KRETSLOPPET 2 KM 9-10 ÅR - 2012

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Adrian Keuneke Pojke 2002 00:10:26,7 6323
Albin Cedenblad Pojke 2003 00:10:27,5 6415
Albin Pettersson Fristad GOIF P03 Pojke 2003 00:08:27,8 6381
Alexander Frejd Pojke 2003 00:13:21,8 6445
alexander lindahl kem wa-dojo Pojke 2002 00:07:51,6 6429
Alfons Enhager Pojke 2003 00:12:37,6 6443
Alfons Ljungberg Pojke 2003 00:08:37,1 6437
Alice Eklund Flicka 2003 00:11:55,9 6364
Alice Larsson Flicka 2003 00:09:00,1 6402
Alma Hjertberg Ymer orientering Flicka 2002 00:09:20,1 6389
Alva Uddén Flicka 2002 00:12:19,1 6400
Amanda Nyman Flicka 2003 00:09:41,2 6318
Amanda Olsson Flicka 2003 00:10:27,4 6369
Amanda Reivell Fred Flicka 2002 00:10:00,4 6393
Anton Blomqvist Skene SoIS Pojke 2003 00:07:26,8 6396
Anton Karlsson Pojke 2002 00:07:43,6 6029
Anton Manfred Sparsörs AIK Pojke 2002 00:09:10,5 6416
Axel Isacsson Pojke 2003 00:09:07,7 6432
Axel Sävenlund Pojke 2002 00:09:39,0 6356
Beatrice Engström Welander Flicka 2003 00:15:36,1 6382
Benjamin Johansson Dalsjöfors GOIF Pojke 2002 00:09:15,4 6335
Carl Appelqvist Pojke 2002 00:07:56,6 6316
Carl Erixon IFK Göteborg Orientering Pojke 2003 00:08:30,6 6406
Carl Lagernäs Pojke 2002 00:10:59,7 6303
Cecilia Keel Flicka 2003 00:13:18,4 6378
Dara Fard Pojke 2002 00:11:03,4 6304
David Hult Pojke 2002 00:08:47,6 6328
Ebba Wahlberg Flicka 2002 00:08:42,7 6352
Edward Lenberg Pojke 2002 00:08:30,4 6346
Edvin Sundström Hestra IF Pojke 2003 00:09:19,5 6359
Elena Andersson Flicka 2002 00:13:08,0 6395
Elias Wärme Pojke 2002 00:11:40,4 6394
Elin Larsson Simsällskapet Sänket Flicka 2003 00:08:55,5 6354
Ella Eriksson Flicka 2002 00:13:14,7 6447
Elliot - Pojke 2003 00:12:55,0 6501
Elsa Bäärnhielm DGL Flicka 2002 00:12:11,4 6351
Elsa Gustafsson Flicka 2002 00:10:17,6 6314
Elsa Odd Flicka 2002 00:10:30,2 6350
Elsa Plumppu Bredareds IF Flicka 2002 00:10:29,6 6371
Olle Skönvall Ymer Pojke 2002 00:11:32,4 6399
Elsa Pulli Flicka 2003 00:11:32,4 6399
Elsa Pulli Flicka 2003 00:11:32,4 6399
Olle Skönvall Ymer Pojke 2002 00:11:32,4 6399
Elvira Hedlund Flicka 2003 00:10:21,6 6424
Emil Holmgren Pojke 2002 00:09:37,6 6315
Emil Jogeland Pojke 2003 00:08:58,7 6362
Emil Johansson Thunebro Borgstena IF Pojke 2002 00:10:19,2 6312
Emil Norbelie Hyssna IF Pojke 2003 00:09:01,3 6320
Emilia Lahode IK Ymer Flicka 2002 00:07:50,1 6383
Emma Olsson Flicka 2002 00:10:36,0 6377
Erik Borre Pojke 2002 00:07:52,6 6342
Erik Fransson GSK/MIF Pojke 2002 00:09:11,8 6332
Erik Gustafsson Fritsla VIK Pojke 2003 00:10:26,5 6343
Erik Karlsson Rydboholms SK Pojke 2002 00:08:02,1 6322
Erik Lyckdal Pojke 2003 00:08:33,1 6448
Erik Ståhl Pojke 2003 00:09:18,0 6431
Erika Åkesson Skene SoIS Flicka 2003 00:08:46,5 6410
Erika Åkesson Skene SoIS Flicka 2003 00:08:46,5 6410
Felicia By Flicka 2003 00:11:24,8 6355
Felicia Thörngren Flicka 2003 00:10:17,4 6441
Filip Gertsson Pojke 2002 00:09:14,0 6450
Filippa Larsson Flicka 2003 00:11:09,8 6433
Filippa Wetterqvist Sjömarkens IF Flicka 2003 00:12:57,5 6384
Frida Nordh Flicka 2002 00:10:28,3 6363
Gabriel Lundgren Ulricehamn Pojke 2002 00:10:14,8 6337
Gustav Lagernäs Pojke 2002 00:11:33,1 6302
Hampus Johansson Rydboholms sk Pojke 2002 00:08:20,0 6374
Hanna Mårtensson Flicka 2002 00:10:13,5 6438
Hannes Andersson Pojke 2003 00:08:31,4 6321
Hilda Vesterlund IKO Fritid Flicka 2003 00:11:43,5 6368
Holly Svensson Flicka 2002 00:11:18,9 6403
Hugo Möller Pojke 2003 00:09:39,4 6376
Hugo Nilsson Pojke 2003 00:10:14,6 6435
Hugo Paulsson Pojke 2003 00:08:23,4 6440
Idalia Friman Flicka 2003 00:09:36,9 6500
Irma Warnicke Annelunds IF Flicka 2002 00:08:25,1 6340
Isabell Beergin Flicka 2003 00:10:36,8 6789
Isabelle Åkerlind Hognert Flicka 2003 00:13:18,9 6345
Isac Falk Fristad GoIF Pojke 2003 00:08:25,7 6310
Isac Karlsson Tranemo IF Skidklubb Pojke 2002 00:07:33,0 6385
Isak Gregorsson Pojke 2002 00:08:20,4 6434
Isak Bodin Pojke 2003 00:08:57,2 6309
Jacob Davidsson Pojke 2002 00:08:40,0 6353
Jacob Fondland Andersson Pojke 2002 00:09:57,6 6301
Jesper Gustafsson Sjömarkens IF Pojke 2002 00:10:46,0 6412
Joel Ingemarsson Hestra IF Borås Pojke 2002 00:09:11,8 6331
Julia Hallberg Flicka 2002 00:11:22,7 6446
Julius Mandrén Pojke 2002 00:08:46,6 6348
Linnea Andersson Flicka 2003 00:13:06,0 6325
Linnea Börjesson Flicka 2002 00:12:10,6 6319
Linnea Eriksson Flicka 2003 00:11:16,3 6311
Linus Ahlberg Kronängs IF Pojke 2002 00:09:55,7 6327
Linus Pålsson Pojke 2002 00:09:19,3 6334
Lisa Ljung Ymer Flicka 2002 00:10:44,3 6375
Liv Rosengren Flicka 2002 00:09:02,3 6439
Love Munthe Hyssna IF Pojke 2003 00:08:13,6 6305
Lovisa Hallqvist Flicka 2003 00:11:01,8 6326
Lovisa Kling Flicka 2001 00:09:06,2 6329
Ludwig Rydén Pojke 2002 00:08:34,0 6392
Lukas Carlsson Pojke 2001 00:09:46,2 6388
Lukas Gustafsson IK Ymer Orientering Pojke 2002 00:08:28,9 6404
Maja Claesson Flicka 2002 00:12:50,5 6405
Maja Claesson Flicka 2002 00:12:50,5 6405
Malin Palmér Flicka 2002 00:10:39,0 6341
Malte Hjärtberg Pojke 2002 00:10:26,0 6338
Marija Magnusson Flicka 2003 00:14:20,6 6361
Markus Lennartsson Rydboholms SK Pojke 2002 00:07:59,5 6386
Max Helge Pojke 2002 00:10:18,9 6444
Max Norén Pojke 2003 00:10:20,8 6307
Moa Hellsten Flicka 2003 00:11:32,2 6372
Molly Augustsson Flicka 2003 00:10:29,3 6330
Molly Elander Malmqvist Milo IK Flicka 2003 00:12:35,7 6379
Måns Lundgren Iko fritid Pojke 2002 00:09:02,0 6409
Måns Persson Pojke 2003 00:08:03,6 6344
Nellie Jöreteg Flicka 2003 00:11:37,3 6390
Neo Friberg Pojke 2002 00:09:46,2 6407
Noa Pernvall Elfsborg tennis Pojke 2002 00:07:32,8 6430
Noah Brogren herrljunga Pojke 2002 00:12:42,8 6380
Noah Ryhd Fristad goif Pojke 2002 00:08:01,2 6401
Oliver Lindberg Pojke 2002 00:09:00,4 6436
Oscar Forsberg Pojke 2002 00:08:17,2 6426
Oskar Lundberg Borås SK Pojke 2002 00:08:12,8 6339
Oskar Sund Bergdalens IK Pojke 2002 00:07:54,2 6365
Philip Mentu Pojke 2003 00:08:56,8 6427
Rasmus Digerud Fristad GoIF P03 Pojke 2003 00:12:03,8 6373
Rasmus Hedlund Borgstena IF Pojke 2002 00:08:41,8 6308
Rebecka Fagerson Flicka 2002 00:12:56,2 6324
RONJA RÖSTLUND Flicka 2002 00:13:15,0 6449
Samantha Claesson IFK Örby Flicka 2003 00:08:22,7 6360
Samantha Nylander Flicka 2002 00:13:01,3 6411
Samantha Nylander Flicka 2002 00:13:01,3 6411
Samantha Nylander Flicka 2002 00:13:01,3 6411
Samantha Nylander Flicka 2003 00:13:01,3 6411
Tim Isaksson Pojke 2002 00:10:01,0 6499
Sixten Rylander Pojke 2003 00:10:01,0 6499
Sofie Eriksson SAIF Flicka 2003 00:12:01,2 6358
Tilda Sundin Flicka 2002 00:10:25,6 6370
Tilda Söderström Flicka 2002 00:08:36,2 6397
Vendela Österlund Flicka 2004 00:11:38,9 6391
Viktor Gunnarsson Pojke 2003 00:10:19,8 6366
Viktor Svensson Pojke 2002 00:13:12,1 6333
Viktor Wässbring Pojke 2003 00:13:06,0 6336
Wilhelm Grahn Kronängs IF Pojke 2002 00:09:01,8 6357
William Lindberg Pojke 2002 00:08:07,4 6347
Wilma Magnusson Flicka 2003 00:10:26,3 6428
Wilma Sturesson Flicka 2002 00:12:44,1 6442
Wilma Ljung Flicka 2003 00:10:27,5 6398
Zakarias Nordeborg Pojke 2002 00:08:20,9 6408
Zakarias Nordegorg Pojke 2002 00:08:20,9 6408