5 km

Acram Marcoff
10 km
2. 38-43 minuter

Adam Ackerholm
2 km
2. 9-10 år

Adam Aspen Breece
2 km
3. 7-8 år

Adam Carlsson
10 km
5. 52-54 minuter

Adam Jonsson
10 km
4. 48-51 minuter

Adam Lönnermark
2 km
2. 9-10 år

Adam Nyqvist
2 km
2. 9-10 år

Adam Odesten Sandström
400 m

Adam Svensson
2 km
2. 9-10 år

Admir holm
2 km
3. 7-8 år

Adrian Bud
10 km
6. 55-57 minuter

Adrian Durán Gäfvert
2 km
2. 9-10 år

Adrian Hellgren
400 m

Adrian Ibrocevic
400 m

Adrian Sandin
400 m

Agnes Andersson
400 m

Agnes Berndtsson
400 m

Agnes Elfström
400 m

Agnes Hofman
2 km
3. 7-8 år

Agnes Jonsson
2 km
3. 7-8 år

Agnes Josefsson
400 m

Agnes Karlsson
400 m

Agnes Klerfors
2 km
2. 9-10 år

Agnes Ramhult
2 km
1. 11-12 år

Agnes Snygg
2 km
3. 7-8 år

Agneta Johansson
4 km

Agust Ström
2 km
3. 7-8 år

Agust Wennergrund
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ahmed Mohammad Malik
5 km
1. Löpning med tidtagning

AHMED ZAWIA
10 km
8. 61 minuter eller mer

Albert Alperud
5 km
1. Löpning med tidtagning

Albert Ashman Stjärnerud
2 km
2. 9-10 år

Albert Rölander
2 km
2. 9-10 år

Albin Evaldsson
400 m

Albin Levinsson
4 km

Albin Lövgren
2 km
1. 11-12 år

Albin Sundström
10 km
2. 38-43 minuter

Albin Österlindh
2 km
1. 11-12 år

Aleksander Salmela
400 m

Alessio Chammas
2 km
3. 7-8 år

Alex Ahlin
400 m

Alex Asplund
400 m

Alex Johannesson
10 km
7. 58-60 minuter

Alex Persson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Alexander Cedheim
400 m

Alexander Ghazale
400 m

Alexander Gröning
400 m

Alexander Hörder
2 km
2. 9-10 år

Alexander Johansson
2 km
2. 9-10 år

Alexander Müller
10 km
2. 38-43 minuter

Alexander Riddarbäck
400 m

Alexander Salmi
10 km
7. 58-60 minuter

Alexander Sameholm
400 m

Alexander Stenvall
2 km
1. 11-12 år

Alexandra Bunde
10 km
8. 61 minuter eller mer

Alexis Burrows
2 km
2. 9-10 år

Alexis Gouliaveras Björlin
400 m

Alexis Sandberg
2 km
2. 9-10 år

Alfred Ask
400 m

Alfred Enhörning
400 m

Alfred Henriksson
2 km
2. 9-10 år

Alfred Johansson
400 m

Alfred Karlsson
400 m

Alfred Larsson
10 km
6. 55-57 minuter

Alfred Ramhult
5 km
1. Löpning med tidtagning

Alfred Segergren
400 m

Alfred Torstensson
400 m

Alfred Österlindh
400 m

Algot Bendixen
2 km
2. 9-10 år

Algot Bredberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Algot Christiansen
400 m

Algot Kjell
400 m

Algot Mobaeck
2 km
3. 7-8 år

Algot Rosén
400 m

Alice Andersson
2 km
3. 7-8 år

Alice Andersson
2 km
2. 9-10 år

Alice Bjernerud
400 m

Alice Christiansen
400 m

Alice Engelhart
2 km
3. 7-8 år

Alice Falk
400 m

Alice Hernqvist
400 m

Alice Lindvert
5 km
1. Löpning med tidtagning

Alice Mohr
5 km
1. Löpning med tidtagning

Alice Nilsson
2 km
2. 9-10 år

Alice Nylén
400 m

Alice Peterson
10 km
7. 58-60 minuter

Alice Riise
2 km
2. 9-10 år

Alice Smahel
400 m

Alice Svärd
2 km
3. 7-8 år

Alice Tejemark
2 km
3. 7-8 år

Alice Wahlberg
400 m

Alicia Henriksson
2 km
1. 11-12 år

Alicia Johansson
2 km
3. 7-8 år

Alicia Otterdahl
2 km
1. 11-12 år

Alicia Tideman
400 m

Alina Ericson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Ally Ridderstedt
400 m

Ally Thulin
400 m

Alma Annertorn
2 km
3. 7-8 år

Alma Bendixen
400 m

Alma Carlberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Alma Kjellström
2 km
1. 11-12 år

Alma Larsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Alma Ohliv
2 km
2. 9-10 år

Alma Sedvall
400 m

Alma Svantesson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Almy Gabrielsson
400 m

Alva Alperud
2 km
1. 11-12 år

Alva Andersson
2 km
1. 11-12 år

Alva Belfrage
2 km
1. 11-12 år

Alva Ingemarsson
400 m

Alva Johansson
400 m

Alva Karlsson Sülla
2 km
2. 9-10 år

Alva Lundälv
10 km
5. 52-54 minuter

Alva Mårtensson
2 km
3. 7-8 år

Alva Nilsson
2 km
3. 7-8 år

Alva Peterson
2 km
1. 11-12 år

Alva Sjöö
2 km
3. 7-8 år

Alva Wingertz
400 m

Alvalie Wirdefeldt
2 km
3. 7-8 år

Alvar Tehler
10 km
4. 48-51 minuter

Alve Malm
2 km
3. 7-8 år

Alvin Abbestam
2 km
2. 9-10 år

Alvin Eriksson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Alvin Gustafsson Göransson
2 km
3. 7-8 år

Alvin Ingemarsson
400 m

Alvin Olihn
2 km
2. 9-10 år

Alvin Sund
400 m

Alvin Viktorsson
400 m

Alwin Henriksson
2 km
3. 7-8 år

Amanda Andersson
10 km
7. 58-60 minuter

Amanda Hassellöf
5 km
1. Löpning med tidtagning

Amanda Häggström
2 km
3. 7-8 år

Amanda Häll
400 m

Amanda Lind
5 km
1. Löpning med tidtagning

Amanda Rinde
10 km
8. 61 minuter eller mer

Amanda Rosendahl
10 km
4. 48-51 minuter

Amanda Schwalbe Nyberg
10 km
7. 58-60 minuter

Amanda Tran
2 km
1. 11-12 år

Amelia Öhrn Järdhult
2 km
2. 9-10 år

Amirfarham Asadi
400 m

Anastasia Denisova
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

anders andreasson
10 km
3. 44-47 minuter

Anders Björk
10 km
4. 48-51 minuter

Anders Claesson
4 km

Anders Dahl
10 km
4. 48-51 minuter

Anders Ericson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anders Filipsson
10 km
7. 58-60 minuter

Anders Grahl
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Anders Gustafsson
10 km
7. 58-60 minuter

Anders Ivarsson
10 km
6. 55-57 minuter

Anders Karlsson
10 km
7. 58-60 minuter

Anders Kilbrandt
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Anders Kåpe
10 km
4. 48-51 minuter

Anders Lindqvist
10 km
4. 48-51 minuter

Anders Nilsson
10 km
6. 55-57 minuter

Anders Olofsson
10 km
4. 48-51 minuter

Anders Olsson
10 km
5. 52-54 minuter

Anders Seppel
10 km
5. 52-54 minuter

Anders Simfors
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anders Svensson
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Anders Tideman
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anders Wirdefeldt
10 km
3. 44-47 minuter

Andras Boglari
400 m

André Holm
5 km
1. Löpning med tidtagning

André Winger
10 km
3. 44-47 minuter

Andrea Bredberg
10 km
2. 38-43 minuter

Andrea Bud
10 km
7. 58-60 minuter

Andrea Lindsås
10 km
5. 52-54 minuter

Andreas Arvidsson
10 km
7. 58-60 minuter

Andreas Berg
10 km
3. 44-47 minuter

Andreas Dahlén
10 km
3. 44-47 minuter

Andreas Dahmm
10 km
6. 55-57 minuter

Andreas Hallin
2 km

Andreas Holgersson
10 km
6. 55-57 minuter

Andreas Lennartsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Andreas Lönnermark
5 km
1. Löpning med tidtagning

Andreas Nygren
10 km
2. 38-43 minuter

Andreas Stensson
10 km
3. 44-47 minuter

Andreas Wetterlund
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anela Karahmetovic
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anett Aldman
10 km
3. 44-47 minuter

ANETTE BENDER OSCARSSON
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anette Foxvall
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anette Johansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anette Åbom
10 km
4. 48-51 minuter

Angelos Outras
2 km
2. 9-10 år

Angus Ahlen
2 km
3. 7-8 år

Anita Spjuth
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anja Lindsjö
10 km
8. 61 minuter eller mer

ANJO STEEPHEN
10 km
7. 58-60 minuter

Anki Bohman
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Anki Nerman
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Ankita Martinsson
2 km

ann andersson
2 km

Ann Malm
10 km
7. 58-60 minuter

Ann Rydberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Axelsson Sjögren
10 km
6. 55-57 minuter

Anna Berglund
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Berntsson
10 km
7. 58-60 minuter

Anna Björkdahl
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anna Carsebäck
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Claesson
10 km
7. 58-60 minuter

Anna Ehn
10 km
2. 38-43 minuter

Anna Florén
10 km
7. 58-60 minuter

Anna Fredenlund
10 km
5. 52-54 minuter

Anna Georgilas
400 m

Anna Grudéus
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Anna Johansson Thunebro
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Jonsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anna Josefsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anna Kajanus
10 km
4. 48-51 minuter

Anna Kronsell
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Malmfors
10 km
6. 55-57 minuter

Anna Mattinen
2 km

Anna Ponomarenko
2 km
1. 11-12 år

Anna Päivärinta
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Rauhala
10 km
7. 58-60 minuter

Anna Rydberg
10 km
6. 55-57 minuter

Anna Segergren
10 km
7. 58-60 minuter

Anna Skottis
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna Strid
10 km
6. 55-57 minuter

Anna Särén
10 km
3. 44-47 minuter

Anna Toftgård
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anna-Karin Eliasson
10 km
5. 52-54 minuter

Anna-Karin Ljung
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anna-Lena Jingnäs
10 km
4. 48-51 minuter

Anna-Lisa Erlandsson
2 km
3. 7-8 år

Anna-Stina Johansson
10 km
5. 52-54 minuter

Ann-Cathrin Malm Magnusson
10 km
7. 58-60 minuter

Ann-Catrin Alexanderson
10 km
7. 58-60 minuter

Ann-Christine Nilsson
10 km
4. 48-51 minuter

Anne Jarneving
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anne Keysan
10 km
5. 52-54 minuter

Anne Laine
10 km
5. 52-54 minuter

Anne Malmström
10 km
8. 61 minuter eller mer

Anne Pushp
2 km
3. 7-8 år

Annelie Hedblom
4 km

Annelie Karlsson
10 km
4. 48-51 minuter

Annelie Stenbom
10 km
8. 61 minuter eller mer

Annelie Strandh
10 km
6. 55-57 minuter

Annelie Wallin
10 km
4. 48-51 minuter

Anne-Lill Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Anni Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Annie Hartford
400 m

Annie Nygren
5 km
1. Löpning med tidtagning

Annie Tidebrink
2 km
2. 9-10 år

Annika Alexandersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Annika Andreasson
400 m

Annika Bremberg
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Annika Jonsson
10 km
4. 48-51 minuter

Annika Larsson
10 km
6. 55-57 minuter

Annika Mülla
5 km
1. Löpning med tidtagning

Annika Nilsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ann-Kristin Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Ann-Marie Claesson
10 km
6. 55-57 minuter

Ann-Sofie Backlund
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ann-Sofie Rihs
10 km
7. 58-60 minuter

Anton Ahlberg
2 km
1. 11-12 år

Anton Axelsson
400 m

Anton Bergstrand Gustafsson
10 km
6. 55-57 minuter

Anton Fridén
2 km
2. 9-10 år

Anton Hansson
2 km
3. 7-8 år

Anton Hylander
10 km
3. 44-47 minuter

Anton Immonen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anton Jensen
2 km
3. 7-8 år

Anton Kåpe
5 km
1. Löpning med tidtagning

Anton Lidén
2 km
3. 7-8 år

Anton Maksinen
2 km
2. 9-10 år

Anton Pantzar
2 km
3. 7-8 år

Anton Persson
10 km
3. 44-47 minuter

Anton Reinholdsson
400 m

Anton Riise
400 m

Anton Weber
10 km
3. 44-47 minuter

Antonia Nilsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ardalan Sadeghi
10 km
8. 61 minuter eller mer

Ardian Krasniqi
2 km

Aren del Olmo Sadacali
2 km
3. 7-8 år

Ari Kalander
10 km
5. 52-54 minuter

Aris Trapesidis
5 km
1. Löpning med tidtagning

Aron Fagerström
400 m

Arwen Larsson
400 m

Arvid Andersson
2 km
3. 7-8 år

Arvid Einarsson
2 km
1. 11-12 år

Arvid Klerfors
2 km
3. 7-8 år

Arvid Klerfors
2 km
3. 7-8 år

Arvid Manfredsson
400 m

Arvid Winblad
400 m

Arwid Larsson
400 m

Aston Göhlin
400 m

Astrid Alm
400 m

Astrid Cederlund
2 km
2. 9-10 år

Astrid Johansson
2 km
3. 7-8 år

Astrid Näsström
400 m

Astrid Sveningsson
2 km
3. 7-8 år

Astrid Thunberg
2 km
3. 7-8 år

Astrid Wickström
2 km
3. 7-8 år

Atle Berver Sundell
2 km
3. 7-8 år

August Kleimark
400 m

August Nilsson
2 km
2. 9-10 år

August Nolbrant
10 km
4. 48-51 minuter

Augustas Gabalis
2 km
2. 9-10 år

Austeja Gabalyte
2 km
1. 11-12 år

Awat Rasoal
10 km
6. 55-57 minuter

Axel Eriksson Eckhardt
10 km
6. 55-57 minuter

Axel Friberg
10 km
4. 48-51 minuter

Axel Holmberg
2 km
1. 11-12 år

Axel Karlsson
2 km
1. 11-12 år

Axel Lannehed
400 m

Axel Svedahl
400 m

Axel Söder
400 m

Aysun Gundogan
10 km
7. 58-60 minuter

Barbro Johansson
10 km
8. 61 minuter eller mer

barbro pakiam
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Barney Fyman
10 km
6. 55-57 minuter

Beata Nohlborg
400 m

Beatrice Acen
10 km
8. 61 minuter eller mer

Beatrice Samuelsson
10 km
7. 58-60 minuter

Bella Lagerlöf
400 m

Bella Levinsson
400 m

Belle Enhörning
400 m

Belle Hellqvist
400 m

Belle Stewart
2 km
2. 9-10 år

Bengt Brunius
5 km
1. Löpning med tidtagning

Bengt Dalén
10 km
5. 52-54 minuter

Bengt Lindgren
5 km
1. Löpning med tidtagning

Bengt Samuelsson
400 m

Bengt Waller
10 km
7. 58-60 minuter

Bengt-Göran Brännström
10 km
5. 52-54 minuter

Bengtåke Johansson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Benjamin Jungklaass
10 km
6. 55-57 minuter

Benjamin Landford
4 km

Benjamin Lindsås
400 m

Benjamin Swedengren
400 m

Berit Andersson
10 km
3. 44-47 minuter

Bernt Hagberg
10 km
6. 55-57 minuter

Bernt Ståhl
10 km
3. 44-47 minuter

Bert Janssens
5 km
1. Löpning med tidtagning

Bertil Ekelin
10 km
7. 58-60 minuter

Bertil Hermansson
400 m

Bertil Litzell
10 km
8. 61 minuter eller mer

Bertil Martinsson
10 km
5. 52-54 minuter

Bianca Svedfors
2 km
3. 7-8 år

Bianca Vicars
10 km
6. 55-57 minuter

Birger Storberg
10 km
3. 44-47 minuter

Birgitta Elfström
10 km
8. 61 minuter eller mer

Birgitta Särén
10 km
3. 44-47 minuter

BISWAJEET MOHANTY
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Björn Andersson
10 km
4. 48-51 minuter

Björn Andersson
10 km
3. 44-47 minuter

Björn Carlsson
10 km
4. 48-51 minuter

Björn Ekström
10 km
5. 52-54 minuter

Björn Johansson
10 km
2. 38-43 minuter

Björn Jonsson
400 m

Björn Robertsson
10 km
5. 52-54 minuter

Björn Sandström
10 km
2. 38-43 minuter

Bo Persson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Boel Månsson
10 km
5. 52-54 minuter

Bori Bekesi
2 km
2. 9-10 år

Bram Rombouts
2 km
2. 9-10 år

Britt-marie Waller
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Bruno Lundin
2 km
2. 9-10 år

Börje Johansson
10 km
5. 52-54 minuter

Börje Svensson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Caesar Wester
400 m

Cajsa-Stina Ekelund Berg
10 km
5. 52-54 minuter

Calle Johnsen
10 km
2. 38-43 minuter

Camilla Andersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Camilla Andersson
10 km
7. 58-60 minuter

Camilla Carlsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Camilla Håkanson
10 km
5. 52-54 minuter

Camilla Karlsson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Camilla Lundin
10 km
7. 58-60 minuter

Camilla Stridh
10 km
5. 52-54 minuter

Camilla Åsbogård
10 km
4. 48-51 minuter

Camilla Älgebrink
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carin Enocson
10 km
7. 58-60 minuter

Carina Arvidsson
10 km
6. 55-57 minuter

Carina Grahn
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carina Gustavsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carina Malmgren
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carina Tideman
5 km
1. Löpning med tidtagning

CARL NELSON
400 m

Carl Bengtsson
10 km
3. 44-47 minuter

Carl Berg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carl Bergstrand
400 m

Carl Björsson
10 km
5. 52-54 minuter

Carl Jakobsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carl Perlstedt
400 m

Carl Persson
2 km
3. 7-8 år

Carl Strand
10 km
7. 58-60 minuter

Carl Tammjärv
2 km
1. 11-12 år

Carl-Fredrik Hjertkvist
2 km

Carl-Oscar Strand
400 m

Carola Salén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Carolina Kumpula
10 km
5. 52-54 minuter

Caroline Holst
10 km
7. 58-60 minuter

Caroline Hässelås
10 km
7. 58-60 minuter

Caroline Theil
10 km
6. 55-57 minuter

Caroline Wallin
10 km
5. 52-54 minuter

Carolyn Westeröd
10 km
7. 58-60 minuter

Casey Andersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Casper Andersson
400 m

Caspian krantz
400 m

Catharina Ramhult
10 km
2. 38-43 minuter

cathrin forsman
2 km

Cathrine Andersson
10 km
7. 58-60 minuter

Cecilia Andersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Cecilia Andin
5 km
1. Löpning med tidtagning

Cecilia Colliander
10 km
4. 48-51 minuter

Cecilia Hedin
10 km
4. 48-51 minuter

Cecilia Rundqvist
400 m

Cecilia Spjuth
10 km
8. 61 minuter eller mer

Cecilia Wärnestål
5 km
1. Löpning med tidtagning

Celina Lovén
10 km
4. 48-51 minuter

Celine Wiland
400 m

Céline Veres
400 m

Cesar Svedfors
400 m

Charlee Frick Hakeberg
2 km
3. 7-8 år

Charles-Ludvig Möller
2 km
1. 11-12 år

Charlie Gustafsson
400 m

Charlie Keränen
2 km
3. 7-8 år

Charlie Kolander
10 km
4. 48-51 minuter

Charlie Lövgren
400 m

Charlie Mencevski
400 m

Charlie Svenjeby
400 m

Charlotta Hagberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Charlotta Ohlsson
400 m

Charlotte Odqvist
400 m

Charlotte Persson
10 km
6. 55-57 minuter

Chelo Johansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

christer linden
2 km

Christer Claesson
10 km
4. 48-51 minuter

Christer Olsson
10 km
7. 58-60 minuter

Christian Barman
10 km
5. 52-54 minuter

Christian Ekström
10 km
4. 48-51 minuter

Christian Eng Blom
10 km
4. 48-51 minuter

Christian Henriksson
10 km
4. 48-51 minuter

Christian Klerfors
10 km
5. 52-54 minuter

Christian Salmi
10 km
3. 44-47 minuter

Christian Skoglund
10 km
5. 52-54 minuter

Christian Steffl
10 km
4. 48-51 minuter

Christin Öhrn Järdhult
10 km
6. 55-57 minuter

Christina Christani Matusik
400 m

Christina Persson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Christoffer Elwing
10 km
4. 48-51 minuter

Christoffer Gabrielsson
10 km
6. 55-57 minuter

Christoffer Grändborn
10 km
3. 44-47 minuter

Christoffer Johansson
10 km
2. 38-43 minuter

Claes Gustavsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Claes Håkansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Claes Johansson
10 km
5. 52-54 minuter

Claes Wallin
10 km
3. 44-47 minuter

Clara Andersson
2 km
1. 11-12 år

Clara Sjöö
2 km
3. 7-8 år

Clara Svensson
400 m

Collin Bidelöv
400 m

Collin Gustavsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Conny Edvardsson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Conny Johansson
10 km
4. 48-51 minuter

Conny Josefsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Conny Tran
10 km
7. 58-60 minuter

Conny Åkesson
10 km
6. 55-57 minuter

Conrad Baldvin
400 m

Corinne Johansson
10 km
5. 52-54 minuter

Cornelia Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Cornelia Jinnedal
2 km
1. 11-12 år

Dafne Blombrink
10 km
7. 58-60 minuter

Dafni Tsoni
400 m

Dag Stordalen
10 km
4. 48-51 minuter

Dalia Anvell
400 m

Dan Keuneke
10 km
7. 58-60 minuter

Dan Torstensson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Danai Berggren
5 km
1. Löpning med tidtagning

Daniel Andersson
4 km

Daniel Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Daniel Andrén
10 km
2. 38-43 minuter

Daniel Arvidsson
10 km
3. 44-47 minuter

Daniel Beischer
2 km

Daniel Dahlén
10 km
4. 48-51 minuter

Daniel Eriksson
10 km
2. 38-43 minuter

Daniel Friberg
10 km
2. 38-43 minuter

Daniel Gren
4 km

Daniel Gustafsson
10 km
4. 48-51 minuter

Daniel Johansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Daniel Jonsson
10 km
7. 58-60 minuter

Daniel Järdemar
10 km
4. 48-51 minuter

Daniel Karlsson
10 km
6. 55-57 minuter

Daniel Kelly
5 km
1. Löpning med tidtagning

Daniel Kim
5 km
1. Löpning med tidtagning

Daniel Larsson
2 km

Daniel Näslund
10 km
2. 38-43 minuter

Daniel Salén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Daniel Schrewelius
5 km
1. Löpning med tidtagning

Daniel Sjögren
10 km
2. 38-43 minuter

Daniel Svensson
10 km
2. 38-43 minuter

Daniel Söderqvist
4 km

Daniel Wööras
10 km
2. 38-43 minuter

Daniel Zackrisson
10 km
3. 44-47 minuter

Daniella Simonsson
10 km
5. 52-54 minuter

Dante Lundberg
400 m

David Ackerholm
400 m

David Andersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

David Annas
10 km
3. 44-47 minuter

David Carlsson
10 km
6. 55-57 minuter

David Claesson
10 km
3. 44-47 minuter

David Frantz
10 km
5. 52-54 minuter

David Lennström
10 km
2. 38-43 minuter

David Pettersson
10 km
2. 38-43 minuter

David Privér
10 km
4. 48-51 minuter

Dena El-Nagar
2 km

Denise Jarnebrink
5 km
1. Löpning med tidtagning

Dennis Ahl
10 km
7. 58-60 minuter

Dennis Lenberg
10 km
2. 38-43 minuter

Dennis Oscarsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Dennis Rybell
10 km
4. 48-51 minuter

Dennis Svenberg
400 m

Desiree Lilliehöök
5 km
1. Löpning med tidtagning

Devin Johansson
2 km
3. 7-8 år

Diana Nazari
2 km
2. 9-10 år

Dina Cange
10 km
4. 48-51 minuter

Dior Tursón
10 km
4. 48-51 minuter

Doaa Abazied
2 km
2. 9-10 år

Doris Carlén
400 m

Doris Ekeblom
2 km
2. 9-10 år

Doris Tejemark
400 m

Dorsa Rahimi
5 km
1. Löpning med tidtagning

Douglas Hopstadius
400 m

Douglas Yliheikkilä
400 m

Dua Usman
400 m

Ebba Carlzon
2 km
3. 7-8 år

Ebba Ekelund
2 km
3. 7-8 år

Ebba Hakeberg
2 km
3. 7-8 år

Ebba Hakeberg
2 km
3. 7-8 år

Ebba Jiseborn
400 m

Ebba Johansson
2 km
2. 9-10 år

Ebba Karlsson
400 m

Ebba Merstrand
400 m

Ebba Paulsson
2 km
1. 11-12 år

Ebba Persson
2 km
2. 9-10 år

ebba strömberg
2 km
1. 11-12 år

Ebba Svensson
400 m

Ebba Wahlberg
400 m

Ebba Åberg
2 km
2. 9-10 år

Ebbot Klasson
2 km
2. 9-10 år

Ebbot Zetterstrand
400 m

Edgar Vuontisvaara Lindblom
400 m

Edison Avdylaj
400 m

Edison Ebenhag
2 km
3. 7-8 år

Edith Ekelund
400 m

Edith Kleimark
400 m

Edvard Blombrink
10 km
6. 55-57 minuter

Edward Cedheim
5 km
1. Löpning med tidtagning

Edward Fridén
2 km
2. 9-10 år

Edvin Käck
10 km
7. 58-60 minuter

Edvin Larsson
2 km
2. 9-10 år

Edvin Linnros
2 km
3. 7-8 år

Edvin Melander
2 km
2. 9-10 år

Edvin Nilsson
400 m

Edvin Pantzar
2 km
3. 7-8 år

Edvin Sundström
5 km
1. Löpning med tidtagning

Edvin Vendel
400 m

Einar Käck
5 km
1. Löpning med tidtagning

Eklavya Pushp
2 km
3. 7-8 år

Elena Nadelen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elenor Bengtsson
10 km
5. 52-54 minuter

Elenor Enhager
10 km
6. 55-57 minuter

eleonora Palmgren
10 km
6. 55-57 minuter

Eli Anvell
400 m

elias andreasson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elias Fischer
400 m

Elias Hellgren
400 m

Elias Häll
400 m

Elias Luu
2 km
2. 9-10 år

Elias Ramhult
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elias Schwartz
400 m

Elias Skoglund
2 km
1. 11-12 år

Elias Tholinsson
2 km
2. 9-10 år

Elias Winge
2 km
2. 9-10 år

Elias Wändemark
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elicia Nelsén
2 km
3. 7-8 år

Elin Andersson
10 km
7. 58-60 minuter

Elin Annertorn
400 m

Elin Arthursson
400 m

Elin Gustavsson
2 km
2. 9-10 år

Elin Hedegärd
2 km
2. 9-10 år

Elin Högeryd Carlén
10 km
6. 55-57 minuter

Elin Ingemarson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Elin Jansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elin Jireskog Krave
10 km
7. 58-60 minuter

Elin Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Elin Näsström
10 km
6. 55-57 minuter

Elin Perbring
10 km
7. 58-60 minuter

Elin Sjöblom
2 km
2. 9-10 år

Elina Alexanderson
2 km
3. 7-8 år

Elina Johansson
10 km
5. 52-54 minuter

Elina Johnsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elina Österbacka
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elis Brogeby
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elis Brogeby
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elisabeth Eickhoff
10 km
4. 48-51 minuter

Elisabeth Holsner
10 km
7. 58-60 minuter

Elisabeth Källqvist
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elisabeth Lindström
400 m

Elisabeth Salomonsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elisabeth Svala Lind
10 km
5. 52-54 minuter

Elise Hultstein
400 m

Elise Johnsson
400 m

Elise Nilsson
400 m

Elise Persson
400 m

Eliza Claesson
400 m

Elizabeth Chaouche
10 km
7. 58-60 minuter

Ella Andersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ella Brooks
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ella Edlund
400 m

Ella Friberg
10 km
6. 55-57 minuter

Ella Hannon
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ella Häger
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ella L Johansson
2 km
2. 9-10 år

Ella Motevaseli
400 m

Ella Nilsson
2 km
1. 11-12 år

Ella Ramezankhani
2 km
3. 7-8 år

Ella Segergren
400 m

Ella Strömberg
2 km
2. 9-10 år

Ella Theil
2 km
2. 9-10 år

Ella-Louise Andersson
2 km
2. 9-10 år

Ellen Dower
2 km
3. 7-8 år

Ellen Edenhorn
2 km
3. 7-8 år

Ellen Johansson
400 m

Ellen Kryander
2 km
1. 11-12 år

Ellen Lindberg
2 km
1. 11-12 år

Ellen Nordling
10 km
4. 48-51 minuter

Ellen Reutgard
400 m

Ellen Skovshoved
2 km
1. 11-12 år

Elli Gabrielsson
400 m

Ellie Everding
400 m

Ellie Hogland
400 m

Ellie Ljungberg
400 m

Ellie Lucut
2 km
3. 7-8 år

Ellie Magnusson-Töraasen
400 m

Ellie Nestor
2 km
1. 11-12 år

Ellie Rosén
400 m

ellie siesing
2 km
3. 7-8 år

Ellie Särén
2 km
3. 7-8 år

Ellie Tholinsson
400 m

Ellinor Lundström
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elliot Carlsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elliot Garrote
400 m

Elliot Kilbrandt
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elliot Palmier Costinger
2 km
2. 9-10 år

Elliot Stahre Cras
400 m

Elliot Svärd
400 m

Elliot Särén
400 m

Elliott Oscarsson
400 m

Ellsie Wanther
400 m

Elly Jonsson
2 km
3. 7-8 år

Elma Svensson
2 km
3. 7-8 år

Elsa Duberg
10 km
6. 55-57 minuter

Elsa Hansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elsa Johansson
400 m

Elsa Johansson
2 km
2. 9-10 år

Elsa Lindeblom
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elsa Linusson
400 m

Elsa Lundell
400 m

Elsa Mäkinen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elsa Nordlund
400 m

Elsa Persson
2 km
1. 11-12 år

Elsa Ström
5 km
1. Löpning med tidtagning

Elsa Thåst
400 m

Elsa Öjerhed
400 m

Elton Alsin
2 km
2. 9-10 år

Elton Samuelsson
400 m

Elton Tammiruusu
10 km
8. 61 minuter eller mer

Elton Wilbert
2 km
2. 9-10 år

Elvira Börjesson
2 km
3. 7-8 år

Elvira Edoff-Wallenberg
400 m

Elvira Perlstedt
400 m

Elvis Low
400 m

Ema Lapeikaite
400 m

Emanuel Fantelas
400 m

Embla Petersdotter
400 m

Emelie Bogren
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emelie Börjesson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emelie Holmstrand
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emelie Johannesson
2 km
2. 9-10 år

Emelie Johansson
10 km
4. 48-51 minuter

Emelie Karlsson
2 km

Emelie Karlsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Emelie Karolusson
2 km

Emelie Martinsson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Emelie Roos
10 km
5. 52-54 minuter

Emil Andersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emil Andersson
10 km
4. 48-51 minuter

Emil Bruun
400 m

Emil Ekberg
2 km
1. 11-12 år

Emil Eriksson
10 km
6. 55-57 minuter

emil eriksson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emil Gustafsson Göransson
400 m

Emil Johansson Thunebro
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emil Jungnelius
400 m

Emil Karlsson
10 km
6. 55-57 minuter

Emil Persson
10 km
7. 58-60 minuter

Emil Råwall
2 km
2. 9-10 år

Emil Thornberg
10 km
6. 55-57 minuter

Emilia Axelsson
2 km
2. 9-10 år

Emilia Grahn
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emilia Hellgren
400 m

Emilia Jensen
2 km
2. 9-10 år

Emilia L Johansson
400 m

Emilia Lindström
10 km
3. 44-47 minuter

Emilia Lövberg
2 km
2. 9-10 år

Emilia Moshidou
2 km
2. 9-10 år

Emilia Olofsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Emilia Stohm
2 km
3. 7-8 år

Emilia Swanson
10 km
7. 58-60 minuter

Emilis Rutkauskas
400 m

Emin Dedeic
400 m

Emma Andersson
2 km
1. 11-12 år

Emma Baagöe-Larsen
400 m

Emma Borovac
10 km
7. 58-60 minuter

Emma Eliasson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Emma Hedlöf
2 km

Emma Kelly
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emma Lekselius
2 km
1. 11-12 år

Emma Lennartsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emma Leo Bergfors
10 km
8. 61 minuter eller mer

Emma Lundstedt
10 km
4. 48-51 minuter

Emma Maksinen
2 km
3. 7-8 år

Emma Nyqvist
10 km
7. 58-60 minuter

Emma Nyström
5 km
1. Löpning med tidtagning

Emma Olsson
10 km
3. 44-47 minuter

Emmy Carlén
2 km
3. 7-8 år

Emmy Tellbom
2 km
1. 11-12 år

Emric Salevik
2 km
2. 9-10 år

Emrik Steffl
400 m

Enar Danielsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Engla Land
400 m

Enis Morina
4 km

Eric Andersson
10 km
4. 48-51 minuter

Eric Gustafsson
10 km
6. 55-57 minuter

Eric Idehall
2 km
1. 11-12 år

Eric Lönn
10 km
6. 55-57 minuter

Eric Nilsson
10 km
4. 48-51 minuter

Eric Nordetun
5 km
1. Löpning med tidtagning

Eric Nordin
2 km
2. 9-10 år

Erica Widegren
10 km
4. 48-51 minuter

Erik Backlund
10 km
2. 38-43 minuter

Erik Bergh
400 m

Erik Bresky
10 km
2. 38-43 minuter

Erik Gustafsson
10 km
6. 55-57 minuter

Erik Hallberg
10 km
7. 58-60 minuter

Erik Isaksson
2 km
2. 9-10 år

Erik Larsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Erik Lindqvist
10 km
5. 52-54 minuter

Erik Lund
10 km
4. 48-51 minuter

Erik Nardai
10 km
4. 48-51 minuter

Erik Olausson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Erik Peterson
10 km
4. 48-51 minuter

Erik Pihl
5 km
1. Löpning med tidtagning

Erik Rydin
2 km

Erik Taber
10 km
2. 38-43 minuter

Erik Tillegård
10 km
4. 48-51 minuter

Erik Valvring
10 km
8. 61 minuter eller mer

Erik Wasselius
10 km
8. 61 minuter eller mer

Erik Wickström
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Erik Vidunger
400 m

Erik Winberg
400 m

Erik Vipeland
2 km
3. 7-8 år

Erika Burén
10 km
6. 55-57 minuter

Erika Nyströmme
10 km
7. 58-60 minuter

Erika Thorvaldsson
10 km
3. 44-47 minuter

Erika Torin
10 km
4. 48-51 minuter

Erin Lewis
400 m

Eskil Melander
400 m

Ester Johnsson
400 m

Ester Tidebrink
400 m

Esther Carlsson
2 km
3. 7-8 år

Estrid Eurenius
400 m

Estrid Persson
400 m

Estrid Sahl
400 m

Eva Arnell
10 km
4. 48-51 minuter

Eva Bergquist
10 km
8. 61 minuter eller mer

Eva Fihn Thorell
10 km
7. 58-60 minuter

Eva Kåpe
10 km
7. 58-60 minuter

Eva Lundberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Eva Mänd
10 km
6. 55-57 minuter

Ewa Stråhle
5 km
1. Löpning med tidtagning

Eva-Lena Aspelin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Eva-Lena Gren
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Eva-Lena Skoog
10 km
8. 61 minuter eller mer

Eva-Lill Kjellberg
2 km

Eva-Lisa Laxholm
10 km
4. 48-51 minuter

Eva-Lotta Pettersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Evelina Bingebo
5 km
1. Löpning med tidtagning

Evelina Hultegård
5 km
1. Löpning med tidtagning

Evelina Nodesjö
10 km
7. 58-60 minuter

Evert Einarsson
2 km
3. 7-8 år

Evil Agaev
5 km
1. Löpning med tidtagning

Fabian Dahlqvist
10 km
3. 44-47 minuter

Fabian Delsvik
10 km
4. 48-51 minuter

Fabian Parkhagen
2 km
1. 11-12 år

fahima yagobi
5 km
1. Löpning med tidtagning

Fanny Melin
4 km

Fathieh Salehi
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Felicia Almgren
10 km
5. 52-54 minuter

Felicia Dahlberg
400 m

Felicia Hjalmarsson
400 m

Felicia Nilsson
2 km
3. 7-8 år

Felicia Nzeyimana
400 m

Felicia Syrén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Felix Alkmark
2 km
2. 9-10 år

Felix Bergström
5 km
1. Löpning med tidtagning

Felix Ingemarsson
2 km
3. 7-8 år

Felix Johelid
2 km
3. 7-8 år

Felix Strömberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Felix Särén
2 km
2. 9-10 år

Felix Särén
2 km
1. 11-12 år

Felix Wärnestål
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ferenc Tafferner
10 km
8. 61 minuter eller mer

Fidan Bilalli
10 km
3. 44-47 minuter

Filip Ackebjer
2 km
1. 11-12 år

Filip Ivarsson
10 km
6. 55-57 minuter

Filip Music
2 km
1. 11-12 år

Filip Ung
400 m

Filippa Svensson
2 km
2. 9-10 år

Finnur Gudjonsson
10 km
5. 52-54 minuter

Fiona Nzeyimana
400 m

Fiona Olsson
400 m

Fiona Sjöberg
400 m

Flora Anvell
2 km
3. 7-8 år

Frank Andersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Frank Gunnarsson
10 km
7. 58-60 minuter

Frank Sjöberg
400 m

Frank Wallin
400 m

Fredric Kjellberg
10 km
2. 38-43 minuter

Fredric Regner
10 km
3. 44-47 minuter

Fredrica Ringdahl
10 km
8. 61 minuter eller mer

Fredrik Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Fredrik Engström
10 km
3. 44-47 minuter

Fredrik Eriksson
10 km
4. 48-51 minuter

Fredrik Eriksson
4 km

Fredrik Forsberg
400 m

Fredrik Forsberg
10 km
2. 38-43 minuter

Fredrik Frisk
10 km
6. 55-57 minuter

Fredrik Hartford
10 km
8. 61 minuter eller mer

Fredrik Hedin
10 km
4. 48-51 minuter

Fredrik Johansson
10 km
2. 38-43 minuter

Fredrik Karlander
10 km
7. 58-60 minuter

Fredrik Lovén
10 km
4. 48-51 minuter

Fredrik Mathiasson
10 km
4. 48-51 minuter

Fredrik Mänd
10 km
3. 44-47 minuter

Fredrik Nilsson
10 km
5. 52-54 minuter

Fredrik Sandmer
10 km
2. 38-43 minuter

Fredrik Sigurd
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Fredrik Solhage
5 km
1. Löpning med tidtagning

Fredrik Sund
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Fredrik Ulmhage
10 km
2. 38-43 minuter

Freja Andersson
2 km
3. 7-8 år

Freja Axelsson
10 km
7. 58-60 minuter

Freja Edenhorn
2 km
3. 7-8 år

Freja Henriksson
2 km
2. 9-10 år

Freja Lundström
400 m

Freja Spjuth
2 km
2. 9-10 år

Freya Larsson
400 m

Frida Ahnstedt
5 km
1. Löpning med tidtagning

Frida Drotz
10 km
5. 52-54 minuter

Frida Ekeblom
10 km
4. 48-51 minuter

Frida Eriksson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Frida Harrysson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Frida Kjellqvist
10 km
4. 48-51 minuter

Frida Ljung
10 km
6. 55-57 minuter

Frida Roos
10 km
5. 52-54 minuter

Frida Sämhag
10 km
7. 58-60 minuter

Gabriel Carlén
400 m

Gabriel Lindsås
10 km
2. 38-43 minuter

Gabriel Onwunata
2 km
2. 9-10 år

Gabriel Payani
2 km
3. 7-8 år

Gabriel Philipson
10 km
5. 52-54 minuter

Gabriel Steffensen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Gabriella Rådberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ghazanfar Ali
5 km
1. Löpning med tidtagning

Glenn Gren
10 km
3. 44-47 minuter

Glenn Wadstedt
5 km
1. Löpning med tidtagning

Gosia Lindblad
10 km
4. 48-51 minuter

Greta Lapeikaite
400 m

Griffin Svensson Kundi
2 km
2. 9-10 år

Gunnar Bylund
2 km

Gustaf Carneskog Bergwall
400 m

Gustaf Göbel
2 km
2. 9-10 år

Gustaf Jönsson
400 m

Gustaf Swedengren
400 m

Gustaf Velin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Gustav Brännström
10 km
3. 44-47 minuter

Gustav Dahlander
2 km
2. 9-10 år

Gustav Forssmed
5 km
1. Löpning med tidtagning

Gustav Karlsson
2 km
1. 11-12 år

Gustav Lindqvist
2 km
2. 9-10 år

Gustav Mellström
400 m

Gustav Nordström Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Gustav Norrman
2 km
2. 9-10 år

Gustav Riise
2 km
3. 7-8 år

Gustav Ölund
10 km
7. 58-60 minuter

Gusten Wessbo
10 km
4. 48-51 minuter

Göran Bengtson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Göran Hjärtfors
10 km
4. 48-51 minuter

Göran Johansson
10 km
3. 44-47 minuter

Göran Kilbo
10 km
7. 58-60 minuter

Göran Samuelsson
10 km
4. 48-51 minuter

Göte Ivarsson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Hailey Sandberg
2 km
3. 7-8 år

Hailey Söder
2 km
3. 7-8 år

Halima Younis
10 km
4. 48-51 minuter

Hampus Andersson
2 km
2. 9-10 år

Hampus Andersson
2 km
1. 11-12 år

Hampus Bengtsson
2 km
1. 11-12 år

Hampus Blixth
10 km
3. 44-47 minuter

Hampus Carlzon
400 m

Hampus Friberg
10 km
7. 58-60 minuter

Hampus Magnusson
400 m

Hampus Nyström
2 km
2. 9-10 år

Hampus Svensson
2 km
3. 7-8 år

Hani Bengtsson
400 m

Hanna Andell
10 km
8. 61 minuter eller mer

Hanna Fjeld
5 km
1. Löpning med tidtagning

Hanna Flensner
10 km
7. 58-60 minuter

Hanna Johansson
2 km
2. 9-10 år

hanna kuusela
2 km
2. 9-10 år

Hanna Larsson
10 km
7. 58-60 minuter

Hanna Magnusson
10 km
6. 55-57 minuter

Hanna Martin
2 km
1. 11-12 år

Hanna Söderström
2 km
1. 11-12 år

Hanne Johansson
10 km
6. 55-57 minuter

Hans Johansson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Hans Käll
10 km
5. 52-54 minuter

Hans Svantesson
10 km
7. 58-60 minuter

Hans Thorell
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Hans-Erik Alexandersson
10 km
7. 58-60 minuter

Hans-Erik Berggren
10 km
5. 52-54 minuter

Hans-Åke Larsson
10 km
6. 55-57 minuter

Haris Ahmed Hayat
400 m

Harry Karlsson
400 m

Harry Spjuth
2 km
2. 9-10 år

Hasima Bralic
10 km
5. 52-54 minuter

Havanna Lindh
2 km
1. 11-12 år

Hedda Glebe
2 km
3. 7-8 år

Hedda Lagström
400 m

Heidi Hautajärvi
5 km
1. Löpning med tidtagning

HELEN ANDERSSON
10 km
4. 48-51 minuter

Helen Glansk
2 km

Helen Gustavsson
10 km
7. 58-60 minuter

Helen Johansson
10 km
6. 55-57 minuter

Helén Hedin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Helena Dahl
4 km

Helena Draheim
400 m

Helena Holmberg
10 km
5. 52-54 minuter

Helena Lundberg
10 km
5. 52-54 minuter

Helena uusitalo
10 km
5. 52-54 minuter

Hélène Raneby
10 km
6. 55-57 minuter

Hellie Skoog
400 m

Helmer Högling
400 m

Helmer Perlstedt
2 km
2. 9-10 år

Henning Jämtander
10 km
3. 44-47 minuter

Henning Wahlkvist
2 km
3. 7-8 år

henrik bäckström
2 km

Henrik Alexanderson
10 km
3. 44-47 minuter

Henrik Axelsson
10 km
7. 58-60 minuter

Henrik Carlsson
10 km
5. 52-54 minuter

Henrik Carlsson
10 km
5. 52-54 minuter

Henrik Grönberg
10 km
4. 48-51 minuter

Henrik Johansson
10 km
2. 38-43 minuter

Henrik Karlsson
10 km
7. 58-60 minuter

Henrik Munthe
10 km
4. 48-51 minuter

Henrik Nilsson
10 km
4. 48-51 minuter

Henrik Ramhult
10 km
3. 44-47 minuter

Henrik Ternebrandt
400 m

Henrik Thorander
10 km
2. 38-43 minuter

Henrik Wassén
10 km
4. 48-51 minuter

Henrik Åhlander
5 km
1. Löpning med tidtagning

Herman Bengtsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Hilde Knutson
10 km
4. 48-51 minuter

Hillevi Lind
400 m

Hilma Mållberg
400 m

Hjalmar Andersson
2 km
3. 7-8 år

Hjalmar Aronsson
2 km
2. 9-10 år

Hjalmar Eurenius
400 m

Hjalmar Fornell
400 m

Hjalmar Nilsson
2 km
2. 9-10 år

Hjalmar Petersson
400 m

Hjalmar Tar Rasmussen
400 m

Hjalmar Tejemark
2 km
2. 9-10 år

Holger Jonsson
2 km
3. 7-8 år

Holly Wackling
400 m

Hugo Claesson
400 m

Hugo Ekström
10 km
5. 52-54 minuter

Hugo Eliasson
400 m

Hugo Georgsson
2 km
3. 7-8 år

Hugo Karlsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Hugo Landerborn
10 km
3. 44-47 minuter

Hugo Lundstedt
10 km
4. 48-51 minuter

Hugo Magnusson
2 km
2. 9-10 år

Hugo Olsson
10 km
2. 38-43 minuter

Hugo Sandblom
2 km
3. 7-8 år

Håkan Ahlin
10 km
6. 55-57 minuter

Håkan Andersson
4 km

Håkan Berglund
10 km
8. 61 minuter eller mer

Håkan Källgren
5 km
1. Löpning med tidtagning

Håkan Läbom
10 km
3. 44-47 minuter

Håkan Snäll
400 m

Håkan Svahn
10 km
7. 58-60 minuter

Ida Abrahamson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ida Ambjörnsson
2 km
1. 11-12 år

Ida Bergström
10 km
7. 58-60 minuter

Ida Dolk
10 km
5. 52-54 minuter

Ida Erlandsson
400 m

Ida Haataja
10 km
7. 58-60 minuter

Ida Harrysson
2 km
1. 11-12 år

Ida Hartford
10 km
3. 44-47 minuter

Ida Hassel
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ida Hultin
2 km
2. 9-10 år

Ida Ingemarsson
2 km
1. 11-12 år

Ida Jaldevik
2 km
2. 9-10 år

Ida Löfdahl
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Ida Nedemark
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ida Sjödin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Ida Tholinsson
2 km
3. 7-8 år

Idun Svärd
2 km
3. 7-8 år

Ina Cedheim
10 km
7. 58-60 minuter

Indra Berglund
10 km
8. 61 minuter eller mer

Ines Bjuremark
400 m

Ines Wing
400 m

Inez Everding
2 km
3. 7-8 år

Inez Von Brömsen
2 km
2. 9-10 år

Inge andersson
10 km
4. 48-51 minuter

Ingegerd Persson
2 km

Ingela Bergström
10 km
7. 58-60 minuter

Ingela Norén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ingela Thorell
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Ingemar Brylander
10 km
7. 58-60 minuter

Inger Riley
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Ing-Marie Thuresson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Ingrid Adbo
10 km
8. 61 minuter eller mer

Ingrid Bagge
400 m

Ingrid Krafft
10 km
8. 61 minuter eller mer

Ingrid Norling Fäldt
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ingvarsson Anna
10 km
7. 58-60 minuter

Iren Svensson
10 km
7. 58-60 minuter

Irene Arvidsson
10 km
7. 58-60 minuter

Iris Berner
400 m

isa strömberg
2 km
1. 11-12 år

Isa Yderhag
400 m

Isaac Fadil
2 km
3. 7-8 år

Isaac Till
400 m

Isabel Holmén
400 m

Isabella Ghazale
2 km
3. 7-8 år

Isabella Persson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Isabelle Nygren
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Isac Gustafsson Göransson
2 km
3. 7-8 år

Isac Lindell
2 km
2. 9-10 år

Isac Åberg
400 m

Isak Brunegård
10 km
6. 55-57 minuter

Isak Bruun
2 km
3. 7-8 år

Isak Klerfors
400 m

Isak Saadoun
400 m

Ismen Gerhardsson-Eriksson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Ivana Glavic
5 km
1. Löpning med tidtagning

Ivar Finnsson
10 km
3. 44-47 minuter

Jack Desai
400 m

Jack Moles
2 km
3. 7-8 år

Jackson Thorell
2 km
3. 7-8 år

Jacob Basmanji
10 km
4. 48-51 minuter

Jacob Dahlberg
10 km
3. 44-47 minuter

Jacob Nielsen
10 km
2. 38-43 minuter

Jacob Steivik
2 km
2. 9-10 år

Jacqueline Hero
400 m

Jakob Böhm
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Jakob Cederström
2 km
2. 9-10 år

Jakob Grundberg
10 km
6. 55-57 minuter

Jakob Hallquist
10 km
2. 38-43 minuter

Jakob Svensson
2 km

Jamie Söder
400 m

Jan Bäcklund
10 km
6. 55-57 minuter

Jan Holgersson
10 km
7. 58-60 minuter

Jan Johannesson
10 km
7. 58-60 minuter

Jan Lundgren
10 km
3. 44-47 minuter

Jan Nerman
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Jan Nåfält
10 km
4. 48-51 minuter

Janette Persson
10 km
2. 38-43 minuter

Jan-Freddy Fjeld
10 km
4. 48-51 minuter

Janina Lindroos
10 km
6. 55-57 minuter

Jan-olof Gustafsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jari-Pekka Nurmi
10 km
7. 58-60 minuter

Jarmo Rauhala
10 km
7. 58-60 minuter

Jasmine Gamalielsson
2 km
3. 7-8 år

jeanette johansson
4 km

Jeanette Kalliojärvi
10 km
7. 58-60 minuter

Jeanette Olofsson
10 km
6. 55-57 minuter

Jeanette Sigenstam
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jeffrey Shalom Singh
2 km
3. 7-8 år

Jeho Shekinah Singh
2 km
1. 11-12 år

Jennie Johansson
10 km
4. 48-51 minuter

Jennie Svensson
10 km
4. 48-51 minuter

Jennie Tholinsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jennifer Dahlqvist
10 km
3. 44-47 minuter

Jennifer olsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jenny Hedelund
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jenny Adbo
10 km
8. 61 minuter eller mer

Jenny Andin
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jenny Aneljung
10 km
4. 48-51 minuter

Jenny Börjesson
10 km
5. 52-54 minuter

Jenny Joons Persson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jenny Lindén
10 km
6. 55-57 minuter

Jenny Lundgren
10 km
7. 58-60 minuter

Jenny Olihn
10 km
6. 55-57 minuter

Jenny Petersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jenny Sund
10 km
4. 48-51 minuter

Jenny Unell Chammas
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jens Björk
10 km
5. 52-54 minuter

Jerome Bout
10 km
8. 61 minuter eller mer

Jerry Emanuelsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jesper Guldbrand Eriksson
10 km
6. 55-57 minuter

Jesper Kelly
2 km
3. 7-8 år

Jesper Nilsson
4 km

Jesper Runebrant
10 km
5. 52-54 minuter

Jesper Storberg
10 km
3. 44-47 minuter

Jesper Söder
400 m

Jessica Gustafsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

jessica Karlsson
10 km
4. 48-51 minuter

Jessica Lind
10 km
8. 61 minuter eller mer

Jessica Magnusson
10 km
7. 58-60 minuter

Jessica Thun
10 km
7. 58-60 minuter

Jialang Dou
2 km
3. 7-8 år

Jimmy Andersson
10 km
3. 44-47 minuter

Jimmy H.Svensson
10 km
5. 52-54 minuter

Jimmy Lindin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Jimmy Olsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Joakim Börjesson
10 km
3. 44-47 minuter

Joakim Ekberg
10 km
3. 44-47 minuter

Joakim Fjällgård
10 km
2. 38-43 minuter

Joakim Gräns
10 km
4. 48-51 minuter

Joakim Hedin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Joakim Johansson
10 km
6. 55-57 minuter

Joakim Sterner
4 km

Joar Blomqvist
5 km
1. Löpning med tidtagning

Joel Henriksson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Joel Motevaseli
400 m

Joel Nilsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Joel Nordin
2 km
3. 7-8 år

Joel Skyldeberg
10 km
3. 44-47 minuter

Joel Svensson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Johan Andersen
10 km
2. 38-43 minuter

Johan Aspelin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Johan Bengtsson
10 km
6. 55-57 minuter

Johan Berg
10 km
5. 52-54 minuter

Johan Bergman
10 km
3. 44-47 minuter

Johan Claesson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Johan Enander
10 km
2. 38-43 minuter

Johan Espenberg
10 km
8. 61 minuter eller mer

johan gadler
10 km
3. 44-47 minuter

Johan Gustavsson
2 km

johan Hallin
10 km
2. 38-43 minuter

Johan Hässelås
10 km
2. 38-43 minuter

Johan Högstrand
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Johan Knapasjö
10 km
8. 61 minuter eller mer

Johan Kristiansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Johan Land
10 km
3. 44-47 minuter

Johan Land
10 km
3. 44-47 minuter

Johan Levin
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Johan Lund
10 km
3. 44-47 minuter

Johan Melkersson
10 km
3. 44-47 minuter

Johan Nyberg
10 km
4. 48-51 minuter

Johan Oscarsson
10 km
4. 48-51 minuter

Johan Persson
10 km
2. 38-43 minuter

Johan Pettersson
10 km
5. 52-54 minuter

Johan Pettersson
10 km
6. 55-57 minuter

Johan Roos
10 km
2. 38-43 minuter

Johan Sigurdson
10 km
5. 52-54 minuter

Johan Silverflod
5 km
1. Löpning med tidtagning

Johan Wengbrand
10 km
2. 38-43 minuter

Johan Von Kraemer
10 km
4. 48-51 minuter

Johan Åsbogård
10 km
3. 44-47 minuter

Johanna Björklund
400 m

Johanna Franzén
10 km
7. 58-60 minuter

Johanna Johansson
10 km
4. 48-51 minuter

Johanna Magnusson
10 km
7. 58-60 minuter

Johanna Oscarsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Johanna Tideman
5 km
1. Löpning med tidtagning

Johanna Torstensson
10 km
6. 55-57 minuter

Johanna Winger
10 km
7. 58-60 minuter

Johanna Åkerström
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Johannes Blomqvist
2 km
2. 9-10 år

Johannes Edvinsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Johannes Rivas Oskarsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Johannes Öwall
10 km
3. 44-47 minuter

John Enander
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

John Friman
5 km
1. Löpning med tidtagning

John Henriksson
400 m

John Johnsson
2 km
3. 7-8 år

John Lindberg Murén
4 km

John Svärd Eres
400 m

John Söderström
10 km
3. 44-47 minuter

Johnny Vu
2 km
3. 7-8 år

Jolie Baldvin
400 m

Jolin Steivik
2 km
3. 7-8 år

Jolina Johansson
2 km
1. 11-12 år

Joline Abrahamsson
400 m

JOLINE BENDER OLSÉN
5 km
1. Löpning med tidtagning

Joline Dahlberg
400 m

Joline Dower
2 km
1. 11-12 år

Joline Hjort
2 km
2. 9-10 år

Joline Hoppe
2 km
2. 9-10 år

Joline Johnsson
400 m

Joline Ljung
2 km
3. 7-8 år

Joline Ternander
2 km
2. 9-10 år

Joline Ternebrandt
400 m

Jon Svalin
2 km
3. 7-8 år

Jonas Elmgren
10 km
4. 48-51 minuter

Jonas Haapasaari
10 km
2. 38-43 minuter

Jonas Lidén
10 km
6. 55-57 minuter

Jonas Lindström
10 km
7. 58-60 minuter

Jonas Samuelsson
10 km
7. 58-60 minuter

Jonas Sehlin
10 km
6. 55-57 minuter

Jonas Winblad
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Jonatan Abrahamson
2 km
2. 9-10 år

jonatan eriksson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jonathan Andersson
10 km
3. 44-47 minuter

Jonathan Bark
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Jonathan Ek
10 km
6. 55-57 minuter

Jonathan Hoffman
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jonathan Hugosson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Jonathan Malmström
400 m

Jonathan Salmi
10 km
7. 58-60 minuter

Jonathan Stohm
400 m

Jonathan Svensson
10 km
7. 58-60 minuter

Jonathan Östebo
10 km
3. 44-47 minuter

Jonna Göransson
400 m

Josef Sundstedt
10 km
2. 38-43 minuter

Josefin Fagrell
2 km
3. 7-8 år

Josefin Nordlund
10 km
4. 48-51 minuter

Josefine Bittera
2 km
2. 9-10 år

Josefine Bjuvefors
2 km

Josefine Lövgren
2 km

Josefine Runebrant
10 km
4. 48-51 minuter

josefine west
10 km
7. 58-60 minuter

Joseph Agyekum
2 km
1. 11-12 år

Josephina Reivell Fred
5 km
1. Löpning med tidtagning

Josephine Yliheikkilä
400 m

Jozsef Szanto
10 km
7. 58-60 minuter

Judith Kulpakko
2 km
2. 9-10 år

Juha Hägg
4 km

Julia Andersson Bergqvist
400 m

Julia Björkefjord
400 m

Julia Boglari
2 km
3. 7-8 år

Julia Cederström
400 m

Julia Eriksson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Julia Henriksson
10 km
4. 48-51 minuter

Julia Larsson
2 km
3. 7-8 år

Julia Lindhe
400 m

Julia Malmerfors
400 m

Julia Nyman
400 m

Julia Rikma
5 km
1. Löpning med tidtagning

Julia Rosenqvist
10 km
4. 48-51 minuter

Julia Svärd Eres
2 km
3. 7-8 år

Julia Torstensson
10 km
6. 55-57 minuter

Julia Wahlberg
400 m

Julia Wiezell
400 m

Julian Karlström
400 m

Julie Chocron
2 km
3. 7-8 år

Julie Kulti
5 km
1. Löpning med tidtagning

Julius Kanfors Liljerup
400 m

Jurate Klerfors
10 km
5. 52-54 minuter

Jörgen Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Jörgen Jensen
400 m

Jörgen Karlström
10 km
8. 61 minuter eller mer

Jörgen Lundälv
10 km
6. 55-57 minuter

Jörgen Nordlund
10 km
3. 44-47 minuter

Kai Han
400 m

Kaj Lundahl Claesson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Kajsa Evaldsson
2 km
3. 7-8 år

Kalle Jardstedt
10 km
4. 48-51 minuter

Karin Apelqvist
10 km
7. 58-60 minuter

Karin Ehrnlund
10 km
5. 52-54 minuter

Karin Eliasson
10 km
5. 52-54 minuter

Karin Gustafsson
10 km
2. 38-43 minuter

Karin Jansson
400 m

Karin Jonsson
10 km
6. 55-57 minuter

Karin Käck
5 km
1. Löpning med tidtagning

Karin Kahlefeldt
2 km
1. 11-12 år

Karin Kjernald
10 km
4. 48-51 minuter

Karin Lindholm
5 km
1. Löpning med tidtagning

Karin Olsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Karin powel
2 km

Karin Sandström
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Karin Schultz
10 km
5. 52-54 minuter

Karin Wernersson
10 km
4. 48-51 minuter

Karina Carlsson
10 km
5. 52-54 minuter

Karina Carlsson
10 km
5. 52-54 minuter

Karina Josefsson
10 km
5. 52-54 minuter

Karl Bergh
400 m

Karl Hjertén
10 km
2. 38-43 minuter

Karl Holmberg
2 km
2. 9-10 år

Karl Larsson
10 km
3. 44-47 minuter

Karl Rasmusson
400 m

Karl Rydberg
10 km
2. 38-43 minuter

Karl Ström
10 km
4. 48-51 minuter

Karl-Johan Andersson
2 km

Karl-Oskar Törnqvist
10 km
4. 48-51 minuter

Karolina Gustavsson
10 km
3. 44-47 minuter

Kasper Aasmundsen
10 km
4. 48-51 minuter

Kasper Borst
10 km
2. 38-43 minuter

Kasper Ekdahl
400 m

Katarina Arnell
400 m

Katarina Bergenholtz
400 m

Katarina Degerman
10 km
8. 61 minuter eller mer

Katharina Karlsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Katja Palmqvist
10 km
6. 55-57 minuter

Katla Espenberg
2 km
2. 9-10 år

Katrin Kjellberg
10 km
6. 55-57 minuter

Katrin Strömsjö
10 km
6. 55-57 minuter

Kaylie Risto
400 m

Kelvin Olsson
400 m

Kenan Markgård
5 km
1. Löpning med tidtagning

Kenneth Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Kenneth Lang
10 km
8. 61 minuter eller mer

kent jansson
2 km

Kerstin Haugen Lund
10 km
6. 55-57 minuter

Kerstin Högstrand
10 km
8. 61 minuter eller mer

Kevin Larsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Kevin Tingman Wallentinsson
2 km
3. 7-8 år

Kicki Gadell
5 km
1. Löpning med tidtagning

Kim Brylander
10 km
7. 58-60 minuter

Kim Kihlman
10 km
4. 48-51 minuter

Kim-Ove Kristiansen
10 km
3. 44-47 minuter

Kiran del Olmo Sadacali
2 km
1. 11-12 år

Kjell Asplund
10 km
6. 55-57 minuter

Kjell-Ove Sethson
10 km
5. 52-54 minuter

kjell-åke lunneryd
10 km
5. 52-54 minuter

KLARA ASK
5 km
1. Löpning med tidtagning

Klara Göransson
400 m

Klara Holmin
400 m

Klara Lassing
5 km
1. Löpning med tidtagning

Klara Lindsås
2 km
3. 7-8 år

Knut Karlsson
400 m

Kokke Ho
4 km

Konrad Noring
2 km
2. 9-10 år

Konrad Palmqvist
2 km
2. 9-10 år

Krassman Ellen
2 km
1. 11-12 år

Krister Nygren
10 km
4. 48-51 minuter

Kristian Andersson
10 km
2. 38-43 minuter

Kristian Erlén
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Kristian Olofsson
10 km
2. 38-43 minuter

Kristin Angström
10 km
3. 44-47 minuter

Kristina Brunegård
10 km
6. 55-57 minuter

Kristina Fyrsten
10 km
8. 61 minuter eller mer

Kristina Nyman
400 m

Kristina Stålberg
10 km
7. 58-60 minuter

Kristoffer Drotz
10 km
3. 44-47 minuter

Kristoffer Lidén
10 km
6. 55-57 minuter

Kristoffer Sörqvist
10 km
8. 61 minuter eller mer

Kron Niclas
5 km
1. Löpning med tidtagning

Kåre Larsson
10 km
6. 55-57 minuter

Laila Bengtsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Laila Svensson
10 km
6. 55-57 minuter

Lars Andersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Lars Backlund
10 km
4. 48-51 minuter

Lars Borgerud
10 km
7. 58-60 minuter

Lars Broman
10 km
6. 55-57 minuter

Lars Daun
10 km
8. 61 minuter eller mer

Lars Forssmed
5 km
1. Löpning med tidtagning

Lars Haraldsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Lars Johannesson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Lars Nydén
10 km
5. 52-54 minuter

Lars Olsson
10 km
6. 55-57 minuter

Lars Erik Friis Hansen
400 m

Lars Åke Friden
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Lars-Olof Frantzich
10 km
8. 61 minuter eller mer

Lars-Åke Skoglund
10 km
8. 61 minuter eller mer

Leandro Chammas
400 m

Lee Hopstadius
2 km
2. 9-10 år

Leif Wallin
10 km
4. 48-51 minuter

Leif-Inge Hugosson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Lena Ericsson
10 km
6. 55-57 minuter

Lena Ivarson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Lena Kühn
10 km
7. 58-60 minuter

Lena Ljunggren
2 km

Lena Nilsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Lena Rogström
10 km
8. 61 minuter eller mer

Lena Vikingson
10 km
5. 52-54 minuter

Lennart Torstensson
10 km
6. 55-57 minuter

Lennart Wester
10 km
4. 48-51 minuter

Lennart Wirdefeldt
10 km
4. 48-51 minuter

Lennox Caktas
400 m

Leo Abazied
400 m

Leo Arttonen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Leo Björklund
400 m

Leo Davidsson
2 km
3. 7-8 år

Leo Jelic
2 km
1. 11-12 år

Leo Mäkinen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Leon Iveling
2 km
3. 7-8 år

Leon Johannisson
2 km
2. 9-10 år

Lia Särén
400 m

Lia Warneryd Flensner
2 km
2. 9-10 år

Liam Ahnstedt
2 km
2. 9-10 år

Liam Asplund
2 km
3. 7-8 år

Liam Falk
400 m

Liam Gustafsson
2 km
3. 7-8 år

Liam Hedendahl
2 km
3. 7-8 år

Liam Strand
5 km
1. Löpning med tidtagning

Liam Torstensson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Liam Walker
5 km
1. Löpning med tidtagning

Liam Wilhsson
400 m

Liam Wiman Simring
400 m

Lian Söderberg
400 m

Lianna Kling
2 km
2. 9-10 år

Lias Rudenstén
2 km
3. 7-8 år

Liaz Lenelid
2 km
2. 9-10 år

Lili Sipos
400 m

Lillemor Andersson
10 km
7. 58-60 minuter

Lillie Malmgren
400 m

Lilly Aronsson
2 km
1. 11-12 år

Lilly Ekdahl
400 m

Lilly Finnsdottir
400 m

Lilly Landberg
400 m

Lilly Nilsson
400 m

Lilo Anvell
400 m

Lilo Ljungström
400 m

Lilya Makhroute
400 m

Lina Gustafsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Lina Pettersson
10 km
4. 48-51 minuter

Lina Rydh
10 km
5. 52-54 minuter

Linda Carsebäck
10 km
6. 55-57 minuter

Linda Nydén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Linda Reutgard
10 km
5. 52-54 minuter

Linda Sahlen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Linda Serholt
10 km
8. 61 minuter eller mer

Linda Weiland
10 km
8. 61 minuter eller mer

Linn Kirkfjell
10 km
7. 58-60 minuter

Linn Nilsson
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Linn Nilsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Linn Ståhl
400 m

Linn Swedengren
400 m

Linnea Dahlberg
2 km
1. 11-12 år

Linnea Eriksson
10 km
7. 58-60 minuter

Linnea Lönneroth
10 km
8. 61 minuter eller mer

Linnea Odesten Sandström
400 m

Linnéa Björsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Linnéa Gustavsson
2 km
2. 9-10 år

Linnéa Iseland
10 km
8. 61 minuter eller mer

Linnéa Oscarsson
400 m

Linnéa Rosander
10 km
5. 52-54 minuter

Linus Bäckänger
2 km
2. 9-10 år

Linus Gylling
10 km
8. 61 minuter eller mer

Linus HÃ¥kansson
10 km
7. 58-60 minuter

Linus Holmström
5 km
1. Löpning med tidtagning

Linus Hultegård
5 km
1. Löpning med tidtagning

Linus Kilbrandt Lidén
5 km
1. Löpning med tidtagning

Linus Magnusson
400 m

Linus Wirén
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Lisa Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Lisa Björsson
10 km
7. 58-60 minuter

Lisa Christiansen
10 km
5. 52-54 minuter

Lisa Cras
10 km
4. 48-51 minuter

Lisa Gusténius
2 km
2. 9-10 år

Lisa Kennevik
10 km
6. 55-57 minuter

Lisa Solin
400 m

Lisbeth Andersson
10 km
7. 58-60 minuter

Liv Dinis
5 km
1. Löpning med tidtagning

Liv Hartford
400 m

Liv Jinnedal
400 m

Livia Huynh
400 m

Livia Lindberg
400 m

Livia Löfgren
2 km
2. 9-10 år

Livia Magnusson-Töraasen
400 m

Livia Thorsson
2 km
2. 9-10 år

Livia Vikström
400 m

Livia Öhrn Järdhult
400 m

Loke Karlsson
2 km
3. 7-8 år

Loke Sjöblom
400 m

Loke Winberg
2 km
2. 9-10 år

Lotta Jesperson
10 km
7. 58-60 minuter

Loui Abrahamsson
400 m

Loui Andrén
400 m

Loui Härngren
400 m

Louice Kangasmaa
5 km
1. Löpning med tidtagning

Louisa Gustafsson
400 m

Louise Bertilsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Louise Lindskog
10 km
7. 58-60 minuter

Lova Almgren
400 m

Lova Bruun
400 m

Lova Hård Holst
2 km
2. 9-10 år

Lova Karlsson
2 km
1. 11-12 år

Lova Larander
2 km
3. 7-8 år

Love Bender Ohlsén
2 km
2. 9-10 år

Love Henrikson
10 km
4. 48-51 minuter

Love Hjälte
2 km
3. 7-8 år

Love Ljungström
10 km
2. 38-43 minuter

Love Ramhult
5 km
1. Löpning med tidtagning

Love Söderbom
400 m

Lovisa Bingebo
400 m

Lovisa Danielsson
2 km
1. 11-12 år

Lovisa Kallin
10 km
8. 61 minuter eller mer

Lovisa Lindberg
2 km
1. 11-12 år

Lovisa Svedensten
2 km
1. 11-12 år

Lovisa Weber
400 m

Lucas Ahnstedt
400 m

Lucas Hedlund
5 km
1. Löpning med tidtagning

Lucas Josefsson
400 m

Lucas Knuthson
400 m

Lucas Luu
400 m

Lucas Löngårdh
5 km
1. Löpning med tidtagning

Lucas Nilsson
10 km
2. 38-43 minuter

Ludvig Berg
10 km
5. 52-54 minuter

Ludvig Engblom Olsson
2 km
2. 9-10 år

Ludvig Hjort
2 km
2. 9-10 år

Ludvig Högberg
400 m

Ludvig Jordanius
400 m

Ludvig Lyckvik
400 m

Ludvig Martin
400 m

Ludvig Palmqvist
2 km
1. 11-12 år

Ludvig Ramhult
10 km
2. 38-43 minuter

Ludwig Oscarsson
400 m

Luka Caktas
2 km
3. 7-8 år

Lukas Blom
400 m

Lukas Cedenblad
10 km
4. 48-51 minuter

Lukas Cedenblad
10 km
5. 52-54 minuter

Lukas Dahlberg
400 m

Lukas Torstensson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Lukas Ung
400 m

Lupita Burgoyne
400 m

Löngårdh Jan
10 km
4. 48-51 minuter

M Andersson
400 m

M Andersson
2 km
3. 7-8 år

Madeleine Andersen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Madeleine Grändborn
10 km
3. 44-47 minuter

Madeleine König
2 km
3. 7-8 år

Madeleine Runesson
10 km
7. 58-60 minuter

Madelen Espenberg
10 km
8. 61 minuter eller mer

Madelene Asplund
10 km
5. 52-54 minuter

Magdalena Engström
10 km
6. 55-57 minuter

Maggan Jewander
5 km
1. Löpning med tidtagning

Maggan Ståhl
5 km
1. Löpning med tidtagning

Magnus Andersson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Magnus Arvidsson
4 km

Magnus Bergström
10 km
4. 48-51 minuter

Magnus Brogeby
10 km
4. 48-51 minuter

Magnus Edvinsson
10 km
3. 44-47 minuter

Magnus Gustavsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Magnus Hellgren
10 km
4. 48-51 minuter

Magnus Kullberg
10 km
3. 44-47 minuter

Magnus Land
10 km
5. 52-54 minuter

Magnus Larsson
2 km
3. 7-8 år

Magnus Lindén
10 km
6. 55-57 minuter

Magnus Persson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Magnus Sjöbjer
10 km
2. 38-43 minuter

Magnus Stedt
10 km
5. 52-54 minuter

Magnus Stråhle
10 km
6. 55-57 minuter

Magnus Tholinsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Magnus Wahlkvist
10 km
6. 55-57 minuter

Magnus Öhlander
10 km
5. 52-54 minuter

Maia Levinsson
2 km
2. 9-10 år

Maj Hedin
400 m

Maj Wickström
400 m

Maja Danielsson
400 m

Maja Gullberg
2 km
3. 7-8 år

Maja Jakobsson
2 km
2. 9-10 år

Maja Sjöberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Maja Thunebro
2 km
2. 9-10 år

Maja Åsbogård
2 km
2. 9-10 år

Maja Siri Lindell
2 km
2. 9-10 år

Majken Länsberg
400 m

Majken Söderlund Larsson
2 km
1. 11-12 år

MALACHI Möller
400 m

Malin Anvell
10 km
3. 44-47 minuter

Malin Borning
10 km
7. 58-60 minuter

Malin Carlsson
10 km
7. 58-60 minuter

Malin Classon
10 km
6. 55-57 minuter

Malin Ekvall
10 km
5. 52-54 minuter

Malin Emanuelsson
10 km
4. 48-51 minuter

Malin Hansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Malin Johansson
10 km
6. 55-57 minuter

Malin Persson
10 km
4. 48-51 minuter

Malin Torstensson
10 km
4. 48-51 minuter

Malin Wallmark
5 km
1. Löpning med tidtagning

Malin Wassholm
5 km
1. Löpning med tidtagning

Malin Birgitta Björklund
5 km
1. Löpning med tidtagning

Malte Danlo
2 km
3. 7-8 år

Malte Edlund
400 m

Malte Lindström
400 m

Malte Olofsson
400 m

Malva Persson
2 km
2. 9-10 år

Marc Hermansson
10 km
7. 58-60 minuter

Marcus Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Marcus Eklund
10 km
5. 52-54 minuter

Marcus Isaksson
10 km
4. 48-51 minuter

Marcus Lindeblom
10 km
3. 44-47 minuter

Marcus Lyrfjord
10 km
5. 52-54 minuter

Marcus Magnusson
10 km
3. 44-47 minuter

Marcus Petersson-Jeldez
10 km
6. 55-57 minuter

Marcus Samuelsson
2 km

Marcus Segergren
10 km
4. 48-51 minuter

Margaretha Lundberg
2 km
3. 7-8 år

Maria Brage
2 km

Maria Eriksson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Maria Falegård
5 km
1. Löpning med tidtagning

Maria Fors
5 km
1. Löpning med tidtagning

Maria Gunnarsson
10 km
5. 52-54 minuter

Maria Hermansson
10 km
7. 58-60 minuter

Maria Johansson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Maria Kamfjord
5 km
1. Löpning med tidtagning

Maria Kilbrandt
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Maria Löfgren
10 km
8. 61 minuter eller mer

Maria Magnusson
10 km
4. 48-51 minuter

Maria Paakkonen
5 km
1. Löpning med tidtagning

Maria Samuelsson
10 km
7. 58-60 minuter

Maria Stidell
10 km
5. 52-54 minuter

Maria Sturesson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Maria Sällman
10 km
7. 58-60 minuter

Marie Adbo
10 km
8. 61 minuter eller mer

Marie Blomberg
10 km
8. 61 minuter eller mer

Marie Karlsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Marie Olofsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Marie Widén
10 km
6. 55-57 minuter

Mariel Rojas
2 km
2. 9-10 år

Marijana Kokora
10 km
4. 48-51 minuter

Marika Eriksson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Marina Kjellgren
2 km

Marita Claesson
10 km
3. 44-47 minuter

Marita Flisbäck
10 km
5. 52-54 minuter

Marita Johansson
10 km
5. 52-54 minuter

Marius Pedersen
10 km
5. 52-54 minuter

Marjan Kooroshnia
10 km
5. 52-54 minuter

Markus Dahlin
2 km

Markus Jonsson
10 km
6. 55-57 minuter

Markus Kronquist
10 km
8. 61 minuter eller mer

Markus Nyström
10 km
5. 52-54 minuter

Markus Olsson
10 km
3. 44-47 minuter

Marlene Johansson
10 km
4. 48-51 minuter

Martin Dahl
10 km
4. 48-51 minuter

Martin Dewerud
10 km
7. 58-60 minuter

martin friberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Martin Gustafsson
10 km
6. 55-57 minuter

Martin Idehall
10 km
3. 44-47 minuter

Martin Janson
10 km
6. 55-57 minuter

Martin Kamsula
10 km
2. 38-43 minuter

Martin Lindstedt
10 km
4. 48-51 minuter

Martin Rydberg
5 km
1. Löpning med tidtagning

Martin Svensson
10 km
4. 48-51 minuter

Martin Taube
10 km
2. 38-43 minuter

Martin Trygg
10 km
4. 48-51 minuter

Martina Gäskeby
10 km
5. 52-54 minuter

Martina Hartford
10 km
8. 61 minuter eller mer

Matas Martisauskas
2 km
3. 7-8 år

Mateo König
400 m

Matilda Dellenfalk
2 km

Matilda Ekelin
2 km
2. 9-10 år

Matilda Norrman
10 km
6. 55-57 minuter

Matilda Råkeberg
10 km
6. 55-57 minuter

Matilda Sand Bown
2 km
3. 7-8 år

Mats Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Mats Larsson
10 km
7. 58-60 minuter

Mats Oscarsson
10 km
4. 48-51 minuter

Mats Söderbom
10 km
2. 38-43 minuter

Matti Dahlbom
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång utan tidtagning

Matti Huhtala
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Mattias Andersson
10 km
2. 38-43 minuter

Mattias Berger
10 km
7. 58-60 minuter

Mattias Biörs
5 km
1. Löpning med tidtagning

Mattias Ceder
10 km
2. 38-43 minuter

Mattias Eklund
10 km
4. 48-51 minuter

Mattias Jansson
10 km
7. 58-60 minuter

Mattias Johansson
10 km
5. 52-54 minuter

Mattias Knutsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Mattias Lindhardt
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Mattias Ljunggren
10 km
2. 38-43 minuter

Mattias Soergel
10 km
6. 55-57 minuter

Mattias Winkler
10 km
2. 38-43 minuter

Mattias Yngvesson
5 km Stavgång/Gång
2. Stavgång/gång med tidtagning

Mattias Öman
10 km
2. 38-43 minuter

Max Chocron
5 km
1. Löpning med tidtagning

Max Harris
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Max Johansson
2 km
2. 9-10 år

Max Lubera
400 m

Max Nguyen
400 m

Max Nilsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Max Schlosser
400 m

Max Tellnor Örnevik
5 km
1. Löpning med tidtagning

Maxian Lennartsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Maximilian Edlund
2 km
2. 9-10 år

Meja Blixt
2 km
2. 9-10 år

Meja Harrysson
2 km
1. 11-12 år

Meja krantz
400 m

Meja Rolf
5 km
1. Löpning med tidtagning

Meja Tellbom
2 km
2. 9-10 år

Melina Hasic
400 m

Melina Moshidou
2 km
2. 9-10 år

Melker Andreasson
2 km
2. 9-10 år

Melker Fagrell
2 km
3. 7-8 år

Melker Hermansson
2 km
3. 7-8 år

Melker Johansson
10 km
4. 48-51 minuter

Melker Käll
2 km
2. 9-10 år

Melker Nilsson
400 m

Melker Sundström
2 km
1. 11-12 år

Melker Svensson
400 m

Melker Wahlberg
2 km
2. 9-10 år

Melvin Camara
2 km
3. 7-8 år

Melvin Gullberg
2 km
3. 7-8 år

Melvin Iveling
400 m

Melvin Petersson
400 m

Melvin Reutgard
2 km
3. 7-8 år

Melvin Wingertz
2 km
2. 9-10 år

Melwin Ternander
5 km
1. Löpning med tidtagning

Melwin Toll
400 m

Merita Lygnelid
10 km
4. 48-51 minuter

Mex Bergqvist Åberg
2 km
2. 9-10 år

Mia Solhage
2 km
1. 11-12 år

Mical Tsegay
5 km
1. Löpning med tidtagning

Michael Kulti
10 km
4. 48-51 minuter

Michael Riley
10 km
5. 52-54 minuter

Michael Rogström
10 km
6. 55-57 minuter

Michael Shead
10 km
3. 44-47 minuter

michael skog
400 m

Michelle Larsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Mick Lind
10 km
6. 55-57 minuter

Midian Tsegay
5 km
1. Löpning med tidtagning

Mikael Andersson
10 km
5. 52-54 minuter

Mikael Hedlund
4 km

Mikael Jonasson
10 km
6. 55-57 minuter

Mikael Kim
2 km
3. 7-8 år

Mikael Källström
10 km
7. 58-60 minuter

Mikael Levander
10 km
3. 44-47 minuter

Mikael Lundgren
400 m

Mikael Magnusson
10 km
4. 48-51 minuter

Mikael Persson
10 km
6. 55-57 minuter

Mikael Rigert
10 km
2. 38-43 minuter

Mikael Silvenbrandt
4 km

Mikael Sjöblom
10 km
2. 38-43 minuter

Mikael Stenborg
10 km
5. 52-54 minuter

Mikael Thor
10 km
4. 48-51 minuter

Mikael Zoll
10 km
3. 44-47 minuter

Mikael Åberg
10 km
4. 48-51 minuter

Mila Högström
400 m

Milla Furth
2 km

Milla Johansson
400 m

Milla Thorell
2 km
2. 9-10 år

Mille Karlsson
10 km
7. 58-60 minuter

Millie Eriksson
2 km
2. 9-10 år

Millie Frick
400 m

Millie Larander
400 m

Milo Brynolfsson
2 km
2. 9-10 år

Milo Hartford
400 m

Milo Moilanen
400 m

Milot Gjakova
10 km
3. 44-47 minuter

Milou Edlund
2 km
3. 7-8 år

Milton Danielsson
400 m

Milton Särkkä
400 m

Milton Ternebrandt
400 m

Mimmie Mårsjö
400 m

Minna Dunder
10 km
7. 58-60 minuter

Minna Lehtonen
10 km
7. 58-60 minuter

Minna Lundqvist
400 m

Mintrah Bergenzaun
400 m

Mio Johansson
2 km
2. 9-10 år

Mira Göransson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Miranda Oscarsson
2 km
2. 9-10 år

Miriam Carlsson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Miriam Degerman
10 km
7. 58-60 minuter

Moa Ask
400 m

Moa Hindgård
10 km
4. 48-51 minuter

Moa Johansson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Moa Mellblad
2 km
2. 9-10 år

Moa Mållberg
400 m

Moa Svensson
10 km
4. 48-51 minuter

Mohammed Nur
5 km
1. Löpning med tidtagning

Mollie Jardving
400 m

Molly Hane
400 m

Molly Hansson
2 km
3. 7-8 år

Molly Johansson
2 km
1. 11-12 år

Molly Kamf
400 m

Molly Nilsson
2 km
2. 9-10 år

Mona mikati
10 km
8. 61 minuter eller mer

Monica Berggren
5 km
1. Löpning med tidtagning

Monica Pihl
10 km
2. 38-43 minuter

Monika Johansson
10 km
7. 58-60 minuter

Monika Pettersson
5 km
1. Löpning med tidtagning

Monir Mikati
10 km
4. 48-51 minuter

Morgan Palmqvist
10 km
3. 44-47 minuter

Morgan Tidstål
10 km
7. 58-60 minuter

Morris Karlsson
2 km
3. 7-8 år

Måns Käll
2 km
2. 9-10 år

Mårten Johansson
10 km
1. Dam- och herrelit som tävlar för förening

Märta Danlo
400 m

Nabil Mikati
10 km
8. 61 minuter eller mer

Nader Haydar
2 km
1. 11-12 år

Naomi Pellinen
2 km
1. 11-12 år

Natalie Durán Gäfvert
2 km
1. 11-12 år

Natalie Lillieroth
5 km
1. Löpning med tidtagning

Natalie Nilsson
10 km
8. 61 minuter eller mer

Nate Drotz
400 m

Naya Alshwan
400 m

Nea Holmin
400 m
<