
Lars Johnsson Man 1974 0:33:57.367 3668
Lauren Dennis Kvinna 1988 0:37:57.292 3946
Leila Dzananovic Kvinna 2006 0:54:16.113 2622
Lena Dahlström Kvinna 1974 0:46:37.959 1838
Lena Gamalielsson Kvinna 1967 0:46:40.023 2981
Lena Johansson Team Skogslid Kvinna 1954 0:39:15.283 3397
Lena Keränen Kvinna 1957 0:40:31.615 2910
Lena Päivärinta Kvinna 1965 0:35:58.529 4585
Leo Svanå Man 2002 0:38:21.390 1428
Liam Torstensson Man 2005 0:32:20.007 78
Lilli Balika RescueLife 247 Kvinna 1985 0:49:47.930 2548
Lina Carlsson Kvinna 2002 0:41:10.173 3685
Lina Dalqvist Sparsörskolorna Kvinna 1983 0:38:07.757 2431
Lina Green Kvinna 1970 0:40:49.547 901
Lina Gustafsson Kvinna 2005 0:37:29.861 1697
Lina Johansson Kvinna 1984 0:39:39.720 1118
Linda Andrén Hultafors Group Kvinna 1975 0:36:25.100 2441
Linda Arontzon Kvinna 1977 0:41:32.781 283
Linda Hallgren Kvinna 1975 0:40:15.402 958
Line Rakkenes orrbeck Kvinna 1968 0:39:34.267 427
Linnea Eriksson Kvinna 2003 0:37:45.897 142
Linnea Larsson Falkis islandshästklubb Kvinna 2001 0:43:17.487 628
Linnea Tegelmark Socialförvaltningen Mark Kvinna 1986 0:39:55.490 1509
Linnéa Björsson Kvinna 2001 0:38:21.268 2554
Linus Holmström Borås GIF skidor Man 2005 0:31:49.703 4844
Linus Söderlund Man 1990 0:51:28.411 4380
Lisa Bergdahl Sävedalens AIK Kvinna 1995 0:22:37.327 3701
Lisa Björsson Kvinna 2004 0:33:24.075 2553
Lorena König Kvinna 1982 0:40:45.954 4458
Lotta Snygg Kvinna 1964 0:37:22.290 2174
Lotta Torstensson Kvinna 1972 0:39:57.296 2103
Lotta Walldoff Kvinna 1967 0:34:32.085 3805
Louice Larsson Kvinna 1986 0:42:29.074 3621
Louise Blomqvist Bredareds IF Kvinna 1982 0:40:25.113 3522
Louise Larsson Kvinna 1993 0:39:25.124 2272
Love Ramhult IK Ymer Man 2003 0:30:28.308 2635
Lowe Åkerlind hognert Man 2006 0:35:39.402 1050
Lovisa Gustafsson Kvinna 2000 0:41:19.164 2572
Ludvig Tydén Man 2005 0:34:46.074 2624
Ludwig Åqvist Borås Gif Man 2006 0:29:37.599 4849
Lukas Carlsson Man 2005 0:34:43.972 4360
Madeleine Andersen Kvinna 1978 0:46:54.556 2614
Madeleine Schiller Kvinna 1990 0:44:04.191 551
Madelene Clintehed Kvinna 1987 0:45:27.307 2445
Madelene Gustafsson Kvinna 1983 0:45:26.127 926
Madelene Skiöld Kvinna 2003 0:34:48.227 2934
Magnus Alholme Man 1966 0:40:59.480 4739
Magnus Davidsson Man 1965 0:48:28.927 656
Magnus Hagberg Man 1977 0:36:46.818 4059
Magnus Nykvist Man 1974 0:43:46.125 3298
Maja Wrångemyr IK Ymer Kvinna 2004 0:27:14.321 3322
Malin Brundin Friskis&Svettis Kvinna 1977 0:34:01.676 2852
Malin Bylund Kvinna 1981 0:42:18.382 1830
Malin Hagman Kvinna 1989 0:37:46.293 322
Malin Hjert Kvinna 1973 0:36:46.133 4492
Malin Johansson Kvinna 1971 0:42:22.872 2785
Malin Larsson Kvinna 1975 0:40:57.900 4404
Malin Levin Kvinna 1989 0:42:51.720 809
Mani Kharezy Man 2005 0:36:34.450 1260
Marcus Brunngård Man 2000 0:34:40.449 4391
Mari Norin navåsen Kvinna 1963 0:48:01.823 1915
Maria Aldenbrand Kvinna 1984 0:31:21.846 1303
Maria Sandahl Kvinna 1975 0:41:02.268 1662
Maria Warberg Kvinna 1982 0:28:30.648 370
Marie Gustafsson Kvinna 1980 0:40:37.502 2336
Marie Lövgren Kvinna 1983 0:36:29.936 902
Marie Ohlsson Kvinna 1983 0:54:17.187 573
Marie Olofssonwank Kvinna 1975 0:34:55.738 1117
Marie-louise Lindh Kvinna 1972 0:49:44.725 2576
Marjan Kooroshnia Högskolan i Borås Kvinna 1980 0:44:19.859 3409
Marjan Shishehchian Kvinna 1977 0:37:58.369 622
Markus Alholme Man 2003 0:40:59.673 4737
Markus Gustavsson Man 1979 0:27:12.365 3906
Marlene Olsson Kvinna 1987 0:40:15.448 2895
Maryam Mirzaei Kvinna 1973 0:38:32.147 2316
Mathilda Pedersen falander Kvinna 1991 0:43:52.988 4886
Mats Larsson Man 1966 0:41:08.421 2274
Mats Lintonsson Man 1977 0:36:21.179 368
Mattias Nilsson SAIK Man 1973 0:34:21.010 1977
Max Koldenius Man 1973 0:34:43.683 3386
Max Lidbom Sk Elfsborg Man 2004 0:35:52.030 4506
Max Nilsson Borås Man 2006 0:42:15.891 4195
Melina Bengtsson Kvinna 1967 0:38:19.163 2462
Melker Johansson Man 2005 0:33:01.629 1461
Melvin Brandt Borås SK Man 2005 0:29:49.451 4201
Merhawi Seifu Hälle IF Man 2000 0:20:35.506 4039
Merike Sewring Kvinna 1963 0:51:13.195 1161
Merlinda Vokshi Kvinna 1969 0:34:29.925 1393
Michael Werthén Man 1974 0:27:55.627 3544
Mikael Bengelsdorff Man 2004 0:29:46.175 3321
Mikael Holvila Man 1963 0:48:25.634 4047
Mikael Isaksson Man 1992 0:35:33.558 3177
Mikael Levin Borås Golfklubb Man 1974 0:38:11.546 3571
Milan Petrovic Man 2006 0:31:30.402 3613
Milda Voronaja Kvinna 1986 0:37:15.975 2220
Mille Karlsson Man 2006 0:33:49.700 4415
Miriam Karlsson Kvinna 1980 0:37:51.488 238
Miriam Karlsson Kvinna 1987 0:51:52.111 2970
Moa Lahdenranta Kvinna 2005 0:50:48.590 4312
Mohammad Kharezy Man 1968 0:37:12.406 1265
Moltas Ström Man 2003 0:27:04.765 3949
Natalie Brewitz Kvinna 2004 0:30:38.390 2817
Nayna Mistry Borås stad Kvinna 1968 0:53:58.057 1725
Neo Andersson Brämhults IK Man 2006 0:35:26.549 3712
Nexhdet Vokshi Man 1965 0:36:34.396 463
Niklas Löfvenholm Man 1973 0:38:12.435 3545
Nils Bredin Hälle IF Man 2002 0:21:47.659 4841
Nils Henriksson Brämhults IK Man 2006 0:30:40.805 4186
Nils Pettersson Man 2002 0:39:32.298 4083
Nina Möller Kvinna 1982 0:47:19.100 2802
Noah Sterner Man 2004 0:32:48.012 4726
Noah Williamson Man 2005 0:39:41.223 3508
Nora Kjellberg Kvinna 2005 0:52:12.434 1143
Nuray Yassin Pojke 1981 0:20:44.529 4977
Oliwer Hellberg Man 2006 0:55:37.587 1463
Olivia Harrysson Kvinna 2005 0:34:38.858 2285
Olivia Höök Kvinna 2004 0:33:57.913 4889
Olle Serrander Ik ymer Man 2000 0:25:27.961 4734
Olof Sandell Man 1983 0:42:31.947 204
Oscar Bergstrand Man 1998 1:10:51.270 4011
Oscar Idehall IK Ymer Man 2005 0:31:16.502 2926
Oscar Lindh Man 2002 0:51:02.407 2575
Oskar Björsson Man 2004 0:31:43.832 2552
Oskar Johansson Man 1987 0:42:51.480 4377
Oskar Johansson Man 2006 0:38:23.948 4393
Oskar Lindström Målsryds IF Man 2005 0:32:31.183 4127
Otgon Sodnomjamts Kvinna 1971 0:41:07.399 1929
Paula Dahlberg Kvinna 1986 0:48:19.310 2126
Pauline Larsson Kvinna 1987 0:37:05.853 114
Per Persson Man 1976 0:26:34.491 1629
Per Sandblom Man 1972 0:32:59.362 311
Per Stengren Team RC Hiss Man 1970 0:37:03.253 2396
Per-magnus Magnusson Hydria Group Man 1968 0:37:41.963 3467
Pernilla Colf Kvinna 1965 0:42:43.716 2473
Pernilla Gustafsson Kvinna 1966 0:58:15.670 2569
Peter Airola Man 1969 0:37:25.552 3666
Peter Eriksson Kasthall Lions Man 1970 0:33:40.287 3875
Peter Otell Man 1959 0:39:47.216 3874
Peter Werner Man 1967 0:33:31.738 1386
Pia Lindblad Kvinna 1962 0:35:56.045 2449
Pierre Svensson Team Wideco Man 1966 0:52:02.716 266
Päivi Sillanpää Kvinna 1966 0:47:20.313 218
Rakel Andersson - ström Malin Levin Kvinna 1976 0:42:51.187 1700
Ranjitha Rajagopal Kvinna 1991 0:35:12.178 3730
Rasmus Ekdahl Man 2005 0:30:15.143 2613
Rasmus Hilding Hestra IF Man 2002 0:43:39.004 1446
Rebecca Aaltonen Kvinna 1988 0:53:23.902 823
Rebecka Andreasson Kvinna 1990 0:48:20.458 2851
Rebecka Henningsson Hestra IF Kvinna 1992 0:36:20.085 4215
Rebecka Wallin nyberg Kvinna 2003 0:33:32.267 3636
Renée Carlsson Kvinna 1986 0:45:10.929 1302
Robert Olsson Man 1982 0:43:41.562 1636
Robin Magnusson Robin Dannike IK Man 2006 0:38:24.584 4523
Roosa Toriseva Kvinna 1989 0:45:15.809 1176
Roy Karnabi Man 1990 0:35:15.770 458
Rukija Fako Socialförvaltningen Mark Kvinna 1971 1:03:03.401 1614
Saara Andersson Kvinna 1976 0:44:11.802 1931
Sabina Johansson Kvinna 1983 0:45:27.990 1003
Safaa Elia Man 1972 0:26:23.675 688
Saga Ahlgren Kvinna 2001 0:37:22.956 4897
Saga Lannerhjelm Kvinna 2002 0:37:12.175 3308
Saga Vallin Kvinna 2005 0:36:54.468 3843
Samuel Fitsumbrhan Hälle IF Man 1999 0:19:27.902 4038
Sander Gren Man 2006 0:44:11.209 4330
Sandra Carlsson Kvinna 1979 0:41:10.781 2002
Sanna Svalin Kvinna 1982 0:36:45.935 1851
Sara Alm Kvinna 1978 0:47:02.978 663
Sara Kampf Kvinna 1995 0:54:31.071 1982
Sara Palokas Kvinna 1984 0:48:35.270 2567
Sara Thunebro Kvinna 1980 0:48:36.511 2335
Sara Ögärd Socialförvaltningen Mark Kvinna 1974 1:03:03.639 1619
Sarah Kihlström SÄS Kvinna 1990 0:38:15.222 4209
Sari Viita Kvinna 1966 0:35:27.569 472
Saron Tesfazghi Kvinna 2002 0:35:40.765 3869
Senad Bosnio Team Allmans Man 1963 0:41:52.173 3746
Siriwan Hongweha Kvinna 2005 0:37:39.260 3836
Siv Svensson Äspereds IF Kvinna 1950 0:34:22.692 2577
Smilla Tingvall Kvinna 2002 0:39:13.780 4473
Sofia Mållberg Kvinna 1977 0:51:42.768 1249
Sofie Bengtsson Kvinna 1980 0:33:14.505 4790
Soile Johansson Kvinna 1973 0:48:55.086 567
Sophia Hvidt-andersen Kvinna 1986 0:46:32.479 4985
Sophie Endresen Kvinna 1992 0:41:00.963 1663
Sophie Isaksson Kvinna 1991 0:34:09.517 2660
Soraya Solís Kvinna 1989 0:37:49.276 4877
Stefan Hellberg Man 1967 0:55:42.808 1465
Stefan Johansson Man 1968 0:43:51.666 827
Stella Burén IK Ymer Kvinna 2004 0:35:16.045 4315
Stephanie Baida Kvinna 1976 0:30:37.756 3864
Stina Skredsvik Socialförvaltningen Mark Kvinna 1971 0:35:14.002 1778
Susanne Andreasson Kvinna 1968 0:49:31.400 2319
Susanne Lambertsdotter johansson Kvinna 1972 0:59:57.471 2783
Sylvia Larsson Kvinna 1965 0:51:25.867 3037
Sören Ragnvaldsson Man 1960 0:52:03.819 3238
Tage Carlén Man 2004 0:28:06.489 4230
Terece Siedberg Sparsör Aik Kvinna 1980 0:38:10.256 2341
Teresa Hänninen Socialförvaltningen Mark Kvinna 1979 0:32:39.632 1510
Terje Thorstensson Man 1973 0:30:05.082 685
Therese Brandt Kvinna 1976 0:38:28.925 3030
Thilda Karlsson Kvinna 2004 0:35:15.524 4579
Thilde Edman Edmans Måleri Kvinna 2005 0:37:12.809 3718
Thomas Berg Man 1953 0:34:57.138 3164
Tina Hermansson Kvinna 1972 0:39:19.591 1659
Tina Lidbom Star Trading Kvinna 1972 0:45:59.048 3900
Tindra Strandh Dalsjöfors GoIF Kvinna 2004 0:30:23.241 2096
Tinos Lappas Man 1969 0:34:25.048 355
Tobias Raudsepp Man 1984 0:38:02.518 3948
Tomas Fredriksson Man 1973 0:43:58.427 179
Tommy Andersson Man 1957 0:37:17.612 975
Tommy Sörensen Borås Basket Man 1968 0:33:34.393 3654
Torbjörn Johansson Man 1955 0:42:00.725 2121
Tor-björn Danielsson Hydria Group Man 1976 0:36:41.018 3468
Ulf Fransson Man 1968 0:33:07.587 1862
Ulrika Englund Kvinna 1976 1:01:21.799 3358
Ulrika Nilsson Länsförsäkringar Älvsborg Kvinna 1970 0:37:55.075 2234
Ulrika Palm Kvinna 1967 0:47:36.361 1021
Unni Kulti Kvinna 2003 0:40:54.198 3548
Wendy Scholtz Länsförsäkringar Älvsborg Kvinna 1978 0:38:37.659 1080
Vesna Brkic Kvinna 1958 0:49:04.751 2075
Vidar Engberg Sandared Man 2006 0:27:36.789 4050
Viggo Carlsson Man 2005 0:33:01.753 1460
Viktor Andersson Man 1989 0:42:49.092 3150
Viktor Gunnarsson Man 2003 0:31:06.201 2176
Viktor Karlsson Borås SK Man 2004 0:31:25.181 1691
Viktor Persson Borås SK Man 2006 0:27:33.407 2364
Viktor Sääf Man 1997 1:10:50.522 1602
Wiktor Brewitz Man 2005 0:28:37.970 2818
Wiktor Lenberg Effektiv Man 2005 0:34:14.740 4668
Viktoria Frössling Team Wideco Kvinna 1972 0:52:00.380 263
William Wendel Man 2006 0:33:32.985 4478
Wilma Sörensen Borås Basket Kvinna 2004 0:30:52.278 3652
Yvonne Thorstensson Kvinna 1965 0:27:04.922 1326
Zaher Ashiq Man 1984 0:44:23.911 3092
Zahra Hashem Kvinna 1991 0:57:40.308 2457
Zoran Petrovic Man 1978 0:34:14.949 2751
Åsa Nilsson Kvinna 1961 0:50:25.210 3091
Åsa Porshall Hydria Group Kvinna 1987 0:38:40.028 3464
Åse Borre Kvinna 1971 0:36:03.888 3660