KRETSLOPPET 5 KM

Du kan sortera listan genom att klicka på valfri kolumnrubrik

Namn Efternamn Klubb/företag Kön Födelseår Tid Startnummer Placering
Adnan Sovsic Man 1977 0:29:27.427 454 129
Adrian Toftgård shahnavaz Brämhults IK Man 2008 0:23:12.267 2530 39
Agne Brofjärd Team RC Hiss Man 1962 0:27:57.607 2505 106
Ahmed Mohammad malik Man 2005 0:30:05.157 1829 134
Albert Alperud Dgoif Man 2005 0:19:41.759 3626 13
Albin Jonson Man 2004 0:25:23.219 1620 70
Alex Persson Ik Ymer Man 2007 0:31:44.057 1881 149
Alfred Ramhult IK Ymer Man 2003 0:18:27.839 2306 6
Algot Bredberg Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:23:08.270 1446 35
Alice Lindvert Ymer IK Kvinna 2007 0:26:11.585 2048 48
Alice Mohr Borås SK Kvinna 2006 0:22:59.193 1669 19
Alisa Zetterström Kvinna 1982 0:39:35.271 352 269
Alma Carlberg Kvinna 2006 0:25:28.791 3798 36
Alma Larsson Kvinna 2005 0:29:47.034 1532 103
Alma Svantesson Mölndals AIK Kvinna 2004 0:18:06.103 3853 3
Alvin Eriksson Lif Man 2008 0:25:27.477 2231 71
Amanda Hassellöf Kvinna 1996 0:30:42.196 2886 128
Amanda Kordelin Kvinna 1992 0:33:47.383 492 193
Amanda Lind Kronängs IF Kvinna 2004 0:24:56.242 2509 30
Amra Zimic Atea Kvinna 1997 0:31:34.847 3002 148
Anders Davidsson Man 1980 0:28:27.193 3106 111
Anders Ericson Fastighetsbyrån Man 1975 0:19:29.209 1256 12
Anders Eriksson MuoviTech Man 1976 0:30:55.204 714 142
Anders Tideman Man 1986 0:30:00.732 2229 133
André Holm Man 2000 0:44:06.840 2981 201
Andreas Lennartsson Lennartsson Man 2005 0:35:03.565 2063 169
Andreas Lönnermark Man 1994 0:30:05.877 1430 135
Anette Bender oscarsson Kvinna 1959 0:29:57.765 1942 105
Anette Johansson Kvinna 1964 0:30:12.954 1964 111
Angelica Mänd Kvinna 1989 0:48:05.243 1721 296
Ann Rydberg Kvinna 1978 0:25:36.780 3347 38
Anna Andersson Kvinna 1970 0:34:12.520 1148 197
Anna Berglund Kvinna 1976 0:29:31.088 513 97
Anna Borén sprunger Almås Dream Team Kvinna 1980 0:45:42.293 1754 288
Anna Carsebäck Kvinna 1976 0:41:45.172 983 279
Anna Ekström Almås Dream Team Kvinna 1973 0:29:35.723 1749 100
Anna Friberg Kvinna 1982 0:28:04.636 1935 71
Anna Grudéus Kvinna 1991 0:26:44.594 2374 57
Anna Hagborg Kvinna 1970 0:28:35.673 3215 80
Anna Johansson thunebro Borgstena IF Kvinna 1977 0:32:57.601 784 175
Anna Lönner Kvinna 1989 0:30:02.702 575 108
Anna Nohlås Kvinna 1990 0:27:36.577 1483 64
Anna Nyström Caverion Kvinna 1976 0:34:04.173 2553 195
Anna Päivärinta Kvinna 1989 0:29:58.686 667 107
Anna Skottis Kvinna 1975 0:37:14.095 161 247
Anna-karin Ljung Kvinna 1976 0:36:24.564 3241 238
Ann-christin Sjödell Kvinna 1968 0:40:21.396 1045 271
Ann-cristine Larsson CFG IK Kvinna 1966 0:34:27.241 1520 204
Anneli Wiktorsson Almås Dream Team Kvinna 1963 0:30:27.215 1720 120
Annelie Wallin Kvinna 1970 0:28:13.746 980 74
Annelie Äärlaht Kvinna 1967 0:35:20.879 1247 221
Annica Högeryd Kvinna 1967 0:37:50.066 2977 252
Annica Sjöö Kvinna 1983 0:30:19.426 2400 116
Annie Nygren Kvinna 2006 0:26:25.447 2800 52
Annika Alexandersson Kvinna 1973 0:29:25.262 1745 95
Annika Mattsson Kvinna 1969 0:37:50.671 2138 253
Annika Mülla Kvinna 1965 0:37:36.999 3540 250
Annika Nilsson Självvik, Fristad Kvinna 1980 0:21:56.485 3528 13
Annika Toresson Kvinna 1979 0:30:05.436 1568 110
Ann-sofie Backlund Kvinna 1969 0:33:45.163 1967 192
Anton Immonen Man 2007 0:31:55.982 1840 150
Aris Trapesidis Man 1984 0:36:53.320 2355 180
Bengt Brunius Man 1948 0:31:59.914 1611 152
Bengt Lindgren Man 1966 0:37:04.215 1912 181
Berit Carlsson Kvinna 1969 0:28:39.879 1445 81
Berit Skoglöv Kvinna 1957 0:35:11.758 2625 218
Bert Janssens Man 1984 0:22:39.208 361 28
Björn Spånglund Man 1966 0:34:26.516 1324 165
Bo r Andersson Man 1959 0:28:28.780 1599 112
Bodil Johansson Fristads Kvinna 1990 0:37:12.833 2405 246
Börje Svensson Man 1986 0:30:18.925 1861 139
Calle Andersson Man 2006 0:35:59.077 3861 175
Camilla Andersson Alingsås triathlonklubb Kvinna 1979 0:26:10.734 2298 47
Camilla Johansson Kvinna 1975 0:37:05.875 2897 245
Camilla Mazetti Kvinna 1966 0:39:02.182 1605 266
Camilla Älgebrink Kvinna 1975 0:36:41.358 2322 240
Carin Schlosser Kvinna 1978 0:38:27.146 1269 263
Carina Claesson Kvinna 1957 0:38:23.054 1053 261
Carina Dukai Kvinna 1963 0:40:47.060 1060 273
Carina Fyman Kvinna 1958 0:33:09.166 3217 183
Carina Grahn Kvinna 1973 0:30:23.522 6 118
Carina Gustavsson Kvinna 1961 0:39:36.958 558 270
Carina Malmgren Kvinna 1961 0:34:33.722 2 206
Carina Tideman Kvinna 1960 0:33:57.126 145 194
Carl Berg Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:25:35.724 1501 74
Carl Jakobsson Bik P07 Man 2007 0:22:23.835 3474 25
Carola Salén Kvinna 1977 0:36:07.707 66 233
Caroline Tran Kvinna 1979 0:28:41.083 578 82
Casey Andersson Man 1991 0:24:43.089 1166 63
Cecilia Andin Kvinna 1986 0:24:44.891 2506 27
Cecilia Bäck Kvinna 1990 0:31:22.323 2682 143
Cecilia Karlsson Friskis&Svettis Borås Kvinna 1975 0:38:03.657 631 255
Cecilia Wärnestål Kvinna 1976 0:27:49.245 2534 67
Charlotta Hagberg Kvinna 1973 0:24:50.547 838 29
Chelo Johansson Kvinna 1992 0:34:43.674 3074 212
Christian Jonassen Man 1981 0:30:21.171 1614 140
Cica Puric Kvinna 1975 0:30:38.716 1995 126
Claes Håkansson Man 1956 0:29:19.761 662 125
Dan Torstensson Man 1972 0:28:35.168 71 114
Daniel Almgren MuoviTech Man 1991 0:31:08.355 716 144
Daniel Johansson Man 1984 0:24:14.814 3272 51
Daniel Kelly Man 1976 0:38:05.757 166 187
Daniel Kim Man 2008 0:27:15.558 2863 91
Daniel Lindh Man 1984 0:27:37.457 713 104
Daniel Oscarson BIK Man 2008 0:23:19.226 3386 43
Daniel Salén Man 1976 0:36:07.686 77 176
Daniel Schrewelius Man 2008 0:33:18.336 2797 157
David Andersson Man 2006 0:24:21.052 1407 55
David Carlson Man 1985 0:27:31.404 1800 98
Deborah Berglund Kvinna 1986 0:27:33.910 1232 63
Denise Jarnebrink Kvinna 1987 0:33:03.010 629 179
Desiree Lilliehöök Örgryte IS Friidrott Kvinna 1986 0:18:51.600 2804 5
Dorsa Rahimi AB Bostäder i Borås Kvinna 2008 0:33:11.590 3696 184
Dzenana Hajric Almås Dream Team Kvinna 1978 0:45:42.103 1752 287
Edward Cedheim Man 2007 0:37:26.126 1358 184
Einar Kã¤ck Timmele GOIF Man 2010 0:31:39.313 3480 148
Elenor Larsson Kvinna 1988 0:38:09.799 2281 257
Elias Andreasson Fristad GoIF Man 2006 0:25:34.089 3785 72
Elias Wändemark Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:35:38.940 1495 172
Elin Clarenäs Kvinna 1989 0:40:30.863 233 272
Elin Jansson Kvinna 2008 0:28:42.234 476 84
Elin Johnsson RISE Kvinna 1977 0:38:18.592 262 259
Elin Olsson Kvinna 1989 0:25:42.840 1842 40
Elina Johnsson Kvinna 2004 0:23:19.975 3553 22
Elina Österbacka Kvinna 2007 0:25:02.311 3792 31
Elis Brogeby Parkstan Man 2006 0:26:42.796 2591 84
Elisabeth Källqvist Kvinna 1957 0:34:37.738 3073 208
Elisabeth Salomonsson Kvinna 1978 0:31:45.052 2272 154
Ella Brooks Kvinna 2006 0:30:53.512 2866 133
Ella Häger Kvinna 2007 0:36:34.721 3001 239
Ellen Bengtsson Kvinna 1996 0:29:36.870 315 102
Elliot Carlsson Man 2008 0:24:22.193 3171 56
Elliot Kilbrandt Man 2008 0:25:41.854 3647 75
Elsa Hansson Bollebygds AFF F06/07 Kvinna 2007 0:30:14.871 3669 114
Elsa Mäkinen Kvinna 2007 0:25:36.751 2694 37
Emanuel Thors ABC Vent Man 1982 0:35:37.428 3136 171
Emelie Bogren Kvinna 1983 0:31:33.185 3558 146
Emelie Gustavsson Kvinna 1970 0:28:21.887 1388 77
Emelie Holmstrand Kvinna 1984 0:46:55.462 63 291
Emil Andersson Alingsås triathlonklubb Man 2007 0:27:27.536 2299 95
Emil Eriksson Örebro Man 2003 0:24:14.825 3782 52
Emil Johansson thunebro Borgstena IF Man 2002 0:27:30.791 788 96
Emilia Grahn Kvinna 2006 0:29:14.515 3679 91
Emma Björklund Kvinna 1987 0:32:04.095 864 162
Emma Enocson Kvinna 1992 0:26:13.934 1776 49
Emma Hagman Kvinna 1986 0:26:03.206 2279 46
Emma Kelly Kvinna 2009 0:30:46.092 167 129
Emma Lennartsson Lennartsson Kvinna 2008 0:35:02.959 2064 217
Emma Nyström Kvinna 1990 0:42:40.024 147 284
Emma Ohlsson Kvinna 1983 0:27:25.228 280 62
Emma Widerström Kvinna 1992 0:31:53.140 2475 157
Enar Bonath Unionen SjuHall Man 1955 0:26:34.683 1807 82
Enar Danielsson Hydria Group Man 2007 0:25:35.678 3568 73
Erik Larsson Man 2005 0:21:20.021 2315 19
Erik Pihl Borås SK Man 2007 0:22:32.444 1677 26
Erik Tilander Man 2005 0:41:01.223 2590 196
Erik Widerström Man 2003 0:24:10.973 2477 50
Eva Eriksson Kvinna 1954 0:33:12.463 2745 185
Eva Tilander Kvinna 1969 0:41:01.805 2587 275
Ewa Stråhle Kvinna 1974 0:27:44.229 1836 65
Eva-lotta Pettersson Kvinna 1970 0:34:19.405 1656 199
Eva-marie Brofjärd Almås Dream Team Kvinna 1963 0:29:48.381 1716 104
Evelina Bingebo Tväråbäcks IK Kvinna 1982 0:27:22.165 1573 60
Evelina Hultegård Örgryte IS Kvinna 1990 0:18:21.273 3809 4
Evil Agaev Man 2008 0:36:52.487 1914 179
Fadi Ayashi Man 1976 0:32:54.292 502 155
Fahima Yagobi Kvinna 1989 0:31:35.614 1899 149
Fanny Falk Kvinna 1985 0:32:25.404 2626 167
Farhad Gholami Man 1971 0:36:27.909 2602 178
Felicia Syrén Kvinna 1988 0:26:46.834 2598 58
Felix Wärnestål Man 2006 0:25:43.936 2535 76
Frank Andersson Man 1976 0:26:44.086 1339 85
Fredrik Carlsson Man 1977 0:24:22.456 3200 57
Fredrik Rubne Man 1972 0:34:19.848 2599 163
Fredrik Solhage Man 1974 0:29:20.130 1369 126
Frida Ahnstedt Kvinna 1978 0:31:21.815 3428 142
Frida Eriksson Lif Kvinna 1981 0:31:08.191 2230 138
Frida Kellgren Malmen Montessori Kvinna 1986 0:38:22.407 3236 260
Gabriel Steffensen Mölndals AIK Man 1996 0:15:12.988 3788 1
Gabriella Rådberg Mölndals Roddklubb Kvinna 1996 0:21:24.027 2316 10
Gert Persson H&M Man 1960 0:29:19.485 450 124
Ghazanfar Ali Man 1981 0:39:08.259 398 190
Gilles Plusquellec RISE Up Man 1986 0:27:14.781 2280 90
Glenn Bergmann Man 1969 0:24:29.601 2750 58
Gunilla Dahlberg CFG IK Kvinna 1955 0:35:47.131 1820 229
Gustav Forssmed Man 2005 0:23:42.569 1172 46
Gyöngyi Berecz Almås Dream Team Kvinna 1955 0:33:09.120 1746 182
Hanna Andersson Kvinna 1987 0:34:23.122 2868 202
Hanna Broberg Kvinna 1978 0:35:33.124 2850 226
Hanna Vokshi Kvinna 2007 0:25:53.339 3667 41
Helen Magnusson Almås Dream Team Kvinna 1964 0:31:47.701 1753 156
Helena Andersson Kvinna 1967 0:35:13.764 2554 219
Helena Melander Kvinna 1970 0:26:29.398 2763 54
Henrik Åhlander Avonova active if Man 1973 0:18:33.434 3333 7
Herman Bengtsson Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:24:59.611 1490 66
Hugo Jonson Man 2006 0:28:48.256 1621 119
Hugo Karlsson Sparsör AIK Man 2008 0:26:31.639 3505 81
Håkan Källgren SMQ Man 1947 0:38:31.974 3309 188
Ida Abrahamson Äspereds IF Kvinna 2004 0:22:01.961 3253 14
Ida Gabrielsson Kvinna 1986 0:32:28.730 964 170
Ida Hassel Hassellöf Kvinna 2008 0:30:34.621 1932 123
Ida Johansson CFG IK Kvinna 1991 0:25:42.740 1821 39
Ida Nedemark Team Valor Kvinna 1985 0:35:37.736 3143 227
Ida Silverflod Kvinna 1985 0:42:39.973 235 283
Ilmo Anttonen Atea Man 1984 0:28:31.344 2773 113
Inez Englund Kvinna 2007 0:30:20.701 3852 117
Ingegerd Nilsson Kvinna 1957 0:41:08.646 1189 277
Ingela Norén Kvinna 1981 0:52:30.047 85 298
Ioanna Papakosta Kvinna 1989 0:36:53.618 333 243
Isabella Persson Ik Ymer Kvinna 2005 0:29:13.235 1882 90
Isac Johansson Man 2006 0:20:21.221 3718 14
Isak Strömsjö Brämhults IK Man 2008 0:23:13.500 1510 40
Ivana Glavic Kvinna 1985 0:33:17.424 2814 187
Jan Claesson Man 1958 0:29:24.978 894 128
Jan Johansson Man 1968 0:34:49.763 1026 168
Jan-olof Gustafsson Man 1956 0:39:38.084 557 193
Jeanette Moberg Kvinna 1963 0:33:19.732 2372 188
Jeanette Sigenstam IK Trasten Kvinna 1969 0:22:29.666 3623 16
Jelena Dadic Kvinna 1983 0:31:42.998 484 152
Jenny hedelund Kvinna 1976 0:37:37.755 240 251
Jenny Andin Kvinna 1989 0:23:12.908 2451 21
Jenny Blomqvist Kvinna 1974 0:47:47.508 717 295
Jenny Häger Kvinna 1977 0:36:47.275 1537 241
Jenny Joons persson Kvinna 1976 0:26:16.620 1553 50
Jenny Petersson FOAAJE Kvinna 1979 0:32:58.690 1968 176
Jenny Unell chammas Kvinna 1988 0:29:18.195 2309 93
Jerry Emanuelsson AB Bostäder i Borås Man 1997 0:39:06.645 3699 189
Jessica Almstrand Kvinna 1976 0:37:31.860 1460 249
Jill Hellqvist Almås Dream Team Kvinna 1959 0:36:17.188 1763 237
Jimmy Olsson Man 1986 0:28:36.377 3507 115
Joakim Albertsson Almås Dream Team Man 1973 0:22:23.272 1760 23
Joakim Bengtsson Man 1965 0:25:20.039 1279 68
Joakim Jonson Man 1969 0:31:02.252 1622 143
Joar Blomqvist Bredareds IF Man 2007 0:26:16.332 938 80
Joel Henriksson Brämhults IK Man 2007 0:23:24.400 3348 44
Joel Svensson Dalsjöfors GoIF Man 2004 0:24:34.657 3524 61
Johan Claesson Klubben Man 1977 0:24:20.125 158 54
Johan Kristiansson Man 1969 0:32:29.042 1655 154
Johan Magnusson Pulsen Man 1987 0:22:48.980 757 30
Johan Sala Man 1979 0:28:37.534 573 116
Johan Siedberg Man 1981 0:19:18.421 2244 10
Johan Silverflod Man 1980 0:24:29.644 802 59
Johanna De grahl Kvinna 1988 0:25:58.338 207 43
Johanna Jigmo-linde Kvinna 1981 0:27:55.421 1290 68
Johanna Tideman Kvinna 1991 0:42:09.031 144 281
Johannes Rivas oskarsson Borås Man 2006 0:22:09.253 3484 22
John Friman Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:27:34.283 1602 101
Joline Bender olsén Kvinna 2008 0:29:58.022 1945 106
Jonatan Eriksson Örebro Man 2005 0:29:00.549 3783 122
Jonathan Hugosson Man 2000 0:42:25.931 919 198
Josefin Svedahl Kvinna 1987 0:32:22.047 2343 166
Josefine Andersson Brämhults Kvinna 1989 0:21:47.783 3004 11
Josefine Öjersson Kvinna 1992 0:32:02.819 420 161
Josephina Reivell fred Kvinna 2006 0:23:07.678 3538 20
Josephine Haglund Kvinna 1970 0:25:59.454 2055 44
Julia Eriksson Bredareds IF Kvinna 2006 0:26:25.862 1860 53
Julia Haapasaari Kvinna 1999 0:42:45.233 515 285
Julia Isaksson Kvinna 1996 0:30:50.109 406 131
Julia Mikkonen Kvinna 1998 0:28:04.802 2702 72
Julia Rikma Kvinna 1983 0:32:11.219 3781 165
Julia Widerström Kvinna 2008 0:31:53.357 2476 158
Julie Kulti Kvinna 2005 0:32:32.404 3786 171
Karin Dahlin Närhälsan Sandared Kvinna 1978 0:31:07.199 2041 137
Karin Kã¤ck Hov Kvinna 1977 0:31:39.034 3479 150
Karin Olsson Kvinna 1961 0:26:36.848 1499 55
Katja Tauriainen MuoviTech Kvinna 1981 0:27:47.621 644 66
Katri Ståhl Kvinna 1978 0:33:15.378 1691 186
Kenan Markgård Man 1989 0:18:50.036 3313 9
Kersti Evermyr Pulsen Kvinna 1990 0:35:27.194 570 223
Kerstin Larsson Kvinna 1961 0:41:52.436 730 280
Kevin Larsson Man 2007 0:23:18.718 3616 42
Kicki Gadell Kvinna 1986 0:34:35.620 1667 207
Kim Tran Man 1970 0:27:17.931 1735 92
Klara Ask IK Trasten Kvinna 1999 0:19:42.298 3502 6
Klara Lassing Kanico Kvinna 2007 0:25:53.387 3592 42
Kristian Åkerberg Man 1990 0:21:04.072 625 15
Kron Niclas Borås djurpark Man 1984 0:24:43.466 2667 64
Kwan Johansson Kvinna 1978 0:46:18.437 891 290
Lars Andersson Man 1952 0:30:13.326 3396 137
Lars Forssmed Man 1968 0:24:08.610 1171 49
Lars Johannesson Man 1972 0:28:52.642 1571 121
Lars Staf Hudmottagningen Man 1958 0:28:13.097 3234 108
Leah Lyck Kvinna 1964 0:41:43.988 309 278
Leif-inge Hugosson Sebbens vänner Man 1979 0:42:26.380 918 199
Leila Alves bonnier Samhällsbyggnadsförvaltningen Kvinna 1967 0:34:20.580 1064 200
Lena Adolfsson Kvinna 1963 0:30:13.558 1233 112
Lena Finlöf Kvinna 1956 0:38:40.236 1751 264
Lena Forsberg Kvinna 1965 0:33:08.827 726 181
Lena Lindvert Kvinna 1967 0:36:00.493 1236 231
Leo Arttonen Man 2004 0:29:36.952 92 132
Leo Mäkinen Man 1956 0:27:06.221 3701 89
Liam Strand Man 2005 0:28:48.818 3424 120
Liam Torstensson Man 2005 0:26:35.708 72 83
Liam Walker Fastighetsbyrån Man 2008 0:37:13.528 3823 182
Lina Andersson Kvinna 1967 0:33:42.022 1254 191
Linda Dalmyr Kvinna 1978 0:38:23.688 1198 262
Linda Gustafsson Kvinna 1978 0:28:47.263 727 85
Line Rakkenes orrbeck Kvinna 1968 0:30:36.197 36 124
Linn Nilsson Hälle IF Kvinna 1990 0:17:39.033 3862 1
Linus Holmström Borås GIF skidor Man 2005 0:21:23.991 3739 20
Linus Hultegård Sävedalen AIK Man 1990 0:15:22.101 3817 2
Linus Kilbrandt lidén Man 2002 0:31:57.056 3648 151
Liv Dinis Hälle IF Kvinna 2004 0:21:20.125 2815 9
Lorena König Kvinna 1982 0:29:36.868 3800 101
Lotta Torstensson Kvinna 1972 0:33:00.612 1730 177
Love Ramhult IK Ymer Man 2003 0:18:02.805 2305 5
Lowe Björkman Brämhult IK Man 2008 0:23:08.623 2404 36
Lucas Hedlund Borgstena IF Man 2006 0:23:05.014 3444 32
Lucas Löngårdh Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:23:07.872 1465 34
Ludvig Ragnarsson Man 2007 0:22:23.392 3857 24
Luisa Ocampo Kvinna 1978 0:31:42.940 2227 151
Lukas Torstensson Man 2006 0:25:09.793 1747 67
Madeleine Andersen Kvinna 1978 0:32:51.814 1890 174
Magdalena Graf Kvinna 1976 0:38:14.233 1323 258
Maggan Jewander Kvinna 1968 0:29:24.576 151 94
Magnus Erixon Mölndals AIK Man 1971 0:21:15.842 572 18
Magnus Lindblom Man 1965 0:28:43.512 2288 118
Mahlin Dahlqvist atwa Kvinna 1990 0:43:13.086 1077 286
Maja Sjöberg Kvinna 1995 0:30:30.053 3042 121
Malin Bruno Kvinna 1985 0:28:52.086 1202 87
Malin Wallmark Smeagården Kvinna 1982 0:36:05.000 364 232
Malin Wassholm Ingen Kvinna 1972 0:34:39.616 677 210
Malin Von lepkowski Almås Dream Team Kvinna 1960 0:31:01.974 1759 135
Malin birgitta Björklund Kvinna 1979 0:32:43.544 2762 173
Malin flygt norberg Flygt norberg Kvinna 1972 0:34:07.308 1560 196
Marcus Grönskog Man 1988 0:29:30.737 1775 130
Marcus Moell Man 1993 0:30:18.180 1626 138
Maria Berg Almås Dream Team Kvinna 1971 0:24:31.861 1731 26
Maria Björk Kvinna 1979 0:28:03.944 2736 69
Maria Dahlin Kvinna 1986 0:29:01.669 1071 89
Maria Falegård Man 1977 0:39:19.875 3282 192
Maria Fors Kvinna 1990 0:35:25.835 914 222
Maria Kamfjord Kvinna 1987 0:31:03.119 1862 136
Maria Lorentzon Kvinna 1970 0:35:30.436 3411 224
Maria Paakkonen Lonesome Runners Kvinna 1966 0:36:16.903 1928 236
Maria Paulsson MuoviTech Kvinna 1970 0:31:45.801 686 155
Maria Sabel Kvinna 1992 0:31:12.488 2825 139
Maria Svenberg Swedac.se Kvinna 1985 0:34:40.913 1230 211
Marianne Ivarsson Kvinna 1974 0:30:17.406 2012 115
Marie Claesson Kvinna 1963 0:35:19.804 893 220
Marie Löfdahl Kvinna 1973 0:47:38.860 3209 293
Marie Olofsson Kvinna 1986 0:22:49.930 1497 18
Marika Eriksson Kvinna 1965 0:32:25.996 1054 168
Marjo Svedfors Kvinna 1974 0:32:38.235 1315 172
Marlene Olsson Kvinna 1988 0:31:16.837 491 141
Martin Friberg Man 1986 0:40:55.704 1219 195
Martin Johansson Man 1982 0:32:15.267 2133 153
Martin Rydberg Man 1974 0:22:56.543 3343 31
Martin Thorsch Blåkläder Man 1987 0:28:39.181 3216 117
Martina Mäkinen Kvinna 1982 0:26:00.992 2693 45
Mathilda Händén Kvinna 1992 0:48:06.201 1778 297
Matilda Martin Kvinna 1986 0:22:31.338 2931 17
Matilda Svensson Hudmottagningen Kvinna 1999 0:28:41.722 3389 83
Mattias Biörs IK Ymer Man 1970 0:18:40.386 3652 8
Mattias Knutsson Man 1979 0:33:39.621 84 159
Mattias Östarve Man 1978 0:35:48.074 729 174
Max Chocron Borås GIF Man 2008 0:26:53.866 2951 86
Max Nilsson Man 2006 0:27:31.901 2011 100
Max Tellnor örnevik Man 2006 0:26:06.621 1874 78
Maxian Lennartsson Man 2008 0:25:22.202 3339 69
Meja Rolf Konståkarna borås Kvinna 2007 0:32:09.314 678 164
Melvin Tyrén Brämhults ik Man 2008 0:23:15.558 2531 41
Merike Sewring Kvinna 1963 0:41:07.307 1187 276
Mia Jonson Kvinna 1971 0:31:58.998 1623 160
Michaela Gustafsson Kvinna 1992 0:31:26.504 1067 145
Michelle Larsson Kvinna 1982 0:28:47.409 2746 86
Mikalea Karlsson Kvinna 1989 0:35:32.830 1646 225
Mille Löfdahl Man 2008 0:47:41.697 3208 204
Mira Göransson IK Ymer Kvinna 2005 0:20:17.080 1546 7
Mirella Fällgren KIRÖA Kvinna 1973 0:28:20.998 995 76
Moa Johansson Alingsås AIF Kvinna 1995 0:20:25.797 3834 8
Mohammed Nur Örgryte IS Man 1990 0:15:33.317 3597 3
Monika Adler Kvinna 1983 0:29:34.993 2890 99
Nagina Haidari Brämhults Kvinna 1993 0:47:00.885 3029 292
Natalie Lillieroth Kvinna 2007 0:29:15.001 1365 92
Nelly Askengren stråhle Kvinna 2003 0:25:10.378 1837 33
Niclas Hedlund Atea Man 1971 0:27:36.759 2776 103
Niclas Johansson Man 1988 0:24:39.762 853 62
Niclas Österling Vi kommer i mål Man 1984 0:34:37.036 1668 166
Nihad Selimovic Man 1977 0:33:21.465 1798 158
Niki Jansson Man 1986 0:43:23.461 3844 200
Niklas Arttonen Man 1977 0:39:19.641 93 191
Niklas Wernstedt Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:23:08.790 1487 37
Niklas Wändemark Bergdalens IK P-08 Man 1973 0:35:40.367 1603 173
Nils Regner Man 2007 0:37:28.742 3722 185
Noah Amin-zada persson Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:23:10.565 1448 38
Noah Ljung Man 2009 0:34:00.128 3670 161
Noah Ljung Man 2009 0:55:54.941 3477 208
Nora Bodenhem Kvinna 2005 0:29:34.192 2500 98
Nora Simonsson Kvinna 2008 0:28:04.262 3618 70
Oliver Johansson Man 2005 0:23:05.053 892 33
Olivia Larsson FOAAJE Kvinna 2007 0:33:02.494 1969 178
Olle Davidsson Hestra IF Man 2007 0:31:25.710 2907 146
Olle Johansson Ulricehamns Triathleter Man 2006 0:23:55.496 3351 47
Oscar Idehall Ymer IK Man 2005 0:21:11.673 154 17
Oskar Andersson Man 1989 0:48:09.723 1773 205
Patricia Snygg Kvinna 1980 0:34:50.319 2781 214
Patrick Edgren Man 1989 0:24:19.970 2478 53
Patrik Carlstein Man 1964 0:24:57.561 3577 65
Patrik Friberg Man 1966 0:50:22.222 1037 206
Paulina Erlandsson Kvinna 1977 0:35:58.204 728 230
Paulina Hultberg Kvinna 2005 0:18:03.203 3779 2
Per Nilsson Man 1955 0:27:31.061 1635 97
Per-anders Hallin Man 1968 0:36:11.925 1645 177
Pernilla Olausson Timmele GoIF Kvinna 1971 0:27:24.558 3120 61
Peter Forsmark Man 1960 0:37:28.780 3723 186
Peter Fredsted Man 1962 0:28:01.226 2877 107
Peter Manfredsson SIBS Man 1976 0:33:00.503 439 156
Petra Odelberg Kvinna 1967 0:24:17.254 40 25
Pia Eriksson Kvinna 1972 0:30:36.667 2248 125
Pierre Landel RI.SE Man 1981 0:23:36.093 2869 45
Päivi Hallin Kvinna 1966 0:36:10.388 1644 234
Rakel Mikaelsson Kvinna 1997 0:30:39.813 2732 127
Rebecca Björk Pulsen Kvinna 1991 0:37:21.084 1196 248
Rebecca Hallin Kvinna 1986 0:35:45.972 1647 228
Rebecka Petersson Kvinna 1989 0:30:14.758 1135 113
Ricky Johansson Man 1995 0:34:23.360 1370 164
Rikard Sundberg Hudmottagningen Man 1989 0:24:06.909 3214 48
Robert Löfstrand Man 1972 0:44:08.547 2997 202
Robert Olausson Timmele GoIF Man 1970 0:22:37.563 3119 27
Robin Palmér Man 1998 0:34:37.333 3223 167
Roger Nilsson Man 1967 0:46:54.942 64 203
Roger Sandelin Man 1972 0:28:13.384 1649 109
Sabina Lind Kvinna 1987 0:33:33.126 320 190
Saga Henriksson Kvinna 2005 0:28:15.671 694 75
Salem Tesfazghi Kvinna 2005 0:34:22.437 3365 201
Sandra Alfredsson KIRÖA Kvinna 1976 0:36:13.129 1850 235
Sandra Gustafsson Kvinna 1985 0:35:00.083 3222 216
Sandra Lindberg Team sandy Kvinna 1984 0:25:02.435 584 32
Sara Malmgren Kvinna 1994 0:34:38.330 3221 209
Sara Oldberg wagner Kvinna 1968 0:30:04.199 3436 109
Sara Olofsson Parker Kvinna 1972 0:29:00.089 1443 88
Sarah Andreasson Kvinna 1998 0:28:10.336 3046 73
Sarah Mamo Get fast or die tryin Kvinna 1982 0:30:26.685 3646 119
Sari Leinonen Kvinna 1969 0:42:30.512 239 282
Saron Tesfazghi Kvinna 2002 0:25:25.232 3364 35
Sigrid Rosenfeldt Kvinna 1999 0:38:07.071 2320 256
Sigrun Olafsdottir Borås Energi och Miljö Kvinna 1991 0:33:24.047 2051 189
Simon Henriksson Man 2003 0:27:23.800 695 94
Simon Rydberg Man 2005 0:24:33.752 3344 60
Sina Seipel Elfsborg SOK Kvinna 1987 0:24:03.761 2938 24
Siv Gustavsson Kvinna 1960 0:31:54.464 2779 159
Sofia Andersson Länsförsäkringar Älvsborg Kvinna 1970 0:30:53.533 2421 134
Sofia Löfdahl Kvinna 1977 0:47:41.209 3207 294
Sofia Svensson Kvinna 1993 0:39:19.877 1978 268
Sophia Melin Kvinna 1970 0:34:26.194 2058 203
Sorcha Wahlkvist Kvinna 1976 0:31:34.271 821 147
Soroush Davani Man 1979 0:26:55.138 1146 87
Stefan Nilsson Man 1978 0:27:31.815 2013 99
Suad Haracic Zenica Trci Man 1985 0:26:11.238 2621 79
Sunil kumar Ramamoorthy Man 1987 0:31:24.017 2700 145
Susanne Lillieroth Kvinna 1979 0:37:02.209 1366 244
Susanne Sabel Kvinna 1968 0:31:12.848 2519 140
Susanne Vesanen Kvinna 1967 0:40:47.786 1052 274
Sven Rogberg Man 1975 0:27:55.452 1237 105
Sverker Ohlsson Man 1943 0:55:09.370 3554 207
Teresa Sarhamo Kvinna 1986 0:32:04.374 1056 163
Terese Mårtensson Kvinna 1969 0:31:24.424 1722 144
Tess Odelberg Kvinna 1999 0:36:51.496 39 242
Theo Ekedahl-berglund Man 2006 0:34:00.954 3584 162
Theo Mcintyre ingen Man 2005 0:19:28.335 3068 11
Therese Brandt Kvinna 1976 0:34:46.669 18 213
Therese Engholm Kvinna 1987 0:30:46.195 2212 130
Therese Sjöblom Kvinna 1989 0:22:09.404 2430 15
Thomas Andersson Man 1964 0:29:35.493 2884 131
Tilda Hassel Hassellöf Kvinna 2006 0:30:34.470 1931 122
Tilda Nygren Kvinna 2007 0:25:18.266 2799 34
Timothy Knutsson Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:21:31.976 1452 21
Tindra Nerman Kvinna 2003 0:38:58.694 1565 265
Tobias Andervang Man 1995 0:16:20.099 3856 4
Tobias Bown Man 1974 0:21:05.934 3757 16
Tommy Andersson Man 1957 0:28:25.474 1152 110
Tommy Davidsson Hestra IF Man 1982 0:31:26.715 2908 147
Tony Eriksson Man 1965 0:33:46.675 1055 160
Tony Johansson Man 1962 0:40:54.596 1212 194
Tor Andersson Man 1985 0:29:00.806 743 123
Tor-björn Danielsson Hydria Group Man 1976 0:27:04.836 2185 88
Tuva Persson Kvinna 2004 0:26:36.896 1556 56
Tyra Nyberg Ymer Kvinna 2007 0:28:30.863 1957 79
Ulrica Vigren Bemanningsenheten borås stad Kvinna 1983 0:34:57.101 1750 215
Ulrik Karlsson Man 1967 0:27:35.609 2556 102
Ulrika Andersson Alingsås triathlonklubb Kvinna 1981 0:21:52.163 2389 12
Ulrika Karlsson Kvinna 1969 0:26:22.902 2555 51
Ulrika Wahlqvist Kvinna 1970 0:26:59.455 2988 59
Valeriya Fedorenko Kvinna 2006 0:30:50.543 1630 132
Varinder Kaur Varinder Kvinna 1979 0:31:44.345 942 153
Victor Paulsson Man 1990 0:35:19.265 1650 170
Victoria Zukiewicz Kvinna 1976 0:33:05.249 1027 180
Viggo Hansson Sexdrega IF Man 2008 0:25:44.672 2410 77
Viktor Manfredsson SIBS Man 2007 0:30:10.326 441 136
Viktoria Karlsson Almås Dream Team Kvinna 1974 0:32:28.261 1706 169
Wilda Eliasson Kvinna 2008 0:34:15.846 1092 198
Wilda Lennartsson Kvinna 2006 0:24:50.427 3338 28
Ville Kokko Man 2007 0:27:19.403 2250 93
William Alkmark Bergdalens IK P-08 Man 2008 0:22:42.892 1494 29
William Carsebäck Man 2008 0:41:45.008 984 197
William Plate Man 2008 0:29:22.131 3839 127
Vilma Arttonen Kvinna 2007 0:39:15.737 91 267
Wilma Blohm Bollebygds AFF F06/07 Kvinna 2007 0:23:22.171 3640 23
Wilma Carsebäck Kvinna 2000 0:45:52.362 985 289
Wilma Suu Kvinna 2006 0:29:29.329 935 96
Wilmer Manfredsson SIBS Man 2005 0:30:23.110 440 141
Yahya Atrash Man 1978 0:37:15.909 308 183
Zanna Nilsson Kvinna 1971 0:34:32.240 951 205
Åsa Alperud Dalsjöfors tennis Kvinna 1972 0:28:24.520 3627 78
Åsa Nilsson Kvinna 1961 0:38:01.688 1191 254