KRETSLOPPET 2 KM 9-10 ÅR - 2019

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Wilmer Johansson Fristad GOIF Pojke 2009 0:07:30.893 2849 7
Hampus Nyström OK Tranan Pojke 2009 0:07:35.766 1876 8
Gustav Dahlander Äspereds IF Pojke 2010 0:07:36.721 2910 9
Max Johansson Fristad GOIF Pojke 2009 0:07:42.118 2847 10
Adrian Durán Gäfvert Pojke 2009 0:07:56.633 337 14
Jacob Steivik Pojke 2010 0:08:00.862 2810 15
Oscar Sameholm Pojke 2010 0:08:08.030 2383 17
Wilmer Ehrencrona Kinna IF Pojke 2009 0:08:11.548 2037 18
Ebbot Klasson Pojke 2009 0:08:12.009 3051 19
Jonatan Abrahamson Äspereds IF Pojke 2009 0:08:12.514 3252 20
Noah Ljung Pojke 2009 0:08:16.661 3406 21
Oscar Dahl Pojke 2010 0:08:18.343 3112 22
Rasmus Dahlberg Pojke 2010 0:08:20.862 3516 24
Nils Wernklev Borgstena IF Pojke 2010 0:08:21.012 3089 25
Robin Jaldevik Sandareds IF Pojke 2008 0:08:21.859 2334 26
roderic andersson Pojke 2009 0:08:24.000 3837 28
Melvin Wingertz Pojke 2009 0:08:24.111 3702 29
Felix Tyrén Brämhults ik Pojke 2010 0:08:24.922 2604 30
Melker Wahlberg Mariedals Ik Pojke 2010 0:08:25.229 3496 31
Mex Bergqvist Åberg Pojke 2008 0:08:30.086 3173 37
Timothy Ebenhag Pojke 2010 0:08:30.629 1652 38
Elliot Nelsén Pojke 2010 0:08:32.042 3378 40
Felix Alkmark Sjömarkens IF P10 Pojke 2010 0:08:33.416 2128 41
Melker Ottosson Pojke 2010 0:08:34.971 3181 43
Theo Larsson Pojke 2009 0:08:35.099 2376 44
Wilhelm Särén IF Elfsborg Pojke 2010 0:08:36.700 3731 45
Alexander Johansson VÄNGA Pojke 2009 0:08:36.710 3460 46
Anton Fridén Borås GIF Pojke 2009 0:08:37.554 2017 48
Elliot Palmier Costinger Team kutatillpubben Pojke 2009 0:08:38.612 3325 49
Wille Sylvan Borås SK Pojke 2010 0:08:40.238 3090 51
Viggo Arvén Pojke 2010 0:08:40.570 296 52
Hugo Magnusson Sjömarken Pojke 2010 0:08:41.024 1197 53
Arvid Göthager Pojke 2010 0:08:42.986 2958 56
William Jullander Pojke 2010 0:08:45.156 874 57
Anton Maksinen Pojke 2009 0:08:45.706 3081 59
Hampus Andersson Alingsås triathlonklubb Pojke 2009 0:08:48.558 2300 60
Erik Isaksson Kronängs IF Pojke 2009 0:08:49.594 3815 61
Edvin Melander Pojke 2010 0:08:51.771 3489 62
Neo Fällgren Pojke 2009 0:08:53.138 996 63
Hjalmar Nilsson Sjömarken Pojke 2010 0:08:56.230 2829 64
Elton Wilbert Skördestigen Runners Pojke 2009 0:09:00.385 3286 69
Nils Holmberg Pojke 2010 0:09:01.556 2515 70
Holger Bredberg Idrottsskolan (Bergdalskolan) Pojke 2010 0:09:02.416 257 71
Gustaf Göbel Pojke 2011 0:09:08.504 3836 73
Oliver Holmberg Idrottsskolan Trandared År 3 Pojke 2010 0:09:15.313 2237 75
Oliver Almlöf Pojke 2009 0:09:20.138 3748 83
August Nilsson Team stefan jr Pojke 2009 0:09:25.152 3807 86
Emil Råwall Paradisets spring Pojke 2010 0:09:25.458 2522 87
Alexis Burrows Pojke 2009 0:09:25.873 3700 88
Gustav Lindqvist Pojke 2009 0:09:27.330 3693 91
Théodore Landel LAN.DEL Pojke 2009 0:09:29.461 2871 92
Olle Klint Pojke 2009 0:09:31.599 3349 94
Mio Johansson Borås SK Pojke 2009 0:09:33.485 3720 97
Edward Fridén Borås GIF Pojke 2009 0:09:37.251 2018 101
Axel Nylén Pojke 2010 0:09:38.745 3180 103
Zeb Hygrell Pojke 2010 0:09:39.498 408 104
Milo Brynolfsson Pojke 2009 0:09:45.547 3692 110
Algot Bendixen Pojke 2010 0:09:46.330 3255 112
Ville Salonen Melchersson Hjulsbro IK Pojke 2009 0:09:48.039 3296 114
Felix Carneskog Pojke 2010 0:09:50.457 285 116
Alpay Baghainia Pojke 2010 0:09:51.222 3426 118
Filip Petrovic Pojke 2010 0:09:51.679 2293 119
Oliver Andersen Pojke 2010 0:09:52.482 1891 121
Victor Mellström Pojke 2010 0:09:55.203 3298 123
Liaz Lenelid Pojke 2009 0:09:58.952 1305 124
Leon Johannisson Pojke 2010 0:10:06.861 3747 127
Adam Ackerholm Pojke 2010 0:10:11.554 3582 131
Konrad Noring Sjömarkens IF Pojke 2010 0:10:20.321 2833 137
Måns Käll Pojke 2008 0:10:20.907 3545 138
Theodor Gustavsson Sjömarken P10 Pojke 2010 0:10:23.468 2916 140
Emric Salevik Pojke 2009 0:10:23.646 407 141
William Daun Johansson Sjömarken P10 Pojke 2010 0:10:30.658 2828 149
Patrik Xavier Pojke 2010 0:10:32.377 3040 152
Elton Alsin Byttorps IF Pojke 2010 0:10:35.495 3804 155
Oliver Julander Pojke 2010 0:10:35.723 3492 156
Pelle Lehtola Sjömarken P10 Pojke 2010 0:10:36.464 2900 157
Karl Holmberg Pojke 2010 0:10:38.268 2514 159
Philip Zetterström Pojke 2010 0:10:41.823 1454 163
Vinston Magnusson P10 Sjömarkens IF Pojke 2010 0:10:46.531 2918 168
Noah von Kraemer BIK Pojke 2009 0:10:49.184 3755 169
Albert Ashman Stjärnerud Pojke 2010 0:10:50.921 2107 172
Hjalmar Aronsson Pojke 2010 0:10:51.927 3742 176
Bruno Lundin Pojke 2009 0:10:52.350 3250 177
Sam Bengtsson Pojke 2010 0:10:56.827 3263 181
Love Bender Ohlsén Pojke 2010 0:10:58.005 3170 184
Adam Svensson Pojke 2010 0:10:58.110 1738 185
Agaton Mossberg Pojke 2010 0:10:59.291 3279 186
Hugo Andersson Pojke 2010 0:11:09.260 3128 196
Melker Käll Pojke 2010 0:11:11.059 3546 199
Johannes Blomqvist Bredareds IF Pojke 2010 0:11:11.723 939 200
Elias Tholinsson Pojke 2009 0:11:17.755 1308 203
Linus Järnström Pojke 2010 0:11:18.466 865 204
Adam Nyqvist Pojke 2009 0:11:20.723 1633 207
Bram Rombouts Pojke 2009 0:11:25.497 3630 209
Elias Luu Pojke 2010 0:11:25.725 2672 210
Gabriel Onwunata Pojke 2009 0:11:26.036 3591 211
Noel Apelqvist Idrottskolan Myrås 3A Pojke 2010 0:11:28.197 3299 213
Edvin Larsson Pojke 2009 0:11:30.765 2580 215
Max Lind Pojke 2010 0:11:31.179 255 216
Griffin Svensson Kundi SIF Pojke 2010 0:11:34.196 3043 218
Konrad Palmqvist Pojke 2010 0:11:34.941 3778 219
Gabriel Fantelas Pojke 2010 0:11:38.571 2944 222
Adam Lönnermark Pojke 2009 0:11:41.060 1429 224
Jakob Cederström Bredareds if Pojke 2010 0:11:42.260 3031 226
William Een Sjömarkens IF Pojke 2010 0:11:45.364 1598 228
Oscar Huynh Pojke 2010 0:11:47.102 2520 230
Walter Lidenhed Idrottsskolan Sparsör Pojke 2010 0:11:51.514 3521 234
Hannes Andén Pojke 2010 0:11:52.542 3238 235
Leo Gustafsson Pojke 2010 0:11:52.864 3182 236
Gustav Norrman Sjömarken IF Pojke 2010 0:11:56.839 3520 238
Vincent Andreasson Kronängs IF Pojke 2011 0:12:04.049 2818 243
Melker Andreasson Kronängs IF Pojke 2009 0:12:04.224 2819 244
Oskar Reskow Larsson Pojke 2009 0:12:10.214 3174 246
Elias Winge Pojke 2010 0:12:13.517 3438 250
Maximilian Edlund Pojke 2009 0:12:17.255 1372 252
Noah Johansson Pojke 2010 0:12:18.527 2516 253
Alfred Henriksson Pojke 2008 0:12:19.623 640 254
Hjalmar Tejemark Pojke 2010 0:12:25.595 1258 256
Thor Bäckström Pojke 2010 0:12:26.406 372 257
Gustav Andersson Bergqvist Pojke 2010 0:12:26.663 379 258
Olle Ericstam Bergdalskolan idrottsskola åk 3 Pojke 2010 0:12:32.630 2733 261
Loke Winberg Pojke 2010 0:12:32.693 2624 262
Viggo Oinas Målsrydsskolan klass 3 Pojke 2010 0:12:33.562 739 263
Einar Kallenius Pojke 2010 0:12:34.157 2734 264
Theodor Berg Pojke 2010 0:13:01.627 3843 272
Johannes Karlsson Pojke 2009 0:13:02.229 3717 273
Albert Rölander Pojke 2009 0:13:11.855 2576 276
Alexander Hörder Pojke 2010 0:13:22.824 3315 283
Eric Nordin Pojke 2009 0:13:26.491 3515 287
Elias Iversen Trandaredskolan år3 Pojke 2010 0:13:35.366 2482 289
Theo Martinsson Pojke 2010 0:13:43.037 2221 292
Gabriel Schlosser Idrottsskolan Sjömarken Pojke 2010 0:13:55.351 1227 297
Kaspian Ahnstedt Pojke 2010 0:13:55.930 3691 298
Liam Högström Pojke 2009 0:14:09.677 3654 304
Lukas Viktorsson Pojke 2010 0:14:22.475 3153 310
Viggo Hård Holst Pojke 2010 0:14:34.971 2841 314
Isac Lindell Pojke 2009 0:14:45.911 3448 318
Robin Carsebäck ? Pojke 2010 0:14:51.402 1963 319
Angelos Outras Pojke 2010 0:15:08.512 988 321
Liam Ahnstedt Pojke 2010 0:15:23.181 3690 324
Harry Spjuth Hestra Midgård Pojke 2010 0:16:38.082 3356 327
Augustas Gabalis Pojke 2009 0:17:46.409 3734 328
Alvin Abbestam Pojke 2010 0:18:22.764 3324 330
Emilia Axelsson Flicka 2009 0:08:29.623 2974 7
Ebba Åberg Hestra IF Flicka 2010 0:08:44.961 3791 9
Alma Ohliv Alingsås IF Flicka 2010 0:08:54.433 3709 10
Maja Åsbogård Flicka 2009 0:09:01.068 3233 11
Novalie Hedenlid Idrottsskolan Flicka 2010 0:09:08.319 671 15
Meja Tellbom Flicka 2009 0:09:11.782 3414 17
Diana Nazari Flicka 2009 0:09:22.686 1915 24
Ellen Mohr Flicka 2010 0:09:27.108 878 26
Olivia Landel LAN.DEL Flicka 2011 0:09:29.686 2872 28
Emilia Jensen Byttorps IF Flicka 2010 0:09:31.430 559 29
Annie Tidebrink Flicka 2009 0:09:31.578 1261 30
Agnes Klerfors Flicka 2009 0:09:32.146 487 31
Joline Ternander Dalsjöfors Goif Flicka 2009 0:09:33.215 2028 32
Stella Björk Borås SK Flicka 2009 0:09:36.595 2529 34
Miranda Oscarsson Flicka 2010 0:09:44.702 3566 37
Meja Blixt Flicka 2009 0:09:45.432 1985 38
Cornelia Strand Idrottsskolan Sjömarken år 3 Flicka 2010 0:09:47.001 683 39
Maja Thunebro Borgstena IF Flicka 2009 0:09:48.555 782 40
Svea Sveningsson Gnosjö fk Flicka 2009 0:09:53.052 3469 41
Judith Kulpakko Flicka 2009 0:09:53.326 1224 42
Milla Thorell Flicka 2009 0:10:06.983 3060 46
Nora Kahlefeldt Flicka 2009 0:10:08.526 3248 47
Alva Jinnedal Borås sk Flicka 2010 0:10:15.851 2214 48
Hanna Johansson Flicka 2010 0:10:22.215 3291 52
Nora Larsen Valkama Flicka 2009 0:10:24.227 3525 53
Bianca Martin Myrås idrottsskola Flicka 2010 0:10:28.062 3150 56
Doris Ekeblom Flicka 2010 0:10:29.237 1868 57
Melina Moshidou Flicka 2012 0:10:37.438 3631 63
hanna kuusela Flicka 2009 0:10:40.029 3745 64
Wilma Magnusson Flicka 2009 0:10:42.075 2289 65
Alva Theil Idrottsskolan Myrås 3A Flicka 2010 0:10:45.930 3280 68
Malva Persson Flicka 2009 0:10:46.133 3301 69
Elin Sjöblom Bredareds IF Flicka 2010 0:10:47.328 1338 70
Ella Hernqvist Flicka 2010 0:10:49.549 3151 72
Julie Tellbom Flicka 2010 0:10:53.685 3346 74
Tilda Belfrage Flicka 2010 0:10:54.305 3218 76
Livia Thorsson Flicka 2009 0:10:55.941 991 77
Ella Strömberg Fristad GOIF Flicka 2010 0:11:08.594 2705 81
Alice Andersson Flicka 2010 0:11:08.674 2674 82
Josefine Bittera Flicka 2010 0:11:08.947 2725 83
Amelia Wallin Gånghesterskolan 10 Flicka 2010 0:11:14.540 2384 88
Bori Bekesi Flicka 2009 0:11:15.156 811 90
Felicia Malmerfors Flicka 2010 0:11:21.978 971 95
Vera Strömberg Flicka 2010 0:11:30.577 3726 97
Tuva Wallin Flicka 2010 0:11:30.746 383 98
Aprilia Kamf Myrås idrottsskola Flicka 2010 0:11:31.806 3152 100
Matilda Ekelin Flicka 2009 0:11:38.456 589 105
Ida Jaldevik Sandareds IF Flicka 2010 0:11:38.722 2335 106
Elin Hedegärd Flicka 2009 0:11:40.719 2802 108
Doaa Abazied Flicka 2009 0:11:47.821 2696 111
Lianna Kling Flicka 2009 0:11:53.580 1980 114
Alice Peterson Flicka 2010 0:11:58.632 3727 117
Vera Wallgren Hestar IF Flicka 2010 0:11:59.028 1175 118
Elise Swedberg Flicka 2010 0:11:59.706 3842 119
Elsa Johansson Flicka 2010 0:12:05.763 2898 122
Belle Stewart Flicka 2009 0:12:08.814 2353 126
Joline Österberg Flicka 2010 0:12:10.288 2215 127
Stella-Nicole Svensson Konståkarna Borås Flicka 2011 0:12:12.108 3578 134
Ida Hultin Sparsör aik Flicka 2009 0:12:14.425 2031 137
Lee Hopstadius Flicka 2010 0:12:14.738 2715 139
Ella-Louise Andersson Sweden Runners Flicka 2009 0:12:20.541 3743 146
Ella Theil Flicka 2008 0:12:25.166 3769 150
Ellie Claesson Myrås idrottsskola Flicka 2010 0:12:25.658 3154 151
Emilia Lövberg Flicka 2009 0:12:26.197 3772 153
Mariel Rojas Flicka 2010 0:12:27.518 3581 156
Livia Löfgren Flicka 2009 0:12:32.873 2517 163
Malva Mållberg Flicka 2010 0:12:34.385 3274 165
Moa Mellblad Flicka 2008 0:12:36.272 2518 166
Lovis Svalin Flicka 2010 0:12:44.580 317 168
Evelina Eckerström Flicka 2010 0:12:44.843 359 169
Hanna Lilja Idrottsskolan Trandared Flicka 2010 0:12:46.327 2220 170
Molly Nilsson Flicka 2010 0:12:46.995 447 171
Alicia Hernelind Flicka 2010 0:12:47.462 506 172
Inez Von Brömsen Flicka 2009 0:12:54.095 470 178
Freja Henriksson Flicka 2010 0:13:04.502 693 181
Alexis Sandberg Flicka 2010 0:13:06.501 3169 184
Maja Siri Lindell Hestra IF Flicka 2009 0:13:06.826 3331 185
Amelia Öhrn Järdhult Flicka 2009 0:13:11.866 1988 188
Alice Riise Bredareds IF Flicka 2009 0:13:13.456 2614 189
Tindra Krönström Flicka 2010 0:13:24.520 3052 194
Elin Bogren Idrottskolan Sparsör Flicka 2010 0:13:24.964 336 195
Emilia Moshidou Flicka 2009 0:13:30.370 3632 198
Siri Cederqvist Flicka 2010 0:13:31.684 3449 199
Matilda Brinck Flicka 2010 0:13:32.168 3403 200
Alma Hallqvist Myrås idrottsskola Flicka 2010 0:13:33.504 3167 202
Emmy Axelson Flicka 2010 0:13:33.710 3422 203
Signe Folke Idrottskolan Gånghester Flicka 2010 0:13:34.758 467 206
Astrid Cederlund Flicka 2009 0:13:35.188 3601 207
Vilma Blom Flicka 2010 0:13:39.236 2217 209
Ebba Persson Flicka 2010 0:13:43.451 2276 212
Emelie Johannesson Flicka 2008 0:13:55.218 1569 214
Maja Jakobsson Flicka 2009 0:13:57.223 3473 219
Sofie lalloo Flicka 2010 0:14:05.402 3519 224
Maja Sjögren Flicka 2010 0:14:06.113 3707 225
Alva Wilhelmsson Myrås idrottsskola Flicka 2010 0:14:17.427 3155 231
Filippa Svensson Flicka 2009 0:14:21.242 2432 236
Ella L Johansson Flicka 2009 0:14:26.688 1478 241
Joline Hoppe Flicka 2009 0:14:26.914 2824 242
Lova Hård Holst Flicka 2012 0:14:34.891 2842 246
Joline Hjort Flicka 2010 0:14:36.934 2837 248
Svea Juliusson Flicka 2010 0:14:38.641 3761 249
Molly Jansson Flicka 2010 0:14:42.455 276 253
Tyra Cavalli-Björkman Gånghesters tior Flicka 2010 0:14:42.590 277 254
Stina Kängström Flicka 2010 0:14:43.020 294 256
Saga Medin Flicka 2009 0:14:45.141 3437 257
Maja Sandelin Flicka 2010 0:14:47.492 3183 258
Linnéa Gustavsson Flicka 2010 0:14:49.391 2840 259
Ebba Johansson Flicka 2010 0:14:49.404 1998 260
Clara Mattsson Flicka 2010 0:14:50.840 3113 261
Tindra Karlsson Sülla Flicka 2010 0:15:11.445 3056 273
tone kulti Flicka 2010 0:15:16.346 3847 275
Tindra Blom Trandareds idrottsskola åk 3 Flicka 2010 0:15:22.089 2216 279
Svea Andersson Flicka 2009 0:15:22.180 1518 280
Millie Eriksson Borås Flicka 2010 0:15:22.322 3319 281
Lia Warneryd Flensner Flicka 2009 0:15:23.447 3825 283
Stella Schearer Myrås idrottsskola Flicka 2010 0:15:27.155 3149 284
Tuva Nelson Flicka 2010 0:15:43.998 3811 285
Alva Karlsson Sülla Flicka 2011 0:15:47.300 3055 286
Freja Spjuth Hestra Midgård Flicka 2010 0:16:44.859 3355 292
Isabelle Bordal Målsrydsskolan klass 3 Flicka 2010 0:18:00.301 3434 299
Katla Espenberg Flicka 2010 0:18:23.250 3323 303