KRETSLOPPET 2 KM 7-8 ÅR

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Aamos Kulpakko Pojke 2011 0:17:16.242 1985 314
Adam Ackerholm Pojke 2010 0:12:28.253 979 245
Adam Svensson Hestra Midgård idrottsskola åk 2 Pojke 2010 0:13:51.869 3755 286
Agnes Johanson Flicka 2011 0:12:39.478 2631 178
Albert Ashman stjärnerud Pojke 2010 0:12:28.372 3919 246
Albert Hulander Pojke 2010 0:09:36.303 4526 83
Alessio Chammas Pojke 2011 0:10:08.850 1544 124
Alexander Hörder Pojke 2010 0:11:34.530 2337 201
Alexandra Nyman Flicka 2011 0:15:05.896 3987 269
Alexis Sandberg Flicka 2010 0:13:44.665 2254 228
Alfons Karlsson Pojke 2010 0:13:38.849 3788 279
Algot Bendixen Pojke 2010 0:11:22.945 4130 190
Algot Mobaeck Pojke 2011 0:09:12.235 2461 63
Alice Nilsson Flicka 2010 0:13:38.477 2223 224
Alicia Hernelind Idrottskolan Gånghester åk 2 Flicka 2010 0:15:13.456 482 275
Alicia Nygren Flicka 2010 0:11:06.989 4324 97
Alma Hallquist Idrottsskolan Flicka 2010 0:14:07.517 3015 244
Alva Jinnedal Idrottsskolan Flicka 2010 0:15:34.881 908 291
Alva Karlsson sülla Flicka 2011 0:16:44.268 2926 315
Alvin Karlsson Pojke 2010 0:11:51.780 2936 217
Alvin Mellblad Pojke 2010 0:13:08.480 921 267
Alvin Olihn Sjömarken P10 Pojke 2010 0:12:08.070 4233 229
Amanda Johnsson Flicka 2010 0:13:02.614 2928 198
Amelia Wallin Gånghester klass 2 Flicka 2010 0:14:20.243 3013 250
Anna Nilman Flicka 2009 0:14:55.059 2586 267
Anne Pushp Flicka 2011 0:17:56.409 313 322
Anton Glans Idrottsskolan Trandared år 2 Pojke 2010 0:17:06.297 2529 311
Anton Hansson Pojke 2011 0:12:06.056 4455 228
Arvid Göthager Pojke 2010 0:09:14.216 4293 65
Arvid Klerfors Pojke 2011 0:11:56.389 845 221
Arvid Lindblad-andersson Pojke 2011 0:12:32.747 3591 248
Astrid Claesson Mölndals AIK Flicka 2010 0:09:27.211 4502 41
Astrid Johansson Flicka 2010 0:17:24.356 4462 320
Astrid Johansson Kinna IF Flicka 2011 0:09:53.830 4255 60
Atle Berver sundell Carins Hårstudio Pojke 2011 0:11:23.017 2580 191
Axel Laildla Pojke 2011 0:15:15.673 4541 301
Axel Nylén Idrottsskolan Kristineberg År2 Pojke 2010 0:11:34.734 4195 202
Axel Wernklev Borgstena IF Pojke 2010 0:10:00.194 4489 112
Bianca Martin Idrottsskolan Flicka 2010 0:10:06.231 3017 70
Bianca Svedfors Flicka 2010 0:12:52.354 4492 185
Caesar Ståhlbrand Pojke 2010 0:17:14.325 4188 313
Casper Standar Pojke 2011 0:10:46.073 4259 158
Clara Mattsson Flicka 2010 0:16:56.382 4180 317
Cornelia Strand idrottsskolan sjömarken Flicka 2010 0:11:34.413 640 116
Dani Yassine Pojke 2009 0:08:40.934 4562 41
Dren Krasniqi Idrottsskolan Gånghester År 2 Pojke 2010 0:12:57.795 503 264
Ebba Johansson Flicka 2010 0:16:29.835 1838 310
Ebba Åberg Hestra IF Flicka 2010 0:10:33.932 4515 83
Edison Ebenhag Pojke 2011 0:12:33.637 2761 249
Edvin Bjerborn Sjömarken IF Pojke 2010 0:10:57.820 3856 169
Edvin Melander Pojke 2010 0:11:58.714 4257 223
Edvin Palmqvist Pojke 2011 0:16:25.308 1766 308
Einar Kallenius Pojke 2010 0:17:56.395 3774 317
Eklavya Pushp Pojke 2011 0:18:02.484 314 318
Elias Iversen Idrottskolan Trandaredskolan Pojke 2010 0:13:12.314 3767 272
Elin Bogren Idrottskolan Flicka 2010 0:13:00.205 3885 194
Elin Sjöblom Flicka 2010 0:12:41.114 2616 180
Elis Amandusson Pojke 2011 0:13:15.087 3990 274
Elize Lenelid Flicka 2011 0:18:12.610 4428 324
Ella Ehrenström Flicka 2011 0:12:16.405 4549 158
Ella Ramezankhani Flicka 2011 0:13:56.433 4501 238
Ella Strömberg Flicka 2010 0:15:14.117 3861 280
Ellen Edenhorn Flicka 2011 0:15:10.051 4459 273
Ellen Mohr Borås SK Flicka 2010 0:10:33.989 2938 84
Ellen Österlindh Flicka 2011 0:12:32.354 4528 173
Ellie Claesson Flicka 2010 0:14:07.495 4373 243
Ellie Siesing Flicka 2011 0:16:18.830 4207 303
Ellie Särén Flicka 2011 0:11:22.095 4341 106
Ellinor Fernlöf Flicka 2010 0:16:01.181 2211 295
Elliot Albertsson Idrottsskolan Pojke 2010 0:15:12.478 3019 300
Elliot Nelsén Pojke 2010 0:10:04.903 3762 119
Elliot Olsson Pojke 2010 0:10:17.363 2532 134
Elsa Haglund GSK/MIF Flicka 2011 0:15:06.519 4077 270
Elsa Wändemark Flicka 2011 0:12:19.286 4451 161
Elvira Sternlund gorin Flicka 2010 0:12:40.154 2578 179
Embla Wramdemark Flicka 2010 0:17:38.860 4202 321
Emil Råwall Partille Pojke 2010 0:09:45.839 2883 91
Emil Westberg Pojke 2011 0:10:27.944 4056 144
Emilia Jensen Flicka 2010 0:10:20.958 221 75
Emma Nilsson Flicka 2011 0:11:39.841 2533 126
Emmie Andén Idrottsskolan Trandared År 2 Flicka 2010 0:16:08.533 951 299
Emmy Axelson Idrottsskolan Gånghester År 2 Flicka 2010 0:14:20.214 480 249
Erik Svensson hulthén Pojke 2010 0:11:41.454 2682 208
Evelina Eckerström Flicka 2010 0:13:17.874 467 207
Evelina Nilsson Falkenbergs IK Flicka 2010 0:09:22.499 3678 39
Fabian Gregory Pojke 2011 0:10:47.991 2974 160
Fabian Svensson Gånghesterskolan Åk2 Pojke 2010 0:10:45.373 2130 157
Felicia Malmerfors Idrottsskolan Sjömarken År 2 Flicka 2010 0:11:34.638 823 117
Felix Alkmark Sjömarkens IF P-10 Pojke 2010 0:11:11.301 4040 178
Felix Carneskog Pojke 2010 0:10:50.484 4464 164
Filip Music Pojke 2009 0:10:47.695 1657 159
Filip Petrovic Idrottsskolan Trandared År 2 Pojke 2010 0:13:08.837 1335 268
Filip Weber Borås Gif Pojke 2010 0:09:59.377 3006 107
Filippa Ekwall Flicka 2010 0:16:28.760 4328 309
Freja Spjuth Flicka 2010 0:16:26.865 2639 305
Gabriel Fantelas Pojke 2010 0:11:37.799 3760 205
Gabriel Schlosser Idrottsskolan Pojke 2010 0:12:36.686 2932 253
Gabriella Andreasson Flicka 2010 0:13:55.589 1944 237
Gustaf Göbel idrottsskolan Bergdalen/Engelbrekt Pojke 2011 0:10:56.517 4026 168
Gustav Bagge Idrottsskolan Bergdalsskolan Pojke 2010 0:18:59.251 4104 321
Gustav Dahlander Borås SK Pojke 2010 0:08:29.320 2513 31
Gustav Norrman Idrottsskolan Sjömarken År 2 Pojke 2010 0:12:37.013 412 254
Hadi Yassine Pojke 2008 0:10:07.758 4561 121
Hampus Anderbjörk Idrottsskolan Hestra Midgårdsskolan Pojke 2010 0:11:14.253 3964 182
Hanna Johansson Bredareds If Flicka 2010 0:11:24.204 4138 109
Hanna Lilja Idrottsskolan Trandared Flicka 2010 0:13:12.715 1215 204
Hannes Andén Pojke 2010 0:11:33.054 4220 199
Harry Spjuth Pojke 2010 0:16:19.166 2640 307
Henning Wahlkvist Pojke 2011 0:10:40.560 162 153
Hjalmar Nilsson Sjömarken IF Pojke 2010 0:11:09.140 3853 176
Hjalmar Tejemark Pojke 2010 0:13:53.129 311 287
Holger Bredberg Pojke 2010 0:09:17.102 2638 66
Holger Kahl perlstedt Pojke 2011 0:12:12.737 4491 230
Hugo Andersson Idrottsskolan Sjömarken År 2 Pojke 2010 0:10:40.534 2954 152
Hugo Magnusson Pojke 2010 0:09:12.585 925 64
Hugo Thunberg Kongahälla AIK Pojke 2011 0:10:02.716 4487 116
Hugo Willforss Pojke 2010 0:11:01.641 3789 172
Ida Sandänger Flicka 2010 0:13:50.212 1254 233
Ida Tholinsson Flicka 2011 0:11:30.822 1871 112
Ines Ljung Idrottsskolan Hestra Midgård År 2 Flicka 2010 0:14:17.250 3875 248
Inez Everding Ik Ymer Flicka 2011 0:13:49.305 2820 230
Ingrid Johäll BKK Flicka 2010 0:14:43.503 3980 257
Ioannis Michailidis Pojke 2010 0:10:52.500 4059 165
Isabell Haglund Flicka 2011 0:12:13.535 4511 153
Isabella Ghazale Flicka 2011 0:12:35.249 4064 176
Isabella M riise Flicka 2010 0:18:01.805 896 323
Isak Bruun Pojke 2011 0:12:13.990 2957 232
Iza Fredsted Flicka 2010 0:11:31.788 4005 113
Izabelle El-maalouf Flicka 2008 0:16:27.193 4344 306
Jacob Steivik Pojke 2010 0:08:11.282 1573 20
Jakob Sunnerberg Pojke 2010 0:12:48.976 2376 259
Jeffrey shalom Pratheep bala deva singh Pojke 2011 0:12:34.734 66 252
Johannes Blomqvist Bredareds IF Pojke 2010 0:13:00.758 456 265
Joline Baker Idrottskolan Sparsör år 2 Flicka 2010 0:11:45.729 2480 132
Joline Hjort Flicka 2010 0:16:27.944 4334 308
Joline Österberg Flicka 2010 0:13:50.090 720 232
Jon ivar Ingason Pojke 2010 0:17:22.642 4447 315
Josefine Bittera Flicka 2010 0:15:13.622 4185 277
Julia Zetterström Flicka 2011 0:15:07.674 3941 272
Julie Tellbom Idrottsskolan Sparsör år2 Flicka 2010 0:11:48.140 1913 133
Karl Holmberg Pojke 2010 0:10:18.714 3751 137
Kaspian Ahnstedt idrottsskolan trandared Pojke 2010 0:14:03.897 4531 290
Kevin Tingman wallentinsson Pojke 2007 0:14:53.706 3624 295
Kevin Westberg Pojke 2010 0:11:46.925 4060 211
Kian Jonsson Idrottsskolan Kristineberg Pojke 2010 0:15:33.548 4262 304
Klara Lindsås Flicka 2011 0:13:27.645 2581 217
Konrad Noring Sjömarkens If Pojke 2010 0:10:19.292 3854 140
Konrad Palmqvist Pojke 2010 0:11:03.770 4094 174
Leo Gustafsson Pojke 2010 0:11:40.141 4200 207
Leo Gustafsson Borås Hockey Pojke 2010 0:10:50.463 2249 163
Lias Johansson Idrottskolan gånghester åk 2 Pojke 2010 0:10:14.389 2993 132
Lilja Sjöland Flicka 2010 0:11:10.967 4126 99
Linnéa Gustavsson Flicka 2010 0:12:28.683 3851 169
Linus järnström Järnström Pojke 2010 0:11:11.181 4467 177
Loke Karlsson Pojke 2011 0:10:01.095 2379 113
Love Bender ohlsén Pojke 2010 0:08:52.751 4038 49
Love Starrén Pojke 2011 0:13:09.525 4226 269
Lovis Svalin Flicka 2010 0:13:19.326 562 211
Ludvig Hjort Pojke 2010 0:11:53.034 4335 218
Lukas Viktorsson Pojke 2010 0:13:38.059 4269 278
Maja Lydén Flicka 2010 0:12:21.338 4465 163
Maja Sandelin Idrottsskolan Kristineberg År 2 Flicka 2010 0:16:41.154 4212 314
Maral Ramezankhani Flicka 2011 0:13:59.317 4555 240
Marika Söderlund larsson Stenungund FI Flicka 2010 0:07:59.569 3864 7
Matilda Brinck Idrottsskolan Sparsör åk 1 Flicka 2010 0:11:00.378 1948 92
Max Lind Pojke 2010 0:10:18.413 406 136
Maximilian Edlund Pojke 2009 0:11:55.664 943 220
Melker Kryander Sjömarken Pojke 2011 0:09:21.020 1823 71
Melker Ottosson Pojke 2010 0:08:48.810 4191 47
Melker Wahlberg Pojke 2010 0:08:31.279 4054 35
Melvin Pettersson Fristad goif Pojke 2010 0:09:56.682 4316 105
Melvin Svensson Fristad Goif Pojke 2010 0:12:44.650 2504 256
Milian Roos Sjömarken IF P10 Pojke 2010 0:10:37.382 4004
Miranda Oscarsson Flicka 2010 0:11:17.737 2435 100
Miranda Svedensten Flicka 2011 0:12:59.532 4213 190
Moa Parkhagen Gånghester SK Flicka 2010 0:12:32.084 3778 172
Molly Halldén Flicka 2011 0:15:07.558 3940 271
Molly Jansson Flicka 2010 0:15:15.343 465 281
Molly Nilsson Flicka 2010 0:14:41.529 142 256
Naimma Cosic Flicka 2009 0:18:22.851 4110 326
Nicolas El-maalouf Pojke 2011 0:17:11.162 4343 312
Nils Holmberg Pojke 2010 0:10:49.031 3748 161
Nils Klint Idrottskolan Pojke 2010 0:10:15.366 2601 133
Nils Wernklev Pojke 2010 0:08:29.512 4326 33
Noah Halin Pojke 2011 0:16:35.903 4186 310
Noah Johansson Pojke 2010 0:14:01.260 2445 289
Noah Jullander Myrås2BC Pojke 2011 0:12:04.930 4375 227
Noah Tranlöv kokkonos Pojke 2010 0:16:08.342 987 306
Noel Moslavac Pojke 2011 0:13:04.448 3991 266
Noel Nöjd Gånghester Pojke 2011 0:12:27.495 4066 243
Novalie Hedenlid Idrottskolan Sjömarken år 2 Flicka 2010 0:11:34.726 688 118
Novalie Holmén Flicka 2011 0:13:18.732 4333 210
Ofelia Lindqvist Flicka 2011 0:12:14.047 2956 154
Oliver Andersen Älvsjö AIK Pojke 2010 0:11:37.600 2093 204
Oliver Holmberg Idrottsskolan Trandared År 2 Pojke 2010 0:10:19.287 899 138
Oliver Julander Pojke 2010 0:10:01.852 4245 115
Oliver Olofsson Pojke 2011 0:12:51.665 3935 261
Oliver Parkhagen Pojke 2011 0:11:12.177 2333 180
Olle Lindquist Pojke 2011 0:09:55.643 3010 101
Olle Ohlquist Pojke 2010 0:10:01.255 4265 114
Olle Ragnar Pojke 2011 0:13:09.924 1167 270
Olle Sohlin larsson Sandareds IF Pojke 2011 0:12:00.506 4216 225
Oscar Dahl Idrottsskolan Pojke 2010 0:08:46.254 3018 44
Oscar Huynh Pojke 2010 0:11:43.336 2298 210
Oscar Sameholm Pojke 2010 0:08:57.772 3625 54
Oskar Hedblom Pojke 2011 0:13:25.198 4392 275
Otto Jerström Pojke 2011 0:12:13.296 2569 231
Patrik Xavier Bergdalen Pojke 2010 0:11:13.162 4080 181
Philip Zetterström Pojke 2010 0:10:54.717 470 166
Roger Álvarez costa Pojke 2011 0:10:29.318 760 145
Signe Folke Idrottsskolan Gånghester År 2 Flicka 2010 0:16:36.107 493 312
Signe Seiver Flicka 2009 0:18:22.364 4111 325
Sigrid Nilsson Borås Pathfinders JR Flicka 2011 0:12:32.368 4496 174
Stella Nyqvist Flicka 2011 0:18:54.401 2198 328
Stella Schaerer Flicka 2010 0:12:25.361 4460 168
Stella-nicole Svensson Konståkarna Borås Flicka 2011 0:12:59.338 4057 189
Stina Lassing SK Kanico Flicka 2011 0:13:31.406 2803 219
Stina Levinsson Flicka 2010 0:12:01.394 418 145
Tage Henricson Pojke 2010 0:10:21.062 4517 141
Terese Bäckström Myråsskolan Pojke 2011 0:14:59.371 3623 298
Thelma Erlendsdottir Flicka 2011 0:11:18.803 4404 102
Theo Avadahl Pojke 2011 0:13:43.782 4022 282
Theo Löfqvist Pojke 2011 0:09:59.493 3873 108
Theo Martinsson Pojke 2010 0:13:12.677 4331 273
Theodor Berg Pojke 2010 0:17:51.066 2634 316
Theodor Jimmefors Idrottsskolan Hestra Midgård Pojke 2010 0:10:12.753 2579 131
Tilda Belfrage Flicka 2010 0:15:29.376 3872 288
Tilde Immonen Hestra Midgårdskolan Flicka 2010 0:14:17.238 2970 247
Timothy Ebenhag Pojke 2010 0:09:21.812 2760 74
Tindra Karlsson sülla Flicka 2010 0:16:31.910 2925 311
Tindra Krönström Fristad Bandy Flicka 2010 0:13:00.186 3939 193
Tone Kulti Flicka 2010 0:13:35.521 2429 223
Tony Vu Pojke 2010 0:12:50.853 2696 260
Tove Jensen Idrottsskolan Trandared År 2 Flicka 2010 0:13:10.056 952 203
Tuva Dahlgren IK Ymer Flicka 2011 0:14:52.580 1942 264
Tuva Röjås Idrottsskolan Kristineberg År 2 Flicka 2010 0:16:45.681 4278 316
Tuva Wallin Flicka 2010 0:13:19.461 469 212
Tyra Cavalli-björkman Flicka 2010 0:11:42.095 521 130
Walter Lidenhed Idrottsskolan Sparsör Pojke 2010 0:12:19.976 2950 237
Vera Strömberg SK Elfsborg Flicka 2010 0:11:48.230 3606 134
Vice Nakic Pojke 2010 0:09:56.219 1465 104
Viggo Arvén Pojke 2010 0:09:34.746 2724 81
Viggo Cederlund Idrottsskolan Pojke 2010 0:15:12.099 3016 299
Viggo Georgsson Pojke 2010 0:13:44.712 3934 283
Viggo Hård holst Pojke 2010 0:15:16.668 4408 302
Viktor Hedblom Pojke 2011 0:12:01.517 4393 226
Wilda Winehem Ekaräng Flicka 2010 0:13:03.409 4441 199
Vilhelm Tornberg Pojke 2010 0:11:47.292 4483 212
Wille Jardving GSK/MIF Pojke 2011 0:11:28.908 3982 197
Wille Sylvan Borås SK Pojke 2010 0:08:53.639 4051 50
William Daun johansson Pojke 2010 0:09:26.000 3855 75
William Een Pojke 2010 0:16:30.773 2725 309
William Jullander Pojke 2010 0:09:51.497 1104 96
William Standar Pojke 2010 0:11:28.358 4261 196
Vilma Blom Flicka 2010 0:18:27.278 894 327
Vince Haglund Pojke 2010 0:12:15.148 4559 233
Wincent Persson Pojke 2011 0:14:42.686 304 294
Vinston Magnusson Pojke 2010 0:10:37.253 1451 149
Yousef Saidi 9678rtf Pojke 2010 0:18:48.569 4454 320
Zackaria Elfalah Pojke 2010 0:15:44.284 4412 305
Zackarias Lindh Pojke 2010 0:12:30.582 2178 247
Zynah Zain Flicka 2010 0:14:53.859 1743 266