KRETSLOPPET 2 KM 10-12 ÅR - 2011

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Emilia Smedberg Flicka 2001 00:09:17.3 6119
Hannes Gusting bergdalens ik Pojke 2001 00:08:18.6 6120
Oskar Bragee Brämhults IK Pojke 2001 00:11:09.9 6121
Julius Eckerström Brämhults IK Pojke 2001 00:11:14.0 6122
Arvid Eliasson Brämhults IK Pojke 2001 00:08:47.4 6123
Hampus Fredh Brämhults IK Pojke 2001 00:09:02.9 6124
Calle Grosselfinger Brämhults IK Pojke 2001 00:10:06.0 6125
Benjamin Jungklaass Brämhult Pojke 2001 00:08:37.4 6126
Emil Karlsson Brämhult IK Pojke 2001 00:11:59.1 6127
Jonathan Livinsson Brämhult Pojke 2001 00:08:06.1 6128
David Palmén Brämhult Pojke 2001 00:07:26.8 6129
Ludvig Ramhult Brämhult IK Pojke 2001 00:07:34.2 6130
Viktor Svensson Brämhult IK Pojke 2001 00:08:48.4 6131
Viktor Wahle Brämhult IK Pojke 2001 00:07:43.3 6132
William Wallsin Brämhult IK Pojke 2001 00:08:32.8 6133
Rasmus Nyman Bergdalens IK Pojke 2000 00:09:33.0 6136
Oliver Johnsson Svenljunga IK Pojke 2000 00:07:05.6 6137
Beata Jacobsson IK Ymer cykel Flicka 2001 00:09:18.1 6138
Simon Samuelsson Byttorps IF Pojke 2001 00:08:18.7 6139
Alexander Holtstrand Borås Gif Pojke 2001 00:09:49.7 6140
Emilia Svanberg Flicka 2003 00:12:51.1 6142
Alfons Peterson Borås GIF Pojke 2001 00:12:50.5 6143
Joel Plumppu Bredareds IF Pojke 2000 00:08:17.0 6144
Frans Klingberg GIF Pojke 2000 00:09:40.5 6145
Nautica West Flicka 2000 00:11:31.8 6146
Viktor Niemelä Pojke 2001 00:10:41.2 6148
Amanda Ivarsson Flicka 2001 00:07:48.3 6149
Carl-Johan Sabel Pojke 2000 00:09:15.2 6150
Hilma Svalander IK Ymer Friidrott Flicka 1999 00:07:38.2 6151
Joakim Sjöliden Pojke 2000 00:07:11.6 6152
Ali Muhammad Pojke 2000 00:09:59.5 6153
Love Persson Pojke 2001 00:07:45.2 6155
Oscar Eliasson Alingsås Triathlonklubb Pojke 2001 00:07:53.6 6156
Izabella Bergström Flicka 2001 00:07:46.2 6157
Alma Ekstedt Flicka 2000 00:13:32.1 6158
Joel Schöndelt Pojke 2001 00:08:29.4 6159
Torsten Bremberg Pojke 2001 00:10:33.0 6160
Edvin Dahlberg Pojke 2000 00:10:54.3 6161
Josefine Cedenblad Fristad Flicka 1999 00:08:22.7 6162
Lina Nygren Ulricehamns IF Flicka 2000 00:08:29.1 6163
Moa Johansson Flicka 2000 00:12:02.8 6164
Olle Berggren Pojke 2001 00:09:58.3 6165
Tindra Richards Alingsås Triathlonklubb Flicka 2001 00:09:06.4 6166
Tea Rehnström Flicka 2001 00:10:01.0 6167
Susette Claesson Flicka 2001 00:07:35.4 6168
Rasmus Romell Pojke 2001 00:10:05.6 6169
Felicia Ulrich Flicka 1999 00:10:43.6 6001
Filip Karlsson Pojke 2001 00:09:51.4 6003
Julia Nordström SK BOGE Flicka 2001 00:10:24.6 6006
Anton Andersson Pojke 2001 00:08:57.3 6007
Emelie Nyman Flicka 2001 00:08:53.4 6008
Pontus Palm Pojke 2001 00:10:07.6 6009
Cajsa Bertilsson Flicka 1999 00:10:58.3 6010
Emilia Lundälv Nòtts ryttare Flicka 2000 00:08:15.5 6011
Alva Lundälv Nòtts ryttare Flicka 2002 00:09:42.4 6012
Emma Larsson Bredareds IF Flicka 2000 00:11:15.1 6013
Lisa Samuelsson IK Ymer Flicka 2000 00:10:20.0 6015
Erik Henriksson Pojke 2000 00:08:18.5 6016
Anna Fredriksson Flicka 2001 00:10:57.3 6019
Jonatan Knoblock Pojke 2000 00:09:59.3 6020
William Svensson Pojke 2001 00:08:53.5 6021
Moa Mellring Borås CA Flicka 2000 00:10:50.0 6023
Elin Trollsfjord SK Elfsborg Flicka 2001 00:08:43.7 6024
Tova Merstrand Flicka 2000 00:10:01.9 6026
Sigrid Andrén Flicka 1999 00:10:01.2 6027
Alva Bergkvist Flicka 2000 00:09:27.0 6028
Lovisa Proos Flicka 2001 00:11:44.6 6029
Wilma Alvekrans Flicka 2001 00:10:47.9 6030
Josefin Werner Flicka 2001 00:10:05.3 6031
Ida Stjärnborg Flicka 2001 00:08:46.8 6032
Oskar Igelström Brämhults IK Pojke 2000 00:07:46.9 6033
Alma Johansson SK Elfsborg Flicka 2001 00:08:13.7 6035
Emil Viljanen TA Fritid Pojke 2000 00:08:04.2 6036
Lovisa Arnell hyssna if Flicka 2001 00:10:28.4 6037
Linda Gunnarsson Hestra IF Flicka 1999 00:09:05.1 6038
Sara Gunnarsson Hestra IF Flicka 2001 00:12:47.4 6039
Filippa Demker Flicka 2001 53:04.0 6040
Emil Sturesson Pojke 2000 00:09:16.7 6041
Lucas Wall Hyssna if Pojke 2000 00:07:18.9 6042
Carl Lark Frisk i Praktiken Pojke 1999 00:07:11.7 6044
Melker Lark Frisk i Praktiken Pojke 2001 00:07:55.7 6045
Arvid Broms Pojke 1999 00:08:19.9 6046
Sebastian Palmér Pojke 2000 00:08:53.9 6047
Johanna Karlsson Flicka 2001 00:11:12.6 6048
Nellie Carlen Flicka 2000 00:08:30.6 6049
Melvin Wallman Pojke 2001 00:09:29.4 6050
Sofie Wirfalk SK Elfsborg Flicka 2000 00:08:17.3 6051
Alice Wetterholm Flicka 2001 00:10:04.9 6052
Axel Scharl Pojke 2001 00:08:48.2 6053
Einar Jernqvist Mariedals IK Pojke 1999 00:07:14.9 6056
Hampus Blixth Pojke 2000 00:08:25.9 6057
Robyn Blixth Flicka 2000 00:09:16.5 6058
Ellen Krans Flicka 2001 00:09:01.7 6059
Julia Hernvall ANNELUND IF Flicka 2000 00:08:29.3 6061
Elin Svensson Flicka 1999 00:08:58.8 6062
Karin Blom Flicka 2001 00:09:08.4 6063
Nils Larsson OK Tranan Pojke 2001 00:08:35.4 6064
Jacob Eliasson Pojke 2001 00:09:08.9 6065
Molly Boije Flicka 2001 00:12:00.8 6066
Filippa Gustafsson Flicka 1999 00:10:28.8 6067
Hugo Ström UIF Skidor Pojke 2001 00:07:38.8 6068
Mathias Helin IK Ymer Cykel Pojke 2000 00:07:49.1 6069
Matilda Wohlin Fristad GoIF F11 Flicka 2000 00:08:04.1 6070
Ida Lindblom Fristad GoIF F11 Flicka 2000 00:10:14.5 6071
Elin Stensson Fristad Goif F11 Flicka 2000 00:10:46.8 6073
Nadja Molarin Fristad GoIF F11 Flicka 2000 00:09:03.0 6075
Jennifer Lundgren Fristad GoIF F11 Flicka 2000 00:08:31.3 6076
Linnea Karlsson Snart Skiner Poseidon Flicka 2000 00:10:27.4 6077
Max Erixon Pojke 1999 00:07:26.6 6078
Jonna Almqvist Marbo Basket Flicka 2000 00:08:24.4 6079
Oscar Rådh Pojke 2001 00:08:51.8 6080
Esmeralda Frick Fristad GOIF Flicka 2000 00:09:58.5 6081
Elina Lidén Fristad Goif Flicka 2000 00:09:28.8 6082
Elin Larsson Fristad GOIF F11 Flicka 2000 00:10:36.0 6083
Melvin Ek Pojke 2001 00:10:53.6 6084
Teodor Svensson Byttorps IF Pojke 2002 00:08:20.1 6085
Albin Pihlo Pojke 2001 00:09:15.2 6086
Alice Henriksson Flicka 2000 00:09:16.3 6087
Birk Stenman Pojke 2001 00:09:08.3 6088
Filip Ivarsson Pojke 2001 00:07:37.2 6089
Lukas Dahlberg Pojke 2001 00:10:02.1 6090
Samuel Hallqvist Pojke 2001 00:07:48.0 6092
Eric Källman Ymer Pojke 2000 00:06:57.0 6093
Elvira Lindberg Fristad GoIF F11 Flicka 2000 00:09:57.8 6094
William Rydin Lerum Friidrott Pojke 2000 00:06:52.5 6095
Andreas Bengtsson Pojke 2001 00:08:18.4 6096
Malte Lindh Kinna IF Pojke 2000 00:08:09.7 6097
Moa Lagerqvist Flicka 2001 00:08:58.7 6098
Felix Tillsten Pojke 2001 00:09:12.7 6099
Sara Hallqvist Flicka 2001 00:09:48.6 6100
Oliver Nilsson Pojke 2001 00:08:28.7 6101
Axel Åkesson Pojke 2001 00:08:22.7 6102
Rasmus Anderson Dalsjöfors Goif Pojke 1999 00:07:30.7 6103
William Fredriksson Pojke 1999 00:08:47.6 6104
Otto Andréasson Dalsjöfors Pojke 1999 00:07:36.4 6105
Noel Skoglund Pojke 2001 00:09:19.1 6106
Isak Forsberg Brämhults IK Pojke 2000 00:07:32.1 6107
Tilde Svensson Flicka 2000 00:08:37.3 6110
Elsa Kry Flicka 2001 00:09:49.4 6111
Kevin Ndoja Pojke 2001 00:08:51.6 6112
Erik Bäärnhielm NIKE Pojke 1999 00:06:57.6 6113
Maja Udd ulricehamns fk Flicka 2000 00:07:52.4 6114
Sandra Gunnarsson Flicka 1999 00:11:02.8 6115
Alma Rosenqvist Flicka 2001 00:11:01.8 6116
Melker Wiktorsson Pojke 2002 00:10:05.8 6117
William Forsberg korvbröd Pojke 2001 00:10:20.8 6170
Andreas Ehn Pojke 2001 00:10:08.8 6171
William Josefsson Pojke 2001 00:08:56.3 6172
David Ekelin Pojke 2000 00:08:11.7 6173
Liv Arbin SK Elfsborg Flicka 2001 00:11:08.8 6174
Edward Persson Pojke 2001 00:10:27.2 6175
Arvid Larsson Pojke 2001 00:10:13.4 6176
filippa peterson Flicka 2000 00:10:16.5 6177
Moa Wikén Flicka 2000 00:09:29.1 6178
Lina Nygren Flicka 2000 00:08:20.4 6179
Ebba Enander Flicka 1999 00:08:58.9 6180
Sara Nordgren Flicka 2001 00:09:01.8 6181
Alfons Peterson Pojke 2001 00:08:28.0 6182