KRETSLOPPET STAVGÅNG/GÅNG

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Adnan Baktirovic Pulsen Man 1978 0:46:12.807 2361 19
Albin Carlsson Man 2000 0:56:25.735 2098 56
Alice Jonsson Kvinna 2000 0:53:27.544 2105 111
Alina Martinsson Kvinna 1969 0:37:19.245 858 5
Anders Kilbrandt Man 1976 0:44:17.911 3650 15
Angelica Åhman Kvinna 1985 0:45:16.623 2528 43
Anna Frisk Svenska kyrkan Kvinna 1974 0:52:02.683 1099 99
Anna Gevert Unionen SjuHall Kvinna 1992 0:45:06.810 1810 41
Anna Lagerberg Almås Dream Team Kvinna 1977 0:48:51.599 1755 71
Annelie Gustavsson Man 1971 0:42:32.745 2085 10
Annette Perjans Almås Dream Team Kvinna 1967 0:48:52.634 1777 72
Annica Jagersjö Kvinna 1966 0:52:51.963 2109 107
Annie Ternander Kvinna 1992 0:50:31.870 1640 83
Annika Georgson Kvinna 1963 0:42:56.541 724 20
Annika Klaar Almås Dream Team Kvinna 1970 0:42:59.212 1743 23
Annika Kling viola sjuhärad Kvinna 1965 1:00:52.652 1973 131
Ann-louise Norberg Kvinna 1970 0:55:03.952 497 123
Ann-marie Stenhoff Kvinna 1974 0:55:32.751 2264 125
Ardita Stenberg Kvinna 1984 0:42:57.846 2572 21
Atefa Ahmadi Kvinna 1994 0:55:05.649 2721 124
Avan Haideri Kvinna 1993 0:50:34.735 1069 85
Beata Malinowska Kvinna 1964 0:46:42.294 1577 56
Bereket Temesghen Man 1982 0:50:41.279 2778 40
Bjarne Haraldsson Almås Dream Team Man 1968 0:43:45.967 1739 13
Bodil Kayser viola sjuhärad Kvinna 1946 0:50:40.090 598 87
Boel Månsson Kvinna 1973 0:46:04.447 1472 46
Börje Klasson Man 1959 0:53:50.706 2653 51
Camilla Högström ramsmo Almås Dream Team Kvinna 1967 0:43:24.322 1766 32
Camilla Stedt Kvinna 1983 0:54:48.516 2749 120
Carolin Glamheden Almås Dream Team Kvinna 1980 0:42:26.068 1724 16
Catharina Uhlman Almås Dream Team Kvinna 1957 0:54:10.120 1774 115
Cecilia Belfrage Kvinna 1982 0:43:17.457 234 29
Cheni Lindgren Fjärdings fjärilar Kvinna 1970 0:52:03.486 1268 101
Christer Johansson Man 1969 0:37:33.798 2592 5
Christer Koivu Man 1965 0:56:59.540 947 61
Christina Ehn-hämäläinen Almås Dream Team Kvinna 1960 0:42:26.312 1756 17
Christina Linusson Järngrinden IF Kvinna 1970 0:46:17.726 2889 50
Christina Nyman fjärdings fjärilar19 Kvinna 1947 0:51:58.298 1252 97
Christina Persson Kvinna 1951 0:53:16.400 1791 108
Christine Beausang Kvinna 1984 0:46:42.063 1552 55
Claes Bertilsson Man 1986 0:52:34.915 2596 47
Dino Ratkovic  Molde/Silvepoppeln Man 1986 0:21:09.157 1853 1
Elin Larsson Kvinna 1992 0:48:41.749 2456 67
Elisabeth Hagne viola sjuhärad Kvinna 1948 0:52:39.541 603 105
Ellen Lindborg Almås Dream Team Kvinna 1956 0:44:50.251 1770 40
Ellen Svensson Äventyrarna Kvinna 1994 0:43:14.611 1855 27
Ellen Söder magnusson Kvinna 1992 0:53:28.749 2101 112
Emelie Andersson Kvinna 1985 0:41:13.704 2571 13
Emelie Carlsson Kvinna 1998 0:40:46.770 501 11
Emelie Martinsson Kvinna 1994 0:37:20.733 859 6
Emelie Wahlström Kvinna 1995 0:48:10.257 627 66
Emilia Wallenberg Kvinna 1989 0:32:46.929 1648 2
Emina Beganovic Almås Dream Team Kvinna 1964 0:26:48.468 1705 1
Emma Barrstrand Hydria Group Kvinna 1987 0:46:13.703 2153 49
Emma Wahlström Kvinna 1993 0:47:03.143 626 58
Erica Öhwall Atea Kvinna 1977 0:48:08.331 3486 65
Erika Bergander Kvinna 1994 0:48:46.818 628 70
Etnik Binaku Man 1994 0:52:34.562 2706 46
Eva Schmidt viola sjuhärad Kvinna 1959 0:49:50.257 597 79
Eva-lena Gren Kvinna 1963 0:50:33.124 3041 84
Eva-lena Lundin viola sjuhärad Kvinna 1959 1:00:51.614 1979 130
Frida Gunnarsson Kvinna 1987 0:50:50.638 928 89
Frida Hallgren Inlöparna Kvinna 1984 1:03:10.281 3103 136
Frida Nermansson Man 1982 0:42:32.865 2110 11
Georgiana Dobrescu Fjärdings fjärilar 19 Kvinna 1966 0:51:59.004 1344 98
Guje Boman fjärdings fjärilar19 Kvinna 1959 0:52:03.176 1250 100
Gunilla Benjaminsson Kvinna 1966 0:52:11.277 2687 102
Gustav Lindgren Man 1992 0:53:47.392 2654 48
Gytis Gelgota Almås Dream Team Man 1976 0:44:01.952 1757 14
Göte Ivarsson Man 1937 0:56:43.869 438 60
Hannu Holappa Man 1956 0:41:25.621 1534 9
Harri Raati Man 1986 0:53:48.303 2652 50
Heidi Sörensen Kvinna 1981 0:43:34.248 416 33
Helén Johansson Almås Dream Team Kvinna 1960 0:54:04.603 1764 113
Helena Magnussoon Kvinna 1965 0:43:12.255 2489 26
Heléne Ruhdensjö Äventyrarna Kvinna 1973 0:48:53.424 1956 73
Ida Löfdahl Kvinna 1987 0:45:44.403 881 44
Inger Riley Fristad Kvinna 1950 0:42:52.370 3268 19
Ing-marie Hellsing Svenska kyrkan Kvinna 1958 0:53:17.728 1101 110
Ingrid Gustafsson Unionen SjuHall Kvinna 1957 0:51:17.229 1814 90
Ingrid Joelsson hermansson Svenska kyrkan Kvinna 1970 0:53:17.637 1100 109
Ingrid Johansson Unionen SjuHall Kvinna 1959 0:51:17.321 1804 91
Isabelle Nygren Kvinna 2005 0:42:31.489 3079 18
Ismail Abdelkareem Man 1971 0:47:48.232 712 29
Jane Hagman jensen Kvinna 1959 0:52:44.251 1522 106
Jannica Sjöblom Kvinna 1984 0:49:53.262 2332 80
Jesper Sundgren Man 1998 0:56:29.141 2099 58
Jessica Hjalmarsson Kvinna 1975 0:43:35.863 1615 34
Jessica Mild Kvinna 1970 0:46:41.380 1005 53
Joakim Bengtsson Man 1964 0:46:52.339 3242 22
Joakim Bergfoth Man 1971 0:54:47.398 1188 52
Johan Nilsson Man 1969 0:34:38.635 1329 2
Johan Swahn Man 1975 0:50:22.018 1031 39
Johanna Ranweg Kvinna 1989 0:43:22.585 1830 31
Johanna Stark Kvinna 1985 0:49:39.697 1122 76
Jonna Book Kvinna 1997 0:50:31.732 1154 82
Juel Gabriel Kvinna 1986 0:46:04.752 1536 47
Julia Höök Kvinna 1988 0:49:39.182 1121 75
Jörgen Sjöberg Man 1972 0:40:36.305 2068 8
Kaj Wengeler Man 1968 0:37:24.634 2501 3
Karin Sandström SOK Knallen Kvinna 1958 0:38:09.540 2369 7
Katarina Hallgren Kvinna 1969 0:54:32.615 582 118
Katarina Johansson Kvinna 1969 0:48:42.734 2473 69
Katarina Thorén Kvinna 1960 0:47:53.615 2471 63
Katrin Emanuelsson AB Bostäder Kvinna 1965 0:50:01.130 771 81
Ketty Sandin Kvinna 1991 0:51:25.973 1401 93
Khadije Mohebi Inlöparna Kvinna 1977 1:03:08.296 3624 133
Kirsti Frette ljunggren Kvinna 1975 0:50:44.833 1551 88
Klas Ernstsson Man 1965 0:49:42.469 50 37
Kristian Toroi Atea Man 1990 0:48:08.584 3116 32
Kristoffer Apell Man 1990 0:56:28.738 2093 57
Lars Mossberg Man 1955 0:39:04.598 2758 6
Lars inge Johanson Man 1949 0:59:06.018 3686 62
Lars åke Friden Man 1949 0:50:41.675 1663 41
Lena Liljeström Almås Dream Team Kvinna 1966 0:43:01.128 1768 25
Lena Sörling Montessoriskolan Malmen Kvinna 1985 0:54:19.714 3237 116
Linda Strömberg Kvinna 1982 0:47:53.015 2470 62
Lis-maj Nylund Kvinna 1959 0:50:35.167 1513 86
Live Hågensen batangouna Kvinna 1989 1:00:20.178 1405 129
Lotta Svan Kvinna 1977 0:51:26.552 1404 94
Magnus Pettersson Man 1969 0:54:48.971 2753 54
Maj-britt Agebratt Kvinna 1965 0:41:11.778 287 12
Malin Börjesson Kvinna 1988 0:46:42.652 1527 57
Malin Tillberg Kvinna 1968 0:46:42.007 1526 54
Maria Brage Kvinna 1988 0:36:15.491 3860 3
Maria Högfeldt Almås Dream Team Kvinna 1964 0:47:43.679 1748 60
Maria Kilbrandt Kvinna 1977 0:44:17.872 3649 35
Maria Makovetska H&M Kvinna 1996 0:40:04.985 1566 9
Maria Sjöquist Kvinna 1970 0:45:16.263 2453 42
Mari-ann Frankert viola sjuhärad Kvinna 1946 0:52:38.256 595 104
Marie Björsson Man 1970 0:48:59.863 1990 34
Marie Kordelin Kvinna 1967 0:54:55.429 493 121
Marie Rydell Kvinna 1965 0:48:04.326 623 64
Marika Svensson Kvinna 1961 0:54:32.520 587 117
Marita Karhu Man 1970 0:49:37.212 2070 36
Martin Tenbrink Unionen SjuHall Man 1977 0:45:09.753 1812 18
Mathilda Freidlitz Järngrindens IF Kvinna 1973 0:46:18.096 2722 51
Mats Thorén Man 1962 0:47:50.557 2466 30
Matti Tervo Man 1986 0:53:47.812 2650 49
Mattias Lindhardt Man 1967 0:52:00.552 1662 43
Mattias Yngvesson Man 1977 0:47:00.673 2826 24
Mikael Maijanen Man 1990 0:52:10.822 2595 45
Monica Edvinsson Unionen SjuHall Kvinna 1955 0:51:17.339 1799 92
Monica Karlsson Kvinna 1959 0:51:27.194 1402 95
Monika Lång Kvinna 1979 0:49:37.708 1797 74
Nasima Asadi Inlöparna Kvinna 1994 0:44:21.809 3102 36
Nathalie Moberg Kvinna 1991 0:54:47.153 1282 119
Niclas Nilsson Man 1972 0:54:48.705 2759 53
Niklas Kling Atea Man 1993 0:48:06.517 2775 31
Oliver Rydberg-malmsten Man 1993 0:50:42.189 2094 42
Ove Söderberg Man 1965 0:37:32.649 2468 4
Patrick Lindh Hydria Group Man 1986 0:46:13.764 2189 20
Patrik Agebratt Man 1965 0:39:48.729 286 7
Paula Naumanen Fjärdings fjärilar19 Kvinna 1964 0:51:58.193 1251 96
Per Larsson Man 1991 0:52:09.465 2594 44
Pernilla Andersson Almås Dream Team Kvinna 1971 0:47:43.783 1762 61
Pernilla Camitz Kvinna 1973 0:49:47.183 2338 77
Perry Sandell Man 1962 0:47:47.004 705 28
Peter Sund Team 80 Man 1962 0:54:51.527 824 55
Petra Österbacka Hydria Group Kvinna 1976 0:40:25.210 2187 10
Pia Sävner viola sjuhärad Kvinna 1955 0:57:13.585 596 128
Pierre Zangaro Atea Man 1981 0:48:09.297 2777 33
Reza Nahani Man 1973 0:47:04.028 2761 25
Roar Sivertsen Man 1971 0:44:45.758 3657 16
Robert Cujic Man 1972 0:46:52.245 3245 21
Robert Danklint Man 1976 0:46:52.609 307 23
Ronak Solimanjad Kvinna 1992 0:48:42.518 1139 68
Ronny Eriksson Man 1972 0:42:56.754 2469 12
Said Andersson Unionen SjuHall Man 1958 0:45:07.254 1801 17
Sakiba Ekic Kvinna 1988 0:41:19.464 840 14
Samira Horozovic Silverpoppelns förskola Kvinna 1968 0:38:25.501 751 8
Sandra Ahlstedt Kvinna 1989 0:54:59.467 496 122
Sandra Finnskog Kvinna 1988 0:42:57.947 494 22
Sandra Hagberg Kvinna 1995 0:44:28.868 2333 38
Sandra Nordin Kvinna 1998 0:52:36.243 2704 103
Sandra Zangaro Järngrinden IF Kvinna 1978 0:46:18.139 2888 52
Sanne Lind Nelly Kvinna 1990 0:43:21.764 2892 30
Satu Tervo Ellos Group IF Kvinna 1977 0:44:24.946 389 37
Siv Samuelsson viola sjuhärad Kvinna 1945 0:49:50.174 599 78
Sofia Thelin Inlöparna Kvinna 1980 1:02:32.675 3028 132
Sophia Jonsson Kvinna 1981 0:43:16.869 2455 28
Stefan Börjesson Man 1956 0:49:06.620 253 35
Susanna Brissman Almås Dream Team Kvinna 1977 0:54:05.483 1765 114
Susanne Bouvin Kvinna 1958 0:44:29.204 2932 39
Susanne Nyberg Kvinna 1976 0:46:05.265 1934 48
Taj gol Asadi Inlöparna Kvinna 1976 1:03:08.433 3101 134
Tanja Bogunovic Molde/Silverpoppeln Kvinna 1981 0:41:27.650 1456 15
Therese Digerud Kvinna 1985 0:56:28.638 2096 126
Thomas Hindorff Man 1973 0:47:33.930 1734 27
Tiina Eliasson Almås Dream Team Kvinna 1962 0:43:00.708 1779 24
Tilda Austad Alfredsson Communication AB Kvinna 2000 0:47:03.285 2570 59
Timmy Lundberg Man 1996 0:50:21.572 2123 38
Ulrika Torstensson Kvinna 1972 0:36:17.519 73 4
Vasilios Gouliaveras Man 1980 0:47:04.794 1540 26
Victor Moberg Man 1991 0:56:31.694 2092 59
Vivi-ann Weineland viola sjuhärad Kvinna 1956 0:56:35.815 601 127
Ylva Wärme Kvinna 1971 0:46:04.242 1473 45
Zahra Mohammadi Inlöparna Kvinna 1996 1:03:08.489 3027 135