KRETSLOPPET 2 KM 11-12 ÅR - 2012

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Albin Larsson Pojke 2001 00:07:34,5 6104
Albin Möller Pojke 2001 00:10:05,9 6068
Albin Pihlo Pojke 2001 00:08:23,0 6045
Alexander Bohlin Pojke 2001 00:10:06,9 6039
Alexander Vandija Pojke 2000 00:09:10,7 6107
Alfons Peterson Borås GIF Pojke 2001 00:08:06,3 6086
Alfred Larsson Pojke 2002 00:09:27,2 6073
Alice Wetterholm Flicka 2001 00:10:15,9 6074
Alma Ekstedt Flicka 2000 00:11:22,8 6018
Alma Johansson SK Elfsborg Flicka 2001 00:07:54,2 6160
Alma Rosenqvist Flicka 2001 00:08:06,6 6099
Amanda Ivarsson Flicka 2001 00:07:55,3 6109
Amanda Edvardsson Flicka 2000 00:08:09,5 6089
Amelie Nylander Flicka 2000 00:13:00,1 6095
Amelie Nylander Flicka 2000 00:13:00,1 6095
Anton Andersson Pojke 2001 00:07:57,8 6002
Anton Frejd Pojke 2001 00:10:31,5 6110
Arvid Larsson Pojke 2001 00:09:27,7 6049
Axel Jernaeus Målsryds IF Pojke 2001 00:07:46,7 6092
Axel Scharl Bergdalens IK Pojke 2001 00:08:05,2 6040
Axel Åkesson Skene SoIS Pojke 2000 00:07:39,1 6093
Cajsa Ryhd Flicka 2001 00:10:25,4 6034
Clara Larsson Flicka 2000 00:07:53,0 6113
Cornelia Lundgren Flicka 2000 00:10:11,0 6082
Ebba Hjertberg Ymer Orientering Flicka 2000 00:07:42,5 6077
Edward Persson Pojke 2001 00:09:20,8 6041
Elin Ahlgren Flicka 2001 00:11:19,7 6060
Elin Larsson Fristad Goif Flicka 2000 00:10:00,9 6023
Elin Stensson Fristad Goif F00 Flicka 2000 00:09:41,0 6007
Elin Trollsfjord SK Elfsborg Flicka 2001 00:08:05,0 6070
Elina Liden Flicka 2000 00:09:53,5 6094
Ella Ljunghammer Flicka 2000 00:07:40,0 6115
Ellen Krans Flicka 2001 00:08:57,9 6081
Elsa Kry Flicka 2001 00:09:08,8 6013
Elvira Lindberg Fristad GOIF F00 Flicka 2000 00:09:25,5 6153
Emelie Nyman Flicka 2001 00:08:56,5 6009
Emil Herrlin Pojke 2001 00:10:09,4 6035
Emilia Smedberg Flicka 2001 00:08:52,1 6031
Emma Hall Flicka 2001 00:07:36,8 6097
Emma Jägmark Flicka 2000 00:08:48,0 6006
Eric Källman IK Ymer Friidrott Pojke 2000 00:06:46,0 6063
Erik Backlund Äspereds IF Pojke 2001 00:08:19,3 6050
Erik Bångsbo Pojke 2000 00:10:19,0 6010
Erik Ingemarsson Pojke 2002 00:08:14,7 6072
Filip Eriksson SAIF Pojke 2001 00:07:52,4 6048
Filip Ivarsson Pojke 2001 00:07:28,8 6101
Filip Karlsson Pojke 2001 00:08:56,5 6015
Filip Nikolov Pojke 2001 00:08:36,7 6003
Filippa Trollsfjord SK Elfsborg Flicka 2001 00:07:55,6 6069
Hampus Blixth Pojke 2000 00:07:50,1 6021
Hugo Ström uok ulricehamn Pojke 2001 00:07:28,3 6059
Hugo Ung Pojke 2000 00:08:10,6 6087
Ida Lindblom Fristad GoIF F00 Flicka 2000 00:09:53,6 6008
Izabella Bergström Flicka 2001 00:08:08,5 6108
Jennifer Lundgren Fristad GOIF F00 Flicka 2000 00:08:10,7 6004
Joel Schönfeldt Pojke 2001 00:08:22,0 6071
Joel Stomberg Dannike IK Pojke 2000 00:07:46,8 6067
Johanna Karlsson Flicka 2001 00:09:40,7 6011
John Assi Pojke 2000 00:06:39,6 6162
Jonatan Augustsson Pojke 2001 00:09:08,9 6052
Jonathan Norder IF Rigor Pojke 2000 00:06:40,5 6088
Josefin Werner Flicka 2001 00:10:37,3 6025
Julia Hernvall Mollaryd Flicka 2000 00:11:05,6 6028
Julia Nordström Flicka 2001 00:09:14,4 6001
Julia Odd Flicka 2000 00:08:28,4 6043
Julia Wennersten IK Ymer Flicka 2001 00:07:15,8 6078
Julian Jonsson Pojke 2001 00:08:25,0 6051
Karin Blom Flicka 2001 00:08:24,6 6062
Klara Sävenlund Flicka 2000 00:10:27,5 6044
Leo Wilhelmsson Pojke 2001 00:08:48,9 6058
Lina Nygren Ulricehamns IF Flicka 2000 00:08:35,5 6037
Linus Andreasson Borås GIF Pojke 2000 00:09:24,9 6032
Linus Modigh Pojke 2000 00:08:37,3 6080
Linus Modig Pojke 2000 00:08:37,3 6080
Lisa berg Flicka 2000 00:09:41,0 6012
Lisa Samuelsson Flicka 2000 00:09:41,2 6042
Lova Lorentzon Flicka 2000 00:10:32,9 6066
Lukas Dahlberg Kronängs IF Pojke 2001 00:08:35,0 6161
Madeleine Claesson Flicka 2000 00:11:20,9 6047
Malin Andersson Flicka 2000 00:08:14,1 6116
Martin Movitz Borås SK Pojke 2001 00:07:47,6 6016
Matilda Berggren Sjövägen IK Flicka 2000 00:10:16,8 6090
Matilda Wohlin IK Ymer Flicka 2000 00:08:13,5 6033
Melvin Wallman Pojke 2001 00:08:56,6 6096
Milton Vikander Pojke 2001 00:07:30,1 6017
Moa Lagerqvist Flicka 2001 00:08:23,7 6030
Moa Lindberg Flicka 2001 00:09:00,6 6054
Myra Pernvall Bergdalens Ik Flicka 1999 00:08:13,0 6114
Nadja Molarin Flicka 2000 00:09:22,7 6024
Nellie Carlén Flicka 2000 00:10:14,9 6100
Nike Andersson Flicka 2001 00:10:33,3 6065
Noel Skoglund Pojke 2001 00:09:40,5 6084
Noel Skoglund Pojke 2001 00:09:40,5 6084
Pontus Wetterqvist Sjömarkens IF Pojke 2001 00:07:27,3 6076
Rasmus Lundin Pojke 2001 00:08:03,7 6083
Robyn Blixth Flicka 2000 00:08:14,1 6022
Sanna Olausson Landvetter bmk Flicka 2000 00:09:57,7 6053
Sara Gunnarsson Hestra IF Pojke 2001 00:10:00,4 6027
Sara Hallqvist Flicka 2001 00:10:01,5 6020
Sara Nordgren Flicka 2001 00:08:46,4 6102
Sebastian Palmér Pojke 2000 00:08:10,4 6036
Sigrid Andrén Flicka 2000 00:11:20,7 6056
Simon Petersson Pojke 2001 00:10:13,7 6019
Simon Samuelsson Byttorps IF Pojke 2001 00:07:57,6 6091
Stina Jägmark Fristad GOIF Flicka 2000 00:09:41,2 6005
Susette Claesson IFK Örby Flicka 2001 00:07:08,8 6055
Tilda elvljung Flicka 2000 00:07:34,6 6103
Tilda Fransson GSK/MIF Flicka 2000 00:08:04,9 6026
Tilda Fridén Flicka 2000 00:10:27,2 6075
Tindra Richards Flicka 2001 00:08:24,3 6111
Tova Merstrand Flicka 2000 00:11:20,8 6057
Tova Norström Flicka 2001 00:09:13,3 6098
tristan hedelin Pojke 2001 00:10:23,0 6105
Viktor Hellström Åsa IF Pojke 2001 00:06:49,2 6046
Wilhelm Nydén IFK Örby Pojke 2001 00:08:23,0 6085
Wilhelm Nydén IFK Örby Pojke 2001 00:08:23,0 6085
William Rydin Lerum Friidrott Pojke 2000 00:06:53,2 6014