Acram Marcoff
10 km
2. 38-43 minuter

Adam Jonsson
10 km
4. 48-51 minuter

Adrian Bud
10 km
6. 55-57 minuter

Adrian Durán Gäfvert
2 km
2. 9-10 år

Adrian Sandin
400 m

Agnes Hofman
2 km
3. 7-8 år

Agnes Klerfors
2 km
2. 9-10 år

Agnes Snygg
2 km
3. 7-8 år

Aleksander Salmela
400 m

Alexander Stenvall
2 km
1. 11-12 år

Alfred Henriksson
2 km
2. 9-10 år

Alfred Segergren
400 m

Alicia Henriksson
2 km
1. 11-12 år

Alva Mårtensson
2 km
3. 7-8 år

Alve Malm
2 km
3. 7-8 år

Alwin Henriksson
2 km
3. 7-8 år

Amanda Schwalbe Nyberg
10 km
7. 58-60 minuter

Anders Björk
10 km
4. 48-51 minuter

Anders Karlsson
10 km
7. 58-60 minuter

Andreas Dahlén
10 km
3. 44-47 minuter

Andreas Holgersson
10 km
4. 48-51 minuter

Andreas Wetterlund
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anett Aldman
10 km
3. 44-47 minuter

Anna Berglund
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Berntsson
10 km
7. 58-60 minuter

Anna Päivärinta
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Segergren
10 km
7. 58-60 minuter

Anna Skottis
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Toftgård
10 km
8. 61 minuter eller mer

Ann-Cathrin Malm Magnusson
10 km
7. 58-60 minuter

Anne Jarneving
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anne Keysan
10 km
5. 52-54 minuter

Anne Laine
10 km
5. 52-54 minuter

Annelie Stenbom
10 km
8. 61 minuter eller mer

Annelie Strandh
10 km
6. 55-57 minuter

Anne-Lill Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Annika Jonsson
10 km
4. 48-51 minuter

Anton Jensen
2 km
3. 7-8 år

Anton Persson
10 km
3. 44-47 minuter

Ari Kalander
10 km
5. 52-54 minuter

Arwen Larsson
400 m

Arvid Klerfors
2 km
3. 7-8 år

Arwid Larsson
400 m

Atle Berver Sundell
2 km
3. 7-8 år

August Nolbrant
10 km
4. 48-51 minuter

Axel Eriksson Eckhardt
10 km
6. 55-57 minuter

Beatrice Acen
10 km
8. 61 minuter eller mer

Beatrice Samuelsson
10 km
7. 58-60 minuter

Bella Levinsson
400 m

Bengt-Göran Brännström
10 km
5. 52-54 minuter

Bert Janssens
5 km
1. Löpning med tidtagning

Birger Storberg
10 km
3. 44-47 minuter

Björn Andersson
10 km
4. 48-51 minuter

Björn Carlsson
10 km
4. 48-51 minuter

Björn Ekström
10 km
5. 52-54 minuter

Calle Johnsen
10 km
2. 38-43 minuter

Camilla Håkanson
10 km
5. 52-54 minuter

Carina Grahn
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carina Gustavsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carina Malmgren
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carina Tideman
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carola Salén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carolina Kumpula
10 km
5. 52-54 minuter

Caroline Theil
10 km
6. 55-57 minuter

Carolyn Westeröd
10 km
7. 58-60 minuter

Christer Claesson
10 km
4. 48-51 minuter

Christian Klerfors
10 km
5. 52-54 minuter

Christoffer Grändborn
10 km
3. 44-47 minuter

Christoffer Johansson
10 km
2. 38-43 minuter

Claes Håkansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Claes Johansson
10 km
5. 52-54 minuter

Conny Edvardsson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Cornelia Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Dafne Blombrink
10 km
7. 58-60 minuter

Dag Stordalen
10 km
4. 48-51 minuter

Dan Torstensson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Daniel Andrén
10 km
2. 38-43 minuter

Daniel Arvidsson
10 km
3. 44-47 minuter

Daniel Dahlén
10 km
4. 48-51 minuter

Daniel Kelly
5 km
1. Löpning med tidtagning

Daniel Salén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Daniella Hall
10 km
8. 61 minuter eller mer

Denise Jarnebrink
10 km
8. 61 minuter eller mer

Dennis Oscarsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Dior Tursón
10 km
4. 48-51 minuter

Dua Usman
400 m

Edison Avdylaj
400 m

Edvard Blombrink
10 km
6. 55-57 minuter

Edvin Vendel
400 m

Elenor Enhager
10 km
6. 55-57 minuter

Elias Skoglund
2 km
1. 11-12 år

Elin Jansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elin Näsström
10 km
6. 55-57 minuter

Elis Brogeby
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elisabeth Holsner
10 km
7. 58-60 minuter

Elise Persson
400 m

Ella Segergren
400 m

Ellen Nordling
10 km
4. 48-51 minuter

Ellinor Lundström
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emelie Holmstrand
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emelie Johansson
10 km
4. 48-51 minuter

Emil Persson
10 km
7. 58-60 minuter

Emilia Hellgren
400 m

Emilia Jensen
2 km
2. 9-10 år

Emma Baagöe-Larsen
400 m

Emma Eliasson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Emma Kelly
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emma Lundstedt
10 km
4. 48-51 minuter

Emma Nyström
5 km
1. Löpning med tidtagning

Eric Andersson
10 km
4. 48-51 minuter

Eric Idehall
2 km
1. 11-12 år

Erik Hallberg
10 km
7. 58-60 minuter

Erik Peterson
10 km
5. 52-54 minuter

Erika Nyströmme
10 km
7. 58-60 minuter

Eva Arnell
10 km
4. 48-51 minuter

Eva Bergquist
10 km
8. 61 minuter eller mer

Eva Lundberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Eva-Lena Skoog
10 km
8. 61 minuter eller mer

Eva-Lisa Laxholm
10 km
4. 48-51 minuter

Felicia Almgren
10 km
5. 52-54 minuter

Fidan Bilalli
10 km
3. 44-47 minuter

Filip Music
2 km
1. 11-12 år

Fredrica Ringdahl
10 km
8. 61 minuter eller mer

Fredrik Engström
10 km
3. 44-47 minuter

Fredrik Ulmhage
10 km
2. 38-43 minuter

Gabriel Philipson
10 km
5. 52-54 minuter

Ghazanfar Ali
5 km
1. Löpning med tidtagning

Gustav Brännström
10 km
3. 44-47 minuter

Göran Bengtson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Göran Samuelsson
10 km
4. 48-51 minuter

Göte Ivarsson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Hampus Blixth
10 km
3. 44-47 minuter

Hampus Carlzon
400 m

Hans Johansson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Hans Svantesson
10 km
7. 58-60 minuter

Haris Ahmed Hayat
400 m

Helén Hedin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Henrik Carlsson
10 km
5. 52-54 minuter

Henrik Wassén
10 km
4. 48-51 minuter

Håkan Berglund
10 km
8. 61 minuter eller mer

Håkan Svahn
10 km
7. 58-60 minuter

Indra Berglund
10 km
8. 61 minuter eller mer

Inez Von Brömsen
2 km
2. 9-10 år

Ingela Norén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Inger-Lise Engebretsen
10 km
5. 52-54 minuter

Jan Johannesson
10 km
7. 58-60 minuter

Jeanette Olofsson
10 km
6. 55-57 minuter

Jennie Svensson
10 km
4. 48-51 minuter

Jennifer Dahlqvist
10 km
3. 44-47 minuter

Jennifer olsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jenny Hedelund
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jenny Olihn
10 km
6. 55-57 minuter

Jenny Sund
10 km
4. 48-51 minuter

Jerome Bout
10 km
8. 61 minuter eller mer

Jesper Kelly
2 km
3. 7-8 år

Jesper Storberg
10 km
3. 44-47 minuter

Jessica Gustafsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Jessica Lind
10 km
8. 61 minuter eller mer

Jessica Magnusson
10 km
7. 58-60 minuter

Jimmy Andersson
10 km
3. 44-47 minuter

Joakim Ekberg
10 km
3. 44-47 minuter

Joakim Hedin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Johan Aspelin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Johan Bergman
10 km
3. 44-47 minuter

Johan Claesson
5 km
1. Löpning med tidtagning

johan gadler
10 km
3. 44-47 minuter

johan Hallin
10 km
2. 38-43 minuter

Johan Jarling
10 km
6. 55-57 minuter

Johan Land
10 km
3. 44-47 minuter

Johan Nyberg
10 km
4. 48-51 minuter

Johan Roos
10 km
2. 38-43 minuter

Johanna Franzén
10 km
7. 58-60 minuter

Johanna Oscarsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Johanna Parfält Kucera
10 km
7. 58-60 minuter

Johanna Tideman
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jonas Samuelsson
10 km
7. 58-60 minuter

Jonathan Andersson
10 km
3. 44-47 minuter

Julia Torstensson
10 km
6. 55-57 minuter

Jurate Klerfors
10 km
5. 52-54 minuter

Jörgen Lundälv
10 km
6. 55-57 minuter

Kaj Lundahl Claesson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Karin ewryhdfs
400 m

Karin Gustafsson
10 km
2. 38-43 minuter

Karin oirtjgfsd
4 km

Karin powel
2 km

Karina Carlsson
10 km
5. 52-54 minuter

Karina Josefsson
10 km
5. 52-54 minuter

Karl Ström
10 km
4. 48-51 minuter

Katharina Karlsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Katja Palmqvist
10 km
6. 55-57 minuter

Katja Palmqvist
2 km
1. 11-12 år

Kenneth Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Kerstin Högstrand
10 km
8. 61 minuter eller mer

Kevin Tingman Wallentinsson
2 km
3. 7-8 år

Kristina Stålberg
10 km
7. 58-60 minuter

Kristoffer Drotz
10 km
3. 44-47 minuter

Kristoffer Lidén
10 km
6. 55-57 minuter

Lars Haraldsson
10 km
7. 58-60 minuter

Lars Olsson
10 km
6. 55-57 minuter

Lena Ivarson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Lena Nilsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Lennart Torstensson
10 km
6. 55-57 minuter

Lennart Wester
10 km
4. 48-51 minuter

Leo Arttonen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Leo Jelic
2 km
1. 11-12 år

Liam Torstensson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Lillemor Andersson
10 km
7. 58-60 minuter

Linda Nydén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Linda Svedensten
10 km
5. 52-54 minuter

Linda Weiland
10 km
8. 61 minuter eller mer

Linnéa Oscarsson
400 m

Lisa Kennevik
10 km
6. 55-57 minuter

Loke Karlsson
2 km
3. 7-8 år

Louisa Gustafsson
400 m

Lovisa Weber
400 m

Ludwig Oscarsson
400 m

Maggan Jewander
10 km
7. 58-60 minuter

Magnus Brogeby
10 km
4. 48-51 minuter

Magnus Malmström
10 km
8. 61 minuter eller mer

Magnus Stedt
10 km
5. 52-54 minuter

Maia Levinsson
2 km
2. 9-10 år

MALACHI Möller
400 m

Malin Borning
10 km
7. 58-60 minuter

Malin Johansson
10 km
6. 55-57 minuter

Malin Wallmark
5 km
1. Löpning med tidtagning

Malin Wassholm
5 km
1. Löpning med tidtagning

Marcus Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Marcus Petersson-Jeldez
10 km
6. 55-57 minuter

Marcus Segergren
10 km
4. 48-51 minuter

Maria Johansson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Maria Stidell
10 km
5. 52-54 minuter

Maria Sällman
10 km
7. 58-60 minuter

Marie Widén
10 km
6. 55-57 minuter

Marita Flisbäck
10 km
5. 52-54 minuter

Markus Hellqvist
10 km
3. 44-47 minuter

Markus Olsson
10 km
3. 44-47 minuter

Martin Dewerud
10 km
7. 58-60 minuter

Martin Gustafsson
10 km
6. 55-57 minuter

Martin Idehall
10 km
3. 44-47 minuter

Martin Janson
10 km
6. 55-57 minuter

Martin Svensson
10 km
4. 48-51 minuter

Martin Trygg
10 km
4. 48-51 minuter

Matilda Ekelin
2 km
2. 9-10 år

Mattias Berger
10 km
7. 58-60 minuter

Mattias Johansson
10 km
5. 52-54 minuter

Mattias Knutsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Max Nguyen
400 m

Meja Rolf
5 km
1. Löpning med tidtagning

Melina Hasic
400 m

Melker Nilsson
400 m

Mikael Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Mikael Jonasson
10 km
6. 55-57 minuter

Mikael Persson
10 km
6. 55-57 minuter

Mikael Zoll
10 km
3. 44-47 minuter

Milot Gjakova
10 km
3. 44-47 minuter

Miriam Carlsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Molly Nilsson
2 km
2. 9-10 år

Monika Pettersson
5 km

Morgan Palmqvist
10 km
3. 44-47 minuter

Muhammad Hashim Hayat
2 km
3. 7-8 år

Natalie Durán Gäfvert
2 km
1. 11-12 år

Nicholas Gurtata
10 km
3. 44-47 minuter

Niklas Alkmark
10 km
4. 48-51 minuter

Niklas Arttonen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Niklas Axelsson
10 km
3. 44-47 minuter

Niklas Erlandsson
10 km
4. 48-51 minuter

Niklas Lundblad
10 km
7. 58-60 minuter

Nikoletta Sipos
10 km
8. 61 minuter eller mer

Noah NGUYEN
400 m

Oscar Idehall
5 km
1. Löpning med tidtagning

Oskar Lundberg
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Paula Isopahkala
10 km
6. 55-57 minuter

Per Jonsson
10 km
4. 48-51 minuter

Per Josefsson
10 km
3. 44-47 minuter

Per Tronstad
10 km
8. 61 minuter eller mer

Per Erik Isaksson
10 km
4. 48-51 minuter

Pernilla Gustafsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Pernilla Håkansson
400 m

Pernilla Lager
10 km
8. 61 minuter eller mer

Per-Olof Johansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Peter Johansson
10 km
3. 44-47 minuter

Peter Lagö
10 km
5. 52-54 minuter

Peter Manfredsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Petra Johnson
10 km
4. 48-51 minuter

Petra Lindberg
10 km
7. 58-60 minuter

Petra Odelberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Pia Däldebring
10 km
8. 61 minuter eller mer

Pia Kilbo
10 km
7. 58-60 minuter

Pierre Eliasson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Pontus Alexandersson
10 km
5. 52-54 minuter

Rebecca Philipson
10 km
5. 52-54 minuter

Rickard Oscarsson
10 km
7. 58-60 minuter

Robert Burén
10 km
6. 55-57 minuter

Robin Greus
10 km
2. 38-43 minuter

Robin Hammargren
10 km
6. 55-57 minuter

Robin Tellnor
10 km
4. 48-51 minuter

Roger Nilsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ronja Johansson
10 km
6. 55-57 minuter

Ronny Almgren
10 km
5. 52-54 minuter

Ronny Andreasson
10 km
6. 55-57 minuter

Sandra Lindberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Sandra Torstensson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Sanna Ljunggren
5 km
1. Löpning med tidtagning

Sara Axelsson
10 km
7. 58-60 minuter

Sara Bolin
10 km
5. 52-54 minuter

Sara Jarneving
10 km
7. 58-60 minuter

Sara Wiezell
10 km
7. 58-60 minuter

Sari Leinonen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Selin Kilicaslan
400 m

Selma Kilicaslan
400 m

Sigge Vendel
400 m

Sinisa Nell
10 km
4. 48-51 minuter

Sofi Holmstrand
10 km
8. 61 minuter eller mer

Sonny Elf
10 km
6. 55-57 minuter

Stefan Olsson
10 km
3. 44-47 minuter

Stefan Tedesand
10 km
7. 58-60 minuter

Stig Isaksson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Susan Hellgren
10 km
6. 55-57 minuter

Susanne Ohlsén
10 km
5. 52-54 minuter

Sverre Engström
2 km
1. 11-12 år

Tage Mårtensson
2 km
1. 11-12 år

Tauno Mertala
10 km
3. 44-47 minuter

Teo Hedberg Schön
2 km
3. 7-8 år

Terese Levinsson
10 km
7. 58-60 minuter

Tess Odelberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Therese Brandt
5 km
1. Löpning med tidtagning

Therese Larander
5 km
1. Löpning med tidtagning

Therése Eriksson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Tobias Gullberg
10 km
4. 48-51 minuter

Tommy Berglund
10 km
4. 48-51 minuter

Ulf Magnusson
10 km
4. 48-51 minuter

Ulrika Krassman
10 km
5. 52-54 minuter

Ulrika Torstensson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Veronica Jylhä
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Veronica Severinsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Veronica Weber
5 km
1. Löpning med tidtagning

Vibeke Almlid Larsen
10 km
6. 55-57 minuter

victor negron
10 km
8. 61 minuter eller mer

Vide Berver Sundell
400 m

Vide Malm
400 m

Viktor Manfredsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Viktor von Brömsen
10 km
4. 48-51 minuter

Vilda Nguyen
400 m

Vilma Arttonen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Wilma Gustafsson
400 m

Wilma Karlsson
2 km
1. 11-12 år

Wilma Nordlund
400 m

Wilmer Manfredsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Wincent Persson
2 km
3. 7-8 år

Vivi-Anne Bengtsson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Åsa Gadler
10 km
3. 44-47 minuter

Örjan Klaesson
10 km
2. 38-43 minuter