KRETSLOPPET 2 KM 11-12 ÅR

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Klara Abrahamson Äspereds IF Flicka 2006 0:08:39.794 3494
Oscar Ahl Pojke 2005 0:08:03.984 1197
Albert Alperud Borås Sk Pojke 2005 0:07:17.151 2666
Ella Andersson Tranemo GF Flicka 2005 0:07:59.869 3595
Engla Andersson Söder & Co Flicka 2006 0:09:16.874 3305
Hampus Andersson Pojke 2006 0:07:37.400 2069
Elias Andreasson Pojke 2006 0:09:53.349 4626
John Andrén Äspereds IF Pojke 2006 0:07:26.720 4873
Emel Bajric Pojke 2006 0:10:16.379 4821
Rawad Basil Syrisk Ortodoxa Föreningen Pojke 2005 0:08:00.454 4351
Elin Bernlert Flicka 2005 0:10:18.580 1867
Moa Björnander Flicka 2006 0:11:13.097 4783
Liam Björninger Pojke 2005 0:07:10.858 4820
Nora Bodenhem Flicka 2005 0:12:42.203 2781
Kevin Boman Pojke 2006 0:10:36.232 4117
Hugo Boman ström Pojke 2005 0:10:26.735 3852
Hannes Bäck Pojke 2006 0:08:20.338 4119
Ellen Carlander Fristad Goif Flicka 2006 0:10:10.543 4803
Emma Claes Flicka 2006 0:09:09.088 4715
Charlie Conradsson Pojke 2006 0:10:27.741 3871
Ester Dahlström Flicka 2006 0:09:45.920 4912
Stella Damm Ulricehamn Flicka 2006 0:09:21.864 1348
Oscar Danielsson Pojke 2005 0:10:42.701 3928
Wilma Daun johansson Onyx Flicka 2006 0:10:27.431 4410
Daniel Degerman Pojke 2006 0:09:12.033 2508
Isak Edman Svenljunga IK Pojke 2005 0:06:45.648 2882
Teo Ehnar Pojke 2006 0:11:45.717 4941
Matilda Ekberg Flicka 2006 0:10:10.617 3695
Theo Ekedahl-berglund Pojke 2006 0:11:18.522 4643
Tyra Ekelund Flicka 2006 0:09:01.727 3127
Viggo Engelbrektsson Pojke 2006 0:08:13.596 4802
Wilma Enhager Flicka 2006 0:12:28.832 4570
Emil Eriksson Pojke 2005 0:09:21.981 4443
Jonatan Eriksson Pojke 2005 0:11:37.057 3961
Tindra Erlandsson jiseborn Flicka 2006 0:12:32.022 3768
Ellen Fröjdlund Flicka 2005 0:09:31.500 4966
Maja Förne Flicka 2006 0:11:10.187 3244
Oskar Gaschet-lundgren Pojke 2006 0:07:23.790 1756
Oskar Gunnarsson Pojke 2006 0:07:24.726 2169
Elijas Gunnergård ortsn Pojke 2006 0:07:39.000 4121
Emma Gyllenberg Kvinna 2006 0:10:16.716 2582
Ida Gyllenberg Kvinna 2004 0:13:38.415 2584
Mira Göransson IK Ymer Flicka 2005 0:07:25.698 793
Leo Hagberg Fritsla IF Pojke 2006 0:08:57.221 3780
Beatrice Hallqvist Flicka 2005 0:07:32.168 4333
Melwin Hardstedt Pojke 2006 0:08:19.235 4114
Astrid Harrysson Flicka 2005 0:11:38.114 4762
Sigrid Harrysson Flicka 2006 0:11:29.521 4761
Lucas Hedlund Borgstena IF Pojke 2006 0:07:43.871 4110
Ellinor Helander Flicka 2006 0:09:42.659 4694
Anton Henningsson Pojke 2005 0:09:00.682 4625
Amadeus Henriksson Pojke 2005 0:09:50.382 1548
Robin Hilding Hestra IF Pojke 2006 0:08:32.090 1447
Rebecka Hjalmarsson Flicka 2006 0:13:46.218 4586
Sebastian Hjalmarsson Pojke 2006 0:09:37.421 4164
Agnes Holmblad Flicka 2006 0:07:55.145 4174
Lisa Huddberg Bergdalens IK Flicka 2006 0:08:44.895 4509
Sofia Hygren Sjötofta IF Flicka 2005 0:10:23.997 2015
Thilda Häll Flicka 2005 0:08:51.207 4353
Emilio Ibrahim Syrisk Ortodoxa Föreningen Pojke 2006 0:09:15.611 4349
Neela Jagersjö Flicka 2006 0:11:15.942 4610
Tim Jansson Alingsås Triathlonklubb Pojke 2005 0:07:01.523 4266
Ebba Johansson Borås Sk Flicka 2006 0:09:55.363 4874
Edla Johansson Flicka 2006 0:09:51.734 2078
Ella Johansson Flicka 2005 0:10:11.366 4530
Isabelle Johansson Flicka 2006 0:14:06.372 3166
Oskar Johansson thunebro Borgstena Pojke 2005 0:09:02.147 1207
Filip Jöreteg IK Ymer Pojke 2006 0:07:20.404 3515
Anna Karlsson Flicka 2006 0:10:11.863 4533
Gustav Karlsson Borås Olympic Pojke 2005 0:16:39.862 3620
Lucas Karlsson Pojke 2006 0:09:08.286 3726
Wilmer Karlsson Sandhults SK Pojke 2006 0:08:54.893 748
Zack Kinn Brämhults IK Pojke 2006 0:09:26.414 3604
Milton Krantz Pojke 2006 0:08:07.623 2239
Cornelia Kronholm eng Flicka 2006 0:12:31.633 3893
Julie Kulti Flicka 2005 0:11:37.446 4075
William Kvist Pojke 2006 0:17:34.238 3190
Elina Lamberte Flicka 2006 0:10:05.775 3647
Melwin Landberg Man 2006 0:10:21.126 549
Vilma Landerborn Flicka 2005 0:11:38.104 4568
Elin Larsson Flicka 2005 0:12:56.920 3667
Linnea Larsson Flicka 2007 0:13:23.400 4394
Noa Lidrot Kronängs IF Pojke 2006 0:08:15.198 938
Adam Lindblom Pojke 2006 0:09:12.057 4847
Emilia Linderoth Bergdalens IK Flicka 2006 0:09:59.978 4381
Emilio Lindroos Pojke 2005 0:07:53.224 4800
Lilo Lintonsson Flicka 2006 0:12:35.872 3269
Samuel Luoga Pojke 2006 0:08:12.452 4425
Felix Lyckmon bark Pojke 2006 0:10:16.232 3591
Rebecca Läns Flicka 2005 0:09:29.419 3610
Tyra Magnusson Bergdalens IK Flicka 2006 0:08:35.678 4510
Alva Malmberg Ik Ymer Flicka 2005 0:08:30.294 2716
Alice Mohr Flicka 2006 0:08:44.674 3168
Chanelle Niklasson larsson Flicka 2005 0:09:51.145 4153
Ida Nordin Flicka 2006 0:10:17.522 887
Aron Nyfeldt Pojke 2005 0:06:54.013 2887
Jolina Nyfeldt Flicka 2005 0:07:24.660 2886
Annie Nygren Flicka 2006 0:10:11.520 4521
Isabelle Nygren Flicka 2005 0:12:06.108 2367
Aron Olausson Dalsjöfors goif Pojke 2005 0:09:15.555 4516
Anton Olsson Pojke 2006 0:09:06.981 4063
Jennifer Olsson Flicka 2006 0:10:55.816 4832
Linus Olsson Mölndals AIK Pojke 2006 0:07:12.826 4880
Paula Olsson Flicka 2006 0:10:15.527 85
Lukas Oscarson Pojke 2006 0:11:28.413 3507
Tyra Oscarsson Flicka 2006 0:08:41.645 2313
Johannes Oskarsson Pojke 2006 0:10:04.084 4483
Felicia Palmu Flicka 2006 0:09:54.397 1939
Naomi Pellinen Flicka 2007 0:10:46.699 4813
Sara Pellinen Flicka 2008 0:10:46.691 4812
Emelie Persson Flicka 2005 0:09:48.611 3976
Isabella Persson Borås SK Flicka 2005 0:11:27.628 4185
Melvin Persson Pojke 2006 0:09:14.819 4964
Agnes Ragnarsson Brämhults IK Flicka 2005 0:08:45.738 4614
Gustav Rasmusson Pojke 2005 0:06:41.788 2880
Josephina Reivell fred Flicka 2006 0:08:10.122 4853
Zander Riedel reichel Pojke 2006 0:07:46.098 4115
Wilma Ringström Flicka 2006 0:10:23.849 4408
Melinda Sahin Syrisk Ortodoxa Föreningen Flicka 2006 0:10:51.585 4352
Elias Sak Syrisk Ortodoxa Föreningen Pojke 2006 0:23:31.705 4350
Caroline Skiöld Flicka 2005 0:14:22.193 2933
Ingrid Skiöld Borås SK Flicka 2006 0:10:17.357 3664
Melvin Skottis Ymer Pojke 2006 0:14:02.379 4679
Junia Steivik Flicka 2006 0:09:49.517 1482
Klara Stensson Flicka 2005 0:08:59.147 4342
Nova Strandh Dalsjöfors GoIF Flicka 2006 0:09:52.013 2098
Robin Stricker Dalsjöfors GoIF Pojke 2006 0:09:02.199 4166
Melvin Ström Pojke 2006 0:09:00.153 4036
Ivar Ståhl Pojke 2006 0:09:29.486 4122
Albin Sundström Hestra IF Pojke 2005 0:07:34.064 1478
Liam Svensson Borås Pojke 2005 0:08:28.297 3674
Vincent Svensson perlstedt Gånghester Pojke 2006 0:09:11.870 4836
Julie Sylvan Borås SK Flicka 2005 0:10:19.301 4300
Ludvig Söderbom Pojke 2006 0:09:20.534 2287
Vincent Söderlund Team Etcetera kids Pojke 2006 0:09:04.369 4159
Adam Sörqvist Sävedalens AIK Pojke 2005 0:06:40.063 4270
Elsa Tagesson IK Ymer Flicka 2006 0:07:32.956 3848
Stina Tagesson IK Ymer Flicka 2006 0:07:08.704 3849
Melwin Ternander Äspereds IF Pojke 2005 0:07:29.498 4862
Salem Tesfazghi Flicka 2005 0:10:08.258 3866
Lukas Thorstensson Pojke 2006 0:08:57.250 2105
Emil Toresäter Pojke 2006 0:08:03.907 4120
Kellie Tran IK Ymer Flicka 2005 0:08:59.830 3189
Oscar Ung Pojke 2006 0:09:11.068 4817
Wilmer Wall Borås SK Pojke 2006 0:10:17.277 3711
Tom Weihart Hestra IF Pojke 2005 0:07:29.687 4428
Hugo Westberg Pojke 2006 0:10:40.644 4710
Hanna Århammar Flicka 2006 0:13:04.361 4571