KRETSLOPPET 5 KM

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Adnan Sovsic Man 1977 0:30:27.823 3118 142
Agneta Johansson Kvinna 1966 0:31:29.212 3510 164
Albert Alperud Man 2005 0:19:31.456 4272 14
Albin Jarhult Ubbhults IF Man 2007 0:26:22.692 4420 87
Aleksandra Lagerbratt Kvinna 1995 0:31:29.528 3369 165
Alexander Oliva rivera RISE Up Man 1993 0:30:28.514 3360 143
Alexander Salmi Man 2002 0:22:29.929 3437 36
Alfred Lindvert Man 2006 0:27:51.433 3440 115
Alfred Ramhult IK Ymer Man 2003 0:19:20.466 3418 12
Algot Bredberg Bergdalens IK Man 2007 0:25:40.824 3139 75
Alice Kampe alsin Kvinna 2005 0:30:03.079 4532 121
Alice Lindvert Bergdalens IK Kvinna 2007 0:27:58.380 3544 77
Alice Peterson Kvinna 2006 0:27:16.691 3877 57
Alma Larsson Tranemo if Kvinna 2005 0:29:37.477 3128 115
Alva Eriksson Tranemo Kvinna 2006 0:30:55.980 3181 145
Alva Lindberg Kvinna 2003 0:44:29.983 3524 343
Amanda Andersson Kvinna 1995 0:37:36.723 3059 279
Amanda Yman Kvinna 1989 0:26:31.661 3373 44
Ammie Östervall Kvinna 1990 0:31:09.126 3965 149
Anders Börjesson Socialförvaltningen Mark Man 1968 0:32:46.672 3241 165
Anders Ericson Fastighetsbyrån Man 1975 0:20:26.379 3271 19
Anders Sandbecker Man 1967 0:22:58.888 160 51
Andrea Bredberg SOK knallen Kvinna 1993 0:20:31.345 4127 3
Andreas Arvidsson Man 1992 0:25:24.582 3705 71
Andreas Beckung Man 1974 0:32:05.136 3156 160
Andreas Lönnermark Man 1994 0:31:12.217 3165 149
Anja Kristoffersen Socialförvaltningen Mark Kvinna 1981 0:36:43.610 3243 268
Anki Larsson CFG IK Kvinna 1966 0:33:27.741 3290 216
Anna Bengtson Kvinna 1973 0:47:36.638 3115 352
Anna Borén sprunger Almås DreamTeam Kvinna 1980 0:41:46.208 3342 328
Anna Carsebäck Kvinna 1976 0:37:10.975 3219 275
Anna Dungel Kvinna 1984 0:30:48.426 3274 141
Anna Ekström Almås DreamTeam Kvinna 1973 0:27:50.297 1809 74
Anna Eriksson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1986 0:34:29.372 3247 231
Anna Högfeldt Star trading Kvinna 1969 0:28:50.287 3516 96
Anna Jarhult Ubbhult IF Kvinna 1977 0:27:44.180 4356 72
Anna Johansson thunebro Borgstena IF Kvinna 1977 0:30:19.573 3273 127
Anna Lagerberg Almås DreamTeam Kvinna 1977 0:32:01.663 3345 183
Anna Lilja Kvinna 1963 0:32:43.203 3491 191
Anna Modin Kvinna 1981 0:27:18.256 4434 58
Anna Nyström Kvinna 1976 0:36:00.819 3448 256
Anna Olsson Kvinna 1975 0:44:31.235 3523 344
Anna Severin Kvinna 1995 0:33:20.358 3554 212
Anna Sturesson Kvinna 1974 0:29:16.659 3171 105
Anna Tammjärv Kvinna 2005 0:28:17.660 4415 87
Anna maria Kullman Kvinna 1965 1:02:48.266 4578 364
Anna-carin Svanå Kvinna 1968 0:33:19.654 3426 210
Anna-karin Börjesson Kvinna 1967 0:36:53.247 3362 270
Anna-karin Sandberg Kvinna 1975 0:32:10.803 3300 185
Anne Malmström Kvinna 1971 0:41:57.861 3511 330
Annefrid Nielsen Kvinna 1977 0:27:23.361 3728 60
Anneli Laitinen Kvinna 1967 0:40:04.290 3262 312
Anneli Larsson Vedums AIS Kvinna 1961 0:28:31.095 3357 93
Anneli Nilsson Kvinna 1977 0:30:59.884 3479 147
Anneli Wåkerås-börjesson SÄS Kvinna 1965 0:38:17.793 3143 294
Annelie Wallin Kvinna 1970 0:40:01.905 3337 310
Annette Perjans Almås DreamTeam Kvinna 1967 0:48:07.220 3347 354
Ann-helene Sörbö Kvinna 1962 0:32:37.302 3106 189
Annica Högeryd Kvinna 1967 0:35:58.146 3506 251
Annika Alexandersson Kvinna 1973 0:32:53.110 4089 194
Annika Fagerblom Almås DreamTeam Kvinna 1970 0:39:19.009 3344 304
Annika Karlsson Kvinna 1955 0:43:22.805 3110 341
Annika Nilsson Självvik, Fristad Kvinna 1980 0:21:55.218 3267 10
Ann-katrin Henning Kvinna 1969 0:33:42.049 3557 223
Ann-sofie Backlund Kvinna 1969 0:31:21.757 3378 157
Anton Johnson RescueLife247 Man 2006 0:24:41.456 3743 64
Anton Weber Borås Gif Man 2006 0:20:29.220 3560 20
Aoife Hjelm Kvinna 2002 0:32:25.334 3193 187
Arne Sätherström Man 1952 0:42:52.255 3179 208
Atefa Ahmadi Kvinna 1994 0:33:21.128 3533 213
Axel Gedda Man 2006 0:24:05.151 3441 59
Axel Siesing widar Svenljunga IK Man 2007 0:22:52.549 4074 49
Bengt Brunius Man 1948 0:33:01.431 3480 168
Berit Carlsson Kvinna 1969 0:27:34.836 3292 65
Berit Skoglöv Kvinna 1957 0:32:32.558 3211 188
Bert Janssens Man 1984 0:22:11.900 3288 34
Birgitta Bidemyr Kvinna 1968 0:26:55.960 3331 51
Björn Spånglund Man 1966 0:34:20.937 3425 180
Boel Månsson Svenska kyrkan Kvinna 1973 0:42:32.804 3235 334
Börje Svensson Man 1986 0:31:18.660 3484 150
Calle Andersson Man 2006 0:35:50.336 4553 183
Camilla Forsström RescueLife247 Kvinna 1972 0:23:25.440 3752 18
Camilla Johansson Kvinna 1968 0:27:16.460 3530 56
Camilla Stedt Kvinna 1983 0:40:16.489 3364 319
Carin Sundin Kvinna 1979 0:34:56.334 3230 235
Carina Claesson Kvinna 1957 0:41:47.099 3215 329
Carina Grahn Kvinna 1973 0:33:50.572 3422 225
Carina Malmgren Linköping Kvinna 1961 0:35:59.029 3050 252
Carl Jakobsson Man 2007 0:25:49.770 3729 83
Carol Syrén Kvinna 1981 0:31:59.278 421 182
Carolin Andreasson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1959 0:36:55.234 3242 271
Caroline Blohm Kvinna 1977 0:30:09.206 3407 125
Caroline Fredriksson Kvinna 1983 0:28:19.842 3268 90
Caroline Gustafsson Kvinna 1969 0:30:46.045 3102 140
Caroline Johansson - Kvinna 1989 0:38:34.132 3414 298
Caroline Kassay SATS Kvinna 1985 0:29:30.228 3182 111
Casper Johansson Man 2007 0:38:38.716 3599 194
Catherine Tynes kjellbergh Kvinna 1970 0:38:39.396 3099 299
Cecilia Andersson Kvinna 1972 0:29:15.044 4204 104
Cecilia Karlsson Kvinna 1975 0:39:31.316 3213 305
Cecilia Spjuth Team Snigel Kvinna 1972 0:42:26.043 3307 333
Charlott Larsson Socialförvaltningen Mark Kvinna 1971 0:29:00.406 3237 99
Charlotta Hänninen Socialförvaltningen Mark Kvinna 1983 0:49:03.971 3239 358
Charlotta Lundqvist Kvinna 1986 0:36:20.394 3138 263
Charlotte Hällstig Kvinna 1966 0:32:16.867 4053 186
Christian Salmi Man 2005 0:20:05.061 3439 16
Christian Thuné Man 1985 0:37:08.956 3473 188
Christina Bergström Kvinna 1993 0:43:21.790 3559 340
Christina Danielsson Kvinna 1977 0:33:00.973 835 200
Christina Grudéus Kvinna 1960 0:30:22.407 3458 128
Christina Hall Kvinna 1968 0:36:22.977 3034 264
Cristina Magnusson Kvinna 1963 0:31:58.544 3367 180
Cvijeta Puric Kvinna 1975 0:31:46.049 3169 172
Dan Torstensson Man 1972 0:25:27.088 3028 72
Daniel Kelly Man 1976 0:37:45.722 3120 191
Daniel Sjöberg Physix Man 1986 0:31:37.466 3595 154
Daniella Hall Kvinna 1995 0:36:24.562 3035 265
David Sunnerdahl Socialförvaltningen Mark Man 1998 0:26:47.097 3245 95
Di Zhang böhren Kvinna 1970 0:28:06.833 3353 81
Dzenana Hajric Almås DreamTeam Kvinna 1978 0:42:06.102 3341 331
Ebba Randenius Kvinna 1991 0:42:25.990 3409 332
Ebba Svensson Kvinna 2005 0:34:03.751 4198 227
Ebba Wahlberg IK YMER Kvinna 2002 0:19:27.049 4295 2
Edin Hajric Man 2006 0:26:43.524 4302 94
Edina Cehic Kvinna 1991 0:33:14.884 3135 207
Elias Andreasson Fristad GOIF Man 2006 0:27:46.617 4320 113
Elias Johnsson Svenljunga ik Man 2007 0:22:44.409 4446 45
Elin Astorsson Kvinna 1995 0:32:56.288 3460 196
Elin Clarenäs Kvinna 1989 0:24:07.559 3693 22
Elin Grönberg Kvinna 2004 0:27:42.729 4332 68
Elin Johnsson Kvinna 1977 0:35:56.837 3320 250
Elin Müller Kvinna 1996 0:31:29.681 3370 166
Elin Olsson Kvinna 1989 0:26:48.935 3124 46
Elin Söderström Kvinna 1985 0:35:49.784 3197 248
Elin Vestberg Kvinna 1993 0:35:59.997 3319 254
Elina Johnsson Svenljunga IK Kvinna 2004 0:21:36.737 3709 7
Elis Brogeby Malmen Man 2006 0:26:54.946 4350 96
Ella Andersson Kvinna 2005 0:26:24.368 4206 39
Ella Hannon Kvinna 2005 0:25:38.668 3948 31
Ellen Carlander Fristad Goif Kvinna 2006 0:27:54.526 4539 76
Ellen Eklund Brämhult Kvinna 2006 0:29:34.659 4070 114
Ellie Veloso Kvinna 2003 0:25:59.019 4543 36
Elliot Åsedal Man 2006 0:27:32.911 3921 107
Emanuel Thors Man 1982 0:44:43.805 2528 209
Emelie Andersson Kvinna 1985 0:26:50.166 3507 47
Emelie Ask åkerlund Kvinna 1989 0:23:22.011 3388 17
Emelie Berg - Kvinna 1991 0:38:29.709 3415 296
Emelie Carlsson Kvinna 1998 0:33:35.393 3376 218
Emelie Deboussard Kvinna 1985 0:29:06.011 3547 102
Emelie Johansson Kvinna 1990 0:40:08.768 3318 315
Emelie Persson Kvinna 1985 0:39:17.045 3131 303
Emelie Reskow Kvinna 1984 0:40:04.685 3113 313
Emil Eriksson Man 2005 0:27:57.497 3870 117
Emil Johansson thunebro Borgstena IF Man 2002 0:27:36.848 3313 109
Emil Karlsson Borås Fotbollsdomareklubb Man 2001 0:23:53.502 3144 56
Emil Norbelie Man 2003 0:22:01.741 3285 32
Emil Sigfridson Man 2007 0:26:30.471 2563 91
Emilia Ericson Kvinna 2000 0:29:34.537 4128 113
Emilio Ulvholm Man 2007 0:25:21.246 3483 70
Emma Gyllenberg Kvinna 2006 0:30:37.037 3493 135
Emma Jogeland Kvinna 1979 0:33:22.891 3278 214
Emma Kelly Kvinna 2009 0:34:02.622 3121 226
Emma Stenholm Kvinna 1993 0:31:31.130 3490 167
Emma Tilander gyllén Kvinna 1991 0:48:51.067 3261 356
Emma Westberg Kvinna 2003 0:31:53.792 3850 178
Emmy Andersson Kvinna 2006 0:28:52.717 3256 97
Emmy Nyberg Kvinna 1993 0:41:12.515 4176 321
Enar Danielsson Äspereds IF Man 2007 0:29:12.433 3433 134
Eric Källman IK Ymer Friidrott Man 2000 0:17:07.572 4300 6
Erica Sandin Kvinna 1984 0:30:32.733 3492 131
Erik Härö Man 2005 0:32:39.411 3109 163
Erik Larsson Man 2005 0:21:40.533 3328 28
Erik Olausson Timmele GOIF Man 2005 0:27:01.314 3536 98
Erik Pihl Brämhults IK P07 Man 2007 0:26:17.175 3423 86
Erik Wasselius FOK Borås Man 1974 0:50:15.359 3160 212
Erika Ahlgren Kvinna 1984 0:31:56.195 3391 179
Eva Eriksson sisi112122 Kvinna 1954 0:32:05.642 3208 184
Eva Gren Kvinna 1975 0:30:57.816 4194 146
Eva Lundberg Kvinna 1985 0:37:09.518 3402 273
Evelina Johansson Kvinna 1988 0:38:30.367 3413 297
Evelina Josefsson Kvinna 1991 0:38:13.112 3390 291
Felix Bergström SOK Knallen Man 2004 0:19:08.481 3305 10
Felix Lyckmon bark Bergdalens IK Man 2006 0:27:32.717 3566 106
Felix Strömberg Man 2007 0:22:53.156 3860 50
Felix Thorstensson Man 2000 0:20:58.565 3377 24
Fenja Vallin Kronängs IF Kvinna 2006 0:26:54.276 3720 50
Filmon Fshatsion Hälle IF Man 1998 0:15:45.592 4472 4
Flemming Olsen Man 1958 0:38:08.111 3326 192
Freddy Wegelius SOK Knallen Man 1957 0:24:13.319 3424 61
Fredrik Eriksson Tranemo Man 1972 0:30:59.345 3180 146
Fredrik Rubne Man 1972 0:37:07.177 3505 187
Frida Bidemyr Kvinna 1999 0:23:21.112 3330 16
Frida Hallgren Socialförvaltningen Mark Kvinna 1981 0:30:05.199 3225 124
Frida Klehr Kvinna 1984 0:38:10.155 3777 287
Gabriel Lundgren Ulricehamn Man 2002 0:28:45.929 3150 126
Gabriel Steffensen Man 1996 0:14:48.509 4544 2
Gert Persson H&M Man 1960 0:29:20.491 3201 136
Ghazanfar Ali Man 1981 0:37:40.601 813 190
Gunnel Snygg IK Ymer Motion Kvinna 1938 0:39:08.360 3405 301
Gustav Djupbäck Brämhults IK P07 Man 2007 0:25:43.554 3525 79
Gustav Rasmusson MAIK Man 2005 0:18:13.152 3569 7
Göran Svensson Man 1961 0:22:34.215 3047 39
Göte Ivarsson Man 1937 0:41:46.610 3232 206
Hamed Qiamsson Team Allmans Man 1974 0:29:47.025 3471 140
Hampus Halin Man 2003 0:28:52.889 4187 132
Hanna Andersson Kvinna 1987 0:33:38.933 3442 220
Hanna Broberg Kvinna 1978 0:35:00.587 3447 238
Hanna Fjeld Kvinna 1976 0:36:19.583 3051 262
Hanna Grönberg Kvinna 2007 0:27:43.184 4317 70
Hanna Josefsson Kvinna 2000 0:31:16.604 3537 153
Hanna Lalloo Kvinna 2007 0:27:18.392 4101 59
Hanna Magnusson Kvinna 1997 0:34:47.184 3324 234
Hanna Ström Kvinna 1986 0:37:52.878 3869 282
Hans Gustafsson Man 1968 0:28:18.818 2027 121
Hans Karlsson Man 1960 0:33:35.912 3558 171
Hassan Haydar Man 2007 0:39:10.566 3147 198
Helen Hill Kvinna 1971 0:32:52.180 3084 193
Helena Barwood Kvinna 1973 0:32:53.495 3588 195
Helena Gillberg Sparsörskolan Kvinna 1979 0:32:59.939 3457 199
Helena Larsson Kvinna 1983 0:33:10.304 3040 205
Henrik Ström Man 1974 0:28:52.498 3297 131
Hilma Bengtson C Land Logistics AB Kvinna 2005 0:25:26.474 4079 29
Hugo Boman ström Man 2005 0:33:47.648 3508 172
Håkan Andersson Man 1966 0:24:38.788 3166 63
Håkan Ringman Man 1970 0:38:32.411 3127 193
Ida Abrahamson Äspereds IF Kvinna 2004 0:21:44.436 3733 8
Ida Eriksson Kvinna 1979 0:35:44.269 3400 246
Ida Gabrielsson Kvinna 1986 0:31:18.489 3354 154
Ida Gustafsson Kvinna 2003 0:25:58.375 4114 35
Ida Haataja Kvinna 1992 0:25:24.519 3706 28
Ida Lindqvist Kvinna 1985 0:37:28.288 3983 277
Ida Nedemark Kvinna 1985 0:35:37.258 3174 243
Ida Söderström Kvinna 1986 0:30:42.619 3393 138
Ihsan Sabouneh Man 1997 0:47:09.231 3513 211
Inez Englund Kvinna 2007 0:34:59.261 4546 237
Inez Fredriksson Kvinna 2006 0:28:13.538 3670 83
Ingela Norén Kvinna 1981 0:41:22.758 3178 324
Ingela Pietiläinen Kvinna 1974 0:25:48.171 3192 34
Inger Magnusson Kvinna 1978 0:27:12.269 923 55
Inger Thomee Kvinna 1944 0:42:39.015 3076 336
Ingrid Norling fäldt IK Ymer Kvinna 1979 0:23:06.849 3804 14
Irene Åkerlund Kvinna 1965 0:40:09.107 3073 316
Iris Hansson Kvinna 2005 0:27:32.770 3306 64
Isabelle Ahlberg Kvinna 1997 0:27:28.235 3170 62
Isabelle Åkerlind hognert Kvinna 2003 0:27:39.384 3764 67
Isak Brunegård Man 2004 0:22:48.676 3280 46
Ismén Gerhardsson-eriksson Kvinna 1957 0:36:07.815 3104 259
Jaana Halmetoja Kvinna 1961 0:31:02.552 3157 148
Jakob Jelic Sjömarken IF Man 2005 0:23:32.944 3394 54
Jan Thilander Länsförsäkringar Älvsborg Man 1956 0:40:54.131 3541 201
Jan-olof Edman bredareds if Man 1946 0:31:44.527 3562 157
Jan-ove Ekman Studieförbundet Vuxenskolan Sjuhärad Man 1957 0:28:27.763 3072 123
Jehona Makolli Kvinna 1987 0:33:36.898 3122 219
Jenna Aziz Kvinna 2006 0:28:15.254 3206 85
Jennie Schultz sjönnebring Kvinna 1979 0:31:40.130 3301 170
Jenny Andersson Kvinna 1969 0:43:49.558 164 342
Jenny Blomqvist Kvinna 1974 0:50:34.446 3070 360
Jenny Häger Kvinna 1977 0:38:02.631 3259 284
Jenny Jidborn Kvinna 1978 0:47:35.543 3116 350
Jenny Joons persson Kvinna 1976 0:26:24.919 3434 40
Jenny Olsson Kvinna 1984 0:35:21.797 3204 240
Jenny Oscarsson Kvinna 1995 0:30:05.161 3556 123
Jens Thorild Veidekke Man 1973 0:20:21.447 3960 18
Jessika Persson Kvinna 1993 0:30:13.447 3627 126
Jessika Sköld Kvinna 1989 0:48:50.697 3074 355
Jessika Torpling Socialförvaltningen Mark Kvinna 1982 0:49:03.282 3238 357
Joachim Steivik Man 1977 0:29:27.103 3284 139
Joanna Larsson Kvinna 1988 0:29:06.913 3555 103
Joar Blomqvist Bredareds IF Man 2007 0:28:33.894 3112 124
Joel Green Man 2006 0:25:42.222 4571 78
Joel Nilsson Man 2006 0:25:45.955 3478 80
Joel Svensson Dalsjöfors GoIF Man 2004 0:24:37.988 3564 62
Johan Claesson Man 1977 0:34:39.495 3125 182
Johan Grindsiö Kali Borås Man 1975 0:34:17.708 3200 178
Johan Niesing Man 1992 0:34:11.253 3546 175
Johan Osbeck Stadsrevisionen Man 1966 0:27:28.900 3540 103
Johan Westmar Man 1968 0:26:26.370 1945 88
Johan Åkerlind hognert Man 1979 0:25:52.016 3910 84
Johanna De grahl Kvinna 1988 0:30:37.897 3126 136
Johanna Forsström RescueLife247 Kvinna 1999 0:26:30.758 3744 43
Johanna Hillerström Kvinna 1985 0:41:06.309 3527 320
Johanna Hjelm Kvinna 1997 0:41:13.503 4177 323
Jolina Krantz Kvinna 2006 0:28:17.810 3216 88
Joline Bender ohlsén Kvinna 2008 0:31:25.521 4155 159
Jonathan Salmi Man 2003 0:23:57.735 3438 58
Jonny Svensson Serf Man 1970 0:25:48.813 3194 81
Josefin Söderberg Kvinna 1991 0:36:12.068 3420 261
Josefine West Kvinna 1991 0:27:02.025 3476 52
Josephina Reivell fred Kvinna 2006 0:24:02.430 4421 21
Juha matti Martikainen Angered Boxing Club Man 1981 0:28:50.496 3638 130
Julia Eriksson Bredareds IF Kvinna 2006 0:28:47.191 4427 95
Julia Svanå Kvinna 2005 0:33:06.700 3416 203
Julie Kulti Kvinna 2005 0:29:19.110 3464 106
Junia Steivik Kvinna 2006 0:29:24.651 3283 108
Justin Gunnarsson Man 2006 0:27:47.646 4010 114
Jörn Aasmundsen Man 1971 0:31:24.889 4241 151
Kaarolina Kampe Kvinna 1976 0:30:03.324 4530 122
Kajsa Fransson Kvinna 2005 0:24:21.630 3522 24
Karin Johansson Kvinna 1985 0:36:01.085 3366 257
Karin Lundin Kvinna 1981 0:38:01.665 3258 283
Karin Wahlin Kvinna 1971 0:28:19.073 1923 89
Kasper Aasmundsen Man 2004 0:26:32.242 4311 92
Katja Karlsson Kvinna 1973 0:42:33.046 3281 335
Kenneth Edman Man 1968 0:31:10.603 3495 148
Kerstin Högstrand Kvinna 1983 0:28:56.326 3077 98
Kerstin Kovisto Kvinna 1963 0:31:48.950 3103 176
Kerstin Kroon Kvinna 1980 0:29:27.705 3046 110
Keterlins Lovisa Sjungsjung runners Kvinna 1996 0:20:57.384 4469 6
Kim Härö Man 1972 0:32:39.176 3108 162
Klara Lassing SK Kanico Kvinna 2007 0:27:43.394 3534 71
Klara Nilsson Hestra IF Kvinna 2005 0:26:48.915 3531 45
Klara Persson Sandared Kvinna 2005 0:27:10.981 4223 54
Klara Stensson Kvinna 2005 0:30:52.364 4246 143
Klas Rubenson Man 1966 0:33:58.267 3543 174
Klas Samuelsson Man 1977 0:34:13.295 4357 176
Kristoffer Barkman Team RC Hiss Man 1985 0:31:35.500 1480 153
Lars Johannesson Man 1972 0:28:49.314 3334 128
Lars Johnson RescueLife247 Man 1978 0:22:49.896 3740 47
Lars Rapp Man 1954 0:34:14.946 3067 177
Lars-gunnar Klason Man 1980 0:24:47.399 751 65
Laura Darcy Högskolan i Borås Kvinna 1967 0:44:43.937 3350 345
Leah Lyck Kvinna 1964 0:39:51.927 3085 308
Leena Jacobsson Herkules vårdcentral Kvinna 1968 0:31:26.080 3291 161
Leena Svantesson Kvinna 1956 0:29:01.845 4277 101
Leif Blomqvist Bredareds IF Man 1971 0:32:39.548 3111 164
Leila Bonnier Kvinna 1967 0:33:05.203 3196 201
Lena Johansson Kvinna 1970 0:46:46.570 3452 348
Lena Päivärinta Kvinna 1965 0:29:43.448 3296 116
Lenita Hellman UCIF Kvinna 1983 0:54:45.373 3445 361
Lennart Skoglund Man 1966 0:28:50.178 3302 129
Leo Arttonen Man 2004 0:28:41.059 3064 125
Liam Torstensson Man 2005 0:23:30.827 3027 53
Lina Bronson Kvinna 1984 0:33:24.957 3499 215
Lina Dalqvist Sparsörskolan Kvinna 1983 0:33:09.138 3327 204
Linda Ahlström Socialförvaltningen Mark Kvinna 1975 0:29:26.339 3226 109
Linda Carlsson Kvinna 1991 0:24:23.194 3841 25
Linda Gustafsson Kvinna 1978 0:35:45.744 459 247
Linda Havsgren Kvinna 1985 0:42:55.377 3041 337
Linda Nero Mullsjö SOK Kvinna 1989 0:31:27.110 3214 162
Lindborg Josefin Kvinna 1984 0:36:29.437 3396 267
Lindborg Stefan Man 1985 0:33:02.879 3395 169
Linn Nilsson Kvinna 1982 0:31:42.871 3325 171
Linn Skoog IK Ymer Kvinna 2002 0:21:47.786 3993 9
Linn Thid Kvinna 2003 0:27:30.388 4345 63
Linnea Häggmark ToughWomen Kvinna 1987 0:23:19.654 4208 15
Lisa Karlsson Kvinna 1996 0:38:11.540 4063 288
Lisa Sjöqvist Kvinna 1979 0:34:40.420 3454 232
Lisbeth Uhlman Svenska kyrkan Kvinna 1964 0:30:22.742 3231 130
Lotta Snygg Kvinna 1964 0:31:28.351 3294 163
Lotta Torstensson Kvinna 1972 0:31:15.466 3355 152
Lotta Wirtberg Kvinna 1976 0:29:47.129 715 117
Lottis Bengtsson Herkules vårdcentral Kvinna 1969 0:31:25.813 3203 160
Louise Hjelm Kvinna 1992 0:25:39.526 3518 32
Louise Larsson Molla Byalag Kvinna 1993 0:28:10.807 3417 82
Love Ramhult IK Ymer Man 2003 0:19:20.720 3419 13
Lovisa Gustafsson Kvinna 2000 0:43:03.867 3062 338
Lovro Nakic Man 2004 0:23:19.140 3266 52
Lucas Forsström RescueLife247 Man 2006 0:22:37.805 4348 41
Ludvig Ragnarsson Brämhults IK Man 2007 0:25:41.765 3945 77
Ludvig Åhblom RescueLife247 Man 1998 0:22:42.500 3746 44
Lukas Thorstensson Man 2006 0:25:32.256 3356 73
Lukasz Stanowski Man 1984 0:25:20.868 3308 69
Maddelien Johnsson Kvinna 1989 0:31:52.218 3161 177
Madeleine Andersen Kvinna 1978 0:33:31.651 3381 217
Madeleine Johansson Kvinna 1990 0:35:30.270 3412 242
Madelene Clintehed Kvinna 1987 0:34:45.235 3049 233
Maggan Jewander Kvinna 1968 0:30:35.084 3163 133
Magnus Carlander Man 1972 0:21:46.658 4538 29
Magnus Hagberg Man 1977 0:27:29.374 3153 104
Magnus Nykvist Man 1974 0:31:42.743 3920 156
Maibritt Nilsson Falkenberg Allstars Kvinna 1964 0:20:52.635 3747 5
Malin Classon Herkules vårdcentral Kvinna 1974 0:31:21.331 3210 156
Malin Ekstedt Socialförvaltningen Mark Kvinna 1978 0:33:19.886 3224 211
Malin Exander Kvinna 1974 0:25:42.859 3191 33
Malin Hjert Kvinna 1973 0:28:30.628 3309 92
Malin Johansson Kvinna 1988 0:33:41.715 4049 222
Malin Johansson Kvinna 1980 0:35:43.173 3571 244
Malin Peterson Kvinna 1974 0:33:11.861 3137 206
Malin Wallmark Kvinna 1982 0:28:16.163 839 86
Malin Wassholm Kvinna 1972 0:38:09.614 3130 285
Mani Kharezy Man 2005 0:29:13.269 3260 135
Marcello Peterson Man 1971 0:31:39.645 3482 155
Marcus Eriksson Varbergs GIF Friidrott Man 1990 0:19:47.451 4442 15
Marcus Ragnhem Man 1993 0:21:49.354 4369 30
Marcus Zetterberg Man 1978 0:32:03.164 3481 159
Margareta Hermansson Kvinna 1974 0:33:44.718 3997 224
Margaretha Ståhl Dalsjöfors Hälsocenter Kvinna 1981 0:36:43.802 3058 269
Maria Grudeus Kvinna 1987 0:26:50.781 3468 48
Maria Jobrant Kvinna 1964 0:31:47.275 3429 175
Maria Joelsson Svenska kyrkan Kvinna 1968 0:32:51.622 3315 192
Maria Johnson RescueLife247 Kvinna 1978 0:23:02.096 3741 13
Maria Kamfjord Kvinna 1987 0:31:20.538 3485 155
Maria Kjellén keel Almås DreamTeam Kvinna 1963 0:35:59.342 1881 253
Maria Kulpakko Kvinna 1982 0:30:43.382 2338 139
Maria Samuelsson Kvinna 1975 0:38:26.980 4359 295
Maria Sandahl Kvinna 1975 0:29:58.164 4314 120
Maria Sigfridson Kvinna 1976 0:25:32.322 3450 30
Maria Wilén Lonesome runners Kvinna 1980 0:31:36.457 89 168
Marianne Ivarsson Strömskolan Kvinna 1974 0:30:35.416 3430 134
Marianne Sjögren-mellquist Kvinna 1957 0:37:00.433 3512 272
Marie Erikson edman Kvinna 1972 0:32:59.502 3498 198
Marie Lövgren Kvinna 1983 0:27:52.179 3097 75
Marie Tuomi Kvinna 1969 0:41:26.027 3175 327
Marjan Kooroshnia Kvinna 1980 0:34:25.447 3561 230
Marjan Shishehchian Kvinna 1977 0:30:55.040 3250 144
Markus Lalloo Man 1974 0:27:17.939 4103 100
Marlene Olsson Kvinna 1988 0:33:15.137 3375 208
Martin Johansson Man 1983 0:33:03.452 3553 170
Martin Palm Man 1969 0:26:29.551 3187 89
Matilda Börjesson Kvinna 1991 0:35:44.099 3105 245
Matilda Cederström Kvinna 1994 0:30:52.152 3384 142
Matilda Ekberg Kvinna 2006 0:34:03.844 4181 228
Mats Edström Man 1958 0:36:08.199 3221 184
Mats Löfström Man 1990 0:25:39.487 3311 74
Mattias Claesson Ok Landehof Man 1978 0:18:16.457 4504 8
Mattias Johansson Man 1976 0:23:56.217 3303 57
Max Nilsson Man 2006 0:27:57.879 3406 118
Max Ring Man 1995 0:29:25.287 3379 138
Meja Rolf Kvinna 2007 0:37:38.325 3129 280
Melvin Brandt Borås SK Man 2005 0:24:51.844 3509 66
Melwin Ternander Man 2005 0:20:11.651 4381 17
Merhawi Seyfu Hälle IF Man 2000 0:15:36.663 4470 3
Merlinda Vokshi Kvinna 1969 0:29:55.367 1450 119
Michaela Nermark Länsförsäkringar Älvsborg Kvinna 1991 0:39:31.461 3339 306
Michel Björklund Man 1980 0:30:57.868 3996 145
Michelle Schnellbacher Kvinna 1985 0:19:18.456 4403 1
Mikael Magnusson Man 1962 0:32:33.163 3363 161
Mikael Ragneheim Hestra IF Man 1982 0:22:22.208 3038 35
Mikaela Fredin Socialförvaltningen Mark Kvinna 1986 0:32:40.822 3236 190
Mike Ogboh Man 2005 0:27:42.807 4577 111
Milan Petrovic Man 2006 0:22:39.850 3265 43
Milton Krantz Man 2006 0:20:59.759 3358 25
Mina Terol Kvinna 1989 0:41:23.763 3397 325
Mira Göransson IK Ymer Kvinna 2005 0:20:41.397 3322 4
Moa Lahdenranta Kvinna 2005 0:38:09.672 3776 286
Moa Widjer Kvinna 1981 0:23:43.823 4548 19
Mohammed Yussuf Man 2001 0:21:52.936 4572 31
Moltas Ström Man 2003 0:28:48.064 3287 127
Monika Adler TEAM BLÅKLÄDER Kvinna 1983 0:31:37.089 3551 169
Nelly Askengren stråhle Borås Kvinna 2003 0:24:11.073 4484 23
Nexhdet Vokshi Man 1965 0:24:06.705 1400 60
Niclas Forsström RescueLife247 Man 1970 0:28:03.544 3750 120
Niclas Johansson Man 1988 0:27:35.014 3387 108
Niclas Nilsson Man 1972 0:40:14.980 3365 200
Niklas Arttonen Man 1977 0:41:13.545 3065 202
Nils Ackerholm Lonesome Runners Man 1980 0:20:36.622 3427 21
Nina Möller Kvinna 1982 0:54:45.501 3359 362
Noah Williamson Joy Of Plenty Man 2005 0:32:47.158 3887 166
Noor Aziz Kvinna 2004 0:39:08.651 3205 302
Nora Bodenhem Kvinna 2005 0:28:06.587 3383 80
Nora Kjellberg Kvinna 2005 0:40:11.951 3227 318
Oliwer Hellberg Man 2006 0:38:39.559 3146 195
Oscar Claesson Man 1995 0:14:46.976 4568 1
Oscar Idehall Ymer Man 2005 0:23:51.717 3066 55
Oscar Johnson RescueLife247 Man 2006 0:20:39.177 3742 22
Oscar Standar RescueLife247 Man 1999 0:28:02.408 3749 119
Oscar Ung Kronäng Man 2006 0:27:45.515 3938 112
Oskar Johansson thunebro FSB P05 Man 2005 0:32:57.622 3312 167
Oskar Martinsson Man 2007 0:26:55.674 3517 97
Oskar Sigfridson Man 1976 0:26:29.952 3451 90
Patrik Apelrud Man 1974 0:22:37.860 4271 42
Patrik Dalqvist Man 1984 0:25:04.880 3563 68
Patrik Friberg Man 1966 0:41:39.227 3477 203
Patrik Wahrén Man 1986 0:41:40.818 4144 204
Pekka Sipilä Man 1961 0:33:49.086 3374 173
Per Stengren Man 1970 0:27:30.470 3443 105
Pernilla Andersson Almås DreamTeam Kvinna 1971 0:35:14.549 3346 239
Pernilla Björklund The Cave Kvinna 1958 0:33:41.446 3382 221
Pernilla Colf Kvinna 1965 0:31:46.977 3298 173
Pernilla Gustafsson Kvinna 1966 0:43:06.400 3061 339
Pernilla Lundin H&M Kvinna 1969 0:47:36.004 3189 351
Pernilla Nilsson Kvinna 1975 0:33:06.042 3503 202
Per-olof Johansson Man 1942 0:44:53.109 4239 210
Pierre Bohrén Man 1986 0:36:13.510 3421 185
Pierre Svensson Man 1966 0:38:43.127 3100 196
Pontus Jääskö Man 1993 0:42:25.431 3411 207
Ramona Bredberg Kvinna 1991 0:29:01.512 3474 100
Rasmus Hilding Hestra IF Man 2002 0:27:22.752 3486 102
Rebecca Björk Aspia Kvinna 1991 0:26:00.896 3371 37
Rebecca Blomster Kvinna 1996 0:34:05.339 3449 229
Robert Olausson Timmele GOIF Man 1970 0:27:02.084 3535 99
Robin Hilding Hestra IF Man 2006 0:27:56.598 3487 116
Roger Nilsson Man 1967 0:31:00.653 3030 147
Saga Lannerhjelm Kvinna 2002 0:28:40.187 3155 94
Salam Kasser Man 1983 0:30:14.434 3151 141
Salem Tesfazghi Kvinna 2005 0:31:58.619 3501 181
Samuel Luoga Man 2006 0:27:17.959 3431 101
Samuel Terstad Aspia Man 1995 0:22:06.459 3802 33
Sander Gren Man 2006 0:30:57.806 4193 144
Sandra Apelqvist Katarinas hemtjänst Kvinna 1989 0:31:09.654 3488 150
Sandra Carlsson Kvinna 1979 0:27:25.315 1134 61
Sandra Hamrefã¤lt Kvinna 1981 0:33:16.422 3998 209
Sanna Johannesson Kvinna 1991 0:36:03.754 3323 258
Sanna Ljunggren Kvinna 2005 0:44:52.107 4240 346
Sara Olofsson Kvinna 1972 0:27:35.006 3293 66
Sara Palokas Kvinna 1984 0:38:17.527 3317 292
Sara Thunebro Kvinna 1980 0:38:17.631 3316 293
Sara Weström Kvinna 1981 0:30:38.014 4100 137
Sarah Norving Kvinna 1985 0:26:26.551 4400 42
Saron Tesfazghi Kvinna 2002 0:25:07.250 3500 27
Sharmarke Ahmed Hälle IF Man 2002 0:16:01.670 4474 5
Simon Johnson RescueLife247 Man 2004 0:22:35.598 3745 40
Simone Andersson Kvinna 1991 0:35:53.996 3101 249
Sirkka Wictorin Kvinna 1969 0:30:22.562 3504 129
Siv Gustavsson Kvinna 1960 0:30:34.839 1170 132
Smilla Frödin Kvinna 2006 0:26:01.170 4308 38
Sofia Hagman Bodarunners Kvinna 1975 0:26:25.938 3295 41
Sofia Max Kvinna 1995 0:22:30.393 3404 11
Sofia Posserud H&M Kvinna 1976 0:47:37.248 3190 353
Sofia Waris copic Kvinna 1992 0:46:47.554 3453 349
Sofie Ternemar Kvinna 1988 0:40:07.753 3321 314
Solveig Hansen Kvinna 1978 0:36:10.137 3550 260
Sophia Hvidt-andersén Kvinna 1986 0:37:09.576 3289 274
Sophie Bender Kvinna 1985 0:31:25.479 4156 158
Sophie Isacsson Kvinna 1991 0:24:41.948 3403 26
Sorcha Wahlkvist Kvinna 1976 0:31:47.080 3056 174
Stefan Hellberg Man 1967 0:39:09.439 3149 197
Susanne Andersson Kvinna 1969 0:41:24.633 3399 326
Susanne Johansson Kvinna 1972 0:45:36.597 3335 347
Susanne Lillieroth Kvinna 1979 0:37:29.197 3455 278
Sven skugga Sundström Bredared Man 1955 0:22:33.315 3549 38
Sylvia Csobod Kvinna 1989 0:23:46.688 3842 20
Teo Nilsson Man 2004 0:31:24.962 4279 152
Theo Ekedahl- berglund Man 2006 0:31:46.416 4416 158
Therese Gurtata Kvinna 1973 0:27:49.574 468 73
Therese Wilhelmson Kvinna 1981 0:39:02.314 3410 300
Therése Fredh Parker Kvinna 1974 0:40:03.641 3277 311
Thilde Edman Kvinna 2005 0:31:10.652 3494 151
Thomas Andersson Stema Man 1964 0:29:25.045 3386 137
Tiger Klehr Man 2007 0:34:30.101 3775 181
Tilda Brodén Kvinna 2005 0:22:33.424 3257 12
Tilde Christiansson BiK Kvinna 2006 0:27:08.242 4109 53
Tina Storm astorsson Kvinna 1965 0:39:46.880 3461 307
Tomas Johansson Man 1988 0:26:42.314 3462 93
Tommy Andersson Man 1957 0:28:22.211 3263 122
Tommy Björnberg Man 1983 0:36:53.385 4310 186
Tommy Brewitz Man 1983 0:34:19.319 3253 179
Tony Kuula Man 1986 0:41:44.897 4145 205
Tora Edström Kvinna 1990 0:34:57.305 3222 236
Tor-björn Danielsson Hydria Group Man 1976 0:29:11.611 3826 133
Tuva Persson Kvinna 2004 0:26:54.233 3435 49
Tyra Nyberg Kvinna 2007 0:28:15.013 3532 84
Ulf Fransson Man 1968 0:27:36.979 3521 110
Ulf Magnusson Man 1962 0:25:49.211 95 82
Ulrika Palm Kvinna 1967 0:36:25.296 3052 266
Ulrika Wahlqvist Kvinna 1970 0:27:58.651 3552 78
Vanja Astorsson Kvinna 2000 0:29:22.839 3502 107
Wendy Scholtz Länsförsäkringar Älvsborg Kvinna 1978 0:29:32.143 3251 112
Veroniqua Mathiasson Kvinna 1988 1:02:00.133 3173 363
Vesna Brkic Kvinna 1958 0:40:11.765 3286 317
Victor Sigfridson Man 2006 0:24:56.519 3489 67
Victoria Salomonsson Kvinna 1983 0:39:54.137 3772 309
Vidar Engberg Sandareds if Man 2006 0:21:04.474 3332 26
Viktor Bredberg Bergdalens IK Man 1977 0:25:41.473 3140 76
Viktor Karlsson Borås SK Man 2004 0:21:20.519 3145 27
Viktor Liljenberg Spekeröd Superstars Man 1991 0:18:39.947 3568 9
Viktor Persson Borås SK Man 2006 0:20:39.220 3398 23
Wiktor Brewitz Man 2005 0:22:52.116 3255 48
Viktoria Edman Kvinna 2007 0:32:58.032 3497 197
Viktoria Frössling Kvinna 1972 0:35:28.288 3098 241
Wilda Lennartsson Kvinna 2006 0:27:42.813 4424 69
Ville Borg Man 1957 0:40:08.496 4252 199
Wille Svensson Dalsjöfors GoIF Man 2007 0:25:58.261 3565 85
William Carsebäck Man 2008 0:37:11.539 3217 189
William Malm Man 2003 0:19:17.920 3545 11
Vilma Arttonen Kvinna 2007 0:41:13.217 3063 322
Wilma Blohm Kvinna 2007 0:29:49.962 3408 118
Wilma Carsebäck Kvinna 2000 0:38:12.352 3218 289
Wilma Hyrkvist KronängIF Kvinna 2006 0:28:00.683 3567 79
Yanira Bernal Kvinna 1978 0:38:12.992 3436 290
Yannick Johansson Brämhults IK Man 2003 0:22:31.830 3894 37
Åsa Dahlin Kvinna 1973 0:36:00.674 3096 255
Åsa Eriksson berggren Team Vuxenskolan Kvinna 1978 0:28:25.409 3089 91
Åsa Nilsson Kvinna 1961 0:37:21.451 3542 276