KRETSLOPPET 2 KM 11-12 ÅR

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Agnes Hofman Flicka 2011 0:16:37.771 1819 313
Agnes Holmblad Flicka 2006 0:08:06.780 4449 9
Alessia J-k bryngelsson Sjömarken Flicka 2007 0:09:49.252 3881 54
Alfred Lydén Mariedal Pojke 2007 0:08:04.811 4468 17
Algot Stenström Pojke 2007 0:10:30.853 612 147
Alice Mohr Borås SK Flicka 2006 0:08:33.410 2937 15
Alicia Henriksson Flicka 2007 0:10:27.397 1211 78
Alicia Otterdahl Flicka 2007 0:11:35.028 92 119
Alma Kjellström Flicka 2007 0:09:31.698 3024 43
Alma Strömberg SK Elfsborg Flicka 2007 0:09:08.579 3605 34
Alva Alperud Flicka 2007 0:08:50.032 4527 22
Alva Belfrage Flicka 2007 0:11:18.515 3871 101
Alva Berglund Flicka 2007 0:09:45.565 1627 50
Alva Ericson Flicka 2007 0:17:18.710 1956 318
Alva Thunberg Ullevi FK Flicka 2006 0:07:49.191 4486 5
Amanda Talay Syrianska Föreningen Flicka 2006 0:11:32.303 4118 115
Anna Gunnarsson Flicka 2007 0:08:57.750 2629 29
Annie Nygren Flicka 2006 0:09:35.574 4323 48
Anton Immonen Pojke 2007 0:09:52.596 3984 97
Arvid Einarsson Byttorps IF Pojke 2007 0:07:04.549 4214 4
Axel Holmberg IK Ymer Pojke 2007 0:08:11.949 4078 22
Axel Lindberg fors Sjömarken Pojke 2007 0:12:18.756 3783 235
Carl Laitinen Äspered IF Pojke 2007 0:10:39.757 4224 151
Colinne Niklasson larsson Flicka 2007 0:11:35.036 4052 120
Dafina Fetahu Flicka 2006 0:11:28.405 1788 111
Daniel Degerman Pojke 2006 0:09:40.147 668 88
Ebba Strömberg Flicka 2007 0:12:18.531 4264 160
Edith Einarsson Flicka 2006 0:09:51.703 4354 58
Edward Cedheim Fristad GoIF Pojke 2007 0:10:55.086 4018 167
Elias Koj Syrianska Föreningen Pojke 2007 0:11:39.368 4121 206
Elina Österbacka Flicka 2007 0:08:41.713 3007 19
Ella Rosengren Borås SK Flicka 2007 0:08:08.919 4203 10
Ellen Krassman Flicka 2007 0:11:02.372 1030 93
Ellen Lindberg Flicka 2007 0:11:31.855 1564 114
Ellen Öjerhed Flicka 2007 0:08:58.930 2340 30
Elliot Gerhardsson Borås sk Pojke 2011 0:09:05.423 1995 59
Elsa Claesson Mölndals AIK Flicka 2007 0:08:21.855 4503 13
Elsa Persson Flicka 2007 0:09:46.599 4418 51
Elsa Tagesson IK Ymer Flicka 2006 0:07:50.834 3697 6
Elsa Thyberg Flicka 2007 0:12:16.076 4322 157
Emil Linnros Pojke 2007 0:07:57.338 2318 12
Emilia Gren Flicka 2006 0:09:59.765 2733 65
Emmy Fjeld Flicka 2006 0:08:46.034 144 20
Emmy Tellbom Flicka 2007 0:09:17.246 2782 38
Emric Salevik Pojke 2009 0:09:59.771 2869 110
Ester Kuusela Flicka 2007 0:11:52.843 4292 141
Filip Ackebjer IFK Göteborg Friidrott Pojke 2007 0:06:52.386 3609 1
Filip Jöreteg IK Ymer Pojke 2006 0:07:05.192 975 5
Filippa M sunnerhäll Sparsörs AIK Flicka 2006 0:08:00.951 4391 8
Flóki Finnsson Brähults IK 2007 Pojke 2007 0:11:23.998 2775 192
Gabriel Johansson Svansjö Pojke 2007 0:09:30.868 2934 79
Gilbert Stomberg Pojke 2007 0:09:56.019 4330 102
Gustav Karlsson Sparsörs AIK Pojke 2006 0:19:17.851 3593 322
Gustav Larsson Pojke 2007 0:13:43.375 1373 280
Hanna Johnsson Svenljunga IK Flicka 2007 0:08:18.426 3708 12
Hannes Bergnell SK Elfsborg Pojke 2006 0:07:24.847 4017 6
Hilda Hou vasiliagou Flicka 2006 0:07:47.121 4448 4
Hugo Gregow Pojke 2007 0:08:15.856 4199 25
Ida Ambjörnsson Flicka 2007 0:11:35.903 3879 124
Ida Harrysson Flicka 2007 0:09:47.148 1458 52
Isabell Andreasson Flicka 2007 0:17:19.586 1943 319
Isac Johansson Pojke 2006 0:07:37.120 4284 8
Jennifer Olsson Flicka 2006 0:10:37.479 2836 85
Jimmy Nord Hemsjö IF Pojke 2006 0:06:58.304 2540 2
Joel Henriksson Brämhults IK Pojke 2007 0:11:18.277 2549 183
Johannes Rivas oskarsson Borås Pojke 2006 0:08:43.468 3954 42
John Koj Syrianska Föreningen Pojke 2007 0:11:18.387 4120 184
Jolin Svan dahlén Flicka 2007 0:11:41.046 1841 127
Karin Kahlefeldt Flicka 2007 0:12:08.551 2889 151
Kenny Phan Pojke 2006 0:12:53.616 4524 263
Klara Abrahamson Äspereds IF Flicka 2006 0:08:41.038 3734 18
Leo Andersson Pojke 2006 0:13:10.684 2005 271
Leo Jelic YMER Pojke 2007 0:08:04.833 2147 18
Linnéa Eriksson Flicka 2007 0:11:35.268 4050 121
Lova Mobaeck Flicka 2007 0:08:55.714 2460 27
Lucas Hedlund Borgstena IF Pojke 2006 0:08:02.541 4000 15
Majken Söderlund larsson Stenungsund FI Flicka 2007 0:06:56.699 3863 1
Malva Augustsson Flicka 2007 0:08:57.266 2872 28
Meja Harrysson Flicka 2007 0:07:26.523 1457 3
Melinda Sahin Syrianska Föreningen Flicka 2006 0:09:09.777 4124 35
Milton Arvidsson Äspereds IF Pojke 2007 0:10:43.278 4327 155
Movitz Blank Pojke 2007 0:08:12.811 3793 23
Nanna Särén thorén Hestra IF Flicka 2006 0:10:20.663 4075 74
Natalie Durán gäfvert Flicka 2007 0:08:35.013 1438 16
Nellie Svensson Fristad Goif Flicka 2007 0:09:44.107 2503 49
Nemi Sörbom Flicka 2006 0:11:57.209 3634 142
Noah Griberg Pojke 2006 0:12:48.466 3967 258
Noel Ericsson Pojke 2007 0:08:31.356 4431 36
Noel Sörbom Pojke 2008 0:11:58.723 3633 224
Oliver Westberg Pojke 2007 0:08:15.810 4055 24
Olivia Larsson Flicka 2007 0:10:29.947 3759 80
Olle Christoffersson Pojke 2006 0:09:40.076 4384 87
Olle Wernklev Borgstena IF Pojke 2007 0:08:47.754 4488 46
Oskar Olsson IK Ymer Pojke 2007 0:07:00.315 3796 3
Rebecka Hjalmarsson Flicka 2006 0:13:29.478 2393 218
Roben Al bazi Pojke 2007 0:15:27.638 2516 303
Robin Berg Flicka 2007 0:12:02.556 4105 147
Robin Stricker Dalsjöfors Goif Pojke 2006 0:08:36.451 2933 39
Rubina angel Al bazi Flicka 2009 0:15:34.612 2517 290
Saga Johansson VÄNGA Flicka 2007 0:08:55.081 4069 25
Samuel Scott Pojke 2006 0:11:19.011 2329 186
Selma Fridén Flicka 2007 0:09:51.775 2523 59
Selma Klint Flicka 2007 0:09:31.994 4482 44
Shaun Buzijans Pojke 2006 0:08:02.090 4466 14
Stina Tagesson IK Ymer Flicka 2006 0:07:10.972 3696 2
Theo Lindgren Brämhults IK 07 2km Pojke 2007 0:11:25.370 4342 194
Theo Lojander Fristad GOIF Pojke 2007 0:09:06.012 2986 60
Tilda Nygren Flicka 2007 0:09:06.300 4325 33
Tilda Thom Flicka 2007 0:10:59.190 4463 91
Tova Johansson Flicka 2007 0:09:32.574 4296 46
Tyra Ekelund Flicka 2006 0:08:31.801 4512 14
Tyra Fredlund Flicka 2007 0:11:26.120 4329 110
Tyra Oscarsson Flicka 2006 0:09:00.078 2923 31
Tyra Siesing berntsson Sparsörs AIK Flicka 2007 0:09:14.841 519 37
Valeriya Fedorenko Flicka 2006 0:12:05.011 2554 149
Viktor Daoud Pojke 2006 0:14:34.590 4125 293
Wilma Kamsula Flicka 2007 0:10:03.531 290 69
Wilma Krönström Konståkarna Borås Flicka 2007 0:11:51.737 3937 138
Wilma Swedberg Flicka 2007 0:11:45.429 4533 131
Vincent Albertsson Brämhults IK Pojke 2007 0:10:26.500 3640 143
Zack Kinn Svensons Häälsocenter Pojke 2006 0:09:38.251 4301 85
Zeb Hygrell Pojke 2010 0:10:00.038 2870 111
Zeb Torstensson Pojke 2007 0:10:17.822 4 135
Zoe Klarström Flicka 2007 0:09:54.780 3719 62