KRETSLOPPET STAVGÅNG/GÅNG

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Abbas Mahmoudi Man 1973 0:30:35.307 3963 1
Agneta Paavola Kvinna 1960 0:49:03.878 1927 101
Alexandra Magnusson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1994 0:53:32.367 1259 156
Alexandra Wikström Kvinna 1994 0:43:45.547 1383 49
Amanda Olausson Kvinna 1993 0:46:39.147 2895 76
Amira Ribic ramic Kvinna 1972 0:41:47.850 3962 36
Anders Broden Man 1976 0:45:19.999 3969 19
Anders Hilderseth Man 1985 0:46:58.688 532 23
Andre Safko Man 1949 0:51:53.293 2384 42
Anna Berg Kvinna 1970 0:40:08.575 864 17
Anna Fäldt Attacco AB Kvinna 1972 0:47:32.254 2968 89
Anna Ingemarsson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1970 0:42:41.796 1273 43
Anna Johansson Kvinna 1975 0:40:08.698 865 18
Anna Johansson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1981 0:46:48.313 1113 79
Anna Lundh Kvinna 1973 0:51:59.310 1115 135
Ann-charlotte Andersson FRIBO Kvinna 1969 0:48:22.330 444 97
Anneli Wiktorsson Kvinna 1963 0:33:49.319 1482 3
Annelie Karlsson Kvinna 1955 0:55:01.727 1569 170
Annelie Persson Kvinna 1965 0:48:00.458 1358 90
Annelie Ölander Kvinna 1965 0:51:39.320 2527 130
Anne-marie Augustsson Kvinna 1977 0:52:52.707 736 148
Anneth Börjesson Kvinna 1951 0:48:16.107 2383 93
Annica Burman Kvinna 1960 0:58:27.578 2387 190
Annika Bremberg Kvinna 1969 0:45:20.156 3968 60
Annika Georgson Kvinna 1963 0:46:15.896 450 67
Annika Jynnesjö Erikssons Grävtjänst SK Kvinna 1965 0:39:43.055 1952 14
Annika Kling Kvinna 1965 1:01:06.499 1293 192
Annika Rydin Sparsörsskolan Kvinna 1961 0:55:00.857 1796 168
Annika Wilgotson Kvinna 1975 0:40:05.373 1244 16
Anqi Axebrink Kvinna 1970 0:45:16.172 2346 58
Anton Borgström Man 1992 0:49:10.454 1213 33
Beatrice Forsell Kvinna 1988 0:55:05.187 4237 172
Belinda Larsson Kvinna 1990 0:38:43.732 3117 10
Birgitta Karlsson Kvinna 1958 0:49:08.893 2352 102
Birgitta Neugebauer Kvinna 1963 0:41:46.028 1034 35
Björn Skoglund Man 1949 0:56:05.353 2552 58
Boel Ulenius Bodarunners Kvinna 1956 0:54:56.961 1513 167
Britt Fagerjord Kvinna 1951 0:55:10.858 1824 175
Britt-marie Axelsson Kvinna 1945 0:49:58.007 3897
Camilla Mirsch Kvinna 1965 0:50:40.257 2852 122
Camilla Wiselqvist Socialförvaltningen Mark Kvinna 1974 0:46:39.527 1205 77
Carina Andersson FRIBO Kvinna 1959 0:50:40.343 448 123
Carina Dukai Kvinna 1963 0:45:42.701 1033 63
Carina Ekblad Kvinna 1960 0:52:22.226 1120 138
Carina Gustavsson Kvinna 1961 0:46:17.179 1066 69
Carina Larsson Kvinna 1964 0:52:43.968 2389 146
Carina Lindgren Speed Kvinna 1969 0:45:23.533 1397 61
Carina Persson Bosnäs promenadklubb Kvinna 1966 0:36:43.574 4510 6
Caroline Andersson Kvinna 1984 0:54:16.558 778 160
Caroline Nygren vipeland Kvinna 1976 0:47:24.551 157 87
Caroline Öberg Kvinna 1985 0:48:12.181 889 92
Catarina Eriksson Kvinna 1962 0:48:44.348 2120 98
Catarina Johansson Kvinna 1965 0:52:35.242 295 142
Cathrine Andersson Kvinna 1964 0:41:30.869 3198 30
Catrin Axbrink Socialförvaltningen Mark Kvinna 1972 0:52:34.065 1074 141
Cecilia Belfrage Kvinna 1982 0:41:00.940 2464 22
Cecilia Bäck Kvinna 1990 0:43:12.160 2815 47
Charlotte Krüger Kvinna 1978 0:47:02.557 980 80
Christer Lind Man 1970 0:45:15.202 2347 18
Christian Lundell Man 1983 0:53:33.182 4574 49
Christian Thuresson Man 1962 0:53:57.279 1002 51
Christina Hansson Kvinna 1952 0:55:32.563 1279 178
Christina Persson Kvinna 1951 0:59:07.567 1666 191
Christina Pohlin Götagårdens förskola Kvinna 1964 0:42:32.083 2242 41
Christine Beausang Kvinna 1984 0:47:09.533 1706 81
Christoffer Ekberg Team Allmans Man 1981 0:42:09.392 2451 12
Claes Bertilsson Man 1986 1:10:41.207 1380 62
Dino Skrgic Man 1976 0:49:03.210 1990 31
Elisa Kohonen Kvinna 1976 0:48:01.378 1474 91
Elisabeth Englund Kvinna 1984 0:50:14.664 2849 118
Elise Nerman Kvinna 1964 0:38:59.786 1268 11
Elmaze Qizmolli Kvinna 1987 0:53:29.332 531 155
Emma Björklund CFG IK Kvinna 1987 0:54:16.282 792 159
Emma Haglund Kvinna 1985 0:47:19.940 536 84
Emmie Börjesson Kvinna 1998 0:53:02.982 4238 152
Eva Boman Kvinna 1982 1:03:23.100 1165 197
Eva Schmidt Kvinna 1959 0:49:20.700 1087 104
Eva Sjöberg Atracco AB Kvinna 1966 0:42:53.108 3620 45
Ewa Pettersson Kvinna 1973 0:42:36.653 3711 42
Eva lisa Karlsson Kvinna 1966 0:41:34.061 4281 32
Eva-lena Lundin Kvinna 1959 1:01:06.848 1338 193
Eva-lena Malmlund FRIBO Kvinna 1955 0:50:43.014 443 124
Fani Dimopoulou vasiliago Kvinna 1971 0:41:41.107 3576 33
Farhad Gholami Man 1971 0:41:22.823 1029 6
Fatmata Kamara brinck Kvinna 1978 0:45:55.608 1884 65
Fredrik Gustafsson Socialförvaltningen Mark Man 1964 0:46:28.733 1274 21
Frida Ahnstedt Kvinna 1978 0:48:19.306 2808 95
Gerd Sjöblom Kvinna 1941 0:55:43.994 4552 184
Grethe Blindheim Kvinna 1967 0:57:09.013 1955 187
Gunilla Benjaminsson Kvinna 1966 0:53:24.634 1773 154
Gunilla Lundgren Kvinna 1965 0:40:31.571 1865 20
Gunilla Pallhed Kvinna 1957 0:50:07.079 775 117
Gyltene Qizmolli Kvinna 1992 0:50:33.071 530 119
Göran Pettersson Man 1958 0:53:56.182 1000 50
Hanna Gull Kvinna 1975 0:55:34.838 3600 181
Hannu Holappa Man 1956 0:55:27.850 1488 57
Heidi Hämberg TF Bank Kvinna 1971 0:54:26.014 2809 164
Helen Henriksson Kvinna 1969 1:01:13.046 671 194
Helén Johansson Almås DreamTeam Kvinna 1960 0:41:20.683 1888 27
Helena Andersson Kvinna 1985 0:39:38.315 3045 13
Helena Öhman Socialförvaltningen Mark Kvinna 1976 0:55:53.378 1376 185
Helene Andersson Kvinna 1968 0:49:03.813 1925 100
Ildikó Dézsy Studieförbundet Vuxenskolan i Borås Kvinna 1954 0:57:59.091 299 189
Ing-bert Nilsson Man 1964 0:43:12.168 2810 16
Ingegerd Forsström RescueLife247 Kvinna 1940 0:50:44.468 3754 125
Ingrid Kössler Kvinna 1944 1:04:17.282 1076 198
Iren Lundquist Kvinna 1960 0:51:38.285 716 129
Isabelle Nygren Kvinna 2005 0:43:11.385 156 46
Jannica Sjöblom Kvinna 1984 0:48:19.665 1764 96
Jannica Zetterqvist Kvinna 1985 0:50:38.195 2016 121
Jeanette Hack palmdahl Kvinna 1965 0:41:24.913 1199 28
Jeanette Hellgren Socialförvaltningen Mark Kvinna 1961 0:49:29.727 1258 109
Jenni Gustafsson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1970 0:51:58.620 1317 134
Jennica Thorin Atracco Kvinna 1972 0:47:23.204 3026 86
Jenny Andersson CFG IK Kvinna 1990 0:54:19.180 779 161
Jenny Grigic andersson Kvinna 1986 0:39:37.933 3044 12
Jill Hellqvist Almås DreamTeam Kvinna 1959 0:38:25.069 1807 9
Joacim Eklund Man 1973 0:45:27.915 909 20
Joakim Bergfoth Man 1971 0:53:57.603 1001 52
Joanna Juntunen Kvinna 1952 0:44:02.640 738 52
Johan Ernbert Man 1963 0:56:05.458 2553 59
Johan Nilsson Man 1969 0:34:38.054 1018 3
Kajsa Gull Kvinna 2005 0:55:35.118 3601 182
Kajsa Svärd Kvinna 1983 0:49:47.192 2289 111
Karin Brorsson linderoth Sparsörskolan Kvinna 1958 0:55:01.151 1816 169
Karin Eriksson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1982 0:52:33.679 1075 140
Karin Tholander Kvinna 1975 0:52:37.106 1090 145
Karina Lagerström persson Kvinna 1973 0:45:53.905 872 64
Katarina Hallgren TF Bank Kvinna 1969 0:37:39.316 1332 7
Katarina Tapper Kvinna 1973 0:50:06.728 1843 115
Katarina Thorén Pipelife Sverige AB Kvinna 1960 0:45:08.333 2024 55
Katharina Karlsson Kvinna 1965 0:49:25.536 209 106
Katja Drugge Kvinna 1984 0:48:55.137 1880 99
Kenny Lagergren Man 1965 0:53:03.929 4247 45
Kerstin Götesson Kvinna 1952 0:49:26.136 1071 107
Kerstin Larsson Kvinna 1961 0:46:15.709 398 66
Kerstin Svärd Kvinna 1950 0:49:47.600 2288 112
Kicki Magnusson Kvinna 1967 0:45:16.544 341 59
Kirsti Frette ljunggren Kvinna 1975 0:52:52.425 537 147
Klara Gull Kvinna 2007 0:55:34.248 4347 180
Klas Ernstsson Man 1965 0:54:50.467 46 53
Konrad Holm Man 1981 0:51:44.853 2595 40
Krister Björling Man 1971 0:42:49.861 2865 14
Lama Alkaddah Kvinna 1983 0:47:25.163 3401 88
Lars Ebberstein Man 1970 0:55:09.007 4260 55
Leif Forsström RescueLife247 Man 1939 0:50:55.860 3753 38
Leif Svensson Man 1965 0:54:50.900 1412 54
Lena Bengtsson Kvinna 1946 1:04:30.652 1278 199
Lena Forsberg Kvinna 1965 0:46:16.878 395 68
Lena Hellgren Kvinna 1950 0:48:16.114 2385 94
Lennart Andersson Man 1958 0:46:52.063 2593 22
Lina Moberg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1972 0:52:36.815 1077 144
Linda Andersson Kvinna 1978 0:45:14.155 333 56
Linda Moslavac Kvinna 1979 0:46:33.837 3233 71
Linda Svedensten Kvinna 1979 0:41:00.839 1159 21
Linda Wilhemsson Kvinna 1975 0:41:02.759 3655 23
Linnea Brännmar Kvinna 1994 0:54:14.768 2946 158
Linus Andersson Stannum Vikings Man 2000 0:32:28.057 4514 2
Lisa Larsson TF Bank Kvinna 1966 0:54:28.126 1391 165
Lisa Olsson Kvinna 1968 0:41:14.726 150 24
Live Hågensen batangouna Kvinna 1989 0:50:05.648 3428 114
Louise Lecznar Kvinna 1984 0:52:54.543 529 150
Madeleine Olsén Kvinna 1966 0:47:21.095 4243 85
Madeleine Sääf Hydria Group Kvinna 1968 0:36:34.901 3857 5
Madicken Larsén Kvinna 1999 0:42:13.719 1514 40
Magdalena Isaksson-lindahl Kvinna 1979 0:55:09.562 1729 173
Maj-britt Agebratt - Kvinna 1965 0:42:09.467 405 38
Malin Carlander Kvinna 1992 0:49:10.485 1212 103
Malin Eriksson Kvinna 1972 0:41:33.784 4282 31
Malin Öjerhed Kvinna 1968 0:46:36.328 2891 73
Marcus Persson Man 1985 0:48:15.165 327 25
Maria Kärmander Kvinna 1988 0:55:02.080 3282 171
Maria Olausson Kvinna 1967 0:42:53.098 2890 44
Maria Svenberg SÄS Kvinna 1976 0:54:43.979 2675 166
Mariana Palokangas Kvinna 1980 0:53:23.441 4242 153
Marianne Johansson Säs Kvinna 1955 0:49:58.882 1241 113
Marie Adermalm Kvinna 1962 0:43:54.909 391 50
Marie Kordelin Kvinna 1967 0:51:48.672 2072 133
Marie Löfdahl Kvinna 1973 0:50:53.012 152 128
Marie Pihläng Kvinna 1957 0:40:00.257 2642 15
Marika Svensson Kvinna 1961 0:54:25.013 1267 163
Marita Ailisdotter Kvinna 1964 0:44:08.292 375 53
Martin Ahlbrink Man 1971 0:58:35.718 2381 60
Martin Larsson Man 1990 0:51:45.169 2662 41
Mats Thorén Pipelife Sverige AB Man 1962 0:45:07.482 2023 17
May Ekeroth Kvinna 1964 0:49:26.798 1080 108
Melanija Nehmé Kvinna 1965 0:55:28.783 1595 177
Mia Skoglund Kvinna 1977 0:51:46.515 2364 132
Michael Pusch Man 1964 0:42:04.048 1418 11
Michaela Gustafsson Kadriljen Kvinna 1992 0:52:56.648 225 151
Mihail Munteanu Hydria Group Man 1953 0:42:29.355 3844 13
Mikael Maijanen Abri Man 1990 0:53:24.254 2426 48
Mille Löfdahl Man 2006 0:50:50.197 153 37
Moa Westerlund Socialförvaltningen Mark Kvinna 1994 0:55:54.133 1207 186
Mona Flensby Kvinna 1970 0:53:57.157 1004 157
Niklas Börjesson Socialförvaltningen Mark Man 1982 0:55:24.992 1203 56
Niklas Gissberg Man 1967 0:53:18.108 1121 46
Niklas Wakk Man 1971 0:48:16.747 2720 26
Nina Andersson Kvinna 1971 0:31:05.546 837 2
Ove Söderberg Pipelife Sverige AB Man 1965 0:40:54.891 2088 5
Patric Ternebrandt ABRI Man 1967 0:48:41.562 1933 29
Patrik Agebratt - Man 1965 0:42:02.907 408 10
Paulina Johansson ACG Accent Kvinna 1981 0:45:16.092 334 57
Per Larsson Abri Man 1991 0:53:23.657 2425 47
Peter Helgesson Man 1966 0:51:42.973 113 39
Petra Halberg Socialförvaltningen Mark Kvinna 1966 0:55:23.414 1201 176
Petra Larsson Kvinna 1974 0:41:30.483 546 29
Pia Hällfors Socialförvaltningen Mark Kvinna 1967 0:46:47.222 1112 78
Pia Sävner Kvinna 1955 0:55:32.806 1088 179
Pontus Johansson Man 1966 0:48:57.379 242 30
Päivi Koski Kvinna 1978 0:54:24.345 2587 162
Raili Takkinen Kvinna 1956 0:40:20.239 175 19
Rebecka Nilsson Kvinna 1990 0:52:52.714 735 149
Reza Nahani Man 1973 0:49:11.485 2743 34
Ritva Lidskog Kvinna 1958 0:44:02.022 739 51
Roar Sivertsen Pipelife Sverige AB Man 1971 0:41:47.690 2050 9
Roger Knutsson FRIBO Man 1958 0:48:23.546 445 28
Roland Karlsson Team Vuxenskolan Man 1960 0:49:10.111 2069 32
Sabina Larsén Kvinna 1972 0:42:13.258 1512 39
Sabina Mulahasanovic Kvinna 1984 0:41:19.027 2908 25
Sandra Donanian Kvinna 1986 0:52:36.509 494 143
Sara Maylann Kvinna 1985 0:46:33.837 3202 71
Sareh Seifi Kvinna 1984 1:02:21.729 849 196
Satu Tervo Kvinna 1977 0:41:41.829 678 34
Sebastian Götesson Man 1986 0:53:02.269 4244 44
Selin Sayar sjöblom Kvinna 1986 0:55:43.192 1894 183
Semira Horozovic Kvinna 1968 0:38:17.166 355 8
Sina Seipel Kvinna 1987 0:52:13.692 1169 136
Siv Samuelsson Kvinna 1945 0:49:25.403 1084 105
Sofia Löfdahl Kvinna 1977 0:50:52.688 154 127
Stefan Hall Man 1977 0:47:32.324 734 24
Stefan Svensson Man 1971 0:41:46.782 6 8
Stina Rydin Kvinna 1947 0:52:26.375 1281 139
Susanna Brissman Almås DreamTeam Kvinna 1977 0:41:20.438 1887 26
Susanne Andersson Kvinna 1961 0:43:42.849 1372 48
Susanne Bouvin Kvinna 1958 0:44:19.198 1650 54
Susanne Cronholm Kvinna 1977 0:31:02.252 2291 1
Susanne Johansson Kvinna 1967 1:01:13.130 670 195
Susanne Malmquist Kvinna 1977 0:50:36.829 1934 120
Susanne Rydin Kvinna 1965 0:46:30.209 1243 70
Susanne Sandberg Kvinna 1958 0:50:49.523 3136 126
Susanne Vesanen Kvinna 1967 0:45:42.662 1028 62
Susnne Pedersrn Ingen Kvinna 1966 0:49:37.140 367 110
Sören Pedersen Man 1958 0:49:38.135 1642 35
Tarja Huttula Kvinna 1962 0:55:10.174 2272 174
Therese Berggren Recopart Kvinna 1980 0:46:37.084 3874 74
Therese Helgesson Kvinna 1965 0:51:43.738 942 131
Tobias Skruf Hydria Group Man 1958 0:41:36.487 3858 7
Tomas Svensson Man 1966 1:03:23.517 1192 61
Tommy Czolowski FRIBO Man 1967 0:48:23.479 446 27
Tommy Kara Man 1973 0:50:18.001 1449 36
Torbjörn Isaksson Man 1969 0:43:11.816 2816 15
Tuser Biswas Man 1988 0:52:14.990 2535 43
Ulf Jynnesjö Erikssons Grävtjänst SK Man 1969 0:39:42.257 1953 4
Ulla Hederén Kvinna 1945 1:04:32.731 1277 200
Ulrika Bohlin Socialförvaltningen Mark Kvinna 1999 0:46:38.148 1114 75
Ulrika Brännmar Kvinna 1973 0:52:21.568 1119 137
Ulrika Torstensson Kvinna 1972 0:36:11.996 5 4
Veronica Svensson Kvinna 1970 0:41:51.235 7 37
Viktoria Bengtsson Kvinna 1975 0:47:19.894 3577 83
Virginia Comi Socialförvaltningen Mark Kvinna 1960 0:50:06.875 1078 116
Yvonne Carlsson Kvinna 1958 0:47:13.974 2819 82